Νέα

Ploom , νέα συσκευή θέρμανσης καπνού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimigoall
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636

Καλημέρα συνάδελφοι , σήμερα το πρωί πηγαίνοντας για την αγαπημένη συνήθεια , αγορά καφέ - τσιγάρων , είδα νέα πακέτα της camel και νέα συσκευή θέρμανσης καπνού .

Έχει δοκιμάσει κανείς ? Λέει τίποτα ?
Έχω δοκιμάσει κυριολεκτικά τα ΠΆΝΤΑ για να σταματήσω το συμβατικό τσιγάρο . Ηλεκτρονικά τσιγάρα με γεύσεις , ηλεκτρονικά μίας χρήσης , iqos κτλ .
Για δώστε τα φώτα σας :hi:

 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636
ξέρω άτομα που το έκοψαν οριστικά με βελονισμό, έχεις δοκιμάσει;
Να πω την μαύρη μου αλήθεια τύπε , δεν θέλω να το κόψω , τουλάχιστον να κάνω κάτι λιγότερο επιβλαβές από το συμβατικό τσιγάρο ψάχνω .

Ξέρω ότι όλα κάνουν κακό , ηλεκτρονικά με υγρά , θερμαινόμενα , η καλύτερη λύση είναι η οριστική διακοπή
ΑΛΛΆ ...
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
γιατι ΔΕΝ θες να το κοψεις;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Ίσως γιατί δεν είμαι ακόμα ψυχολογικά έτοιμος να το κάνω ...
Δεν γνωρίζω αν όλα αυτά ηλεκτρονικά κλπ κάνουν λιγότερο κακό από ότι το πραγματικό τσιγάρο
Εγώ σαν παλιός καπνιστής πού τοχω κόψει εδώ και αρκετά χρόνια θα σουλεγα κοψτα όλα
Σκέψου επειδή είσαι αλάνι και πουτανοβιος ότι ένα κακό που κάνουν είναι στο σεξ.
Δεν γουστάρεις να γαμεις όσο πάει περισσότερο ????
Κόψε λοιπόν αυτές τις μαλακίες ....
Θα με θυμηθείς στο μέλλον. :wink:
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
114
Like
26.269
Πόντοι
26.386
Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα είναι πολύ πιο ασφαλή από τα συμβατικά και σίγουρα ακόμα και από τα θερμαινόμενα τσιγάρα. Υπάρχουν πάρα πολλές μελέτες, όπως και προπαγανδιστικές μελέτες κατά του ηλεκτρονικού.

Προσωπικά από τότε που άρχισα ηλεκτρονικό, δεν έκανα ξανά συμβατικό.

Δεν το καταφέρνουν όλοι όμως.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.760
Κριτικές
31
Like
12.407
Πόντοι
5.097
η συσκευη θερμανσης με καπνο για ποσα τετραγωνικα καλυψη ειναι? :coffee:
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Έχει ξεκινήσει λίγο ανάποδα η camel πάντως, το είδα και εγώ σε ένα περίπτερο αλλά αν έιναι για να μάθεις τι πάιζει να πρέπει να πληρώσεις πρώτα 29€ να μου λείπει. Δεν έχει κάποιο σημείο να μπορείς να δοκιμάσεις τουλάχιστον ή κάποιο προμόσιον στα σημεία πώλησης σε αντίθεση με το Neo Glo που προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου.
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Like
342
Πόντοι
21

Καλημέρα συνάδελφοι , σήμερα το πρωί πηγαίνοντας για την αγαπημένη συνήθεια , αγορά καφέ - τσιγάρων , είδα νέα πακέτα της camel και νέα συσκευή θέρμανσης καπνού .

Έχει δοκιμάσει κανείς ? Λέει τίποτα ?
Έχω δοκιμάσει κυριολεκτικά τα ΠΆΝΤΑ για να σταματήσω το συμβατικό τσιγάρο . Ηλεκτρονικά τσιγάρα με γεύσεις , ηλεκτρονικά μίας χρήσης , iqos κτλ .
Για δώστε τα φώτα σας :hi:

Τύπε αν δεν σε έχει καλύψει το IQOS δεν θα σε καλύψει και αυτό. Πέρα από το ηλεκτρονικό που ποτέ δεν μπόρεσα είμαι τώρα 5 χρόνια με IQOS και δεν το αλλάζω με τίποτα. Κάπνιζα 2 πακέτα την ημέρα από 17 και φαντάσου ότι πλέον ούτε να το μυρίσω.
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Like
342
Πόντοι
21
Έχει ξεκινήσει λίγο ανάποδα η camel πάντως, το είδα και εγώ σε ένα περίπτερο αλλά αν έιναι για να μάθεις τι πάιζει να πρέπει να πληρώσεις πρώτα 29€ να μου λείπει. Δεν έχει κάποιο σημείο να μπορείς να δοκιμάσεις τουλάχιστον ή κάποιο προμόσιον στα σημεία πώλησης σε αντίθεση με το Neo Glo που προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου.
Γενικά πάντως με την δοκιμή δεν πρόκειται να βγάλεις κάποια άκρη με τα εναλλακτικά
 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636
Τύπε αν δεν σε έχει καλύψει το IQOS δεν θα σε καλύψει και αυτό. Πέρα από το ηλεκτρονικό που ποτέ δεν μπόρεσα είμαι τώρα 5 χρόνια με IQOS και δεν το αλλάζω με τίποτα. Κάπνιζα 2 πακέτα την ημέρα από 17 και φαντάσου ότι πλέον ούτε να το μυρίσω.
Τύπε μου το έχω το iqos ένα χρόνο .
Μυρίζει ( sorry που στο λέω )
Σαν κλανιά ... :badair:
Ρωτάω μη τυχόν και τα stick της camel έχουν καλύτερη γεύση - μυρωδιά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.780
Like
20.677
Πόντοι
5.006
κοψανε ολοι τα ωραια, τα πατροπαραδοτα τσιγαρα και αρχισανε να καπνιζουν κατι πιπες...
ο αλλος του λες τι καπνιζεις? και σου λεει "δεν καπνιζω, ατμιζω"...σάλτα και γαμησου ρε μαλακα πουστη..ακου εκει ατμιζω??!!!!
ο αλλος παιρνει κατι ματζαφλάρια σαν δονητες σε σεξ σοπ, τραβαει μια τζουρα και γεμιζει καπνο ολο το μαγαζι...σαν εκπομπη της ρουλας κορομηλα το 1995....ερχεται η πυροσβεστικη γιατι νομιζει οτι πηρε φωτια το μαγαζι...
και το αποκορυφωμα ειναι κατι πιπες που βρωμανε σαν κλανια...ειχα ριξει μια υποκωφη, αλλα βρωμερη κλανια σε μια καφετερια που υπο αλλες συνθηκες θα με ειχαν συλλαβει για εγκλημα κατα της ανθρωποτητας...αλλα ευτυχως ηταν μια γκομενα διπλα που ρουφουσε το στικ κλανιάς και δεν πηρε χαμπαρι κανενας τι παιχτηκε...
:confused::confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.073
Like
45.292
Πόντοι
6.256
κοψανε ολοι τα ωραια, τα πατροπαραδοτα τσιγαρα και αρχισανε να καπνιζουν κατι πιπες...
ο αλλος του λες τι καπνιζεις? και σου λεει "δεν καπνιζω, ατμιζω"...σάλτα και γαμησου ρε μαλακα πουστη..ακου εκει ατμιζω??!!!!
ο αλλος παιρνει κατι ματζαφλάρια σαν δονητες σε σεξ σοπ, τραβαει μια τζουρα και γεμιζει καπνο ολο το μαγαζι...σαν εκπομπη της ρουλας κορομηλα το 1995....ερχεται η πυροσβεστικη γιατι νομιζει οτι πηρε φωτια το μαγαζι...
και το αποκορυφωμα ειναι κατι πιπες που βρωμανε σαν κλανια...ειχα ριξει μια υποκωφη, αλλα βρωμερη κλανια σε μια καφετερια που υπο αλλες συνθηκες θα με ειχαν συλλαβει για εγκλημα κατα της ανθρωποτητας...αλλα ευτυχως ηταν μια γκομενα διπλα που ρουφουσε το στικ κλανιάς και δεν πηρε χαμπαρι κανενας τι παιχτηκε...
:confused::confused::confused::confused:

ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΜΠΟΥΣΤΗ​

 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636
Δεν γνωρίζω αν όλα αυτά ηλεκτρονικά κλπ κάνουν λιγότερο κακό από ότι το πραγματικό τσιγάρο
Εγώ σαν παλιός καπνιστής πού τοχω κόψει εδώ και αρκετά χρόνια θα σουλεγα κοψτα όλα
Σκέψου επειδή είσαι αλάνι και πουτανοβιος ότι ένα κακό που κάνουν είναι στο σεξ.
Δεν γουστάρεις να γαμεις όσο πάει περισσότερο ????
Κόψε λοιπόν αυτές τις μαλακίες ....
Θα με θυμηθείς στο μέλλον. :wink:
Φιλαράκι μου γράφεις μεγάλες αλήθειες .
Το βλέπω ότι όσο περνούν τα χρόνια έχω λιγότερες αντοχές αλλά είναι εξάρτηση το γαμημένο ...

Πρέπει να με δεις όταν περιμένω στο πορνοχοτέλι να ακούσω το " τοκ τοκ " στην πόρτα , με την αδρεναλίνη να χτυπάει κόκκινο , πως ανάβω το ένα πίσω από το άλλο :tooth: η μετά το τελείωμα πως ψάχνω απεγνωσμένα το πακέτο ...

Είναι εξάρτηση
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.780
Like
20.677
Πόντοι
5.006

ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΜΠΟΥΣΤΗ​

ελα, τσάκω να ατμισεις :
images
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.073
Like
45.292
Πόντοι
6.256
εδώ που τα λέμε, δεν καπνίζω, αλλά έχει δίκιο
έχει δίκιο εδώ που τα λέμε...

ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ,ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ,ΑΤΜΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΕΓΛΕΡΙ​

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom