Νέα

Πάρτε επιτέλους τα διπλώματα από τους γέρους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELMOUNIO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
1.624
Πόντοι
486


2 παλικάρια νεκρα επειδή η κυρία 88 ετών απλά πέρασε με κόκκινο
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896


2 παλικάρια νεκρα επειδή η κυρία 88 ετών απλά πέρασε με κόκκινο
...και προφανως θα μιλουσε ΚΑΙ στο τηλεφωνο με την κυρα "Νιτσα"!
Σα να το κανω εικονα, μαλλι κορμπολαχανο, βαμενα χειλια σαν τον κωλο της μαιμους, 10 κιλα χρυσο σε λαιμο-χερια, γυαλια ηλιου μασκα, κουτσομπολιο στο τηλεφωνο "που να στα λεω Νιτσα μου" και οποιον παρει ο χαρος!!!
Μονο που δν πηρε αυτην, αγρατσουνιστη βγηκε απο το αυτοκινητο!! :angry::angry::angry:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
...και προφανως θα μιλουσε ΚΑΙ στο τηλεφωνο με την κυρα "Νιτσα"!
Σα να το κανω εικονα, μαλλι κορμπολαχανο, βαμενα χειλια σαν τον κωλο της μαιμους, 10 κιλα χρυσο σε λαιμο-χερια, γυαλια ηλιου μασκα, κουτσομπολιο στο τηλεφωνο "που να στα λεω Νιτσα μου" και οποιον παρει ο χαρος!!!
Μονο που δν πηρε αυτην, αγρατσουνιστη βγηκε απο το αυτοκινητο!! :angry::angry::angry:
88 χρονων τυπε δεν χρειαζεται να μιλαει στο τηλεφωνο για να αποσπαστει η προσοχη της. Στα 88 εισαι σαν 10χρονος υπο την επηρρεια lsd με αντανακλαστικα βραδυπου, απορω πως καταφερε και εβαλε μπρος :confused:
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.490
Κριτικές
5
Like
7.524
Πόντοι
1.336
λιγες μέρες πριν
Παππους 80φευγα ..να κατεβαινει απο το χαρβαλο που τολμουσε να λεει αυτοκινητο με μπαστουνι ...μπηκε στο ΚΕΠ Νεας Σμυρνης για να ζητησει δικαιολογητικα για αναναιωση διπλωματος ...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896
88 χρονων τυπε δεν χρειαζεται να μιλαει στο τηλεφωνο για να αποσπαστει η προσοχη της. Στα 88 εισαι σαν 10χρονος υπο την επηρρεια lsd με αντανακλαστικα βραδυπου, απορω πως καταφερε και εβαλε μπρος :confused:
...ναι ρε μαγκα, μαζι σου! Απλα λεω οτι εχουν ολα τα κουσουρια της ηλικιας που δεν θα επρεπε να πιανουν τιμονι και συγχρονως μιλανε κ στα τηλεφωνα!!!!!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
Aυτό που δεν μπορώ να χωνέψω, δεν είναι μόνο το γεγονός οτι κόντευε τα 90, με ότι συμπεριλαμβάνεται αυτό για ανακλαστικά, όραση και καθαρότητα μυαλού για γρήγορες αποφάσεις, ούτε το οτι πέρασε με κόκκινο. Το πόσο έπρεπε να τρέχει, που κοπάνησε 2 αυτοκίνητα και το ένα ήρθε και γύρισε τούμπα στο πεζοδρόμιο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Τι συμφωνια να εχει κανει με το διαολο η γρια ρε φιλε...
1689772651077.png

88 χρονων αμα κλασεις με δυναμη ξερω γω παθαινεις καρδιακη προσβολη...

Ποσες φορες βγαινει απτο σπιτι της (και διανυει και αποσταση) που θελει αμαξι σε τετοια ηλικια... Δεν υπαρχει περιπτωση να μην της βγαινει φτηνοτερα να παιρνει ταξι 5-6 φορες το μηνα. Κριμα τα παλικαρια, εχω περιεργια να δω με τι ταχυτητα εγινε οτι εγινε, το δευτερο αμαξι ειναι λες και περασε νταλικα απο πανω του.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.392
Like
4.604
Πόντοι
1.706
Πριν λίγες μέρες ο άλλος 93 χρονων, έχασε τον έλεγχο στο γκαράζ πλοίου στη Ραφήνα. Τράκαρε με 6 αυτοκίνητα, τραυμάτισε και τη γυναίκα του. 92 αυτή. Του κόλλησε το γκάζι είπε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.453
Like
16.157
Πόντοι
3.656
2 παλικάρια νεκρα επειδή η κυρία 88 ετών απλά πέρασε με κόκκινο
Όταν τα σκοτώνει ο οικονομικός μετανάστης ... λες έξω οι ξένοι από την ελλάδα ;
Υπάρχει σοβαρή στατιστική ; Να συγκρίνουμε συμμετοχή .... γέρων .... και αλλοδαπών σε ατυχήματα ;;;

Ναρκοτέστ ; Όταν έχει THC στο αίμα ; Λες να πάρουν τα διπλώματα από τους ΧΑΣΙΚΛΗΔΕΣ ;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

stax

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
δυστυχως φιλοι μου ,επειδη μενω ραφηνα , το φαινομενο να οδηγει ατομο απο τα 80 και πανω ειναι πολυ συνιθισμενο στη περιοχη , προχτες ειδα μια τυπισα την κοβω περιπου στα 85 ,να βγαινει απ τ αμαξι με το πι (ξερετε ...αυτο που πιανονται για να περπατησουν ) με παντοφλα και να πηγαινει για ψωνια ,σερνομενη !!! ασε που μια φορα περασε ενας κολογερος ξυστα απο μενα (εγω πεζος ) μιλαμε τη γλυτωσα στο ποντο
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.796
Like
29.445
Πόντοι
6.056

Τελικα ο Ναυτης δεν ειναι νεκρος, μονο ο Υποπλοιαρχος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δυστυχως φιλοι μου ,επειδη μενω ραφηνα , το φαινομενο να οδηγει ατομο απο τα 80 και πανω ειναι πολυ συνιθισμενο στη περιοχη , προχτες ειδα μια τυπισα την κοβω περιπου στα 85 ,να βγαινει απ τ αμαξι με το πι (ξερετε ...αυτο που πιανονται για να περπατησουν ) με παντοφλα και να πηγαινει για ψωνια ,σερνομενη !!! ασε που μια φορα περασε ενας κολογερος ξυστα απο μενα (εγω πεζος ) μιλαμε τη γλυτωσα στο ποντο
Οχι ρε φιλε με το Πι!!!!:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

stax

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
αν τυχει και καμια φορα περνας απο εδω ,σε φουρνο η σουπερ μαρκετ ολο και κατι σαν αυτο που περιγραφω θα δεις
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
και εζησε κι ολας η πουτανα η κωλογρια τυποι,τιποτα δεν μπορει να την σκοτωσει.ουτε μετωπικη με τζιπ :headbang::headbang::headbang:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.761
Κριτικές
30
Like
20.047
Πόντοι
8.746

Τελικα ο Ναυτης δεν ειναι νεκρος, μονο ο Υποπλοιαρχος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Μακάρι το παιδι
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.453
Like
16.157
Πόντοι
3.656
Ρε μαλάκες .... ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΝΕΟΙ ... ΘΑ ΓΕΡΑΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ;;;
Θα θέλατε να είστε καλά και να σας πάρουν τα διπλώματα ;;; Λόγω ηλικίας και μόνο ;;
 

stax

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Ρε μαλάκες .... ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΝΕΟΙ ... ΘΑ ΓΕΡΑΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ;;;
Θα θέλατε να είστε καλά και να σας πάρουν τα διπλώματα ;;; Λόγω ηλικίας και μόνο ;;
να ειμαι καλα κ να μου το παρουν σιγουρα δεν θα το θελα ,να ειναι χρεπι ομως??? αν δεν βλεπω??? αν σερνομαι???
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
Πριν λίγες μέρες ο άλλος 93 χρονων, έχασε τον έλεγχο στο γκαράζ πλοίου στη Ραφήνα. Τράκαρε με 6 αυτοκίνητα, τραυμάτισε και τη γυναίκα του. 92 αυτή. Του κόλλησε το γκάζι είπε.

τυπε επρεπε να του πουν να περιμενει να πλει στο πλοιο μετα τον αποπλου :confused::confused::confused:

accidents-car-plunges-off-a-cliff-california.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom