Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Παιωνίου 10

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
www.bourdela.com/content/view/463/224/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

σημερα το απογευματακι πηγα θσειο για καφε!!!ηπια τη φραπεδια μου,ειδαμε τα κωλαρακια που περναγανε και λεμε με ενα φιλαρακι να παμε κανενα στουντιακι να δουμε τι παιζει!σκαμε λοιπον στη παιωνιου επειδη ξερουμε οτι εχει δυο μωρακια εκει!!καθομαστε στο σαλονακι και περιμενουμε τις κοπελλες να ερθουν!!μετα απο κανα 10 λεπτο βγαινουν απο τα δωματια που ηταν καθως και οι δυο ειχαν πελατες!ηταν μια ξανθια ,ψηλη,μεγαλα βυζια αλλα απο φατσα τιποτα και ενα μελαχροινο,πιο κοντη ,που το προσωπο της εφερνε σε κινεζα!διαλεγω το μελαχροινο και μπαινω!!μετα απο λιγο μπαινει το μωρακι και μαγκες ειδα τη κωλαρα της και αμεσως ημουν ετοιμος να ορμησω!!ηταν πολυ φιλικη,μιλησαμε λιγο στα αγγλικα για να σπασει ο παγος,αρχισε να κοιτα τα ταττοο και να γλυφει ολο μου το σωμα!!στην πιπα γυρισε  το κωλο της στο προσωπο μου,με αφηνε να βαζω ελευθερα δαχτυλο και στο γαμησι δεν μου ειπε σε τιποτα οχι!συμμετειχε κιολας και εδειχνε οτι δεν εκανε αγγαρεια!!!γενικα ευχαριστηθηκα το γαμησι και ειναι μια πολυ καλη επιλογη!μου ειπε οτι θα διυλευει μαλλον καθε παρασκευη!!το ονομα της ντιανα!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σημερα το απογευματακι πηγα θσειο για καφε!!!ηπια τη φραπεδια μου,ειδαμε τα κωλαρακια που περναγανε και λεμε με ενα φιλαρακι να παμε κανενα στουντιακι να δουμε τι παιζει!σκαμε λοιπον στη παιωνιου επειδη ξερουμε οτι εχει δυο μωρακια εκει!!καθομαστε στο σαλονακι και περιμενουμε τις κοπελλες να ερθουν!!μετα απο κανα 10 λεπτο βγαινουν απο τα δωματια που ηταν καθως και οι δυο ειχαν πελατες!ηταν μια ξανθια ,ψηλη,μεγαλα βυζια αλλα απο φατσα τιποτα και ενα μελαχροινο,πιο κοντη ,που το προσωπο της εφερνε σε κινεζα!διαλεγω το μελαχροινο και μπαινω!!μετα απο λιγο μπαινει το μωρακι και μαγκες ειδα τη κωλαρα της και αμεσως ημουν ετοιμος να ορμησω!!ηταν πολυ φιλικη,μιλησαμε λιγο στα αγγλικα για να σπασει ο παγος,αρχισε να κοιτα τα ταττοο και να γλυφει ολο μου το σωμα!!στην πιπα γυρισε  το κωλο της στο προσωπο μου,με αφηνε να βαζω ελευθερα δαχτυλο και στο γαμησι δεν μου ειπε σε τιποτα οχι!συμμετειχε κιολας και εδειχνε οτι δεν εκανε αγγαρεια!!!γενικα ευχαριστηθηκα το γαμησι και ειναι μια πολυ καλη επιλογη!μου ειπε οτι θα διυλευει μαλλον καθε παρασκευη!!το ονομα της ντιανα!!
κοιτα ρε πουστη μου ατυχια...εγω την αλλη φορα που πηγα και οι δυο ηταν αβυζες τελειως...θα ξανακανω ομως βολτα και δεν μπορει κατι θα πετυχω....
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συναγωνιστές στην παιωνίου 10 έχει και στην πρωινή βάρδια δύο γκόμενες :boobies: :boobies: για παιχνίδι; :helpplea: :helpplea:

δώστε τα φώτα σας...
 

Επισκέπτης
απο οσο ξερω στη βραδυνη βαρδια εχει δυο κοπελλες!οχι στην πρωινη!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι συναγωνιστές , πήγα Τετάρτη πρωί και είχε δυο κοπέλες , μια ξανθία ρωσίδα και μια μελαχρινή μου είπε οτι είναι από Γερμανία , αδθνατή με σκουλαρίκι σε γλώσσα και κλειτορίδα , πολυ καλή περιποιήση θα έλεγα , είχε ενα περίεργο όνομα το οποίο δεν συγκράτησα , πάντως το εν λόγω σπίτι έχει γίνει απο τα πού καλά
 

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Παρασκευή. Σάββατο, Κυριακή, συνεχόμενα πρωί-απόγευμα ???  :huh:

μεγάλε...σε πήγε εμπλοκή δλδ ολο το ΠΣΚ ε? άξιος!γαμηθηκες κανονικα δηλαδη...εκπτωσουλα επαιξε ?
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
η παιωνιου που ακριβως ειναι;
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Σχεδόν συνέχεια της Χέυδεν (νομίζω) κάτω από την Πλατεία Βικτωρίας.
 
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
εχω πάει στο συγκεκριμένο στούντιο 10 φορές κατά τις 1:00 το βράδυ και είναι κλειστό. Ξέρει κανεις τίποτα?
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Το να μην ξαναπάς μετά τις 12 και να πας μιαν άλλη ώρα το σκέφτηκες;  ;)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Τζίφος μεγάλε! Εκείνη την ώρα δεν μπορούν αυτές!  :cheesy:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε γενικά τα studio δεν μένουν ανοιχτά τόσο αργά ... άντε μέχρι τις 10 πάνω κάτω.
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Σαββατο απογευμα πηγα και ησαν 2 γκομενες , η αννα και η βερονικα.
Η αννα σουπερ με ωραιο στητο βυζι και κολαρακι για δαγκωμα η βερονικα ηταν ενα χονδροκομμενο πραγμα(ανδρογυναικα).
πηρα αννα πολυ καλη ενναλαγες στασεων καλη πιπα και γενικα καυλιαρα.την συστηνω.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκες εγω γκαντεμης ειμαι....οσες φορες εχω παει εχω πεσει σε κατι μπαζιδια με αποτελεσμα να στρεφομαι στην φυλης.........μπορει καποιος να μου ποτε μπορω να πετυχω καμια μουναρα?προτιμω πρωινες ωρες .....ευχαριστω
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινή επίσκεψης

τζούλια ρουμάνα με βυζάρες καστανόξανθη και άλλο ένα μελαχροινό που δεν θυμάμαι το όνομα του.

Στο δωμάτιο αρκετά φιλική με καλή πίπα και μέτριο σέξ.
Πάντως οι βυζάρες και η πίπα όλα τα λεφτά για τους λάτρεις :)
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Φιλε είναι πάντα 50 Ε το απλό και 70 το με 69 κλπ- δεν θυμάμαι ..
αν θέλεις πες καμιά λεπτομέρεια ..
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ναι 50 το απλό και αν θυμάμαι καλά 60 το σόου και 80  το σπέσιαλ με σοου και μασαζ νομίζω.
εγώ πάντως το απλό πήρα και έμεινα σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιωνιου 10 είναι κάτω απο φυλής?
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
περίπου, κάθετος της αχαρνών είναι και πιο κάτω απο φυλής
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom