Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (15 μέλη και 282 επισκέπτες)

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
122
Πόντοι
0
Εδω δεν μπορείς να με κοροϊδέψεις όμως όπως στο of σου και να μου πουλήσεις αέρα κοπανιστο ......μην το παίζεις ιστορία κατά δήλωση σου σε γνωστό στριμερ νυν τρόφιμο φυλακών έκανες γλειφωκολι σε ταινία παραγωγής ...σε ταινία παραγωγής!!!!!!! για τον πεο πολιτική ...αυτά τα extreme έπρεπε να τα χρυσοπουλας στα κορόιδα .....ο μετροσέξουαλ πρώην σου σου έκανε μαθήματα management ?????????
αα με πληρωσες αρα μωρη!!ετσι μπραβο.. εσυ αλλη νομιζεισς οτι ειμαι ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ .ποιο γλειφωκωλι μωρη σε παραγωγη; ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ,το μυαλο σου στα γλειφοκωλια
 

Petrouilias

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
318
Κριτικές
1
Like
856
Πόντοι
81
σαρεσουν οι κωλοτρυπες ε; ;)
Ναι θελω να μου πάρεις γλυφωκολι και να σε χέσω στο στόμα!! Θα το βάλουμε ονλυ φανς θα είναι πρότυπο οπως το τραβελι που σε γαμαει απο λοκο!
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.505
Πόντοι
1.056
αα με πληρωσες αρα μωρη!!ετσι μπραβο.. εσυ αλλη νομιζεισς οτι ειμαι ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ .ποιο γλειφωκωλι μωρη σε παραγωγη; ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ,το μυαλο σου στα γλειφοκωλια
Τα παπάρια μου πήρες όχι λεφτά ....δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω όταν οι τσόντες σου είναι χακαρισμενες στο net ....εσύ γαμιεσαι μπροστά στην κάμερα για λεφτά εγώ τον παίζω τζάμπα ..... ...έχε χάρη που κατέβηκε το καναλι του χαγιατε .....ήταν τότε που είχατε πάει εσύ και αυτός ο πετσακης με την γκόμενα του στο στριμ του χαγιατε και βλέπατε στιγμιότυπα από τις ταινίες σας και κατά λέξη είπες " και στην δικιά μου νέα ταινία κάνω γλειφωκολι σε λεσβιακή σκηνή "
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
Τα παπάρια μου πήρες όχι λεφτά ....δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω όταν οι τσόντες σου είναι χακαρισμενες στο net ....εσύ γαμιεσαι μπροστά στην κάμερα για λεφτά εγώ τον παίζω τζάμπα ..... ...έχε χάρη που κατέβηκε το καναλι του χαγιατε .....ήταν τότε που είχατε πάει εσύ και αυτός ο πετσακης με την γκόμενα του στο στριμ του χαγιατε και βλέπατε στιγμιότυπα από τις ταινίες σας και κατά λέξη είπες " και στην δικιά μου νέα ταινία κάνω γλειφωκολι σε λεσβιακή σκηνή "
ΤΥΠΟΙ. Της έχετε φτάσει το μουνί στο ταβάνι αυτή την στιγμή. Απλά αγνοήστε την. Μπας και το βουλώσει. Όσο ασχολείστε, τόση παραπάνω αξία της δίνετε και νομίζει πως είναι κάποια. Καλά τους τερματισμένους simps που της γράφουν πως θέλουν να την γαμήσουν, δεν θα τους σχολιάσω καν.
Που κάθε είκοσι λεπτά ένα δέντρο στον Αμαζόνιο αυτοαναφλέγεται. Με την ελπίδα να μην φτάσει ποτέ το οξυγόνο του, στα πνευμόνια αυτών των ατόμων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom