Νέα

Ολυμπιακός-Α.Ε.Κ. (Βασσάρας)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HAROKAVLOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
το κακο με τα κορακια ειναι οτι ειναι κομπλεξαρες αποτυχημενοι ποδοσφαιριστες που θελουν εξουσια και κανουν μπουρδελο τα ματσ.δεν ειναι δυνατον να σε εχουν κανει μαυρο στο ξυλο(ευθημιαδης)και να γινεσε καθηγητησ διαιτησιασ..........
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Dark βγάλε τα κίτρινα γυαλιά που φοράς....by the way έχει κι άλλες ομάδες που παίζουν στην Ευρώπη εκτός από το γνωστό τριολέ....... :thefinge:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Μάγκες μια παροιμία λέει "Μεταξύ των τυφλών βασιλεύει ο μονόφθαλμος" και στην περίπτωση μας ταιριάζει γάντι.

Για τον πούτσο καβάλα είναι το Ελληνικό πρωτάθλημα (όπως κάθε τι Ελληνικό) και λογικό είναι να βασιλεύει ο λιγότερο ρεζίλης. Η διαφορά φαίνεται στην Ευρώπη που όλες οι ομαδάρες μας γυρίζουν πίσω με τα δίχτυα γεμμάτα τόπια.

Το χθεσινό παιχνίδι αν έπρεπε να υπερισχύσει η δικαιοσύνη, το σωστό ήταν να λήξει ισσόπαλο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Dark βγάλε τα κίτρινα γυαλιά που φοράς....by the way έχει κι άλλες ομάδες που παίζουν στην Ευρώπη εκτός από το γνωστό τριολέ....... :thefinge:

Τα κίτρινα γυαλιά μπορεί να τα φοράω γιατι μου αρέσουν σε χρώμα,αλλά όταν η ομάδα μου δεν παίξει καλά ο πρώτος που το λέω είμαι εγώ,όπως κ το έγραψα σε άλλο ποστ στην ίδια ενότητα για τα περσινά ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ.Κ για να δεις ότι δεν φοράω γυαλιά σου ξαμναλέω κ χώνεψε το:ΠΕΡΣΙ ΑΞΙΖΕ Κ ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΙΚΑΙΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΜΑΤΣ ΕΝΩ ΣΤΟ 1-3 ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΙΚΑΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ.ΠΡΟΧΘΕΣ Η ΑΕΚ Κ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΗ Κ ΟΣΗ ΛΙΓΗ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ΑΠΕΜΕΙΝΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΔΗΛΩΘΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΟ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ 0-2 ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΑΕΚ.Κ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Έκανε 2 ευκαιρίες στο Β' ημίχρονο κ δεν φάνηκε καμμιά γιατί τις κόψανε.Η μία ηταν το ''χέρι'' βγαίνω τετ α τετ κ το βάζω του Ντελίμπασιτς κ η άλλη το γκόλ - ''οφσάιντ''.'Οταν αυτά τα ντέρμπι κρίνονται στην λεπτομέρεια οι 2 φάσεις δεν είναι λίγο πράγμα.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ''ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΙΣΜΟΣ'' ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ Κ ΠΑΤΑΩ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΔΩ ΟΛΑ,ΣΤΕΡΕΙΣΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΣ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.Έχω ξαναπεί οτι ο Ολυμπιακός είναι μεγάλη ομάδα.Δεν έχει ανάγκη τη διαιτησία για να κερδίσει.Κ να έχανε ο Ολυμπιακός χθες πάλι φαβορί για τον τίτλο θα ήταν.Εγώ λέω να του δίνουμε τον τίτλο από τον Αύγουστο κ να μην ασχολούμαστε καθόλου κ να μαστε όλοι ήσυχοι κ αγαπημένοι.Το προχθεσινό χειρουργείο ξεπερνάει ακόμα κ το πέναλντι που δεν δόθηκε στον Μπούρμπο πριν 2 χρόνια στην Λεωφόρο από τον Βασσάρα.Φωνάζετε οι γαύροι για τον Βασσάρα αλλά τα απίστευτα χειρουργαία από αυτόν τον άχρηστο διαιτητή τα έχει υποστεί η ΑΕΚ.Θυμίζω την λεωφόρο πριν 2 χρόνια το πέναλντι του Μπούρμπου που θα βγαινε η ΑΕΚ C.L.  & το προχθεσινό.ΑΥΤΑ.ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

Υ.Γ.:ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΕΚ & ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΥΡΙΟ & ΜΕΘΑΥΡΙΟ & ΝΙΚΗ-ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ



Για να διορθώσω για αποφυγή παρεξηγήσεων:ΝΙΚΕΣ & ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ & ΓΙΑ ΤΙΣ 6 ΜΑΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΘΕΙΚΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΩΝ ΣΠΑΝΙΟΛΩΝ.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
1
Like
805
Πόντοι
96
 Λοιπον ο Βασσαρας το εχασε λιγο το παιχνιδι εριξε και πολλες καρτες χωρισ λόγο. Για μενα φταιει ο Φερερ που οταν του ειπε ο Εμερσον οτι δεν μπορει τον αφησε μεσα στην περιοχη, 1 λεπτο εμενε βγαλτον εξω να ριξεις κανα πάγο. Και εκει που διαφωνω με τουσ φίλουσ γαβρους ειναι οτι οταν μια ομαδα σε παιζει με τεχνικο οφσαιντ μια φορα αρκει να το σπασεις και το καρφωσες το γκολ. Ο Λαγος κανονικα βγηκε τωρα αν το βαζαμε ειναι αλλη ιστορια γιατι ο Ντελιμπασιτσ ουτε αυτογκολ δεν μπορι να βάλει. Αυτα και δυστυχως η Ιστορια εγραψε 1-0 (Το 89 μας ειχανε λιωσει οι γαυροι μια επιθεση εκανε ο Τακαρος και το καρφωσε και ετσι πηραμε πρωταθλημα τι να λεμε τωρα)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δυστυχως ειμαι ολυμπιακος και λεω δυστυχως γιατι περαν της κοροιδιας και οτι συνεπαγεται αυτου κανεις ή πολυ λιγοι ολυμπιακοι βλεπουν αυτην την ακαταπαυστη ευνοια της ομαδος μας σε οσα παιχνιδια μας πανε στραβα και ειμαστε καταδικασμενοι να χασουμε βαθμους.....δεν λεω οτι και οι αλλες ομαδες ειναι καλυτερες,αλλα για ποιο λογο να ευνοειται συνεχεια σκανδαλωδως για να κερδισει το ελληνικο πρωταθλημα και να βγει απευθειας στους ομιλους?μια με την ξανθη στο πρωτο ματς ανυπαρκτο φαουλ,μια στην κρητη ανυπαρκτο οφσαιντ στον οφορικουε,μια με την αεκ προχθες ντελιμπασιτς χερι ανυπαρκτο,οφσαιντ λαγου ανυπαρκτο και φαουλ τζορτζεβιτς(απο το οποιο προηλθε και το γκολ) επισης ανυπαρκτο.Φυσικα δεχομαι καποιες φορες να κανουν λαθη ολοι,αλλα κοψτε και κανεναν ποντο απο το θρυλο?γιατι να ξαναπαρει αυτο το γαμωπρωταθλημα?για να ξαναβγουμε στους ομιλους και να τρωμε τεσσαρες?οχι ρε παιδια!enough! ας αφησουμε και τις μικροτερες ομαδες να κανουν κατι!ο αρης ειναι αυτη τη στιγμη μια ομαδα που εχει ενα προορισμο μεσα στο παιχνιδι του,μια αλφ ποιοτητα και σου αρεσει να τον βλεπεις,ολα τα ματς του εχουν ρυθμο και παθος,το ιδιο συμβαινει και με τον ιωνικο και τον εργοτελη.Μακραν οι χειροτεροι ειναι το παλιο Π.Ο.Κ. και δυστυχως ο ΠΑΟΚ που θα μπορουσε να ειναι μεγαλη ομαδα(αγωνιστικα εννοω)!απο εκει και περα οποιος θελει να εθελοτυφλει θα εθελοτυφλει!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
δυστυχως ειμαι ολυμπιακος και λεω δυστυχως γιατι περαν της κοροιδιας και οτι συνεπαγεται αυτου κανεις ή πολυ λιγοι ολυμπιακοι βλεπουν αυτην την ακαταπαυστη ευνοια της ομαδος μας σε οσα παιχνιδια μας πανε στραβα και ειμαστε καταδικασμενοι να χασουμε βαθμους.....δεν λεω οτι και οι αλλες ομαδες ειναι καλυτερες,αλλα για ποιο λογο να ευνοειται συνεχεια σκανδαλωδως για να κερδισει το ελληνικο πρωταθλημα και να βγει απευθειας στους ομιλους?μια με την ξανθη στο πρωτο ματς ανυπαρκτο φαουλ,μια στην κρητη ανυπαρκτο οφσαιντ στον οφορικουε,μια με την αεκ προχθες ντελιμπασιτς χερι ανυπαρκτο,οφσαιντ λαγου ανυπαρκτο και φαουλ τζορτζεβιτς(απο το οποιο προηλθε και το γκολ) επισης ανυπαρκτο.Φυσικα δεχομαι καποιες φορες να κανουν λαθη ολοι,αλλα κοψτε και κανεναν ποντο απο το θρυλο?γιατι να ξαναπαρει αυτο το γαμωπρωταθλημα?για να ξαναβγουμε στους ομιλους και να τρωμε τεσσαρες?οχι ρε παιδια!enough! ας αφησουμε και τις μικροτερες ομαδες να κανουν κατι!ο αρης ειναι αυτη τη στιγμη μια ομαδα που εχει ενα προορισμο μεσα στο παιχνιδι του,μια αλφ ποιοτητα και σου αρεσει να τον βλεπεις,ολα τα ματς του εχουν ρυθμο και παθος,το ιδιο συμβαινει και με τον ιωνικο και τον εργοτελη.Μακραν οι χειροτεροι ειναι το παλιο Π.Ο.Κ. και δυστυχως ο ΠΑΟΚ που θα μπορουσε να ειναι μεγαλη ομαδα(αγωνιστικα εννοω)!απο εκει και περα οποιος θελει να εθελοτυφλει θα εθελοτυφλει!


Καλύπτομαι πλήρως.Γιατί κάποιοι είπαν να βγάλω τα κίτρινα γυαλιά.
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
o vasos έχει δίκιο. αυτό δεν σημαίνει όμως οτι εσύ δεν πρέπει να βγάλεις τα κίτρινα γυαλιά. Εισαστάν τραγικοί. Και με το να γκρινιάζετε για την διαιτησία γίνεστε ακόμα πιο τραγικοί. και στο λέω εγώ αυτο λέγοντας οτι και εμείς ήμασταν τραγικοί.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Το ότι ήμουν τραγικός δεν σημαίνει ότι δεν έχω δικαίωμα στη νίκη.Γενικώς το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι τραγικό.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Κ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΕΜΦΑΝΩΣ.Φαίνεται ότι δεν έχει καμμιά ομάδα το δικαίωμα να κερδίσει τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη.Κ μάθε φίλε μου κάποιος που φοράει οπαδικά γυαλιά δεν παραδέχεται ότι κάποια άλλη ομάδα ήταν καλύτερη ομάδα από τη δική του όπως κάνω εγώ.Λοιπόν στο ξαναλέω:ο Ολυμπιακός έχει την καλύτερη ομάδα αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα.Το Σάββατο όμως δεν δικαιούταν τη νίκη,ούτε καν την ισοπαλία.Εξακολουθώ να φοράω γυαλιά; :o :o :o
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
νομίζω πως ναι. όσων αφορά τον Βασσάρα δεν νομίζω οτι ήταν πληρωμένος. ήταν απλά ο γνωστός άχρηστος εαυτός του. που νομίζει πάντα οτι ο σταρ του αγώνα είναι πάντα αυτός. και δεν νομίζω οτι δικαιούσαστε τι νίκη. μια ομάδα που στέλνει 10 ευκαιρίες στα σκουπίδια και ένα ολοκληρο ημίχρονο με παίκτη παραπάνο δεν κάνει ούτε μία ευκαιρία δεν νομίζω οτι δικαιούται να κερδίσει
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις εγώ τοσο καιρο λέω οτι πρέπει να ανέβουν οι άλλες ελληνικές ομάδες μπας και κάνουμε τιποτα στην ευρώπη επιτέλους. πολύ θα χαιρόμουν αν ο ΠΑΟ και η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ και ο ΑΡΗΣ και ο ΗΡΑΚΛΗΣ και η ΞΑΝΘΗ  αλλα και η ΛΑΡΙΣΣΑ ήταν στο επιπεδο μας... κια οι αγώνες ήταν ΝΤΕΡΜΠΥ με την σωστή ένοια του όρου αλλά και θα γινόμασταν επιτέλους λίγο ανταγωνιστικοί
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
νομίζω πως ναι. όσων αφορά τον Βασσάρα δεν νομίζω οτι ήταν πληρωμένος. ήταν απλά ο γνωστός άχρηστος εαυτός του. που νομίζει πάντα οτι ο σταρ του αγώνα είναι πάντα αυτός. και δεν νομίζω οτι δικαιούσαστε τι νίκη. μια ομάδα που στέλνει 10 ευκαιρίες στα σκουπίδια και ένα ολοκληρο ημίχρονο με παίκτη παραπάνο δεν κάνει ούτε μία ευκαιρία δεν νομίζω οτι δικαιούται να κερδίσει

Ξανάπα κ το σταματάω εδώ γιατί καταντάω γραφικός ότι στο Β'ημίχρονο η ΑΕΚ έκανε 2 κλασικές ευκαιρίες.Η μία καλύτερα να πούμε ότι ήταν εν δυνάμει ευκαιρία(το ''χέρι''του Ντελίμπασιτς) & η άλλη ήταν το κανονικό γκολ που ακυρώθηκε.Συν τις 2 άλλες κλασικές ευκαιρίες που έχασε στο α' ημίχρονο μας κάνουν 4.Ο Ολυμπιακός(ο γηπεδούχος Ολυμπιακός)δεν έκανε ούτε μια.Ας πούμε ότι ήταν ευκαιρίες το γουτ του Οκκά έξω από τη μεγάλη περιοχή που απέκρουσε ο Σορρεντίνο κ η άλλη το πλαϊνό σουτ του Κωνσταντίνου στο β' ημίχρονο.Τώρα ποιος δικαιούταν να κερδίσει...τα συμπεράσματα δικά σας.

Υ.Γ.:Σημειώνω φιλαράκο μου ότι το φάουλ από όπου προήλθε η γκολάρα του Ολυμπιακού,εγώ με τα ΚΙΤΡΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ θα το έδινα.Καλό μεσημέρι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
νομίζω πως ναι. όσων αφορά τον Βασσάρα δεν νομίζω οτι ήταν πληρωμένος. ήταν απλά ο γνωστός άχρηστος εαυτός του. που νομίζει πάντα οτι ο σταρ του αγώνα είναι πάντα αυτός. και δεν νομίζω οτι δικαιούσαστε τι νίκη. μια ομάδα που στέλνει 10 ευκαιρίες στα σκουπίδια και ένα ολοκληρο ημίχρονο με παίκτη παραπάνο δεν κάνει ούτε μία ευκαιρία δεν νομίζω οτι δικαιούται να κερδίσει

δυστυχως για την ΑΕΚ,τον ΠΑΟΚ δεν υπαρχει ευοιωνο μελλον,διοτι και χρηματα πολλα δεν μπορουν να πεσουν για σωστες και αξιολογες μεταγραφες και δεν κανουν μια οργανωμενη προσπαθεια με σοβαρους και σπουδαγμενους στο εξωτερικο ανθρωπους ειδικα καταρτισμενους ωστε να "κατασκευασουν" ποδοσφαιριστες απο τα φυτωρια!ειναι τραγικο να φαγωνονται απο τα συμφεροντα και απο τον λαθος χειρισμο των τωρινων ανυπαρκτων προπονητων παιδια με θεληση,φιλοδοξια και πανω απο ολα τρομερο ταλεντο!γιατι πιστεψτε με ως πρωην ποδοσφαιριστης γνωριζω πολλους μα πολλους ποδοσφαιριστες που καταντησανε να παιζουν μονο playstation επειδη απογοητευτηκαν απο ανθρωπους σαν του πανιωνιου ας πουμε...........οσοι ξερουν ξερουν....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
1
Like
805
Πόντοι
96
  Πως να ανεβουνε ομως οι ομαδες εκτος ΠΟΚ με το που ανεβαινει ενας παιχτης τον παιρνουν με μεταγραφη. Το Σαββατο στο Καραισκακη επαιζαν οι Ουντεζε, Καφες , Οκκας που εφυγαν απο τον ΠΑΟΚ λογω χρηματων και Λαγος, Κωνσταντινου που εφυγαν απο τον Ηρακλη για να μπει κανα χρημα στο ταμειο. Στις υπολοιπες ομαδες στελνουν οτι δεν πιανει κατι Οφορικουε και κατι τετοιους, εδω και η ΑΕΚ περιμενει να διωξουν οι αλλοι 2 κανα παιχτη τυπου Λυμπεροπουλου να φτιαξει ομαδα . Που να κανεις πρωταθλημα ετσι
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
  Πως να ανεβουνε ομως οι ομαδες εκτος ΠΟΚ με το που ανεβαινει ενας παιχτης τον παιρνουν με μεταγραφη. Το Σαββατο στο Καραισκακη επαιζαν οι Ουντεζε, Καφες , Οκκας που εφυγαν απο τον ΠΑΟΚ λογω χρηματων και Λαγος, Κωνσταντινου που εφυγαν απο τον Ηρακλη για να μπει κανα χρημα στο ταμειο. Στις υπολοιπες ομαδες στελνουν οτι δεν πιανει κατι Οφορικουε και κατι τετοιους, εδω και η ΑΕΚ περιμενει να διωξουν οι αλλοι 2 κανα παιχτη τυπου Λυμπεροπουλου να φτιαξει ομαδα . Που να κανεις πρωταθλημα ετσι

Με τα λεφτά του Καπετάνου, πόσους μπορούσε να αγοράσει η ΑΕΚ? Με τα λεφτά του Φλάβιο, πόσους μπορούσε να αγοράσει η Πανάθα? Και ποιος φταίει που ο γάβρος έριξε τελικά την αξία πώλησης του Τουρέ? Και ποιος φταίει που ο Μπατατούδης σπαταλούσε τα λεφτά σε κατσίκια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom