Νέα

Όλοι στο ΟΑΚΑ σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλημέρα μούτρα.Όλοι οι Αεκτζήδες στο ΟΑΚΑ σήμερα για να δούμε(επιτέλους) την πρώτη νίκη της αρρώστιας στο C.L.Δεν πρέπει να πέφτει καρφίτσα.Με νίκη σήμερα βάζουμε γερές βάσεις για την 3η θέση κ γιατί όχι για την πρόκριση στην επόμενη φάση του C.L.Δεν πρέπει να λείψει κανείς σήμερα Αεκτζής για να βοηθήσουμε την αρρώστια.

Υ.Γ. 1:Συγνώμη που καπηλεύομαι τον χώρο του site για άσχετα θέματα σε σχέση με την θεματολογία του.
Υ.Γ. 2:Ελπίζω να μην βρέχει σήμερα κ στάζει  ο κωλοκαλατράβα όπως στο ματς ΑΕΚ-Ηρακλής.
Υ.Γ. 3:Καλή τύχη αύριο στον Ολυμπιακό στο ματς με την Σαχτιόρ.
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1


Υ.Γ. 1:Συγνώμη που καπηλεύομαι τον χώρο του site για άσχετα θέματα σε σχέση με την θεματολογία του.

Kαλά κάνεις. Εδώ είχαμε  thread με καμιά δεκαριά σελίδες με γαύρους - βάζελους να μαλώνουν ποιος έχει πιο πολλούς τίτλους στο υποβρύχιο γκολφ και στο ορεινό μπιλλιάρδο.
Καλή τύχη στην Αεκάρα :dancing:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.612
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.292
Πόντοι
14.565
Καλή τύχη στην ΑΕΚ...
 

Επισκέπτης
Σήμερα θα είμαι κι εγώ εκεί. Και μάλιστα στους VIP (αυτά είναι όταν έχεις κολλητηλίκια με την LG)!!!  :)))

Μέχρι και το εισητήριο στο γραφείο θα μου το στείλουν σήμερα με courier!

ʼντε να δούμε τι θα κάνουμε με την ʼντερλεχτ...
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
Αν και Γαύρος θέλω να βάλει 3 τεμάχια σήμερα η ΑΕΚ και να φέρει το πρώτο τρίποντο ..... γιατί εμείς αύριο .... χλωμό.....
:dancing:
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Σήμερα θα είμαι κι εγώ εκεί. Και μάλιστα στους VIP (αυτά είναι όταν έχεις κολλητηλίκια με την LG)!!!  :)))

Μέχρι και το εισητήριο στο γραφείο θα μου το στείλουν σήμερα με courier!

ʼντε να δούμε τι θα κάνουμε με την ʼντερλεχτ...


Α ρε κωλόβυσμα.Ενώ εγώ στην 4 στον αγώνα να φωνάζω.
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
και εγώ εκεί θα είμαι ... VIP. Ναναι καλά η αθηναική ζυθοποιια... και ναι είμαι γαυρος .... και ναι θέλω να κερδισει η ΑΕΚ ...
 

Επισκέπτης
Αν και Γαύρος θέλω να βάλει 3 τεμάχια σήμερα η ΑΕΚ και να φέρει το πρώτο τρίποντο ..... γιατί εμείς αύριο .... χλωμό.....
:dancing:

Για 3 τεμάχια το βλέπω κι εγώ το παιχνίδι... το θέμα είναι ποια πλευρά θα βάλει τα περισσότερα!!! Γιατί Χ το ματς δεν έρχεται με τίποτα!!!
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
και εγώ εκεί θα είμαι ... VIP. Ναναι καλά η αθηναική ζυθοποιια... και ναι είμαι γαυρος .... και ναι θέλω να κερδισει η ΑΕΚ ...

Αρχίζουμε σιγά-σιγά να αποκτούμε επίπεδο οι Ελληνες φίλαθλοι στην Ευρώπη.Μ'αρέσει πολύ αυτό :dancing: :dancing: :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Για να δούμε πάλι σήμερα..........Ελπίζω να γίνει ο άσσος απόψε! Μυαλό να έχει η ομάδα και όλα τα άλλα θα ερθουνε. Καλή τύχη στα και στις υπόλοιπες ομάδες, ΟΣΦΠ, ΠΑΟ, Ηρακλή, Ξάνθη και Ατρόμητο. Θέλουμε βαθμούς παιδιά!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Σήμερα κάθε πιστός, αγνός και καλοπροαίρετος Ενωσίτης οφείλει να βρίσκεται στο ΟΑΚΑ...Κ γω θα είμαι μέσα (χαμένος κάπου στην 9).

Είναι τιμή για την ομάδα μας να συμμετέχει στο C.L. γι΄αυτό και πρέπει να είμαστε όλοι εκεί. Να χειροκροτήσουμε κ να επικροτήσουμε την ομάδα μας. Να την σπρώξουμε με τον παλμό μας κ το χειροκρότημα ένα βήμα παρά πέρα.

Σας θυμίζω στους περισσότερους από εμάς ότι υπό άλλες συνθήκες, σήμερα θα είμασταν Γ΄ή Δ΄Εθνική, θα βλέπαμε το match στην TV και θα ετοιμαζόμαστε για το κυριακάτικο ντέρμπυ με τον Ατσαλένιο ή το Κορωπί (με όλο το σεβασμό κ στις 2 ιστορικές ομάδες). Μήπως να σας θυμήσω με τι παίχτες παίζαμε τα 2 τελευταία χρόνια κ γεμίζαμε 45.000 το ΟΑΚΑ, με βροχή κ 5 βαθμους κρύο ;;; Δεν θέλω (εγώ προσωπικά) να ξαναζήσω πάλι τέτοιες εποχές...Ποτέ ξανά... 

Μην το κουράζω άλλο :  η ομάδα χωρίς τους υπερηχητικούς της αστέρες όπως έχουν άλλες Ευρωπαικές (ακόμη κ Ελληνικές) Ομάδες, αξίζει την ΠΑΡΟΥΣΙΑ μας και το χειροκρότημά μας... (μιλάω βέβαια για τους ενωσίτες που είναι μέλη εδώ του site).

Και πάλι ʼΝ σήμερα χάσουμε, εγώ το Σάββατο με τον συμπαθή Εργοτέλη, πάλι μέσα από τους πρώτους θα είμαι.......

ΕΜΠΡΟΣ ΑΕΤΕΕΕΕ
 

HAROKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους!
Καλη τύχη στην Α.Ε.Κ. απο έναν Παναθηναϊκό.
Όπως επίσης και στις άλλες ελληνικές ομάδες!!!
2-0 η αεκάρα απόψε με γκολ Λύμπε και Λάκη(έτσι μου 'ρθε)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Πολύ γουστάρω τον ποδοσφαιρικό πολιτισμό του σαιτ.. μπράβο παιδιά.. να δίνουμε το παράδειγμα στα κωλόπαιδα τους χουλιγκάνους.. (βρωμόξυλο που τους χρειάζεται)..

στην δεκαετία του 60 και του 50 γαύροι και βάζελοι καθόντουσαν στις ίδιες εξέδρες και δεν άνοιγε μύτη.. ξύλο τρώγανε μόνο οι παίκτες αν δεν παίζανε μπάλλα...
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Τον ποδοσφαιρικό πολιτισμό δε θα τον δούμε σήμερα, πριν τους αγώνες. Θα τον δούμε την Παρασκευή, μετά τους αγώνες... Σε κάθε περίπτωση, καλή επιτυχία σε όλους.
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πολύ γουστάρω τον ποδοσφαιρικό πολιτισμό του σαιτ.. μπράβο παιδιά.. να δίνουμε το παράδειγμα στα κωλόπαιδα τους χουλιγκάνους.. (βρωμόξυλο που τους χρειάζεται)..

στην δεκαετία του 60 και του 50 γαύροι και βάζελοι καθόντουσαν στις ίδιες εξέδρες και δεν άνοιγε μύτη.. ξύλο τρώγανε μόνο οι παίκτες αν δεν παίζανε μπάλλα...

Γεια σου ρε καρντάσι γίγαντα.Πάντως λείπει πολύ ο ΠΑΟΚ από το Ελληνικό ποδόσφαιρο στο να διεκδικεί τίτλους πάλι.Φανταστείτε τι ωραίο πρωτάθλημα θα γινόταν αν διεκδικούσαν 4-5 ομάδες τον τίτλο.Κάθε ματς θα ήταν φωτιά κ θα κρατούσε αμείωτο το ενδιαφέρον όλων μας.
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
:grin:
Θα ειναι αποψε περιπου 30.000 χανουμια.

Κακη τυχη για τον ολυμπιλαγο.

Μόνο ρεεεεε;;;είναι δυνατόν να κάτσουν τα χανούμια στην πολυθρονίτσα τους κ να μην έρθουν να δουν το ματς απο κοντά;Η ΑΕΚ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΟΛΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ,ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΑΛΙ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΜΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΝΑ ΜΑΣ.ΚΑΝΕΙΣ ΑΕΚΤΖΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ .ΚΑΝΕΙΣ
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Καλη επιτυχια στην Αεκ σημερα.Ναι μεν ειμαι γαυρος αλλα οταν Ελληνικη ομαδα παιζει στο εξωτερικο πρεπει να κερδιζει!!Δυστυχως βεβαια και η Αεκ και ο Ολυμπιακος το Σαββατο δειξαν μαυρα χαλια αλλα ας ελπισουμε...
Κυριε dark side of the moon γραμματεας του Χατζηχρηστου εισαι και μαζευεις κόσμο? :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλη επιτυχια στην Αεκ σημερα.Ναι μεν ειμαι γαυρος αλλα οταν Ελληνικη ομαδα παιζει στο εξωτερικο πρεπει να κερδιζει!!Δυστυχως βεβαια και η Αεκ και ο Ολυμπιακος το Σαββατο δειξαν μαυρα χαλια αλλα ας ελπισουμε...
Κυριε dark side of the moon γραμματεας του Χατζηχρηστου εισαι και μαζευεις κόσμο? :grin: :grin: :grin:

Όχι ρε μεγάλε.ΑΕΚΤΖΗΣ ΕΙΜΑΙ.Όσον αφορά την ΟRIGINAL την θεωρώ μίασμα για την ομάδα κ σε μεγάλο βαθμό κάνει κακό.Χατζηχρήστος: :thefinge: :birdman: :thefinge: :birdman: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom