Νέα

Οι Καλύτερες Εμπειρίες!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnWoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Όπως έκανα τόπικ με τις χειρότερες εμπειρίες λέω να κάνω και ένα με τις καλύτερες! Συγκεκριμένα:

3. Μια γερμανίδα CG στην θεσσαλονίκη πριν χρόνια, την οποία ανέφερε ένας συναγωνιστής από εδώ μέσα πριν καιρό και την θυμήθηκα. Παχουλή αλλά όμορφη και με φανταστικές βυζάρες. Φοβερό σεξ, άξιζε!!! Θα ήθελα πολύ να την ξαναβρώ αν και ξέρω ότι δεν γίνεται!

2. Μια ταϊλανδέζα CG στην Αγγλία. Δεν λέω, ακριβή για τα ελληνικά δεδομένα αλλά φτηνή για τα αγγλικά και επιπλέον πιο φτηνή από ένα city tour εδώ, και η γκόμενα ήταν θεά του σεξ!!! Δεν πας μαζί της απλά για να γαμήσεις, πας για να νιώσεις πραγματικά το πιο απίστευτο σεξ που έχεις κάνει ποτέ!!! Πολύ μερακλού ήταν η κοπέλα, απίστευτη εξυπηρέτηση!!!

1. Μια ώριμη, παντρεμένη γκόμενα, η οποία έκανε βίζιτες σε γνωστούς για χαρτζηλίκι και από χόμπυ! Πραγματική νυμφομανής! Το καλύτερο σεξ που έχω κάνει ποτέ μαζί με την παραπάνω περίπτωση! Απλά φανταστική! Φαινόταν ότι το απολάμβανε! Τρελλή πίπα και γαμήσι μέχρι τελικής πτώσεως! Μισώ ακόμη τον εαυτό μου που έχασα το τηλέφωνό της..........................................!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom