Νέα

Ο Μπέος και ο τόφαλος ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.011
Κριτικές
167
Like
83.937
Πόντοι
46.423

Ο δήμαρχος Βόλου πριν από μερικές μέρες χαρακτήρισε «τόφαλο» την κ. Γεωργίου γεγονός που ξεσήκωσε τις γυναίκες της περιοχής.

Στη συνέντευξη Τύπου που είχε δώσει ο κ. Μπέος ανέφερε πως η δημοτική αρχή δέχτηκε όλα αυτά τα χρόνια τα πυρά για τα έργα που έκανε και πλέον έχει επιστρατευθεί ο «τόφαλος» όπως χαρακτήρισε, την κ. Γεωργίου κατηγορώντας τη ότι στέρησε από την πόλη 760.000 ευρώ για τη δημιουργία του διπλού κυκλικού κόμβου στη Ν. Ιωνία.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.910
Like
3.747
Πόντοι
456
Εκσφεντόνισε το τηλέφωνο του άλλου
Έχουμε και έναν μαλάκα που λέγεται Αλκίνοος
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.910
Like
3.747
Πόντοι
456
Έχω ένα παλιό φιλαράκι από τον Βόλο. Μου είχε αναλύσει τι παίζει με τον τύπο.
Μου είπε ότι με τον τρόπο του έχει καταφέρει να βγάζει πολύ χρήμα ο κοσμάκης στην περιοχή.
Βλέπε από την άλλη πλευρά άλλες πόλεις που είναι κυριολεκτικά ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ.
Ζουν οριακά στην εξαθλίωση, δεν παράγουν τίποτα, η αγορά είναι τέρμα νεκρή και όλοι μα όλοι είναι στα ψυχοφάρμακα.
Πηγαίντε στο Αγρίνιο για παράδειγμα και θα καταλάβετε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.016
Κριτικές
18
Like
15.837
Πόντοι
4.546
Καμία φωτογραφία υπάρχει; Να κρίνουμε ιδίοις ομασοι το δίκιο του ανδρός.

Είναι Νονός τοπικής, ζορικος και αλανιαρης. Δεν τον συμπαθούσα παλιά, αλλά τα λέει χύμα,χωρίς πολιτικές ορθοτητες και παπαριες και για αυτό τελικά τον συμπάθησα.

Μπεος rulez.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.124
Πόντοι
206
Σεβασμό στον συναγωνιστή.

Εποχές σχολείου
μάζευε συμμαθητές
και τους πήγαινε στα μπουρδέλα.

Η Νέα Σμύρνη σε θυμάται και σε καμαρώνει μαλάκα
Που θες να φας το πεντακάθαρο νερό από το Πήλιο
Να το χλωριώσεις
Και να το μοιράζεις στον Βόλο.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
πλέον και εγώ τον συμπάθησα γιατί τα λέει χύμα και δεν αφήνει να γίνουν μαλακίες στην πόλη του

μου έλεγε φίλος Βολιώτης ότι μάζεψε μια παρέα αναρχικούς και λοιπούς άπλυτους και τους ξηγήθηκε ωραία και τους είπε αν δω σπασίματα στην πόλη μου θα σας σπάσω στο ξύλο έναν - έναν εγώ ο ίδιος. Ούτε μπράβους ούτε τρίτους ούτε μαλακίες. Εδώ θα σέβεστε. Έκτοτε κιχ ! Επίσης πάει στα σκουπίδια να δει αν είναι μαζεμένα και η πόλη καθαρή. Μια φορά που βρήκε βρωμιές κάλεσε το συνεργείο και το έβριζε μια ολόκληρη ώρα. Αυτό είναι ο δήμαρχος : καθαριότητα, πράσινο και ποιότητα ζωής. Χωρίς καμία πλάκα παίζει να είναι στους 5 καλύτερους δημάρχους στην Ελλάδα και οι οποίοι πονάνε την πόλη τους και ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ προσωπικά, μαζί με αυτόν στην Γλυφάδα (Αθήνα) κι αυτόν στο Γαλάτσι (Αθήνα) και 2 - 3 άλλους
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.761
Κριτικές
30
Like
20.046
Πόντοι
8.746
μακάρι να είναι αυτά που περιγράφετε για την πόλη του, δεν το ξέρω και δεν αμφισβητώ...
αλλά ο τρόπος που συμπεριφέρεται είναι τραγικός. για σφαλιάρες και καθαίρεση.
θα μπορούσε να είναι ο ίδιος δήμαρχος για την πόλη, αλλά πιο κόσμιος.
στους αναρχικούς ας πει ότι είπε. έτσι ακούνε. όχι όμως να μιλάει με τέτοιο τρόπο στο δημοτικό συμβούλιο και σε πολίτες...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.869
Like
3.121
Πόντοι
1.706
Τραχύς άνθρωπος που έκανε κάποτε την μαλακία να ασχοληθεί με το ποδόσφαιρο που όλως τυχαίως είναι ότι πιο βρώμικο υπάρχει στην Ελλάδα, ας πρόσεχε.
Για την δημαρχία του σε 2 μήνες θα κριθεί και από ότι φαίνεται θα ξαναβγεί δήμαρχος.
Οπότε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom