Νέα

Nuru massage Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Είναι μια κοπέλα γύρω στα 35 οχι άσχημη αλλά τίποτα το ιδιαίτερο σε ένα διαμέρισμα αγ Δημητρίου 50 ε μασάζ προστάτη μισάωρο και 100 την ώρα το νούρου από παροχές ούτε μαλακια μόνο τρίβεται πάνω σου με τα μπούτια κτλ το διαμέρισμα δεν λέει τίποτα σαν χώρος (καμία σχέση με αυτό που ίσως θα σκευτοσασταν για νούρου) Κατά την γνώμη μου θα αξιζε αν έκανε 40-50 ευρώ 100 με την καμία
 

nikos9890

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Πέρασα δύο φορές μέσα στον Ιανουάριο από το nuru στην Αγίου Δημητρίου, η κοπέλα συμπαθητική και γενικά συμφωνώ με αυτά που λένε και οι συνάδελφοι μέτριος ο χώρος σε εμένα μου φανήκε καθαρος και δεν πρόσεξα μυρωδιές. Κατά τα άλλα σου παίζει μαλακία με τα μπούτια της, δύο εκτονώσεις (min) μέσα στην ώρα. Γενικά την ιδρώνει τη φανέλα, όλη την ώρα τρίβεται πάνω κάτω ακατάπαυστα αφήνει πιασίματα δε λέει όχι αλλά από ότι κατάλαβα δεν πρέπει να παίζει κάτι παραπάνω. Δεν έχω εμπειρία απο τα άλλα μασατζίδικα (30+20) αλλα νομίζω αξίζει να πας κάποιες φορές αραιά και που γιατι είναι πολλά τα λευτά . Εγω θα αργήσω να ξανά πάω γιατί νομίζω υπερέβαλα που πήγα 2 φορές απανωτά.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Kαλη ρε μαγκες,αν και τα 100 πολλα για να μην ακουμπησει το παλαμαρι,για τους παλιοτερους το καλυτερο nuru το εκανε η Ελενα απο Β.Ηρακλειου......που να ειναι αραγε...
 

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
14
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Νέος στο Bou....(όχι στην ηλικία όμως δυστυχώς) ... λίγο μεγάλος ξεκίνησα αυτά τα περίεργα :grin:... ψάχνοντας λοιπόν ανακάλυψα το εν λόγω μαγαζάκι με το nuru...

Το έχω επισκεφθεί ήδη 3 φορές και ομολογώ πως μ άρεσε η διαδικασία και εξηγούμε!
Για κάποιο λόγο με εξιτάρει το γεγονός πως παλεύει να σε τελειώσει χωρίς να βάζει χέρια, εκτός από "πνίξιμο" που κάνει με τα μπούτια, κάθεται από πάνω σου και σε τρίβει με τα μουνόχειλά της!!

Την τελευταία φορά που πήγα δυσκολεύτηκα να τελειώσω δεύτερη φορά....μου πρότεινε να ασχοληθώ μόνος ενώ με το άλλο χέρι της έβαζα και δαχτυλάκι!

Τώρα το vfm είναι λίγο σχετικό και εξαρτάται από πολλά πράγματα, από το τι ψάχνει ο καθένας και πόσα είναι διατεθειμένος να δώσει, μέχρι και το αν υπάρχει ανταγωνισμός στο συγκεκριμένο (που δεν υπάρχει απ'οτι κοιτάω)

Αυτά από μένα.... δεν έχω εμπειρία από κάτι άλλο! Αν προκύψει θα σας ενημερώνω στις αντίστοιχες ενότητες
 

diegocorrea

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Να κανω μια ερωτηση, ο συγκεκριμενος τυπος μασαζ ειναι ασφαλης απο ΣΜΝ; Συγκεκριμενα με αυτην την κοπελα υπαρχει καποια γνωμη για το ποσο safe ειναι η διαδικασια και αν εχετε παρατηρησει καποιο θεμα με ΣΜΝ;
 

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
14
Like
54
Πόντοι
0
Να κανω μια ερωτηση, ο συγκεκριμενος τυπος μασαζ ειναι ασφαλης απο ΣΜΝ; Συγκεκριμενα με αυτην την κοπελα υπαρχει καποια γνωμη για το ποσο safe ειναι η διαδικασια και αν εχετε παρατηρησει καποιο θεμα με ΣΜΝ;
Δυστυχώς είναι επικίνδυνο! Υπάρχει κανονική επαφή....μόνο μέσα δεν μπαίνεις!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Να κανω μια ερωτηση, ο συγκεκριμενος τυπος μασαζ ειναι ασφαλης απο ΣΜΝ; Συγκεκριμενα με αυτην την κοπελα υπαρχει καποια γνωμη για το ποσο safe ειναι η διαδικασια και αν εχετε παρατηρησει καποιο θεμα με ΣΜΝ;
Γενικα το αθλημα δεν ειναι για αρρωστοφοβικους οποτε δεν ειναι για σενα γι αυτο μεινε στη μαλακια που δε παιζει να παθεις κατι
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Να κανω μια ερωτηση, ο συγκεκριμενος τυπος μασαζ ειναι ασφαλης απο ΣΜΝ; Συγκεκριμενα με αυτην την κοπελα υπαρχει καποια γνωμη για το ποσο safe ειναι η διαδικασια και αν εχετε παρατηρησει καποιο θεμα με ΣΜΝ;
Μάλλον είναι ασφαλές από την άποψη ότι δεν υπάρχει τελεία επαφή εφόσον δεν γίνεται διείσδυση … η θεραπεύτρια για να βγάλει υγρά πιθανώς να είναι σπάνιο σπανιότατο , αν αυτό ρωτάς ΣΜΝ με αιτία τα σωματικά υγρά
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Νομίζω με το ένα κιλό χλωρίνη μετά τη κάθε συνέδρια δύσκολα να μείνει κάτι. Από την άλλη πλευρά βέβαια τόσο τρίψιμο με τον καθένα αλλά οχι κοκο κάνα σταφυλοκοκο να κολλήσεις αν είσαι τόσο γκαντέμης. Αλλά πάλι και αυτά ούτε στα έργα. Νομίζω είναι safe. Πάντως όποιος της πάρει κάτι της τυπισσασ από μένα έχει κέρασμα. Πολύ σκληρή καριόλα. Λες και το έχει τάμα. Τ Ι Π Ο Τ Α ούτε χεράκι η κιούσπα.
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα συμπολεμιστές! Καμία φωτό της κοπέλας παίζει πουθενά? Σκέφτομαι να την επισκεφτώ στα κοντά! Κατά τη διάρκεια της θεραπείας είναι διαχυτική ή μούγκα? Thanks
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα αξιότιμοι κύριοι.

Δύο επισκέψεις για nuru μέσα στο 2022 μετά από αρκετά μεγάλη αποχή.

Χώρος καθαρός και η κοπέλα ομορφούλα για τα γούστα μου. Ισχύει ότι έχουν πει οι φίλοι παραπάνω οπότε δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες.

Μ' άρεσε σαν εμπειρία αλλά τα 100 γιούρα μου φαίνονται πολλά. Με μικρότερη τιμή ίσως να πήγαινα συχνότερα.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Επισκέφθηκα την μικρή εντός της εβδομάδας. Κάθε φορά και καλύτερη. Το δουλεύει το €. Και κάθε φορά κάνει άλλα συστήματα μασαζ. Αυτό με τα πόδια πίσω από τη πλάτη με εντυπωσίασε. Που τη βρίσκει τόση δύναμη η ρουφιανα απορώ. Πέρασα μαγικά. Δυό εκτονώσεις που ούτε κατάλαβα πως τα κατάφερε. Χέρια πουθενά. ΠΡΟΣΟΧΗ στο κώλο σας. Θέλει απεγνωσμένα να δακτυλιασει και έχει προμηθευτεί και ένα εργαλείο. Πιθανολογώ ότι πάει κόσμος για το μίνι πρόγραμμα των 50€ που έχει μασαζ προστάτη. Γεμίσαμε μερακλήδες. το μπάνιο που σου κάνει μετά το νουρου μαγικό. Παραλιγο να της το βάλω στο στόμα. Προσπάθησα αλλά είναι ανένδοτη. Τέτοιο βράχο δεν έχω ξανά συναντήσει ποτέ.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Επισκέφθηκα την μικρή εντός της εβδομάδας. Κάθε φορά και καλύτερη. Το δουλεύει το €. Και κάθε φορά κάνει άλλα συστήματα μασαζ. Αυτό με τα πόδια πίσω από τη πλάτη με εντυπωσίασε. Που τη βρίσκει τόση δύναμη η ρουφιανα απορώ. Πέρασα μαγικά. Δυό εκτονώσεις που ούτε κατάλαβα πως τα κατάφερε. Χέρια πουθενά. ΠΡΟΣΟΧΗ στο κώλο σας. Θέλει απεγνωσμένα να δακτυλιασει και έχει προμηθευτεί και ένα εργαλείο. Πιθανολογώ ότι πάει κόσμος για το μίνι πρόγραμμα των 50€ που έχει μασαζ προστάτη. Γεμίσαμε μερακλήδες. το μπάνιο που σου κάνει μετά το νουρου μαγικό. Παραλιγο να της το βάλω στο στόμα. Προσπάθησα αλλά είναι ανένδοτη. Τέτοιο βράχο δεν έχω ξανά συναντήσει ποτέ.
λογικα μ αυτο το εργαλειο εισαι straight με κονδυλωματα στην κωλοτρυπιδα :grin:
 

Natante

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Like
69
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές!
Μετά από αρκετό διάβασμα αποφάσισα να περάσω την προηγούμενη εβδομάδα από την συγκεκριμένη μασέρ.
Σίγουρα κάτι διαφορετικό!
Προσωπικά σαν εμπειρία μου άρεσε πολύ.
Στα θετικά καθαρό δωμάτιο.
Αρκετά όμορφη κοπέλα.
Προσπαθούσε τίμια να σε ευχαριστήσει.
Στα αρνητικά τώρα.
Δεν θα αναφερθώ ότι δεν είχαμε σεξουαλική επαφή ξέραμε από την αρχή.
Τα δύο αρνητικά για εμένα είναι ότι ενώ το κορίτσι όντως χτυπιωταν όλη την ώρα. Προσωπικά Θα ήθελα σε κάποια φάση λίγο πιο αργό τέμπο και ερωτικό τέμπο. Λίγο ερωτισμό ρέ παιδί μου .
δεύτερο αρνητικό για εμένα θα ήθελα λίγο παραπάνω ενεργητικά χεράκια. Οκ σώμα με σώμα οκ τα πόδια. Ακόμα και το πρόσωπο πέρασε από όλο το σώμα μου. Αλλά τα χεράκια ανενεργά!
Σε γενικές γραμμές ότι συμφωνήθηκε πήρα. Τίποτα λιγότερο. Τίποτα περισσότερο. Αν θα το ξανά έκανα θα δείξει θα περάσω μια βόλτα και από τα άλλα όχι νουρου και βλέπουμε.
Τιμή 100ευρώ
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Η δική μου εμπειρία:

Σαν κάβλα, μου σηκώθηκε περισσότερο "από ένστικτο" και όχι επειδή με κάβλωσε αυτή. Όλες αυτές οι γρήγορες κινήσεις μού έβγαλαν κάτι πολύ διεκπεραιωτικό και αντικαβλωτικό. Πιστεύω πως, όσο οξύμωρο και αν ακούγεται για μια κοπέλα που τρίβεται ολόγυμνη πάνω σου, συνειδητά αποφεύγει την οποιαδήποτε υπόνοια αισθησιασμού. Από την άλλη, σαν μασάζ, παρά το ότι χτυπιέται ασταμάτητα, δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ή με χαλάρωσε. Και η αίσθηση με τα καυτά λάδια πάνω στο πλαστικό φουσκωτό στρώμα δεν βοηθάει. Οπότε τελικά κατέληξαν να είναι μέτρια και τα 2...

Η κοπέλα γλυκιά, συμπαθητική, χωρίς ξινίλα, αλλά με πάρα πολύ μικρό στήθος για nuru. Σε συνδυασμό με το πολύ λάδι, όσο ήμουν μπρούμυτα, πολλές φορές δεν καταλάβαινα καν ποιο σημείο της τριβόταν πάνω μου. Επίσης, αν και δεν είμαι καν fan του μπιρι μπιρι, ήταν τόσο λιγομίλητη που σε εμένα λειτούργησε αρνητικά.

Παρόλα αυτά, για να μην είμαι άδικος, ήταν ενδιαφέρουσα εμπειρία και όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, δεν παίρνεις τίποτα λιγότερο αλλά και τίποτα περισσότερο από αυτό που υπόσχεται...

Στα 100, αν ξαναπάω θα είναι μετά από καιρό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, επισκέφτηκα την κοπέλα για nuru, η εμπειρία μου από αντίστοιχο χώρο πέριξ του Κολωνακίου ήταν το μοναδικό μου κριτήριο για το επίπεδο της υπηρεσίας της.
Στην Αθήνα παίζει κανονικό nuru σε χώρο ειδικά διαμορφωμένο με κατάλληλη μουσική υπόκρουση, κεράκια κτλ κτλ... τα κορίτσια γενικά δεν κάνουν σεξ παρά μόνο αν το θελήσουν.... είναι κουκλάρες και κατέχουν το σπορ... γενικά η βαθμολογία που θα έβαζα εκεί είναι 9/10.
Τώρα στην κοπέλα μας, είναι ευγενικότατη, κοιτάζει συνέχεια κάτω, αυτό μου έκανε εντύπωση...μου άρεσε θα έλεγα... έχει ένα πολύ ωραίο σωματάκι αλλά δεν έχει στήθος...
το πρόγραμμα είναι καλό, αλλά χωρίς ερωτικό παλμό. Είναι στο ρελαντί.
Τελείωσα μια φορά πολύ πολύ δύσκολα... σχεδόν 40 λεπτά τριβόταν ασταμάτητα και για να τελειώσω την έβαλα να ακουμπήσει με το μάγουλό της την πούτσα μου για αρκετή ώρα....και έτσι την έλουσα...
Το μπάνιο της μετά φανταστικό.
Γενικά ο χώρος δεν είναι καλός.
Η καθαριότητα του χώρου μέτρια, όντως μετά χρησιμοποίησε έντονα καθαριστικά για τον χώρο του μασάζ.
Ο δράκος όμως εντοπίστηκε αλλού. Στο σπίτι υπάρχει κι άλλος άνθρωπος ο οποίος μάλλον ελέγχει τα πάντα. Κυρίως την κοπέλα.
Τελικά 6/10.
Αυτά, να υγιαίνετε..

Υ.Γ. Εάν κάποιος ξέρει που μπορώ να συναντήσω την Νικολέτα από το μασατζιδικο που είχε η Μάγκη στην Εγνατία, θα ήθελα ένα PM.

Ευχαριστώ αλάνια.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.573
Πόντοι
25.015
Καλημέρα παιδιά, επισκέφτηκα την κοπέλα για nuru, η εμπειρία μου από αντίστοιχο χώρο πέριξ του Κολωνακίου ήταν το μοναδικό μου κριτήριο για το επίπεδο της υπηρεσίας της.
Στην Αθήνα παίζει κανονικό nuru σε χώρο ειδικά διαμορφωμένο με κατάλληλη μουσική υπόκρουση, κεράκια κτλ κτλ... τα κορίτσια γενικά δεν κάνουν σεξ παρά μόνο αν το θελήσουν.... είναι κουκλάρες και κατέχουν το σπορ... γενικά η βαθμολογία που θα έβαζα εκεί είναι 9/10.
Τώρα στην κοπέλα μας, είναι ευγενικότατη, κοιτάζει συνέχεια κάτω, αυτό μου έκανε εντύπωση...μου άρεσε θα έλεγα... έχει ένα πολύ ωραίο σωματάκι αλλά δεν έχει στήθος...
το πρόγραμμα είναι καλό, αλλά χωρίς ερωτικό παλμό. Είναι στο ρελαντί.
Τελείωσα μια φορά πολύ πολύ δύσκολα... σχεδόν 40 λεπτά τριβόταν ασταμάτητα και για να τελειώσω την έβαλα να ακουμπήσει με το μάγουλό της την πούτσα μου για αρκετή ώρα....και έτσι την έλουσα...
Το μπάνιο της μετά φανταστικό.
Γενικά ο χώρος δεν είναι καλός.
Η καθαριότητα του χώρου μέτρια, όντως μετά χρησιμοποίησε έντονα καθαριστικά για τον χώρο του μασάζ.
Ο δράκος όμως εντοπίστηκε αλλού. Στο σπίτι υπάρχει κι άλλος άνθρωπος ο οποίος μάλλον ελέγχει τα πάντα. Κυρίως την κοπέλα.
Τελικά 6/10.
Αυτά, να υγιαίνετε..

Υ.Γ. Εάν κάποιος ξέρει που μπορώ να συναντήσω την Νικολέτα από το μασατζιδικο που είχε η Μάγκη στην Εγνατία, θα ήθελα ένα PM.

Ευχαριστώ αλάνια.
Σε ποιο πηγες στην Αθηνα ?
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
υπάρχει κάτι αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη? κάποια εναλλακτική δλδ της γνωστής.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom