Νέα

Ντουμπάι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tomhet

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
καμια πληροφορια για στεκια τανες πιατσες τιμες???
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
καμια πληροφορια για στεκια τανες πιατσες τιμες???

Στη Sh. Zayed κοντά στα ξενοδοχεία κυκλοφορούν σχιστομάτες μετανάστριες από την Ασία που ψαρεύουν -διακριτικά- την πελατεία τους. Τιμές δεν ξέρω, λόγω γυναικείας συντροφιάς δεν ασχολήθηκα.
 

Tomhet

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
σευχαριστω φιλε μου θα το εχω υποψην να το τσεκαρω! :)
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Σε όλα τα bar/club των καλών ξενοδοχείων παίζουν μουνάρες τάνες. Πήγα πριν 3 χρόνια και το είδα live, δεν ψώνισα και το μετάνιωσα... Τους μιλάς ελέυθερα, πίνετε τα ποτάκια σας, περνάτε καλά και μετά προς ολοταχώς για το δωμάτιο. Απλά μην έχεις υπόψη σου φτηνές τιμές αλλά normal προς τα πάνω... Τουλάχιστον είναι ωραία μουνιά!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
H Sheikh Zayed Road είναι ένας τεράστιος δρόμος αρκετών χιλιομέτρων και δεν είναι εύκολο να βρεις σχετικό μέρος αν δεν στο προσδιορίσουν συγκεκριμένα.
Στα μπαρ μερικών ξενοδοχείων όντως γίνεται παιχνίδι... αλλά ακριβά...
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.221
Like
3.085
Πόντοι
506
εγω εχω δει πολλες ασιατισες Al Rigga str, Deira, εξω απο τα ξενοδοχεια. Τιμες, 100-200 dhms αλλα λιγες οι καλες...
 

Tomhet

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
παιδια κατι οικονομικο ομως υπαρχει?καθως δεν ειμαι λαρτζ...ουτε παω για βολτα!!!για δουλεια θα κατεβαινω συχνα σαυτα τα μερη τριγυρο...κ θα γυριζω παλι.στενα τα περιθωρια να ανοιχτω...
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, ρε παιδια παιδια τελος αυγουστου θα ειμαι στο ντουμπαι και θελω να ρωτησω σε ολα τα ξενοδοχεια δεχονται να φερεις παρεα στο δωματιο ή εχουν τπτ εξτρα χρεωσεις;;; επισης επειδη δε το εχω πολυ με το παιχνιδι στα μπαρ, δλδ να κερασω ποτο τη κοπελα και να κουβεντιασω και μετα δωματιο και και και... Μηπως ξερουμε καποιο εγγυημενο site για να δω και να κλεισω οτι θελω;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea:

και κατι αλλο υπαρχουν εκει στριπτιτζαδικα ή παρομοια μαγαζια οπωσ εχουμε εδω;; Ή μονο στα μπαρ των μεγαλων ξενοδοχειων γινεται το παιχνιδι οπως διαβασα πιο πανω;;; και τελος για να μη κουραζω οι προτιμισεις μου ειναι για εξωτικες κοπελες δλδ ασιατισσες και λατινες οχι μαυρες ουτε ανατολικου μπλοκ
ευχαριστω!!!!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Φιλε πας σε μουσουλμανικη χωρα. Στα καλα ξενοδοχεια δεν εχεις κανενα προβλημα να φερεις οποια θελεις και δεν σου λεει κανεις τιποτα. Κωλοπμαρα και στριπ δεν παιζουν αλλα εχει παρα πολλες πουτανες κυριως ανατολικοευρωπαιες.

Για εσκορτ παραγγελια εχει παρα πολλα σιτε αλλα αν δεν ειναι γνωστο το γραφειο θα σου στειλει καποια αλλη.

Το Ντουμπαι δεν ειναι για φθηνο σεξοτουρισμο!
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε πας σε μουσουλμανικη χωρα. Στα καλα ξενοδοχεια δεν εχεις κανενα προβλημα να φερεις οποια θελεις και δεν σου λεει κανεις τιποτα. Κωλοπμαρα και στριπ δεν παιζουν αλλα εχει παρα πολλες πουτανες κυριως ανατολικοευρωπαιες.

Για εσκορτ παραγγελια εχει παρα πολλα σιτε αλλα αν δεν ειναι γνωστο το γραφειο θα σου στειλει καποια αλλη.

Το Ντουμπαι δεν ειναι για φθηνο σεξοτουρισμο!

ευχαριστω lucent για τις συμβουλες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ομως οταν λες γνωστο γραφειο εννοεις να ειναι διασημο ή να ειμαι εγω συστημενος απο καποιον;;;;
μηπως εχουμε καποιο σιτε υποψιν για να κανω μια αναζητηση;;;
και τις πουτανες αυτες του αναολικου μπλοκ που λες που τις πετυχαινεις στο δρομο σε πιατσα ή πρεπει να παρω σβαρνα τα μπαρ και οτι κατσει;;;
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
ευχαριστω lucent για τις συμβουλες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ομως οταν λες γνωστο γραφειο εννοεις να ειναι διασημο ή να ειμαι εγω συστημενος απο καποιον;;;;
μηπως εχουμε καποιο σιτε υποψιν για να κανω μια αναζητηση;;;
και τις πουτανες αυτες του αναολικου μπλοκ που λες που τις πετυχαινεις στο δρομο σε πιατσα ή πρεπει να παρω σβαρνα τα μπαρ και οτι κατσει;;;

αγαπητε ξεχνα τα γραφεια στο Dubai, εκτος αν εχεις πολυ καλο budget...
εγω θα σου λεγα απλα και ωραια...Jules bar στο ξενοδοχειο Meridien  ;)

εκει εχω πετυχει απο σχιστοματες, μεχρι λατινες και ανατολικου block.
Μ αλλα λογια απ ολα εχει ο μπαξες

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ευχαριστω lucent για τις συμβουλες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ομως οταν λες γνωστο γραφειο εννοεις να ειναι διασημο ή να ειμαι εγω συστημενος απο καποιον;;;;
μηπως εχουμε καποιο σιτε υποψιν για να κανω μια αναζητηση;;;
και τις πουτανες αυτες του αναολικου μπλοκ που λες που τις πετυχαινεις στο δρομο σε πιατσα ή πρεπει να παρω σβαρνα τα μπαρ και οτι κατσει;;;

Δεν χρειαζεται να εισαι συστημενος και οταν λεω γνωστα εννοω κατι σαν αυτο


Στελνει συνηθως πορν σταρ καθε μηνα ιδιως την τουριστικη περιοδο. Οσο για πιατσες δεν υπαρχουν! Σε μπαρ ξενοδοχειων θα βρεις αλλα θα πρεπει να ξερεις να τις διαχωριζεις γιατι εχει και πολλες που πανε για δουλειες και το βραδακυ ντυνονται πιο προκλητικα. Πουτανες στα ξενοδοχεια αν πετυχεις ειναι πολυ ακριβες και ζητανε οτι θελουν.

Υπαρχουν πολλα γραφεια (ακομα και Μοντελσ κομπανιον εστελνε Τσεχες) αν ψαξεις λιγο.

Η καλυτερη δικτιωση ειναι με Αραβες που μενουν εκει. Συνηθως τα βραδια τις μαζευουν σε σκαφακια εξω απο την μαρινα και κανουν τρελα παρτυ με ποτο, μουσικη, και γυμνοστηθες πουτανες!

 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ παιδες για τις απαντησεις σας νομιζω οτι με καληψατε πληρως!!!! θα δοκιμασω στα μπαρ, θα παρω και καμια πληροφορια απο τη ρεσεψιον του ξενοδοχειου και βλεπουμε!!! το πολυ πολυ να τα σκασω σε κανα κοριτσακι στη αθηνα μολισ γυρισω, αυτες τι κλεφτρες θα γινουν!!!! 
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
ευχαριστω πολυ παιδες για τις απαντησεις σας νομιζω οτι με καληψατε πληρως!!!! θα δοκιμασω στα μπαρ, θα παρω και καμια πληροφορια απο τη ρεσεψιον του ξενοδοχειου και βλεπουμε!!! το πολυ πολυ να τα σκασω σε κανα κοριτσακι στη αθηνα μολισ γυρισω, αυτες τι κλεφτρες θα γινουν!!!! 
Να μεινει και το ευρω στον τοπο μας
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
καλησπερα, ρε παιδια παιδια τελος αυγουστου θα ειμαι στο ντουμπαι και θελω να ρωτησω σε ολα τα ξενοδοχεια δεχονται να φερεις παρεα στο δωματιο ή εχουν τπτ εξτρα χρεωσεις;;; επισης επειδη δε το εχω πολυ με το παιχνιδι στα μπαρ, δλδ να κερασω ποτο τη κοπελα και να κουβεντιασω και μετα δωματιο και και και... Μηπως ξερουμε καποιο εγγυημενο site για να δω και να κλεισω οτι θελω;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea:

και κατι αλλο υπαρχουν εκει στριπτιτζαδικα ή παρομοια μαγαζια οπωσ εχουμε εδω;; Ή μονο στα μπαρ των μεγαλων ξενοδοχειων γινεται το παιχνιδι οπως διαβασα πιο πανω;;; και τελος για να μη κουραζω οι προτιμισεις μου ειναι για εξωτικες κοπελες δλδ ασιατισσες και λατινες οχι μαυρες ουτε ανατολικου μπλοκ
ευχαριστω!!!!!

Το Jules στο Meridien του αεροδρομίου ειναι καλή φάση, ασιάτισσες έχει παντού αν και έκλεισε ο Ναός (Cyclone). Επίσης παίζουν άπειρα μασατζίδικα και η νέα μόδα είναι οι κάρτες που ρίχνουν κάτω από την πόρτα ή στο μπαρμπρίζ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Α επίσης σε ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ μη συζητήσεις τιμή ή πληρώσεις σε δολλάρια, μόνο Ντίρχαμ θα σε κλέψουν στην ισοτιμία
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Το Jules στο Meridien του αεροδρομίου ειναι καλή φάση, ασιάτισσες έχει παντού αν και έκλεισε ο Ναός (Cyclone). Επίσης παίζουν άπειρα μασατζίδικα και η νέα μόδα είναι οι κάρτες που ρίχνουν κάτω από την πόρτα ή στο μπαρμπρίζ

;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom