Νέα

Ντέζυ Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klklk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 764
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Ανεση χρόνου καθαριότητα κορμάρα.
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
απο τιμες?
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν δε βαλη σιλικόνη δεν γίνετε τίποτα....
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
σημερα ειδα και νεες photos στο adoos gr εχει καμια εμπειρια κανεις η τουλαχιστον καμια μινι κριτικη? Της εστειλα ενα μαιλ αλλα δεν εχει απαντησει και δεν θελω να παρω τηλ κατευθειαν.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
σημερα ειδα και νεες photos στο adoos gr εχει καμια εμπειρια κανεις η τουλαχιστον καμια μινι κριτικη? Της εστειλα ενα μαιλ αλλα δεν εχει απαντησει και δεν θελω να παρω τηλ κατευθειαν.
ρε φιλε παρε τηλεφωνο και μην κολλας... θα σου πει 70 παιρνω στο χωρο μου κατω πατησια και τι γουστα σου αρεσουν και αλλα τετοια. με το μειλ δεν θα βγαλεις ακρη. απλα δεν εχει στηθος. δεν εχω παει μονο τηλ πηρα για να μαθω τιμη πιο πολυ. αλλα μην ψαρωνεις με τις φωτο η ιδια ειναι αυτη εδω φωτο 1  και μετα εβαλε μια ξανθια περουκα και λιγο φωτοσοπ και εγινε ετσι φωτο 2.
 

Συνημμένα

  • 9724eb897e71bdefff55f54ff499944d-8-7.jpg
    9724eb897e71bdefff55f54ff499944d-8-7.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 491
  • 6a5c3330b51fe094ab79c62b9bb446ab-1-7.jpg
    6a5c3330b51fe094ab79c62b9bb446ab-1-7.jpg
    17 KB · Εμφανίσεις: 336

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
δεν ειπα οτι ψαρωσα ουτε οτι με χαλαει κατι απλα δεν ειμαι πολυ του τηλεφωνου, καποιοι απο εμας εχουμε διαφορετικουσ τροπους προσεγγισης ποιο αργους. Σε ευχαριστω παντως για την βοηθεια.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
οκ αν σου αρεσει αυτο που βλεπεις, εγω θα σου προτεινα να παρεις τηλεφωνο να τις πεις τι θελεις και να κανονισετε,για τους πιο αργους τροπους θα ελεγα να τους αφησεις για καποια κοπελα που σου αρεσει, και οχι για τις επαγγελματιες. ;) φιλικα παντα. :)
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε παρε τηλεφωνο και μην κολλας... θα σου πει 70 παιρνω στο χωρο μου κατω πατησια και τι γουστα σου αρεσουν και αλλα τετοια. με το μειλ δεν θα βγαλεις ακρη. απλα δεν εχει στηθος. δεν εχω παει μονο τηλ πηρα για να μαθω τιμη πιο πολυ. αλλα μην ψαρωνεις με τις φωτο η ιδια ειναι αυτη εδω φωτο 1  και μετα εβαλε μια ξανθια περουκα και λιγο φωτοσοπ και εγινε ετσι φωτο 2.
Δεν είναι φωτοσοπ.Είναι απλά άλλη φώτο και μάλλον παλιότερη
 

makistslover

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
Η Ντεζυ ειναι πολυ καθαρη ευγενικη και τετοια,, 100 με χρεωσε εμενα μαλλον γιατι της εκανα και πολλες ερωτησεις απο το τηλ και φανηκα απαιτητικος..αλλα δυστυχως για τα γουστα μου ειναι λιγο "αντρικη" προτιμω τις θηλυκες τρανς με στηθος :tits2: δε περασα και πολυ καλα μαζι της δεν ειχαμε καλη χημεια
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Η Ντεζυ ειναι πολυ καθαρη ευγενικη και τετοια,, 100 με χρεωσε εμενα μαλλον γιατι της εκανα και πολλες ερωτησεις απο το τηλ και φανηκα απαιτητικος..αλλα δυστυχως για τα γουστα μου ειναι λιγο "αντρικη" προτιμω τις θηλυκες τρανς με στηθος :tits2: δε περασα και πολυ καλα μαζι της δεν ειχαμε καλη χημεια

Ε γιαυτο τα 100 ευρο παιδια μαζευει το κοριτσι να βαλει στηθος...εκτος οπως ειπαμε να ειναι cd και να τα μαζευει να παιρνει dvd.. :dancing: :dancing: :dancing:
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και μολης βαλη στηθος οα κατεβαση στα 50 ?  :uglystupid: :bigdick:
 

ntezi

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2010
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
NAI KALA KAI CD EIMAI KAI DVD 8A GINO KAI OTI 8ES ALA KAI VIZARES NA EIXA PALI KATI ALO 8A SAS XALAGE OPOTE ESEIS TA MONTELA I APSEGADIASTI PRIN EPILEXETE NA PATE SE CD DVD KALO 8A HTAN NA EISTE POIO PROSEXTIKI GIA NA MIN KAKOPERNATE AYTA :pipa2:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
NAI KALA KAI CD EIMAI KAI DVD 8A GINO KAI OTI 8ES ALA KAI VIZARES NA EIXA PALI KATI ALO 8A SAS XALAGE OPOTE ESEIS TA MONTELA I APSEGADIASTI PRIN EPILEXETE NA PATE SE CD DVD KALO 8A HTAN NA EISTE POIO PROSEXTIKI GIA NA MIN KAKOPERNATE AYTA :pipa2:
Μην το παίρνεις προσωπικά βρε γιαβρί μου.
Πλακίτσα γίνεται απο μερικούς μας.
Γενικά όλα τα παιδιά που γράφουν εδώ είναι πολύ καλά παιδιά,
Εντάξει λέμε και καμιά παπαρια να έχουμε να λέμε, αφου δεν μπαίνεις εσύ να μας πληροφορήσεις και να ξεκαθαρίσεις τις απορίες.
Έκανες άριστα που μπήκες και σε ευχαριστούμε για την τιμή.
Ελπίζουμε να μην μας ξεχάσεις και να μπαίνεις όποτε σου το επιτρέπει ο χρόνος και ποιο συχνά.
 

ntezi

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2010
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
PROSOPIKA DEN TO PERNO ALA EPIDI 8A GRAPSOYN KAI ALA KAI SE 3D 8A VGO KAI DORO TA GIALIA 8A KANO KAI OTI 8ELOYN TA MONTELA  :jerking:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
PROSOPIKA DEN TO PERNO ALA EPIDI 8A GRAPSOYN KAI ALA KAI SE 3D 8A VGO KAI DORO TA GIALIA 8A KANO KAI OTI 8ELOYN TA MONTELA  :jerking:
Μείνε βρε εδώ να σε γνωρίσουμε , όπως έγινε και με τη Δανάη που είναι πάρα πολύ καλο παιδί.
Και αυτή την πειράζαμε στην αρχή αλλα δεν μάσησε και με τον τρόπο της μας εχει κάνει να την σεβόμαστε, και ας μην την έχουμε αρκετοί γνωρίσει προσωπικά.
Επίσης το ίδιο έγινε και με την Άννα, για την οποία όλοι άσχετα αν δεν την  γνώρισαν απο κοντά έχουν ένα καλό λόγο να πούν.
Εξ άλλου γνωριμίες δεν θέλεις μη μας αποδιώχνεις σίγουρα είναι αρκετοί που θα ήθελαν να σε γνωρίσουν , αλλ ίσως να εχουν ενδοιασμούς, ενώ αν μπαινεις και γράφεις εδώ θα ξεδιαλύνεις πολλα και θα γίνεις τελικά να είσαι σίγουρη αγαπητη απο όλους.


Προσοχή όμως γράφε μικρά και ελληνικα, ( δες τους κανόνες του site) ίσως οι κκ μοντ να στο σβήσουν.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα  Ντεζη... Τι κανης κουκλα μου?????  Γουσταρω να μπαινης να μιλαμε... ασε να λενε βρε... εχεις ακουση εσυυυυ....και  εγωωωω .... απο το ενα αυτι να μπαινη και απο το αλλο να βγαινη...  Παντως θα  χαρω πολυ να τα λεμε .... δεν σε γνωριζω αλλα ευκαιρια ειναι...  οντως ειναι πολυ καλα παιδια εδω... ακου που σου λεω...  φιλια κουτσουνα μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom