Νέα

Μπέτυ Μαγγίρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Φονιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
288
Like
1.003
Πόντοι
81
βρες καμια αλλη λεξη να πεις...πηγαινε τωρα σε κανενα thread με διασημες να τον παιξεις. Συζητησα λεει για πολιτικα....σε εχει πειραξει η πεοταλαντωση.
Είμαι στην ενότητα των διάσημων, εσύ ήρθες να ανοίξεις συζήτηση για ΛΟΑΤΚΙ κτλ με βίντεο από τον κασιδιάρη (ΕΟΜ), οπότε στρίβε στην ενότητα των πολιτικών και μην γράφεις άσχετα
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
675
Πόντοι
81
Είμαι στην ενότητα των διάσημων, εσύ ήρθες να ανοίξεις συζήτηση για ΛΟΑΤΚΙ κτλ με βίντεο από τον κασιδιάρη (ΕΟΜ), οπότε στρίβε στην ενότητα των πολιτικών και μην γράφεις άσχετα
Τυπε εσυ θα μου πεις τι θα κανω? πηγαινε στο παιδικο δωματιο σου να τον παιξεις..
 

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
288
Like
1.003
Πόντοι
81
Τυπε εσυ θα μου πεις τι θα κανω? πηγαινε στο παιδικο δωματιο σου να τον παιξεις..
Μπορώ να σε κράζω και να σου θυμίζω ότι γράφεις άσχετα σε άσχετη ενότητα του φόρουμ και μας πρήζεις τα καυλωμένα αρχίδια μας. Και βάρα και καμία γιατί από την αχυσιά σε έχει βαρέσει στο κεφάλι και έχει μεταμορφωθεί σε βλακεία
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
675
Πόντοι
81
Μπορώ να σε κράζω και να σου θυμίζω ότι γράφεις άσχετα σε άσχετη ενότητα του φόρουμ και μας πρήζεις τα καυλωμένα αρχίδια μας. Και βάρα και καμία γιατί από την αχυσιά σε έχει βαρέσει στο κεφάλι και έχει μεταμορφωθεί σε βλακεία
Χχαχαχ καλα κρασια...ακρη με εσενα δεν βγαζω και χανω τον χρονο μου. Αγνοηση να ξεβρωμησει το thread απο εσενα.. Χαιρετησματα στην Μαρια με τα 5 ορφανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom