Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Έλα ρε; Και αμέσως μόλις τα έμαθες έτρεξες να φτιάξεις προφίλ στις 24 του μήνα για να μπεις στο μπου να μας ανοίξεις τα μάτια. Υπερασπίζομαι το ηθικό κομμάτι, δηλαδή το να μην βγαίνει ο κάθε τυχάρπαστος να λέει το μακρύ και το κοντό του και όπως το να μην παίρνω προσωπική θέση σε πράγματα που δεν με αφορούν. Έννοιες που από ότι φαίνεται σας αρέσει να καταπατατε. Θα μπορούσες να πεις ότι την υπερασπίζομαι εμμονικα και με μένος μόνο αν είχα γράψει έστω και μια αρνητική άποψη για το συνεργάτη που υποτίθεται ότι μίλησες. Btw your own words gave you up, come again next year!!!!!!
Τύπε, το ότι την υπερασπίζεσαι πολύ περισσότερο απ' οποιονδήποτε άλλον, δείχνει ότι είσαι αυλικός. Ξέρεις τι, το έχω συναντήσει στα 20 μου χρόνια ουκ ολίγες φορές με διάφορες επαγγελματίες του χώρου, και απλά καταντάει αστείο. Με το να την υπερασπίζεσαι, όπως την υπερασπίζεσαι, παίρνεις προσωπική θέση σε πράγματα που δε σε αφορούν. Δεν είπαμε να μην πεις ώπα, φάουλ τύπε που ανάρτησες προσωπικά στοιχεία δημόσια. Μπαίνεις, αρπάζεσαι, και χαλιέσαι γιατί κάποιοι έχουμε διαφορετική άποψη για μία επαγγελματία που χτυπάει στην ξεφτύλα 8.000 το μήνα μαύρα, και θα μας πεις για ηθική;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Τύπε, το ότι την υπερασπίζεσαι πολύ περισσότερο απ' οποιονδήποτε άλλον, δείχνει ότι είσαι αυλικός. Ξέρεις τι, το έχω συναντήσει στα 20 μου χρόνια ουκ ολίγες φορές με διάφορες επαγγελματίες του χώρου, και απλά καταντάει αστείο. Με το να την υπερασπίζεσαι, όπως την υπερασπίζεσαι, παίρνεις προσωπική θέση σε πράγματα που δε σε αφορούν. Δεν είπαμε να μην πεις ώπα, φάουλ τύπε που ανάρτησες προσωπικά στοιχεία δημόσια. Μπαίνεις, αρπάζεσαι, και χαλιέσαι γιατί κάποιοι έχουμε διαφορετική άποψη για μία επαγγελματία που χτυπάει στην ξεφτύλα 8.000 το μήνα μαύρα, και θα μας πεις για ηθική;
οποτε τωρα σε ενοχλει και ο τροπος βιοπορισμο της και τα λογιστικας της βιβλια? αστειος εισαι εσυ που προσπαθεις με καθε αδεξιο τροπο να "κραξεις" ενα ατομο που οπως ο ιδιος εχεις πει δεν ειχες ποτε γνωρισει, οποτε πως βγαζεις συμπερασματα για αυτο? απο την πρωτη μου απαντηση εχω πει το ιδιο πραγμα απο τι στιγμη που δεν αφορα κανεναν το θεμα αυτο, συμπερασματα ειναι ελευθερα να βγαζουν οσα θελουν απο τι στιγμη που εχει βγει στη δημοσιοτητα, δεν εχεις κανεις μας το δικαιωμα να κρινει ή να κατακρινει ενα ατομο(οποτε το συμπερασμα το κραταμε για τον εαυτο μας) και αυτο ειναι και το κομματι ηθικης στο οποιο αναφερομαι. διοτι το να βγαινεις να κραζεις απο θεση ασφαλειας ειναι ευκολο οπως κανει το ΚΚΕ τοσα χρονια στη Βουλη(ποτε δεν ζητησε να γινει κυβερνηση αντιθετα εχουν οι ιδιοι δηλωσει οτι θελουν να ειναι αντιπολιτευση για να κραζουν την εκαστοτε κυβερνηση), αλλα αν επεμβαιναν στη δικη σου ζωη καποιοι αλλοι τωρα δεν θα το επαιζες εξυπνος αλλα θα ειχες αλλαξει 40 χρωματα απο τα νευρα.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446
Ευτυχως που μου μαθατε οτι για να ειμαι lifestyler πρεπει να συμμετεχω στα munches. Εαν ειμαι lifestyler ή οχι αυτο το ξερω μονο εγω και τα ατομα που εχω επιλεξει να ειναι μερος της προσωπικης μου ζωης. Για ολους τους υπολοιπους ειμαι pro-domme, απλα και ξεκαθαρα.

Εαν ηθελα να συμμετεχω στα munches ή οχι παλι αυτο ειναι προσωπικη μου επιλογη, αλλα για να μπορουν να κοιμηθουν καποιοι τα βραδια καλυτερα διοτι απο οτι βλεπω εχουν αϋπνιες μαζι μου τελευταια δεν επερναμερος για τον πολυ απλο λογο οτι δεν ειχα καθολου ελευθερο χρονο για διασκεδαση. Το μυαλο και η ενεργεια μου το διεθετα παντα στο πως θα γινω καλυτερη σε αυτο που εχω επιλεξει να κανω. Μιας και αναφερθηκε, προς δικη σας πληροφορηση, εχουν υπαρξει party-events που εχω συμμετασχει χωρις κανενα οικονομικο ανταλλαγμα κι ενα απο αυτα ειναι το Erotica.

Καποιοι αμφισβητουν το αν ειμαι εγω πισω απο τα προφιλ στα social και γενικα πισω απο την εικονα μου. Πιστευεται οτι ανακαλυψατε κατι ενω στην πραγματικοτητα δεν ανακαλυψατε τιποτα. Σε λιγο θα βγειτε να πειτε οτι καποια αλλη φοραγε τα latex και τις φουστες μου, εκανε τα sessions μου, γυρναγε τα βιντεο μου, οτι καποιο αλλο ατομο καταφερε να φερει στην Ελλαδα 180 ατομα της διεθνους bdsm σκηνης που καποια απο τα ονοματα αυτα δεν περναγε καν απο το μυαλο ορισμενων οτι θα ερχοντουσαν ποτε. Καποιο αλλο ατομο δημιουργησε διαχειριστηκε και συνεχιζει να διαχειριζεται ενα απο τα μεγαλυτερα Dungeon στην Ευρωπη κλπ κλπ κλπ.

Και ναι κοιταξτε τωρα το «Ρουμανακι», που καποιοι με αποκαλεσατε, που καταφερε να φτασει αλλα και που ακομα δεν εχει σταματησει και θα προσπαθησει μεσα απο τη δουλεια του και τον κοπο του να παει ακομα παραπερα.

Το τι ακουγεται πισω απο την πλατη μου με αφηνει παγερα αδιαφορη. Αυτοι που γνωριζουν την αληθεια ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου και ειναι οι ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. Ολα τα αλλα ειναι «ελληνικο κουτσομπολιο» οπως καποιοι το ονομασατε. Ειπα αυτα που ηθελα να πω και δεν σκοπευω να πω τιποτε περισσοτερο προς το παρον, οποτε οτι και να λενε καποιοι δεν θα ειναι τιποτε περισσοτερο απο «ελληνικο κουτσομπολιο». Δεν χρειαζομαι καμια επιβεβαιωση απο κανεναν. Το αν ειμαι καποιο αξιολογο ασε να το κρινουν αυτοι που με γνωριζουν σαν ατομο.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Ευτυχως που μου μαθατε οτι για να ειμαι lifestyler πρεπει να συμμετεχω στα munches. Εαν ειμαι lifestyler ή οχι αυτο το ξερω μονο εγω και τα ατομα που εχω επιλεξει να ειναι μερος της προσωπικης μου ζωης. Για ολους τους υπολοιπους ειμαι pro-domme, απλα και ξεκαθαρα.

Εαν ηθελα να συμμετεχω στα munches ή οχι παλι αυτο ειναι προσωπικη μου επιλογη, αλλα για να μπορουν να κοιμηθουν καποιοι τα βραδια καλυτερα διοτι απο οτι βλεπω εχουν αϋπνιες μαζι μου τελευταια δεν επερναμερος για τον πολυ απλο λογο οτι δεν ειχα καθολου ελευθερο χρονο για διασκεδαση. Το μυαλο και η ενεργεια μου το διεθετα παντα στο πως θα γινω καλυτερη σε αυτο που εχω επιλεξει να κανω. Μιας και αναφερθηκε, προς δικη σας πληροφορηση, εχουν υπαρξει party-events που εχω συμμετασχει χωρις κανενα οικονομικο ανταλλαγμα κι ενα απο αυτα ειναι το Erotica.

Καποιοι αμφισβητουν το αν ειμαι εγω πισω απο τα προφιλ στα social και γενικα πισω απο την εικονα μου. Πιστευεται οτι ανακαλυψατε κατι ενω στην πραγματικοτητα δεν ανακαλυψατε τιποτα. Σε λιγο θα βγειτε να πειτε οτι καποια αλλη φοραγε τα latex και τις φουστες μου, εκανε τα sessions μου, γυρναγε τα βιντεο μου, οτι καποιο αλλο ατομο καταφερε να φερει στην Ελλαδα 180 ατομα της διεθνους bdsm σκηνης που καποια απο τα ονοματα αυτα δεν περναγε καν απο το μυαλο ορισμενων οτι θα ερχοντουσαν ποτε. Καποιο αλλο ατομο δημιουργησε διαχειριστηκε και συνεχιζει να διαχειριζεται ενα απο τα μεγαλυτερα Dungeon στην Ευρωπη κλπ κλπ κλπ.

Και ναι κοιταξτε τωρα το «Ρουμανακι», που καποιοι με αποκαλεσατε, που καταφερε να φτασει αλλα και που ακομα δεν εχει σταματησει και θα προσπαθησει μεσα απο τη δουλεια του και τον κοπο του να παει ακομα παραπερα.

Το τι ακουγεται πισω απο την πλατη μου με αφηνει παγερα αδιαφορη. Αυτοι που γνωριζουν την αληθεια ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου και ειναι οι ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. Ολα τα αλλα ειναι «ελληνικο κουτσομπολιο» οπως καποιοι το ονομασατε. Ειπα αυτα που ηθελα να πω και δεν σκοπευω να πω τιποτε περισσοτερο προς το παρον, οποτε οτι και να λενε καποιοι δεν θα ειναι τιποτε περισσοτερο απο «ελληνικο κουτσομπολιο». Δεν χρειαζομαι καμια επιβεβαιωση απο κανεναν. Το αν ειμαι καποιο αξιολογο ασε να το κρινουν αυτοι που με γνωριζουν σαν ατομο.
Αυτοί που γνωρίζουν την ΠΛΗΡΗ αλήθεια αγαπητή μου είναι περισσότεροι απ' όσοι νομίζεις, αυτοί που γνωρίζουν τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ αλήθεια είναι μετρημένοι ίσως στα δάχτυλα του ενός χεριού, και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Ευτυχως που μου μαθατε οτι για να ειμαι lifestyler πρεπει να συμμετεχω στα munches. Εαν ειμαι lifestyler ή οχι αυτο το ξερω μονο εγω και τα ατομα που εχω επιλεξει να ειναι μερος της προσωπικης μου ζωης. Για ολους τους υπολοιπους ειμαι pro-domme, απλα και ξεκαθαρα.

Εαν ηθελα να συμμετεχω στα munches ή οχι παλι αυτο ειναι προσωπικη μου επιλογη, αλλα για να μπορουν να κοιμηθουν καποιοι τα βραδια καλυτερα διοτι απο οτι βλεπω εχουν αϋπνιες μαζι μου τελευταια δεν επερναμερος για τον πολυ απλο λογο οτι δεν ειχα καθολου ελευθερο χρονο για διασκεδαση. Το μυαλο και η ενεργεια μου το διεθετα παντα στο πως θα γινω καλυτερη σε αυτο που εχω επιλεξει να κανω. Μιας και αναφερθηκε, προς δικη σας πληροφορηση, εχουν υπαρξει party-events που εχω συμμετασχει χωρις κανενα οικονομικο ανταλλαγμα κι ενα απο αυτα ειναι το Erotica.

Καποιοι αμφισβητουν το αν ειμαι εγω πισω απο τα προφιλ στα social και γενικα πισω απο την εικονα μου. Πιστευεται οτι ανακαλυψατε κατι ενω στην πραγματικοτητα δεν ανακαλυψατε τιποτα. Σε λιγο θα βγειτε να πειτε οτι καποια αλλη φοραγε τα latex και τις φουστες μου, εκανε τα sessions μου, γυρναγε τα βιντεο μου, οτι καποιο αλλο ατομο καταφερε να φερει στην Ελλαδα 180 ατομα της διεθνους bdsm σκηνης που καποια απο τα ονοματα αυτα δεν περναγε καν απο το μυαλο ορισμενων οτι θα ερχοντουσαν ποτε. Καποιο αλλο ατομο δημιουργησε διαχειριστηκε και συνεχιζει να διαχειριζεται ενα απο τα μεγαλυτερα Dungeon στην Ευρωπη κλπ κλπ κλπ.

Και ναι κοιταξτε τωρα το «Ρουμανακι», που καποιοι με αποκαλεσατε, που καταφερε να φτασει αλλα και που ακομα δεν εχει σταματησει και θα προσπαθησει μεσα απο τη δουλεια του και τον κοπο του να παει ακομα παραπερα.

Το τι ακουγεται πισω απο την πλατη μου με αφηνει παγερα αδιαφορη. Αυτοι που γνωριζουν την αληθεια ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου και ειναι οι ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. Ολα τα αλλα ειναι «ελληνικο κουτσομπολιο» οπως καποιοι το ονομασατε. Ειπα αυτα που ηθελα να πω και δεν σκοπευω να πω τιποτε περισσοτερο προς το παρον, οποτε οτι και να λενε καποιοι δεν θα ειναι τιποτε περισσοτερο απο «ελληνικο κουτσομπολιο». Δεν χρειαζομαι καμια επιβεβαιωση απο κανεναν. Το αν ειμαι καποιο αξιολογο ασε να το κρινουν αυτοι που με γνωριζουν σαν ατομο.
Και για να μην ξεχνιόμαστε αγαπητή μου, από τις βίζιτες ξεκίνησες και κάποιος σε λυπήθηκε και σε πήρε από εκεί. Στις παλιές Αφέντρες σε πήγε για εκπαίδευση, και μόνο εκπαίδευση δεν πήρες λόγω ύφους. Θέλεις να πω κι άλλα; Αρκετές αλήθειες δεν έχουν ειπωθεί ήδη;
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Μας είπες ότι η επαγγελματική σου καριέρα βρίσκεται σε κίνδυνο, ΓΙΑΤΙ? και το underground δουλεύει και στο omega μπαινοβγαίνεις και παίρνεις ρούχα και παιχνίδια.
Να πω και άλλα Alina?
και παίρνει και τα ποσοστά της, μαύρα πιθανώς, από τις παρατρεχάμενες που έχει... να τα λέμε όλα αγαπητέ μου...
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Το έχω πει σε προηγούμενη ανάρτηση μου, βγάζοντας τον συνεργάτη εκτός η πίτα μεγαλώνει
Προφανώς, δυστυχώς ο κόσμος έχει πολλά τούμπανο, και το Ρουμανάκι πολλά που δε θέλει να μαθευτούνε
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Τελευταία φορά που γράφω σ' αυτό το νήμα, γιατί το θέμα έχει ολίγον ξεχειλωθεί. Ειπώθηκαν πράγματα για την πλήρη αλήθεια και την αλήθεια της Αλεξάνδρας, η αλήθεια όμως είναι μία πάντα, απο όποια οπτική γωνία και να την προσεγγίσεις. Αν όντως ήρθε ως βίζιτα, αυτό την ανεβάζει περισσότερο στα μάτια μου, γιατί σημαίνει ότι είχε τα κότσια, το μυαλό, την καπατσοσύνη, και σίγουρα την τύχη να ξεφύγει και να κάνει κάτι στη ζωή της. Λέμε για τις ρουμάνες και γενικά για τις αφίξεις εκ του ανατολικού μπλόκ, αλλά παραβλέπουμε το γεγονός ότι αυτές οι γυναίκες έχουν περάσει τέτοια ζόρια στις χώρες τους, που έχουν αποβάλει κάθε ψίγμα συναισθηματισμού μέσα τους. Η εντύπωση μου είναι ότι ούτε να εμπιστευτούν, ούτε να αγαπήσουν άντρα μπορούν, δυστυχώς.

Χαίρομαι που κάποιος άφησε τα μισόλογα και τα υποννοούμενα και μίλησε για γεγονότα. Η Αλεξάνδρα γνώρισε κάποιον με χοντρό πορτοφόλι, τον παντρεύτηκε? και έφυγε για άλλες - Ηνωμένες - πολιτείες. Δεν ξέρω τις συνθήκες που έγιναν όλα αυτά, δεν ξέρω τι εκκρεμότητες άφησε πίσω της, όμως αυτό που ξέρω με σιγουριά είναι ότι το 99% των γυναικών - εκδιδομένων και μη- θα έκανε το ίδιο. Τώρα που το σκέφτομαι το ίδιο θα έκανε και η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Της βιζιτας που το παίζει Αφέντρα. Εάν είναι έτσι οι αφέντρες τότε εγώ είμαι αστροναύτης, μέχρι και τα σενάρια για τα βιντεάκια της άλλος τα έγραφε
Τώρα μιλάς σωστά.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
@trelos1989 περιμένεις οδηγίες για να απαντήσεις?
Περιμένω να δω ποτέ θα σταματήσει ο two way monolog του ίδιου ατόμου. Όλοι ξέρουμε το ποιος είσαι πίσω από τα προφίλ σου άσχετα που δεν αναφέρουμε το όνομα σου. Προσωπικά ξέρω και τι άτομο είσαι (όχι από την Αλεξάνδρα από άλλες ποιο παλιές σου γνωριμίες). Τι προβλήματα είχες που χρωστούσε ποια σε ξελασπωσε και τώρα ήθελες να μασήσεις περισσότερα. Όσο και να χτυπηθείς για να αποδείξεις κάτι άλλο όσοι γνωρίζουν το όνομα σου φτύνουν τον κόρφο τους να μην μπλέξουν μαζί σου.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Τελευταία φορά που γράφω σ' αυτό το νήμα, γιατί το θέμα έχει ολίγον ξεχειλωθεί. Ειπώθηκαν πράγματα για την πλήρη αλήθεια και την αλήθεια της Αλεξάνδρας, η αλήθεια όμως είναι μία πάντα, απο όποια οπτική γωνία και να την προσεγγίσεις. Αν όντως ήρθε ως βίζιτα, αυτό την ανεβάζει περισσότερο στα μάτια μου, γιατί σημαίνει ότι είχε τα κότσια, το μυαλό, την καπατσοσύνη, και σίγουρα την τύχη να ξεφύγει και να κάνει κάτι στη ζωή της. Λέμε για τις ρουμάνες και γενικά για τις αφίξεις εκ του ανατολικού μπλόκ, αλλά παραβλέπουμε το γεγονός ότι αυτές οι γυναίκες έχουν περάσει τέτοια ζόρια στις χώρες τους, που έχουν αποβάλει κάθε ψίγμα συναισθηματισμού μέσα τους. Η εντύπωση μου είναι ότι ούτε να εμπιστευτούν, ούτε να αγαπήσουν άντρα μπορούν, δυστυχώς.

Χαίρομαι που κάποιος άφησε τα μισόλογα και τα υποννοούμενα και μίλησε για γεγονότα. Η Αλεξάνδρα γνώρισε κάποιον με χοντρό πορτοφόλι, τον παντρεύτηκε? και έφυγε για άλλες - Ηνωμένες - πολιτείες. Δεν ξέρω τις συνθήκες που έγιναν όλα αυτά, δεν ξέρω τι εκκρεμότητες άφησε πίσω της, όμως αυτό που ξέρω με σιγουριά είναι ότι το 99% των γυναικών - εκδιδομένων και μη- θα έκανε το ίδιο. Τώρα που το σκέφτομαι το ίδιο θα έκανε και η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών.
Ναι μιλάμε για ένα γάμο που έγινε στις 26 αλλά το πιστοποιητικό τέλεσης του είχε εκδοθεί στις 16 του ίδιου μήνα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με μπερδεύεις με άλλον φίλε, εγώ δεν είμαι ο πρώην συνεργάτης της, άλλος είμαι
W/E
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Τελευταία φορά που γράφω σ' αυτό το νήμα, γιατί το θέμα έχει ολίγον ξεχειλωθεί. Ειπώθηκαν πράγματα για την πλήρη αλήθεια και την αλήθεια της Αλεξάνδρας, η αλήθεια όμως είναι μία πάντα, απο όποια οπτική γωνία και να την προσεγγίσεις. Αν όντως ήρθε ως βίζιτα, αυτό την ανεβάζει περισσότερο στα μάτια μου, γιατί σημαίνει ότι είχε τα κότσια, το μυαλό, την καπατσοσύνη, και σίγουρα την τύχη να ξεφύγει και να κάνει κάτι στη ζωή της. Λέμε για τις ρουμάνες και γενικά για τις αφίξεις εκ του ανατολικού μπλόκ, αλλά παραβλέπουμε το γεγονός ότι αυτές οι γυναίκες έχουν περάσει τέτοια ζόρια στις χώρες τους, που έχουν αποβάλει κάθε ψίγμα συναισθηματισμού μέσα τους. Η εντύπωση μου είναι ότι ούτε να εμπιστευτούν, ούτε να αγαπήσουν άντρα μπορούν, δυστυχώς.

Χαίρομαι που κάποιος άφησε τα μισόλογα και τα υποννοούμενα και μίλησε για γεγονότα. Η Αλεξάνδρα γνώρισε κάποιον με χοντρό πορτοφόλι, τον παντρεύτηκε? και έφυγε για άλλες - Ηνωμένες - πολιτείες. Δεν ξέρω τις συνθήκες που έγιναν όλα αυτά, δεν ξέρω τι εκκρεμότητες άφησε πίσω της, όμως αυτό που ξέρω με σιγουριά είναι ότι το 99% των γυναικών - εκδιδομένων και μη- θα έκανε το ίδιο. Τώρα που το σκέφτομαι το ίδιο θα έκανε και η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών.
Τύπε, επειδή τυγχάνει να γνωρίζω αρκετό κόσμο από ανατολικό μπλοκ, δεν είναι όλοι έτσι. Πολλές Ρωσίδες και Ρουμάνες είναι το ακριβώς αντίθετο, όπως και πολλές Ασιάτισες.
Περιμένω να δω ποτέ θα σταματήσει ο two way monolog του ίδιου ατόμου. Όλοι ξέρουμε το ποιος είσαι πίσω από τα προφίλ σου άσχετα που δεν αναφέρουμε το όνομα σου. Προσωπικά ξέρω και τι άτομο είσαι (όχι από την Αλεξάνδρα από άλλες ποιο παλιές σου γνωριμίες). Τι προβλήματα είχες που χρωστούσε ποια σε ξελασπωσε και τώρα ήθελες να μασήσεις περισσότερα. Όσο και να χτυπηθείς για να αποδείξεις κάτι άλλο όσοι γνωρίζουν το όνομα σου φτύνουν τον κόρφο τους να μην μπλέξουν μαζί σου.
Ώπα, μπερδεύεσαι, άλλος ο Red flak, άλλος εγώ. Μην μπερδεύεσαι... Το ότι δεν ανέφερα πράγματα που γνωρίζω και τα ανέφερε ο Red flak, δε σημαίνει κάτι. Το είπαμε και πιο πριν, την πραγματική αλήθεια την ξέρουν ΠΟΛΛΟΙ περισσότεροι απ' όσο πιστεύει η Αλεξάνδρα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Λοιπόν προτείνω να ανοίξουμε ένα καινούργιο θέμα με τίτλο αλήθειες με την Αλεξάνδρα και να παραθέσουμε εκεί τα στοιχεία μας
Ανοιξε οτι θεμα θες να κανεις εκει το μονολογο απο τα προφιλ σου :buck2::buck2::buck2::buck2: εχει πολυ πλακα που συμφωνεις με τον εαυτο σου :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:, sorry for not answering all this time but the compilling had finished.....we have to earn some money not only enjoy ourselves!!!!!!!!!!
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Στο ξαναλέω με μπερδεύεις με τον spiler, καμία σχέση.
Αφού λοιπόν έχεις σχέση με την Αλεξάνδρα ρώτα την που έχει αφήσει το κουνέλι της κόρης της.
Αυτός είμαι, ξέρει πως με λένε, ξέρει που μένω, ξέρει πως λένε το κουνέλι.
άστον μαν, εμμονικός είναι, δεν ξέρει να ξεχωρίζει το δεξί απ' το αριστερό, και την αλήθεια απ' το ψέμμα
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
άστον μαν, εμμονικός είναι, δεν ξέρει να ξεχωρίζει το δεξί απ' το αριστερό, και την αλήθεια απ' το ψέμμα
Ενώ εσύ δεν έχεις δείξει καθόλου εμμονή μιλάτε με το alter ego σου;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Στο ξαναλέω με μπερδεύεις με τον spiler, καμία σχέση.
Αφού λοιπόν έχεις σχέση με την Αλεξάνδρα ρώτα την που έχει αφήσει το κουνέλι της κόρης της.
Αυτός είμαι, ξέρει πως με λένε, ξέρει που μένω, ξέρει πως λένε το κουνέλι.
Στα τέτοια μου το ποιος είσαι, ούτε μου έχει τάξει δωρεάν σεσσιονς η Αλεξάνδρα για να πω ότι πω. Το από πού ξεκίνησε πάλι λίγο με ενδιαφέρει, έχω γνωρίσει κοπέλες του αγοραίου έρωτα που έχουν μεγαλύτερη αξία σαν άτομα σε σχέση με άλλους. Το αν παντρεύτηκε και έφυγε εσένα πάλι τι σε νοιάζει; Λεφτά σου έφαγε; Σου φόρτωσε κάποιο χρέος; Προσπαθείτε με τόσο πάθος να αποκαλείψετε υποτιθέμενες αλήθειες αλλά επί της ουσίας εσείς τι έχετε να κερδίσετε; Άρα είστε βάλτοι όπου αποσκοπειτε σε κάποιο όφελος από κάποιο πλευρά. Το δικό μου κέρδος να στο πω στα ίσα θα είναι η δική μου ηθική ικανοποίηση όταν με βοηθάει ένα άτομο στη ζωή μου δεν του γυρνάω ποτέ την πλάτη. Επειδή έχεις αναφερθεί και στον χαρακτήρα της, ναι η Αλεξάνδρα με έχει βοηθήσει και όχι μόνο μια φορά, επειδή αναφέρθηκε ότι μου έταξε σεσσιονς μαζί της ή με την Τζουλιέτα. Απλά μην απαντήσεις με ερωτήσεις όπως τοalter ego σου.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Ενώ εσύ δεν έχεις δείξει καθόλου εμμονή μιλάτε με το alter ego σου;
Τύπε, σου έχω εξηγήσει πολύ απλά ότι ξέρω την πλήρη αλήθεια, και σου έχω πει ότι ξέρω πράγματα που όντως ξέρουν ελάχιστοι άνθρωποι, τώρα το ότι ο Red flak τυγχαίνει να είναι ένας εξ αυτών, οκ, διαολεμένη σύμπτωση, αλλά σύμπτωση. Και στο ξαναλέω, 20 χρόνια με ξέρουν άνθρωποι με αυτό το προφίλ, λες να έχω ανάγκη δεύτερα και τρίτα προφίλ για να πω αλήθειες; Δε νομίζω...

Και σου ξανατονίζω, εδώ είναι η Αλίνα-Αλεξάνδρα, μπορεί να μπει και να διαψεύσει και εμένα, και τον Red flak, εάν το επιθυμεί. Δικηγόρους και παρατρεχάμενους να απαντάνε γι' αυτήν δε χρειάζεται, Αφέντρα δηλώνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom