Νέα

Μια βραδινη λιγουρα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Η βραδινη πεινα ειναι η χειροτερη..γιατι σε πιανει ξαφνικα να θες φας κατι γλυκο και συγχρονως  κατι αλμυρο..ανοιγεις το ψυγειο και δε βρισκεις τπτ καλο.. τελικα θα αρκεστεις σε καμια σαβουρα οπου θα τη φας λαιμαργα και μολις ικανοποιησεις το αισθημα σου, θα αρχισουν οι τυψεις για τις θερμιδες που πηρες και στο πως υπεκυψες στη βουλιμια σου..θα τα βαλεις με το εαυτο σου και επειτα θα κοιμηθεις...
Οταν ομως ξυπνησει η βραδινη πεινα για σεξ, τοτε εκει τι κανεις..θα αρκεστεις σε οτι εχεις ή μηπως οχι?

Βρισκομουν στα τελη μια σχεσης οπου το σεξ πλεον ηταν ελαχιστο και οι καυλες βαρουσαν κοκκινο. Χωρις να το καταλαβω, η μαλλον χωρις να το πολυσκεφτω γραφομαι σε ενα βρετανικο σαιτ αναζητησης παρτενερ με σκοπο το σεξ της μιας νυχτας.
Δηλωνω μονο την ηλικια μου και το ονομα μου καθως και τη περιοχη που μενω. Φωτογραφια δε βαζω, παρα μονο ενα σχολιο..Λατρευω το σεξ..
Το δολωμα πλεον εχει πεσει και περιμενω το ψαρακι που θα τσιμπησει..

Τις επομενες μερες λαμβανω σωρεια μηνυματων απο θερμοαιμους αγγλους εραστες που ζητουν να με συναντησουν για ενα βραδυ αξεχαστο οπως μου αναφερουν καποιοι απο αυτους. Αλλοι προτεινουν ξενοδοχειο, αλλοι στο χωρο τους κοκ
Ξεφυλλιζω τα προφιλ τους σαν να ξεφυλλιζω το αγαπημενο μου περιοδικο αλλα κανενας τους δε μου κανει κλικ..οι μερες περνανε..και το μονο πραγμα που σκεφτομαι συνεχεια ειναι μονο ενα..το ΣΕΞ !!

Για καλη μου τυχη λαμβανω ενα μηνυμα απο ενα ωραιο εμφανισιακα τυπακι και κοντα στη ηλικια μου! Πιτσιρικας! Κοιτω τις φωτογραφιες του προσεχτικα, εχει ωραιο δυνατο σωμα με οχι γυμνασμενα αλλα ομως ογκωδη μπρατσα και πολυ ωραιο προσωπο. Γενικα το προσωπο ειναι η αδυναμια μου, αν μαρεσει αυτο τοτε δε με νοιαζει τπτ αλλο..
Εχει αρκετες πληροφοριες στο προφιλ του, μια απο αυτες ειναι οτι αναφερει τη καταγωγη του! Ειναι Ινδος! Γενικα τους Ινδους τους εχω λιγο για βρωμιαρηδες και σαν αντρες δε με ελκυουν αλλα αυτος ο τυπος ειχε κατι αλλιωτικο. Το μονο που εμενε ηταν να διαπιστωσω αν και απο κοντα ειναι τοσο ωραιος. Απανταω στο μνμα του και πιανουμε τη κουβεντα, δειχνει νορμαλ οποτε συντομα ανταλλαζουμε τηλεφωνα ειναι ηδη 8 το βραδυ. Ημουν ξαπλωμενη στο κρεβατι μου, φορουσα ενα τζιν σορτσακι και ενα μπλουζακι τιραντακι, αρχισα να του στελνω φωτο..
Ηταν στη δουλεια και οπως μου ειπε τον ειχα τρελανει..
Συνεχισαμε να μιλαμε με μνμτα ωσπου σχολασε. Η ωρα πλεον ηταν μια τα ξημερωματα. Αποφασιζουμε να βρεθουμε, δινουμε ραντεβου κατω απτο σπιτι μου, περιεργο να δωσω διευθυνση σε εναν αγνωστο και ομως το εκανα.. μαρεσει να παιζω με τη φωτια καμια φορα και μεχρι στιγμης δε μου εχει βγει σε κακο..

Ετοιμαζομαι γρηγορα και μετα απο λιγο πηρα μηνυμα του, ηταν απο κατω. Τον πλησιαζω βγαινει και μου δινει το χερι του. Θεε μου σκεφτομαι, ειναι πιο ωραιος απο κοντα. Μπαινω στο αυτοκινητο του, βαζει μπρος και φευγουμε...δε ξερω που παμε..αρχιζουμε τη κουβεντα και απλα οδηγει μηχανικα μετα απο ωρα καταληγουμε παλι κατω απτο σπιτι μου.. Και εκει παθαινω κατι που δε μπορω να εξηγησω. Οταν μαρεσει καποιος πολυ..μου βγαινει ο αθωος γλυκος γατισιος εαυτος μου που κολλαει να κανει οποιαδηποτε κινηση... τον κοιτουσα του χαμογελουσα και ενιωθα και λιγο ντροπη. Πρεπει να οφειλεται στο ζωδιο μου αυτο ο διχασμος προσωπικοτητας δεν εξηγηται αλλιως...
Η ωρα πηγε 4 και το μονο που ειχε συμβει ηταν να καταλαβω οτι και εκεινος με γουσταρε..ο τροπος που με κοιτουσε τα ελεγε ολα..
Μου ειπε να ερθει να κοιμηθει σπιτι μου αλλα του ειπα οτι ειναι αργα και θελω να κοιμηθω.. :headbang:
Παρολο που τοσο καιρο εψαχνα απεγνωσμενα να γαμηθω καλα, κολωσα επειδη μου αρεσε υπερβολικα ο τυπος..

Η επομενη μερα μας βρισκει με απειρα μηνυματα, και ξανα στη μια σχολαει απτη δουλεια. Στις δυο ηταν κατω απτο σπιτι μου αλλα αυτη τη φορα δεν αντεχα αλλο. Χαμηλωνω το φωτισμο και του στελνω  μηνυμα να ανεβει επανω. Φορεσα ενα σατεν μαυρο νυχτικο, και με το που ανοιγω τη πορτα πεφτω πανω του και τον φιλω με παθος στο στομα. Με αγκαλιαζει τοσο σφιχτα που νιωθω τη στυση του ηδη σκληρη να με πιεζει. Βαζω το χερι μου στο παντελονι του και διαπιστωνω οτι δε φοραει σλιπακι.

Τον ριχνω πανω στο καναπε και ανεβαινω πανω του και αρχιζω να τριβομαι πανω απτα ρουχα μας σαν να το κανουμε. Η τριβη και ολη η ατμοσφαιρα με εχει ερεθισει πολυ. Κατεβαινω και του τραβω τη φορμα κατω. Το μοριο του ελεθερωνεται μπροστα μου μεγαλοπρεπο. Αρχιζω να το γλυφω και να το φτυνω, βαζω τα μπαλακια στο στομα μου και τα ρουφω επειτα επικεντρωνομαι στο μοριο του το βαζω τερμα μεσα στο στομα μου σταματω για ενα δευτερολεπτο και μετα το βγαζω..μεσα εξω μεσα εξω τα σαλια μου ειναι τοσο πολλα που σταζουν και εχω πασαλειφτει..πειναω πολυ ..θελω να τον φαω ολοκληρο..
καθε φορα που εβαζα το πουτσο του μεχρι τερμα στο στομα μου τον ακουγα να λεει oh my god και να αναστεναζει..
αυτο με απογειωσε ακομα πιο πολυ..δε περνανε λιγα λεπτα και χυνει μεσα στο στομα μου..τα καταπινω ολα και συνεχιζω..
φιλια παντου στο στηθος του στο στομα του και αυτος να με δαχτυλιαζει παντου..
Παιρνω ενα προφυλακτικο και του το φορω και ανεβαινω πανω του, εκεινος μου βγαζει το φορεμα και μου λυνει το σουτιεν..
ο καναπες ηταν μπροστα στο παραθυρο οι κουρτινες ηταν ανοιχτες σπιτια απεναντι αλλα δε με ενοιαζε ηταν 2 το πρωι ποιος θα μας δει σκεφτηκα ..οποτε αρχισα να γαμιεμαι μπροστα στο παραθυρο με λυσσα..το ειχα τοσο αναγκη..
Ημουνα απο πανω του, τον ιππευα και δε με ενοιαζε τιποτα ωσπου τον ακουσα να λεει με ενταση  δυο τρεις φορες oh you are good you are good! Yes λεω απο μεσα μου, τον εχω δικο μου τον Ινδο!! Μια και δυο τελειωνουμε πανηγυρικα!

Επειτα περασαμε στο σοσιαλ με λιγη κουβεντουλα και πολλες αγκαλιτσες μιας και ειμαι ρομαντικουλα λολ
και μετα με σερνει στο κρεβατι για τριτο γυρο οπου εκει με γαμησε στα τεσσερα με ενταση..το κρεβατι χτυπουσε τοσο πολυ που σκεφτηκα οτι οι απο κατω θα εχουν θεμα..και μετα το γυρισε σε ιεραποστολικο οπου τελειωσε μεσα μου φορωντας το προφυλακτικο φυσικα αλλα μου εκανε εντυπωση οτι δε βγηκε! Ηταν πανω μου και μεσα μου τουλαχιστον κανα 10λεπτο, πρωτη φορα μου το εκανε καποιος αυτο αλλα δε με χαλασε καθολου γιατι μου αρεσε να τον νιωθω πανω μου μου αρεσε να ακουμπαω τη μεγαλη του πλατη και τα μπρατσα του. Μετα απο αυτο με αγκαλιασε και κοιμηθηκαμε μαζι.

Ηταν παρα πολυ ομορφη εμπειρια ειδικα αν σκεφτω οτι προηλθε μεσα απο ενα σεξοσαιτ και μαλιστα με εναν αγνωστο! Το μονο που θα ηθελα ειναι ισως λιγο πιο αγριαδα απο αυτον οπως πχ σπανκινγκ και να εχει πιο πολυ πρωτοβουλια καθως ενιωσα εγω να τον καθοδηγω.

Με τον ινδο ξαναβρεθηκαμε κι αλλες φορες, και πλεον ξερω οτι εχω το στανταρακι μου..οτι οποιο βραδυ πεινασω ξερω οτι αν το καλεσω θα ερθει αμεσως να μου χορτασει τη πεινα μου..γιατι η πεινα για σεξ ειναι χειροτερη απο τη συμβατικη πεινα..το στομαχι μπορεις να το ξεγελασεις το μουνι ομως??


Αυτες ηταν οι βραδινες μου σκεψεις..τωρα μπορω να παω να κοιμηθω (χωρις σεξ αποψε! λολ) !  :effemine:

φιλακιααα :-*
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σε γάμησε και ο γύφτος ε...;




Μετά τον αρχικό μπλάκμαν, και τώρα τον αρκουδόγυφτο,

σειρά έχει πλέον και η κίτρινη φυλή.


(μόλις διάβασα γύφτος δεν συνέχισα την ανάγνωση, με το συμπάθειο...)
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
SUWUU.gif
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.940
Like
23.429
Πόντοι
6.056
απο τον τιτλο νομιζα οτι ειναι απλα η καθημερινη ιστορια μιας βουλιμικης μοσχαρας..

λαθος..
ειναι ακομη πιο αδιαφορη μαλακια...

 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
λολλ εγω μια χαρα ευχαριστημενη ειμαι με τη ζωη μου so far και δε βαριεμαι καθολου μα καθολου ;)  :boobies:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
πενταγιω, για δωσε σαη να γραφτω κι εγω

μικροτσουτσουνους δεχονται?  :tooth:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Μηπως διαλεξες ινδο επειδη θα εκανες καταποση σπερματος με γευση καρυ και θα ξεμπερδευες και με τις δυο λιγουρες σου?
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
δε περνανε λιγα λεπτα και χυνει μεσα στο στομα μου..τα καταπινω ολα και συνεχιζω..
φιλια παντου στο στηθος του στο στομα του και αυτος να με δαχτυλιαζει παντου..
Παιρνω ενα προφυλακτικο και του το φορω και ανεβαινω πανω του, εκεινος μου βγαζει το φορεμα και μου λυνει το σουτιεν..
ο καναπες ηταν μπροστα στο παραθυρο οι κουρτινες ηταν ανοιχτες σπιτια απεναντι αλλα δε με ενοιαζε ηταν 2 το πρωι ποιος θα μας δει σκεφτηκα ..οποτε αρχισα να γαμιεμαι μπροστα στο παραθυρο με λυσσα..το ειχα τοσο αναγκη..
Ημουνα απο πανω του, τον ιππευα και δε με ενοιαζε τιποτα ωσπου τον ακουσα να λεει με ενταση  δυο τρεις φορες oh you are good you are good! Yes λεω απο μεσα μου, τον εχω δικο μου τον Ινδο!! Μια και δυο τελειωνουμε πανηγυρικα!

Τι είναι τα αρχίδια του? η ΕΥΔΑΠ και παράγει τόσο σπέρμα? Έχυσε και μετα σε πήδηξε καπάκι? :jerking:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Τι είναι τα αρχίδια του? η ΕΥΔΑΠ και παράγει τόσο σπέρμα? Έχυσε και μετα σε πήδηξε καπάκι? :jerking:

φιλε τα Ινδικα αρχιδια ειναι διαφορετικα μαλλον, θα παω για μεταμοσχευση  :tooth:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306

Μαλλον διαβάζει κριτικές από εδώ...εμπνέεται.. πέφτει για ύπνο με το δάχτυλο στο στομα... πέφτει θύμα ονείρωξης, προσθέτει μπόλικη σάλτσα και μετά σερβίρει καμιά φιδο-ιστορία εδώ μέσα..

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.252
Like
11.872
Πόντοι
2.606
εχω βινδεο πενταγιω με ινδο σε ντουγκεον να το βαλω?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom