Νέα

Μεσολόγγι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gimmys007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Πως θα κλείσουμε ένα ραντεβού?
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.904
Like
3.737
Πόντοι
456
Aπαγορεύεται η πορνεία στην Ιερά Πόλη.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
Πως θα κλείσουμε ένα ραντεβού?
Ποτέ ρε φίλε! Το εγώ της επιβεβαιώνει η Αγγελική εδώ μέσα. Μόλις βρει γκόμενο που θα την έχει στα όπα όπα θα εξαφανιστεί.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.535
Κριτικές
5
Like
5.729
Πόντοι
2.306
Ποτέ ρε φίλε! Το εγώ της επιβεβαιώνει η Αγγελική εδώ μέσα. Μόλις βρει γκόμενο που θα την έχει στα όπα όπα θα εξαφανιστεί.
Κι εγώ αυτό πιστεύω τύπε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aπαγορεύεται η πορνεία στην Ιερά Πόλη.
Για αυτό θα εκπορνευθεί στο Αγρίνιο η Αγγελική.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
556
Like
3.950
Πόντοι
446
Aπαγορεύεται η πορνεία στην Ιερά Πόλη.

Κι εγώ αυτό πιστεύω τύπε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για αυτό θα εκπορνευθεί στο Αγρίνιο η Αγγελική.
δεν ξερουμε σε ποια πόλη θα είναι ακομα,γτ τα ψάχνω,δεν κοιτάω μονο σε ένα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.678
Πόντοι
8.530

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.535
Κριτικές
5
Like
5.729
Πόντοι
2.306

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
Για αυτό θα εκπορνευθεί στο Αγρίνιο η Αγγελική.
Μόνο στο bou θα κάνει βάρδιες η Αγγελική. Θα διαβάσει όλα τα μηνύματα που την αφορούν, θα αισθανθεί ωραία (που μπορεί και να είναι αλλά τα πρότυπα του instagram έχουν γαμίσει την ψυχολογία των γυναικών) και ποθητή και θα συνεχίσει τη ζωή της. Θα βρεθεί κάποιος στην πραγματική της ζωή που θα ενδιαφερθεί γι αυτή αλλά η ζημιά της εγωπάθειας θα έχει ήδη γίνει. Ακούστε κορίτσια. Το λέω και στη γυναίκα μου. Δεν ψάχνουμε τις τέλειες γυναίκες. Τις ατέλειές σας είναι που ερωτευόμαστε. Όλες όμορφες είστε στα μάτια κάποιου. Δεν γίνεται να αρέσουμε όλοι σε όλους. Χαλαρώστε και απολαύστε, ειδικά οι νέες κοπέλες τα νιάτα σας γιατί τα γαμημένα τα χρόνια δεν γυρνάνε πίσω.
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Αγγελική, τα πράγματα είναι πολύ απλά. Εάν γουστάρεις να βγάλεις λεφτά και να περνάς καλά ξεκίνα να δουλεύεις ως ανεξάρτητη call girl. Εάν το θες, θα βρεις χρόνο. Εάν πάλι θες απλά να περνάς καλά, κάντο χωρίς λεφτά. Θα περάσεις μια φάση στη ζωή σου που δεν θα προλαβαίνεις καν να σκεφτείς με πόσους πηδήχτηκες την εβδομάδα που πέρασε. Και θα γουστάρεις τρελά. Εάν δεν θες τίποτα από τα παραπάνω, προφανώς ψάχνεις για ego boosters. Αν και έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε εδώ μέσα όπως να ανταλλάξουμε πληροφορίες για πραγματικές πουτάνες, μπορείς να ανεβάζεις συνέχεια φωτό. Όλο και κάποιοι θα τσιμπάνε και εσύ θα παίρνεις το ego booster σου. Quid pro quo.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
556
Like
3.950
Πόντοι
446
Αγγελική, τα πράγματα είναι πολύ απλά. Εάν γουστάρεις να βγάλεις λεφτά και να περνάς καλά ξεκίνα να δουλεύεις ως ανεξάρτητη call girl. Εάν το θες, θα βρεις χρόνο. Εάν πάλι θες απλά να περνάς καλά, κάντο χωρίς λεφτά. Θα περάσεις μια φάση στη ζωή σου που δεν θα προλαβαίνεις καν να σκεφτείς με πόσους πηδήχτηκες την εβδομάδα που πέρασε. Και θα γουστάρεις τρελά. Εάν δεν θες τίποτα από τα παραπάνω, προφανώς ψάχνεις για ego boosters. Αν και έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε εδώ μέσα όπως να ανταλλάξουμε πληροφορίες για πραγματικές πουτάνες, μπορείς να ανεβάζεις συνέχεια φωτό. Όλο και κάποιοι θα τσιμπάνε και εσύ θα παίρνεις το ego booster σου. Quid pro quo.
κοιτα σαφως και οι περισσοτερες το θελουμε και για τα δύο,και για να περασουμε καλα,και για λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom