Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μεσογείων 208, --> 3ος όροφος (" Σοφιόσπιτο")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα observer(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αυτό που λες είναι το Ανάπλαση στον πρώτο και είναι διαφορετικό μαγαζί. Αυτό που λέμε εμείς ήταν στον τρίτο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.448
Like
25.616
Πόντοι
5.006
αυτό που λες είναι το Ανάπλαση στον πρώτο και είναι διαφορετικό μαγαζί. Αυτό που λέμε εμείς ήταν στον τρίτο
α ναι επι εποχης ελλης και της τρελης της ηλιανας....σωστα στον 3 οροφο...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
α ναι επι εποχης ελλης και της τρελης της ηλιανας....σωστα στον 3 οροφο...

Έλλη (είχαμε τη συζήτηση της με εκλεκτό φίλο το Σάββατο) και Ηλιάνα στον πρώτο, φουλ πρόγραμμα

στον τρίτο ο κόσμος παρακαλούσε για ένα φραπέ...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.448
Like
25.616
Πόντοι
5.006
Έλλη (είχαμε τη συζήτηση της με εκλεκτό φίλο το Σάββατο) και Ηλιάνα στον πρώτο, φουλ πρόγραμμα

στον τρίτο ο κόσμος παρακαλούσε για ένα φραπέ...
αυτη η ελλη τι εκανε παπαδες...ηταν δυναμιτης μεγαλος....
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
στον τρίτο ο κόσμος παρακαλούσε για ένα φραπέ...

Ετσι ειναι , στην αρχη ειχε τη σοφια που ηταν καλη γκομενα αλλα μετα εφερε κατι μπαζα και ηθελε επιπεδο . Χαχαχα

Ειχε φερει μια κινεζορωσιδο μπαζου που φραπεδιαζε και κατι αλλες μετα . Αλλα τουλαχιστον δεν ηταν οπως κατω που πηγα μια και μονη φορα και ειχει +20 +20 χαχαχα ταξιμετρο ηταν
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
την ίδια ημέρα που πέρασα από το Αγ. Ιωάννου 8, νωρίτερα είχα περάσει και από το Μ208 για να πάω στο Ανάπλαση. Κοιτάζοντας τα κουδούνια της πολυκατοικίας δεν υπήρχε τίποτα για τον τρίτο.

Αργότερα αφού βγήκα από το Αγίου Ιωάννου 8 και πηγαίνοντας για το αυτοκίνητο, τυχαία είδα την σερίφισα του Μ208, 3ος όροφος, με παντόφλες, να βγαίνει από πολυκατοικία της πλατείας και αμέσως συμπέρανα ότι έκλεισε.

Έχω σβήσει και το τηλέφωνο, οπότε δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω ότι έχει κλείσει.
σου στέλνω με πμ το τηλέφωνο αλλά μάλλον δεν λειτουργεί..έχω καιρό να πάω από τότε που ήταν η Σοφία...
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
παίδες δεν υφίσταται το συγκεκριμένο μαγαζί. για τους γνωρίζοντες την κα Σοφία, ετοιμάζεται να ξανανοίξει κάποιο παρόμοιο κοντά στην πλ. Αγ. Παρασκευής
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
παίδες δεν υφίσταται το συγκεκριμένο μαγαζί. για τους γνωρίζοντες την κα Σοφία, ετοιμάζεται να ξανανοίξει κάποιο παρόμοιο κοντά στην πλ. Αγ. Παρασκευής

το θέμα είναι να προσφέρει και άλλες υπηρεσίες, γιατί πολύ σεμνοτυφία το έπαιζε και με ακριβές τιμές!

 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
δυστυχώς το συγκεκριμένο μαγαζί παίζει με τη λογική "να σε μάθουμε καλύτερα και τι καπνό φουμάρεις". πολυτέλεια στις μέρες μας τα κασκαντεριλίκια. εγώ π.χ. ξέρω τη Σοφία από Ξενοπούλου 1, δηλ. πάνω από 8 χρόνια, οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν εισπράττω σεμνοτυφίες...
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
αυτη η ελλη τι εκανε παπαδες...ηταν δυναμιτης μεγαλος....

Πως γίνεται να εξαφανίστηκε από προσώπου γης. Κάτι είχα ακούσει ότι είχε πάει κύπρο. Κάποια στιγμή κάποιος είχε πει ότι την είχε δει σε κάποιο μαγαζί της Καλλιθέας, αλλά δεν μπόρεσα ποτέ να το επιβεβαιώσω.
Η γκόμενα ήταν Top σε σεξουαλική συμπεριφορά. Κανονική nympho.
Πολύ μας έχει λείψει.
Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας μας ενημερώσει εμάς τους fan της Έλλης.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Παιδια για να καταλαβω. Δηλαδη τωρα που μιλαμε στο Μεσογειων υπαρχουν δυο μασατζιδικα η πλεον εχει μεινει μονο ενα και αν ναι ποιο και σε ποιο οροφο τελικα?
 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πριν μερικες μερες που περασα ηταν ητον 3ο οροφο και μου
ηπαν οτι εινσι δυο βδομαδες εκει.50ευροπουλα.Αυτα απο μενα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πριν μερικες μερες που περασα ηταν ητον 3ο οροφο και μου
ηπαν οτι εινσι δυο βδομαδες εκει.50ευροπουλα.Αυτα απο μενα

σου είπαν προγράμματα ;

ποιές κοπέλες είχε ;

 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
50 χαλαρωτικο μασαζ λεει.30 η 45 λεπτα δεν θυμ.οταν εκανα να φυγω ειπε οκ ειναι φουλ προγραμα.τρεις κοπελες μετριες (η μια απο ανατολη) ντουζιερα στο δωματιο και σνακαινισμενο
Ισως καταφερω να παω το σπογευμα.Αν περασει καποιος νωριτερα ας ενημερωσει.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
50 χαλαρωτικο μασαζ λεει.30 η 45 λεπτα δεν θυμ.οταν εκανα να φυγω ειπε οκ ειναι φουλ προγραμα.τρεις κοπελες μετριες (η μια απο ανατολη) ντουζιερα στο δωματιο και σνακαινισμενο
Ισως καταφερω να παω το σπογευμα.Αν περασει καποιος νωριτερα ας ενημερωσει.

Δηλαδή έχει ανοίξει ξανά ? και έχει 3 κοπέλες στον 3ο ?
Δεν εχω παει τελευταια αλλα ειχε κλεισει για τον 3ο παντα !!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
εδώ λοιπόν που ήταν το Σοφιόσπιτο, όπως ανέφερε και ο agvasilhs, υπάρχει πράγματι κουδούνι στην πολυκατοικία που γράφει ANTISTRESS.

Το θέμα είναι ότι επάνω, στον τρίτο, δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο, όσο και αν έψαξα. Επίσης, στην πόρτα που ήταν το Σοφιόσπιτο, πλέον υπάρχει κουδούνι με κανονικό ονοματεπώνυμο.

Ερώτηση στον agvasilhs:

Σε ποιό κουδούνι χτύπησες; Είναι ακόμα στον τρίτο το μαγαζί και εάν ναι, σε ποιό κουδούνι;

 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θυμαμαι το κουδουνι παντος ηταν το μονο σχετικο.Χτυπησα μου ειπαν τριτο και ανεβηκα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom