Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

georgeabc

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά έχω διαβάσει όλα τα παλαιότερα μηνύματα για την Ζέτα (677,717) αλλά δεν έβγαλα και τελείως άκρη.

Αν μπορεί καποιος ας γράψει ηλικία - εμφάνιση και τι προσφέρει από υπηρεσίες.
Τώρα θα είναι 60 άρα με ωραίο σώμα για την ηλικία της.. από υπηρεσίες προσφέρει μασάζ με εκτόνωση και σε κάποιους παλιούς προσφέρει και σεξ
 

Nikosleon

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα!έχει πάει κανείς στο μασάζ που τελειώνει σε.... 0915 από χανιώτικα νέα?φαίνεται νέα αγγελία.αξιζει?
 

Nikosleon

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Like
57
Πόντοι
0
Η Εύα που κάνει μασάζ ξέρει κάποιος αν είναι ακόμη κοντά στον Άγιο Νεκτάριο?
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Οχι φίλε μου εγώ που την επισκευτηκα το παραμονές του χρόνου δεν ήταν εκεί ήταν στο κέντρο.
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
330
Πόντοι
280
Την δοκίμασα σήμερα την Εύα. Βυζάρες μεγάλες σιλικόνη, κορμάρα με κωλαρα μεγάλη και καυλοφατσα. Με έβαλε στο κρεβάτι για μασάζ υποτίθεται, αλλά εμένα μου είχε γίνει κάγκελο και κατευθείαν όρμησε, τρομερή πίπα με μανία μέχρι που έβγαλε μεζούρα και μου τον μέτρησε κιόλας. Σκυλί στο σεξ καυλιάρα πολύ, και με τελείωσε με ισπανικό, και της έχυσα τις βυζάρες ένα λίτρο σπέρμα και γουσταρε
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Την δοκίμασα σήμερα την Εύα. Βυζάρες μεγάλες σιλικόνη, κορμάρα με κωλαρα μεγάλη και καυλοφατσα. Με έβαλε στο κρεβάτι για μασάζ υποτίθεται, αλλά εμένα μου είχε γίνει κάγκελο και κατευθείαν όρμησε, τρομερή πίπα με μανία μέχρι που έβγαλε μεζούρα και μου τον μέτρησε κιόλας. Σκυλί στο σεξ καυλιάρα πολύ, και με τελείωσε με ισπανικό, και της έχυσα τις βυζάρες ένα λίτρο σπέρμα και γουσταρε
Κάνει ακαποτη πίπα ? Κωλο δίνει?
 

Jjabrams

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Τώρα που έχει αρχίσει και η σεζόν ξέρετε αν έχουμε κάτι άλλο σε μασάζ;
 

Giannaros2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Την δοκίμασα σήμερα την Εύα. Βυζάρες μεγάλες σιλικόνη, κορμάρα με κωλαρα μεγάλη και καυλοφατσα. Με έβαλε στο κρεβάτι για μασάζ υποτίθεται, αλλά εμένα μου είχε γίνει κάγκελο και κατευθείαν όρμησε, τρομερή πίπα με μανία μέχρι που έβγαλε μεζούρα και μου τον μέτρησε κιόλας. Σκυλί στο σεξ καυλιάρα πολύ, και με τελείωσε με ισπανικό, και της έχυσα τις βυζάρες ένα λίτρο σπέρμα και γουσταρε
Τι τιμές παίζουν
 

panos.1.9.8.9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Την δοκίμασα σήμερα την Εύα. Βυζάρες μεγάλες σιλικόνη, κορμάρα με κωλαρα μεγάλη και καυλοφατσα. Με έβαλε στο κρεβάτι για μασάζ υποτίθεται, αλλά εμένα μου είχε γίνει κάγκελο και κατευθείαν όρμησε, τρομερή πίπα με μανία μέχρι που έβγαλε μεζούρα και μου τον μέτρησε κιόλας. Σκυλί στο σεξ καυλιάρα πολύ, και με τελείωσε με ισπανικό, και της έχυσα τις βυζάρες ένα λίτρο σπέρμα και γουσταρε
Για πες τιμές ρε φίλε να ξέρουμε!!!
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Συνεχίστε να δίνετε λεφτά στην Εύα εσείς ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom