Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Εγω δεν βλεπω καμια διαφορα παντως...οταν καποιος λεει πηγα στο ταδε μασαζ και στα μηνυματα του γραφει τι ωραια που περασε με το βουλγαρογυφτακι των 20 ευρω στη Γιαννιτσων χθες..που ουτε ο ΕΟΔΥ δεν θ αναλαμβανε..
Ίσως το βλέπεις κάπως πιο υποτιμητικά το θέμα της πιάτσας .
Δεν επιμένω ούτε θα ανοίξω ένα τέτοιο θέμα σε αυτό το νήμα ,οποίος θέλει να αναλύσει οτιδήποτε,έχω και εφεδρικό νήμα για να μην σπαμαρουμε ..μπαίνεις στο 'πιατσες fm' και σου αναλύω τα πάντα .
Μην ξεχνάς ότι όπως λες εσύ για κάποιον ,ίσως και για εμένα ότι πέρασε ωραία με ένα γύφτοβουλγαρακι και πάει στο μασάζ ..το ίδιο και κάποιος άλλος συναθλητής σου μπορεί να μπουκωνε κανέναν πισωγλεντι την προηγούμενη μέρα .
Οι καιροί είναι δύσκολη δυστυχώς σε όλους τους τομείς .
Εγώ αναφέρθηκα στην συγκεκριμένη και καλό είναι να βλέπουμε τα θετικά που μπορούμε να πάρουμε και να αποφύγουμε καταστάσεις και όχι να διαβάζουμε μόνο αυτά που μας συμφέρουν και μας ανακουφίζουν.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.669
Πόντοι
7.636
Απο αρχαιοτατων χρονων..οι ανωτεροι δε θαπρεπε καν να ρωτατε !:angel:
Μα δε ξέρω που μπορούμε να την βρούμε αγορίνα μου.....που βρίσκεται τώρα, σε ποιο σημείο της πόλης?

πως μπορούμε να πάμε εκεί???
να ερευνήσουμε την κατάσταση?
χει κάτι καλό??
έχει ¨λαό¨???
:think:

ΠΜ παρακαλώ!!!!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.242
Πόντοι
201
Μα δε ξέρω που μπορούμε να την βρούμε αγορίνα μου.....που βρίσκεται τώρα, σε ποιο σημείο της πόλης?

πως μπορούμε να πάμε εκεί???
να ερευνήσουμε την κατάσταση?
χει κάτι καλό??
έχει ¨λαό¨???
:think:

ΠΜ παρακαλώ!!!!
Εχει βρε αλλα ειναι prive..αν εχεις τηλ της πας ή σ εχουν συστησει κλπ κλπ
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.669
Πόντοι
7.636

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.734
Πόντοι
481
Γνώμη για μασάζ Ρανια στον Εύοσμο;
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
140
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!

Κάποιο μασάζ για ανατολικά σε λογικές τιμές με φουλ;;
 

Johnys_

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά θέλω γνώμη για massagio, crystal και vana. Ποιο λέτε αξίζει περισσότερο από τα 3;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Πηγα από εκεί η μια ειναι ξανθιά χοντρη η αλλη μαυρομαλα όμορφη 150 μου είπε για 2 εκτονώσεις μαζι με τις 2 η μια κονη 100 και 60 για μια φορά με μια κοπέλα νταξ κλαιν
Αυτό είναι το zesi spa
Μοναστηρίου 52
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
107
Πόντοι
0
Παιδιά θέλω γνώμη για massagio, crystal και vana. Ποιο λέτε αξίζει περισσότερο από τα 3;
Προτιμώ Βανα επειδή μένω δυτικά και συνηθως δεν κλαίω το 50αρικο εκεί. Είναι παραπλήσια μαγαζιά.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Προτιμώ Βανα επειδή μένω δυτικά και συνηθως δεν κλαίω το 50αρικο εκεί. Είναι παραπλήσια μαγαζιά.
Απλά στην Βάνα όταν χύνετε να χύνετε χαμηλόφωνα γιατί όλο το μαγαζί είναι μια τρύπα
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
209
Like
564
Πόντοι
81

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
απλα στην βανα οταν χυνετε να δινετε ενα 20ρικο εξτρα για να χυνετε στο στομα!
Αυτές τις μαλακίες γράφετε και δημιουργείτε πρόβλημα με τις κοπέλες. Το έχουμε ξαναπεί οτι όταν παίρνουμε παραπάνω απο τις στάνταρ υπηρεσίες Το κρατάμε για τον εαυτό μας.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Πηγα από εκεί η μια ειναι ξανθιά χοντρη η αλλη μαυρομαλα όμορφη 150 μου είπε για 2 εκτονώσεις μαζι με τις 2 η μια κονη 100 και 60 για μια φορά με μια κοπέλα νταξ κλαιν
Φίλε μου πήγες στο zesi spa στον Μιχάλη αλλά δεν το κατάλαβες
 

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
να κανω ενα γρηγορο κριτικ Βανα σπα η μονη που με αρεσε πολυ ηταν η Φαι, ωραιο χαμογελο εχει λιγο παραπανο κιλα αλλα ειναι σε ωραια σημεια, μασαζ και δευτερο κομματι καλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
466
Πόντοι
20
Περάσματα από Luxury.
Μαριάννα: Ψηλή, ξανθιά. Πολύ εντυπωσιακό σώμα, μεγάλο στήθος, ωραίος κώλος. Πρόσωπο λίγο υπερπαραγωγή (γκλίτερ, υπερβολικό μακιγιάζ κλπ)
Πρώτο μέρος , τίποτα αξιόλογο , κλασσικό μασάζ- χάιδεμα , χωρίς να κλέβει και να βιάζεται. Δεύτερο μέρος μέτριο, λίγο μονότονο. Η κοπέλα βασίζεται στην εμφάνιση της κατά πολύ και δικαιολογημένα αλλά οι υπηρεσίες της είναι μέτριες, δίνει την εντύπωση ότι ψιλοβαριέται . Έμεινε μόνο με το εσώρουχο, αφήνει παιχνίδι με το στήθος της , αποφεύγει χαμηλά αγγίγματα. Στο σύνολο , μέτρια εμπειρία. Θα επανεξεταστεί εν καιρώ λόγω της εμφάνισης , που προσωπικά μου άρεσε πολύ με εξαίρεση την υπερβολή στο πρόσωπο.
Αφροδίτη : Μία καθημερινή κοπέλα προς το παχουλό. Καλό σόσιαλ , τυπικό πρώτο μέρος , τίμιο δεύτερο. Η κοπέλα δεν κλέβει , προσπαθεί να σε ευχαριστήσει αλλά γενικά το όλο σύνολο είναι αδιάφορο. Δεν έκανε κάτι άσχημα, αλλά δεν είχε και κάτι που θα με έκανε να ξαναπεράσω μαζί της, ίσως ήταν θέμα χημείας. Μέτρια εμπειρία , για μία φορά ήταν οκ.

Παρατήρησα μία κοπέλα στο γραφείο που σήκωνε τηλέφωνα για ραντεβού κλπ , μέτριο ύψος , σκουρόχρωμη επιδερμίδα, καστανά μαλλιά νομίζω, λεπτή με μεγάλο στήθος μάλλον φιταχτό. Μία ενημέρωση θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος το όνομα της , για την ζητήσω την επόμενη φορά εκ των προτέρων , αναφορικά δεν είναι ούτε η Εύα, Μαριάννα, Αρετή, Τζένη, Αντζελίνα, Αφροδίτη, Αλεξάνδρα, Λυδία, Ναταλί , Μιχαέλα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.669
Πόντοι
7.636
Μα δε ξέρω που μπορούμε να την βρούμε αγορίνα μου.....που βρίσκεται τώρα, σε ποιο σημείο της πόλης?

πως μπορούμε να πάμε εκεί???
να ερευνήσουμε την κατάσταση?
χει κάτι καλό??
έχει ¨λαό¨???
:think:

ΠΜ παρακαλώ!!!!
Δηλαδή από όλους τους παίχτες, μόνο ο @Addict40 ξέρει και λέει γιαυτήν την περιβόητη Μαρία ρε μαγκάκια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom