Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.448
Κριτικές
16
Like
13.645
Πόντοι
6.515
Αν αναφέρεσαι στήν δική μου απορία που αναφερα θά σού απαντήσω στο σχόλιο σού.
Φθηνότερα δεν είναι σίγουρα τό μασατζιδικο γιατί σέ μία ώρα θά δώσεις από 80 έως 100 σέ ορισμένα καί αν βάλεις καί κάποια έξτρα πού ζητάνε στο δωμάτιο περνάμε τά 100 στήν ανεξάρτητη θά δώσεις 80 σύν τό ξενοδοχείο άρα ή τιμή είναι ίδια.
Καί δεν έχει νά κάνει με τό αν κάνουν σειρά σέ κάποιο μαγαζί , ή υπηρεσίες μέσα έχω δεί είναι ίδιες καί όλες στημένες με μία σειρά.... τώρα θά σού πάρω πίπα, τώρα θά γαμηθουμε, τώρα θά κάνουμε μασάζ καί πάειι λέγοντας.... αυτό ρώτησα αν γίνεται παντού; Η επανάληψη τής ίδιας κασέτας.
εχει βρει ανεξαρτητη πρωτης διαλογης με 80? :think:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Αυτό που γράφεις έχει την εξήγηση ότι αυτή που δουλεύει σε μασατζίδικο πρέπει να εξυπηρετήσει πελάτες που ενδέχται να κάνουν ουρά. Άρα θα είναι αυτό που λες, φύγε συ έλα συ.
Αν η φάση γίνει outcall δηλαδή σε δικό σου χώρο, κάτι ο χρόνος στη διαδρομή, υπάρχει διάστημα ξεκούρασης και είναι κάπως καλύτερα.

Ολα φυσικά καταλήγουν στο πως ικανοποιείσαι εσύ. Αν θέλεις μόνο σε δικό σου χώρο και όχι σε μασατζίδικο παίξε έτσι μπάλα. Στο μασατζίδικο το πλεονέκτημα είναι ότι σου βγαίνει φτηνότερα.
σωστα στο ATHENS SPA οταν ζητησα απο την Ναταλι 2 ωρες διοτι μου αρεσε το μασαζ μου ειπε οτι το καταστημα δεν το επιτρεπει να την εχω εγω 2 ωρες και να περιμενει κοσμος απεξω !!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.784
Πόντοι
4.130
σωστα στο ATHENS SPA οταν ζητησα απο την Ναταλι 2 ωρες διοτι μου αρεσε το μασαζ μου ειπε οτι το καταστημα δεν το επιτρεπει να την εχω εγω 2 ωρες και να περιμενει κοσμος απεξω !!!
Τι λες ρε φιλε....τόση ζήτηση δηλαδή?
Αφήστε τα παιδιά να έρθουν στο ΛεΠα.......
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.488
Πόντοι
2.306
Νά ρωτήσω κάτι και όποιος γουστάρει απαντάει.
Αυτό τό στημένο πράγμα στα μασάζ που γίνεται στο δωμάτιο (περάστε σκουπίστε τελειώσατε) δηλαδή.... Πίπα,γαμιση, μασάζ, μετά πάλι τά ίδια αυτό πού γίνονται όλα με μία ίδια σειρά σάν στρατιώτες ένα πράγμα γίνεται σέ όλα τά μασατζιδικα; Έχω κάνει κάποιες νέες επισκέψεις καί παντού τό ίδιο είδα, αφού τά βαρέθηκα νά ξανά πάω γιατί ξέρω από πρίν τί θά παιχτεί μέσα. Τί θέλω να πω με αυτό... είναι ότι όσες είχα πάρει ανεξάρτητες ή Γραφείο δεν ήταν αυτό τό χαλί, μάλιστα δεν νομίζω νά είναι οικονομικό τό θέμα γιατί σέ ανεξάρτητη με τιμή 80€ 100€ ώρα πού επερνα κάθε φορά ήταν και αλλιώς στο δωμάτιο
Γούστα ειναι αυτά τυπε..
Εγώ προσωπικά με αυτές που γουστάρω να παίρνω, δε βαριέμαι και καθοδηγώ το πρόγραμμα με βάση τι θέλω και στα όρια που ξέρω να φτάνουν τα κορίτσια..
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Τι λες ρε φιλε....τόση ζήτηση δηλαδή?
Αφήστε τα παιδιά να έρθουν στο ΛεΠα.......
Μπουρδες φιλε οταν βγηκα εξω κανεις δεν περιμενε και κανεις δεν ηταν σε δωματιο. Κυριακη 1100.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.784
Πόντοι
4.130
Γούστα ειναι αυτά τυπε..
Εγώ προσωπικά με αυτές που γουστάρω να παίρνω, δε βαριέμαι και καθοδηγώ το πρόγραμμα με βάση τι θέλω και στα όρια που ξέρω να φτάνουν τα κορίτσια..
Υποτίθεται ότι μπορεις να διαλέξεις και διαφορετικά είδη μασαζ (body2body, nuru κλπ.) και να κανεις την ώρα όπως θέλεις. Να χαλαρώσεις ταυτόχρονα. Όπου βέβαια αυτο παιζει.....
Αν το δούμε μόνο σαν φθηνότερο σεξ παει αλλου η κουβέντα.....
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
538
Κριτικές
18
Like
2.141
Πόντοι
1.196
Μπουρδες φιλε οταν βγηκα εξω κανεις δεν περιμενε και κανεις δεν ηταν σε δωματιο. Κυριακη 1100.
Πριν να ζητήσεις από την Ναταλι 2 ώρες, τι είχε προηγηθεί μεταξύ σας και με τι διάρκεια, δλδ μήπως είσαι πολύ power και η κοπέλα τα είχε φτύσει και δεν άντεχε για παραπάνω χρόνο ούτε 5/λεπτο?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Πριν να ζητήσεις από την Ναταλι 2 ώρες, τι είχε προηγηθεί μεταξύ σας και με τι διάρκεια, δλδ μήπως είσαι πολύ power και η κοπέλα τα είχε φτύσει και δεν άντεχε για παραπάνω χρόνο ούτε 5/λεπτο?
Μονο power δεν υπηρξε αγαπητε.
εξ αλλου το εχω αναφερει σε προηγουμενο σχολιο μου.
αποστειρωμενες υπηρεσιες και συνεχεια μη και οχι μικροβια ποναω κλπ.
το θετικο ενα αψογο μασαζ που μου προσεφερε για μιση ωρα οταν ειχα πλεον απογοητευθει απο το ολο προγραμμα.
το μασαζ πραγματικα το κατεχει αριστα !!!
 

EKTORINO

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια καλή κινεζα και αν υπάρχει μασέρ με δικό της χώρο που να κάνει και προγραμμα για είμαι από επαρχία και θ ανέβω για ΣΚ Αθήνα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασα με Αφροδίτη από Athens spa.
Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια καλή κινεζα και αν υπάρχει μασέρ με δικό της χώρο που να κάνει και προγραμμα για είμαι από επαρχία και θ ανέβω για ΣΚ Αθήνα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κινέζα για μασάζ & σεξ η Νίνα στο Καλιρρόης 48
Καλή είναι
 

EKTORINO

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Φίλοι καλησπέρα μήπως ξέρετε αν παίζει τίποτα Παγκράτι Βύρωνας Ζωγράφου. Έρχομαι αύριο από επαρχία για ΣΚ και μένω Παγκράτι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
968
Like
2.742
Πόντοι
446
Φίλοι καλησπέρα μήπως ξέρετε αν παίζει τίποτα Παγκράτι Βύρωνας Ζωγράφου. Έρχομαι αύριο από επαρχία για ΣΚ και μένω Παγκράτι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τα πιο κοντινά είναι Κηφισίας 10 κ Σινώπης 29 αδερφέ!!
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
35
Like
4.452
Πόντοι
2.846
Θέλω να ελπίζω ότι μετά τα μέσα Απριλίου ή αρχές Μαιου που θα έχει τελειώσει αυτή η φαρσοτραγωδια του Μαλακά Πουτινα φαντάζομαι θα ξεκινήσουν πάλι πτήσεις και ελπίζω να έρθει κάποια νέα εργάτρια ή και παλιά καραβάνα όλο οι ίδιες και οι ίδιες αρχίζει και κουράζει το πράγμα
μακάρι να γίνουν έτσι τα πράγματα αν και δύσκολο
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
469
Κριτικές
24
Like
1.336
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα σας ξέρετε καμία καλή να κάνει ρέικι μασάζ και να προχωράει και στα υπόλοιπα?
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
468
Πόντοι
4.440
Το μαγαζι στη Σουλιου εχει διαφήμιση η αν εχετε καποιο λινκ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom