Νέα

Μας έκλεισαν τα δωρεάν σαιτ για ταινιες- σειρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χρηστος1011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 162
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
η σκεψη μου δεν στοχευε μονο τα dvd,cd cinema, το θεμα ειναι λογο ΑΦΡΑΓΚΙΑΣ και επειδη ολοι κοιτανε να κοψουν οτι μπορουν, οδηγουμαστε στον κανιβαλισμο.
σημερα ενας κλαδος αυριο αλλος.
παραδειγμα ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ εκτος του Ε.Σ.Υ χρεωναν οτι γουσταραν μαυρα, αφηναν καρτελακια στα δωματια κ κυνηγι απο security πατησαν στην ελλειψη πορων σε οχηματα του κρατους.
αυτο δεν οδηγει πουθενα,δεν μπορει ο αλλος να
ΠΟΥΛΑ ΜΑΙΜΟΥ αθλητικα σε αποσταση 50 μετρα απο ενα μαγαζι που πληρωνει
-φορο-
-φπα
-δεη οτε κτλ..
-ικα/τεβε κ 100 αλλα...
και τα λεφτα μου οκ αντι 100 θα δωσω 20...το 20ρικο αυτο θα παει στο πακισταν..&στον διακηνητη το πιο μεγαλο μερος...
αλλοι ψαρευουν γριες απο νεκροταφεια , για διαδρομες μεταφορες..χρονια αυτο, αλλοι πουλαγαν λουλουδια στα φαναρια....
σε μερικα δεν γινεται να σαι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...
ξαναγραφω 1 μαζευεις τα βασικα...
λαθρεμποριο,καυσιμα..τσιγαρα, ενδυση...κ μετα πας στα μικροτερα...
αλλα στην ελλαδα ο καθενας κανεις τον μαγκα εκει που μπορει-
πιστευω αν τα εκοβαν πριν 12 χρονια δεν θα γκρινιαζαν αρκετοι.
ομως υπαρχουν πολλοι που τα θελουν ΟΛΑ ΤΖΑΜΠΑ απο μισθο , εως να γαμησουν τοπ μοντελ με 10ρικο..
Αχιλλέα δεν διαφωνούμε είμαι μαζί σου και έχω γράψει περί αυτού και σε άλλο θρέντ. Είμαι υπέρ της νομιμότητας και του γνήσιου όταν αυτό είναι σε λογικές τιμές ανάλογες του μισθού και γενικά του κόστους ζωής. Μαιμούδες και Κινεζιές τέλος γιατί ορθά χάνετε συνάλλαγμα τρελό απο την χώρα. Τηλεόραση εχω μια τώρα κοντά στα 8 χρόνια full hd 1080p αλλά δεν τσίμπησα στο 3D ούτε και στο 4Κ που λανσάρουν τώρα. Σχετικά με το downloading υπάρχουν proxys και του YIFY και του piratebay και για subs. Την λύση για να σταματήσουν όλα την γνωρίζω αλλά δεν θια τους ανοίξω τα μάτια για να βγάλω τα δικά μου. Θυμάμαι που με χρέωσε video club Blue μια κασσέτα VHS για καινούργια γιατί τάχα είχε σχιστεί η ταινία ασφαλείας και τάχα την άνοιξα.

Άλλο video club έκλεισε για καλοκαίρι και για ανακαίνιση και 3 κασέτες που είχα της πλήρωσα κανονικά καθυστέρηση και διάφορα άλλα ελληνικής καθημερινότητας αλλά που να αρχίσουμε και που να σταματήσουμε.
Σταμάτησα να νοικιάζω ειλικρινά όταν άρχισε η κρίση. Μισθοί κάτω και όλα εκεί που ήταν και τιμές πάνω. Ε εντάξει να βάλουμε πλάτη αλλά να πάνε να γαμηθούν και στο φινάλε φινάλε γιατί αποφασίσανε το χαμένο κέρδος απο τον χαμηλό τζίρο να τον βγάλουνε απο αύξηση των τιμών (και ξέρω γιατί μιλάω)..
Τα Προπατζίδηκα ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια και οι νυχούδες και κομμώτριες αυτή είναι η ανάπτυξη της Ελλάδας.
Κάποτε ήταν η οικοδομή αλλά και καμιά 100στή επαγγέλματα με έργο τώρα μόνο τζόγος και υπηρεσίες.. κινητά τηλέφωνα, στοίχημα και μαλακίες αέρας λεφτά.. γιαυτό ας αυτοκριθεί το σύστημα και μετά ας ψάξει ευθύνες στον κόσμο γιατί όλοι αντιμετωπιζόμαστε σαν πρόβατα.     
 

makmak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
973
Like
1.893
Πόντοι
206
Καλησπέρα σας!!
Να ξεκινήσουμε ξεκαθαρίζοντας πως το subs4free.com, όπως και όλες οι "κομμένες" σελίδες λειτουργούν κανονικά. Αυτό που έχει αλλάξει είναι πως οι πάροχοι που χρησιμοποιούμε για να έχουμε πρόσβαση στο ίντερνετ (Vodafon, Cosmote, WInd, FOrthnet κτλ) έχουν πάρει εντολή να μην επιτρέπουν στους πελάτες τους (δλδ εσάς..!) να έχουν πρόσβαση σε συγκεκριμένους ιστότοπους.

Δεν χρειάζεται να μείνετε με σταυρωμένα χέρια!
Μπορείτε να έχετε κανονική πρόσβαση στα αγαπημένα σας σάιτ με απλούς - και απόλυτα νόμιμους ;) - χειρισμούς.

Δείτε εδώ: Αυτοί είναι οι απλούστεροι τρόποι να εξασφαλίσετε απρόσκοπτη πρόσβαση στα αγαπημένα σας σάιτ

Βοηθήστε μας διαδίδοντας τις παραπάνω πληροφορίες μέσω των κοινωνικών δικτύων χρησιμοποιώντας ένα από τα παρακάτω λινκ!!!

   Facebook
   Twitter
   LinkedIn
   Google+


Με τη βοήθειά σας μπορούμε να ακουστούμε παντού!!!

Ο απλούστερος τρόπος είναι η αλλαγή των DNS που χρησιμοποιεί η συσκευή που χρησιμοποιείτε.
Για το πως δείτε το βίντεο που αντιστοιχεί στο λειτουργικό σας σύστημα
- Αλλαγή DNS Windows 7
- Αλλαγή DNS Windows 10
- Αλλαγή DNS Mac
* Για συσκευές android μπορείτε να κατεβάσετε από το Google Play έναν DNS Changer.
Οι πιο τολμηροί μπορούν ν αλλάξουν τους DNS που χρησιμοποιεί ο router έτσι ώστε κάθε συσκευή που βγαίνει στο ίντερνετ μέσα από αυτόν, είτε ενσύρματα ή μέσω WiFi, θα βλέπει κανονικά τις σελίδες..!

Ένας άλλος τρόπος είναι να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήστε τον φυλλομετρητή ιστού (browser) Opera, ενεργοποιώντας από τις ρυθμίσεις του την ενσωματωμένη δυνατότητα πλοήγησης μέσω VPN.
- Ενεργοποίηση Opera VPN

... η παρέα του Subs4Free & Subs4Series



Έλαβα αυτό το μαιλ απο τα σιτε που δεν μπορούσαμε να έχουμε πρόσβαση!!!






:heavymetalbig:

 

LIONHEART10

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καποιος απο εδω θα μπορουσε να μου πει ενα σαιτ που κατεβαζεις ταινιες επι πληρωμη?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.824
Κριτικές
15
Like
11.516
Πόντοι
3.846
καποιος απο εδω θα μπορουσε να μου πει ενα σαιτ που κατεβαζεις ταινιες επι πληρωμη?
??
Για ποιον λόγο να το κάνεις αυτό όταν υπάρχουν προγράμματα για δωρεάν streaming.

Kαι στην τελική, αν θες τόσο να πληρώσεις, βάλε Nova, Netflix ή κάτι άλλο.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
παιδια εμεις που απλα πατουσαμε πανω στην ταινια  :grin::) και βλεπαμε την ταινια :grin: και δεν εχουμε ιδεα :o απο vpn  να προσθετουμε υποτιτλους κτλ κτλ τωρα τον ηπιαμε ? Μιλαω για τον απλο τον ανιδεο :grin: τελειος ελληνα που περνουσε τα βραδια του βλεποντας καμια ταινιουλα :hi:

καλησπέρα καυλάκια όμορφα σε όλους
πίστευα ότι θα το γνωρίζατε ήδη γιατί εκείνες τις μέρες έπαιζε πολύ στο facebook και το μάθαμε όλοι


  • [li]Κατεβάζεται τον browser opera, αντί του chrome ή του firefox ή του internet explorer που χρησιμοποιείτε ήδη >> www.opera.com/el]https://www.opera.com/el[/li[/URL]]
    [li]Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις και μετά στις σύνθετες ρυθμίσεις[/li]
    [li]Εκεί που θα δείτε να γράφει VPN, το ενεργοποιείτε[/li]

και μπορείτε να μπαίνετε πλέον σε όλα τα sites που μας μπλοκάρουν οι πάροχοι
 

vaggoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις να κανει κανα invite στο IPTorrents? Εχω πολυ καλο upload. 100mbps
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.808
Like
20.710
Πόντοι
5.006
πειτε κανα σαιτ για δωρεαν ταινιες ονλαιν ρε μουνοπανα, γιατι το νετφλιξ μας εχει πρηξει στην παπατζα ναουμε... :S
(με ελληνικους υποτιτλους εννοειται, γιατι το lower το μιτσιγκαν το εχω με c)
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.999
Like
18.364
Πόντοι
3.656
πειτε κανα σαιτ για δωρεαν ταινιες ονλαιν ρε μουνοπανα, γιατι το νετφλιξ μας εχει πρηξει στην παπατζα ναουμε... :S
(με ελληνικους υποτιτλους εννοειται, γιατι το lower το μιτσιγκαν το εχω με c)
:2funny: :2funny: :2funny:
καλα ρε Τακη εσυ κάθε Κυριακη πας μπακινγχαμ για τσαι με την ελιζαμπεθ και μας το παιζεις αγραμματος :think:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.721
Κριτικές
6
Like
8.909
Πόντοι
1.686
πειτε κανα σαιτ για δωρεαν ταινιες ονλαιν ρε μουνοπανα, γιατι το νετφλιξ μας εχει πρηξει στην παπατζα ναουμε... :S
(με ελληνικους υποτιτλους εννοειται, γιατι το lower το μιτσιγκαν το εχω με c)

Υπάρχουν αρκετά , πως δεν τα βρήκες ;

π.χ.






 

JAMESON21

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
135
Like
45
Πόντοι
1

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.721
Κριτικές
6
Like
8.909
Πόντοι
1.686
Έχω λάβει γνώση των όρων χρήσης και αποδέχομαι να ενεργοποιήσω τη συνδρομητική υπηρεσία islandmob, 12 SMS/ μήνα, κάθε SMS δύο ευρώ και οκτώ λεπτά συν τυχόν τέλη κινητής.

Προσοχη !!!!  χρεωνουν αβερτα

βλέπω δωρεάν ταινίες στο σάϊτ αυτό
δεν είναι υποχρεωτική η εγγραφή
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
κωστας λαδακης

απο ολα τα sites που ανεφερες πως μπορουμε να κατεβασουμε το περιεχομενο του καθε link στον σκληρο μας δισκο?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.721
Κριτικές
6
Like
8.909
Πόντοι
1.686
κωστας λαδακης

απο ολα τα sites που ανεφερες πως μπορουμε να κατεβασουμε το περιεχομενο του καθε link στον σκληρο μας δισκο?

φίλε, δεν το έχω ψάξει.

Μπορείς να κατεβάσεις από άλλα σάϊτ μια ταινία
π.χ. με torrent
και με αναζήτηση να βρεις αρχείο υποτίτλων στα ελληνικά
να κατεβάσεις και αυτό, και έτσι θα έχεις την ταινία

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom