Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Le massage - Π. Φάληρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα reality33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία

reality33

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
10
Like
32
Πόντοι
10
Καλημέρα στους φίλους, πέρναγα χθές απο την παραλιακή και είδα μια ταμπέλα στον δρόμο που λέει μασάζ με 10 ευρώ. Βρήκα και την σελίδα τους στο facebook. Παίζει κάτι "ανήθικο" εκεί, ή είναι μόνο μασαζάκι; Το μαγαζί είναι αχιλλέως και ποσειδώνος στο φάληρο.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Καλημέρα στους φίλους, πέρναγα χθές απο την παραλιακή και είδα μια ταμπέλα στον δρόμο που λέει μασάζ με 10 ευρώ. Βρήκα και την σελίδα τους στο facebook. Παίζει κάτι "ανήθικο" εκεί, ή είναι μόνο μασαζάκι; Το μαγαζί είναι αχιλλέως και ποσειδώνος στο φάληρο.
Ταχυφαγειο, μονο μασαζ του κολου. Είναι στη γειτωνια μου. Εκει θα δεις πως είναι δυνατον να κλαψεις 10 ευρω για μασαζ.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ταχυφαγειο, μονο μασαζ του κολου. Είναι στη γειτωνια μου. Εκει θα δεις πως είναι δυνατον να κλαψεις 10 ευρω για μασαζ.

ρε ταξιαρχη μπηκες απο χτες και εχεις τρελλαθει να ρωτας για μασατζιδικα που εισουν χωμενος τοσο καιρο για δωσε info τι εμπειριες εχεις και τι μπατζετ εχεις δωσει!!!!!!!!!!!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
ρε ταξιαρχη μπηκες απο χτες και εχεις τρελλαθει να ρωτας για μασατζιδικα που εισουν χωμενος τοσο καιρο για δωσε info τι εμπειριες εχεις και τι μπατζετ εχεις δωσει!!!!!!!!!!!
Με εσενα δεν μπορω να συγκριθώ, ημουν για χρονια επισκεπτης του μπου..... και πελατης από εποχης του πρωτου Ομηρου, στα λαδάδικα. Με ειχε παει ενας φιλος δικηγόρος στην κυρα Ελενη και από τοτε κολησα.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Το Le massage δυστηχώς έχει γίνει αλυσίδα με μαγαζιά στο φάληρο,ε λληνικό και βούλα αν θυμάμαι καλά. Κάνουν καλό μασάζ από ότι έχω ακούσει αλλά μόνο μασάζ. Με πετσέτα και όλα τα αυστηρά. Καμιά φορά είναι άντρες μέσα στο γραφείο που το τρέχουν. Οπότε δυσκολεύεσαι να ανοιχτείς πολύ. Θα δείτε καμιά φορά και ηλικιωμένους και ηλικιωμένες. Πάνε για αληθινό μασάζ λόγω πόνων κλπ κλπ.

Τώρα αν έχει αλλάξει κάτι δε ξέρω. Δε νομίζω κι όλας γιατί ξεπετάχτηκαν και άλλα μαγαζιά τους. Άρα η πολιτική τους με 10 ευρώ πουλάει έστω και για απλό μασάζ. Εγώ μια μέρα θα πάω πάντως. Κλείσανε και όλα τα λαδάδικα με τους τσακωμούς και θέλω να χαλαρώσω. έστω και έτσι.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Με εσενα δεν μπορω να συγκριθώ, ημουν για χρονια επισκεπτης του μπου..... και πελατης από εποχης του πρωτου Ομηρου, στα λαδάδικα. Με ειχε παει ενας φιλος δικηγόρος στην κυρα Ελενη και από τοτε κολησα.

οπα ????? τι εχουμε εδω ??????? που με ξερεις εμενα ????? εγω παρολες τις εμπειριες που εχω σπανια τις ξεδιπλωνω εδω ..........!! οτι θες στειλε πμ.......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πολιτογραφείται στα "δεν", λοιπόν.
 
OP
OP
R

reality33

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
10
Like
32
Πόντοι
10
Κάτι τέτοιο δηλαδή:

 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Το Le massage δυστηχώς έχει γίνει αλυσίδα με μαγαζιά στο φάληρο,ε λληνικό και βούλα αν θυμάμαι καλά. Κάνουν καλό μασάζ από ότι έχω ακούσει αλλά μόνο μασάζ. Με πετσέτα και όλα τα αυστηρά. Καμιά φορά είναι άντρες μέσα στο γραφείο που το τρέχουν. Οπότε δυσκολεύεσαι να ανοιχτείς πολύ. Θα δείτε καμιά φορά και ηλικιωμένους και ηλικιωμένες. Πάνε για αληθινό μασάζ λόγω πόνων κλπ κλπ.

Τώρα αν έχει αλλάξει κάτι δε ξέρω. Δε νομίζω κι όλας γιατί ξεπετάχτηκαν και άλλα μαγαζιά τους. Άρα η πολιτική τους με 10 ευρώ πουλάει έστω και για απλό μασάζ. Εγώ μια μέρα θα πάω πάντως. Κλείσανε και όλα τα λαδάδικα με τους τσακωμούς και θέλω να χαλαρώσω. έστω και έτσι.
Kαλα πηγενε πρωτα και μετα λες για καλο μασαζ. 10 ευρω είναι δε γαμιετε, μη περιμενεις όμως κατι παραπανω από αυτά που πληρωνεις. Και στο Λυκαβιτου πηγα με κουπονι για δοκιμη αλλα η κοπελια μου εκανε πολύ καλο μασαζ, δε μπορω να πω.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Κοίτα για 10 ευρώ αξίζει και για τη φάση. Απλά ξέρω ότι στο μασάζ δεν είναι σαν τα λαδομάγαζα, δεν είναι και σαν επαγγελματίες. Για 10 γιούρια είναι the best !

Μια φορά είχα περάσει και μου είχανε πεί ότι θέλει ραντεβού γιατί έχουν πολύ κόσμο ρε γαμώτο. Για του ελληνικού αναφέρομαι.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Κοίτα για 10 ευρώ αξίζει και για τη φάση. Απλά ξέρω ότι στο μασάζ δεν είναι σαν τα λαδομάγαζα, δεν είναι και σαν επαγγελματίες. Για 10 γιούρια είναι the best !

Μια φορά είχα περάσει και μου είχανε πεί ότι θέλει ραντεβού γιατί έχουν πολύ κόσμο ρε γαμώτο. Για του ελληνικού αναφέρομαι.
Παιζει ρολο και η κοπελια που θα σου κανει, αλλα συνηθως ο κακοπληρωμένος υπαληλος δεν θα τα δωσει όλα.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
982
Like
872
Πόντοι
86
νομίζω ότι είναι [glow=red,2,300]απολύτως μόνο μασάζ[/glow], και δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει εδώ ..... :think:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
νομίζω ότι είναι [glow=red,2,300]απολύτως μόνο μασάζ[/glow], και δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει εδώ ..... :think:

γιατί και εμείς ΜΟΝΟ μασάζ θέλουμε και αυτά ψάχνουμε. Εσύ ψάχνεις κάτι άλλο? Δε νομίζω να βρείς κάτι εδώ. :dancing:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
γιατί και εμείς ΜΟΝΟ μασάζ θέλουμε και αυτά ψάχνουμε. Εσύ ψάχνεις κάτι άλλο? Δε νομίζω να βρείς κάτι εδώ. :dancing:
Εχετε ξεφυγει λιγο ή μου φαίνεται? Σε λίγο θα ψάχνετε "Κοπέλες για συζήτηση περι ποιησης και λογοτεχνιας¨
 

squeazy

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
108
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Καλα υπάρχει περιπτωση να ήταν κατι <ανηθικο> και να κοστιζει 10€??? Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μέσα? :idiot:
Χτες είχα ραντεβού στο κατάστημα της Γλυφάδας, 10€ για 35 λεπτά λαδομασάζ από επαγγελματίες δεσποινίδες σε συμπαθητικό και πεντακάθαρο χώρο . Όσο αφορά την ποιότητα του μασαζ, για τα λεφτά του είναι αρκετά καλό.
 

sarapap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συντροφοι, εχει παει ποτε κανεις στο le massage στη Ποσειδωνος για massage? παιζει φραπες τελικα? γιατι κατι πηρε το αυτι μου για κατι κοριτσακια πριν κανα 8 μηνο
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
και τι πληροφορίες έφτασαν στο αυτί σου;

 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Μονο μασαζ και τιποτα αλλο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom