Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
@Despacitoss αν τα βρεις πουθενα αυτα που θες, θα τα πληρωσεις χρυσα να ξες.

εχω 1.5 μηνα να παω Λαρισα αλλα ουτε ακουσα για τπτ καινουριο.
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Στις ροζ βίλες στη περιοχή Τερψιθέα 1 σπιτάκι ανοιχτό με τσάτσο. Πρόγραμμα με καινούργια κοπέλα. Η επίσκεψη έγινε πριν 10 μέρες. Πήρα το πρόγραμμα με τα 80 ευρώ. 69 λίγο χρόνο παραπάνω κλπ. Μια μελαμψή κοπέλα 40 κάτι. Δεν είμαι καλός στις ηλικίες. Ωραίο πρόγραμμα στο δωμάτιο. Το απλό 30 €. Είχε επίσης με 50 και κάτι 150 που είναι μισάωρο +
Το όνομα της κοπέλας δε θυμάμαι.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
στο Villa Erotica τερψιθεα, μια κοντη καστανομαλλα και μια αδυνατη μελαχρινη (αυτη εμφανιζεται εντελως γυμνη στο σαλονι με τη μουνα εξω) :wanker:

στο villa eros η ευρεως γνωστη Μαρια στο δεξι και ευθεια μπροστα η ξανθια τουμπαναρα Ατζελα στη οποια περασα (σα πορνοσταρ ειναι, πολυ καλη τη θυμομουν απο πριν 1+ χρονο που την ειχα ξαναπαρει). :cum::cum::cum:
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Ποια θεωρείτε τη πιο VFM πουτάνα στη Λάρισα αυτή τη στιγμή;
 

bl1

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2018
Μηνύματα
178
Like
68
Πόντοι
1
Καμία πρόσφατη ενημέρωση για το τι παίζει Λάρισα αυτή τη στιγμή?
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
Αν εχει παει καποιος ας ενημερωσει μηπως κατα τυχη εχει ερθει καμια αξιολογη.
 

orimos38

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας. Εκτός από τις βίλες μέσα στην πόλη δεν παίζει τίποτα άλλο σωστά;
 

orimos38

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Καμία βόλτα Λάρισα θ
Καλημέρα στην παρέα τής Λάρισας.

Να συστήθω καταρχάς.. είμαι η dacota, κατά κόσμον Μιράντα. Είμαι Ελληνίδα 25 ετών,και διατηρώ νήμα εδώ μέσα λίγο καιρό. Κατά καιρούς κάνω τουρ, και τελευταία σκέφτομαι να επισκεφτώ και την όμορφη πόλη σάς την ερχόμενη εβδομάδα παρέα με τη φίλη μου Άρτεμις επίσης 25 ετών, αλλά δε διατηρεί νήμα εδώ μέσα. Θα ήθελα να δω αν υπάρχει ανταπόκριση,για αυτό όσοι ενδιαφέρεστε γράψτε μου ένα πμ εδώ είτε στον αριθμό viber πού αναγράφεται από κάτω. Κριτικές και φωτογραφίες μου έχω στο προφίλ μου. Είμαι plus size κορίτσι για τούς γνώστες και τους λάτρεις του είδους. Καλοδεχούμενες οι προτάσεις για κάποιο χώρο να διαλέξω διότι δε γνωρίζω την πόλη σάς.
Καμία επίσκεψη στη Λάρισα θα ερθεις να σε απολαύσουμε;
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδες. από στριπ και κωλόμπαρα παίζει τίποτα στην λάρισα? ήρθα μετά από καιρό μια βόλτα και δεν εχω μεταφορικο για να μετακινηθώ οπότε θα προτιμουσα κατι μέσα στη πολη
 

morbidtalesaz

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
76
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδες. από στριπ και κωλόμπαρα παίζει τίποτα στην λάρισα? ήρθα μετά από καιρό μια βόλτα και δεν εχω μεταφορικο για να μετακινηθώ οπότε θα προτιμουσα κατι μέσα στη πολη
μεγάλη κίνηση είχε το moulin rouge όλον τον Αύγουστο. Δεν μπήκα καθόλου όμως για να σου δώσω ενημέρωση από κορίτσια. Θεωρώ ότι ειναι η πιο safe επιλογή.
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Χτες νωρίς σχετικά στο moulin rouge μετά τις 11 μιση.μέσα με 3 κοπέλες κέρασμα στη πρώτη που ήρθε σύνολο 90 ευρώ μου φύγανε 10 είχε το σπέσιαλ το ποτό το απλό μόνο 10 και το διπλό η ο χορός από 20 εξίσου. Μια κοπέλα μου είπε και το όνομα της Όλγα του λόγου του αληθές πολύ θερμή και συμμετοχή παρά πολύ καλή εξίσου όσων αφορά και την εμφάνιση καλή δλδ ως αρκετά καλή. Ουκρανία κατά πάσα πιθανότητα Το θέμα ήταν ότι το μαγαζί πολύ φιλικό και αρκετά προσεκτικοί στο θέμα του covid. Οι υπόλοιπες κοπέλες ήταν στο ίδιο τέμπο γενικά . Για μισή ώρα που κάθισα η και λίγο παραπάνω οκ γενικά. Στο πριβέ μετά από το 2ο διπλό + 20 ευρώ για κάμποση ώρα επιπλέον παίχτηκε και φραπές. Ελπίζω να βοήθησα
 

george1921

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα για βίλα έρως έχουμε καμια ενημέρωση?
 

morbidtalesaz

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
76
Πόντοι
0
Καλημέρα. Έχετε καμία ενημέρωση τι παίζει προς Τύρναβο;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
οποιος περασει ας ριξει Info αν ηρθε τπτ νεο
τη Μαρια στο ερως τη βαρεθηκανε και οι πετρες (καλη βεβαια δε λεω, αλλα οκ) :grin:
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
το εχουν γυρισε σε φαση ξεπετας οι περισσοτερες αν οχι ολες.

στο bacarra προ ολιγων ημερων, πηγε φιλος στο δεξια (ξανθια μιλφ, ψιλοαδυνατη), την εχω πετυχει τη τυπισα, εχει καιρο εκει.
πανω στο γαμισι εδινε πονο, σταματαει μισο λεπτο να παρει ανασα γιατι κουραστηκε (δεν ειναι και πολυ αθλητικος)
πιανει προφυλακτικο η τυπισα, "τελειωσες" του λεει (προφυλακτικο αδειο εντωμεταξυ) και σηκωνεται και φευγει...:jerking::thumbsdown:
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
έχουμε κανένα νέο από τα σπιτάκια; αξίζει καμία εκτός από τη Μαρία;
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή έχω να πάω τουλάχιστον κάνα 2 χρόνια στο Σούλα τι παίζει;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
δεν εχω ακουσει κατι νεοτερο απο συναγωνιστες τυπε.
οι ιδιες ξεπετες ειναι τυπε εδω και πολλους μηνες
τπτ δεν αξιζει στη Λαρισα.

πεταξου για κανενα καφε Τρικαλα και κανε τσαρκα εκει, πολυ καλυτερες επιλογες...
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
καταδρομικη τελικα στο σουλα και θα εβαζα τιτλο "ακρα του τάφου σιωπή". Τελικα επίσης πηγα να με πηδηξει οχι να τη πηδηξω οπως θα λεγε κανεις μετα απ τη μετρια επισκεψη. 1 κοπέλα δουλευε και μετα τις 7 οπως κατι ειπε ο τσατσος θα ερθει και δευτερη. Πηρα το απλό με 30 €, Πενυ δουλευε για οσους την ξερουν. στο δεκαλεπτο μου λεγε τελειωνε ενα τεταρτο ειναι ο χρονος. Καλο σουλουπι αλλα ηλικια δε μπορω προσδιορισω μιας και δεν ειμαι καλος στις ηλικιες (εχει ξαναειποθει αυτο απο αλλους συναγωνιστες?!) τελικα αλλαξαμε 2 στασεις στα 4 και εγω απο πανω. ενω ξεκινησε καλα με καραμελωμα λιγο τις @@ περασμα σκουφακι και τελειωνε πρεπει να φυγω. τελειωσα με το σκουφακι φορεμενο μονος μου με το χερι ενω αυτη με κοιτουσε και δεν προτιθεντω για κατι παραπανω. μετρια ως πολυ μετρια πραγματα. θα ακουσω το συναγωνιστη και θα τιμησω τα τρικαλα την επομενη φορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom