Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πήγα πάλι και την είδα πριν από 2 βδομάδες μια καθημερινή. Ήμουν μόνος μου στο σαλόνι, δίπλα στην πόρτα. Σηκώθηκε λίγο, με είδε από το κουζινάκι, δεν είπε τίποτα και ξανακάθησε. Δεν είπα τίποτα κι εγώ. Η τσατσά στεκόταν στη μέση, δεν είπε τίποτα κι αυτή.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΧΩΡΕΣΕΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΓΑΜΗΣΕΙς ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΕ
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Πήγα πάλι και την είδα πριν από 2 βδομάδες μια καθημερινή. Ήμουν μόνος μου στο σαλόνι, δίπλα στην πόρτα. Σηκώθηκε λίγο, με είδε από το κουζινάκι, δεν είπε τίποτα και ξανακάθησε. Δεν είπα τίποτα κι εγώ. Η τσατσά στεκόταν στη μέση, δεν είπε τίποτα κι αυτή.
δεν επρεπε να πας με αδεια χερια...ουτε λουλουδια δε της πηγες....πως περιμενεις να σε συγχωρησει?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Την ειδα σημερα για πρωτη φορα και της εριξα και ενα μπουτσο.
Ενα δεκαρικο αξιζει περιπου  :dancing:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606
Πήγα πάλι και την είδα πριν από 2 βδομάδες μια καθημερινή. Ήμουν μόνος μου στο σαλόνι, δίπλα στην πόρτα. Σηκώθηκε λίγο, με είδε από το κουζινάκι, δεν είπε τίποτα και ξανακάθησε. Δεν είπα τίποτα κι εγώ. Η τσατσά στεκόταν στη μέση, δεν είπε τίποτα κι αυτή.
:'(
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το Κορινάκι μου έστειλε πάλι σήμερα βρισιές. Χαίρεται πολύ να με πληγώνει. Μου έγραψε ότι δεν θα την ξαναγγίξω ποτέ.  :'(
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Άλλοι δεν μπορούν να γαμήσουν την ίδια πάνω από μία φορά και άλλοι κολλάνε σε μία, άσχετα αν τη γαμάνε ή όχι, για χρόνια.  :jerking:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Το Κορινάκι μου έστειλε πάλι σήμερα βρισιές. Χαίρεται πολύ να με πληγώνει. Μου έγραψε ότι δεν θα την ξαναγγίξω ποτέ.  :'(

Γραψε εδω ολες τις βρισιες που σου εστειλε. Ετσι θα τις ξορκισεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τόσες κοπέλες έχει το Μεταξουργείο, τα μπουρδέλα, η Αθήνα, ο κόσμος όλος. Τι το διαφορετικό πια έχει αυτή η Κορίνα; Το χρυσό μουνί;  :headbang:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Καλή ιδέα Duke Nukem. Έχουμε και λέμε λοιπόν: "Άντε και γαμήσου σαβούρα", "τράβα στο διάολο", "παλιομαλάκα", "αρχίδι", "θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις αγάμητο", "πούστη", "σε σιχαίνομαι"... Και μερικά ακόμα που βαριέμαι να γράψω. Πώς το βλέπεις;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
η κορινα εκανε ακαποτα τσιμπουκια παλια?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Καλή ιδέα Duke Nukem. Έχουμε και λέμε λοιπόν: "Άντε και γαμήσου σαβούρα", "τράβα στο διάολο", "παλιομαλάκα", "αρχίδι", "θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις αγάμητο", "πούστη", "σε σιχαίνομαι"... Και μερικά ακόμα που βαριέμαι να γράψω. Πώς το βλέπεις;

Αν και θα ηθελα και τα υπολοιπα για να κανω πληρη διαγνωση... βλεπω οτι υπαρχει και απειλη! Αρα τρεφει πολυ θυμο για εσενα. Της εκανες κατι προσφατα ή απλα της εστειλες καποιο μηνυμα που ελεγε "γεια" και σε αρχισε στα μπινελικια;

Η φραση "σε σιχαινομαι" ειναι κλασικη εκφραση πρωην εραστων, θελει σκοπιμα να σε πληγωσει με απορριψη. Δεν ξερω γιατι προσπαθει να σε πληγωσει, σε εναν απλα ενοχλητικο του λες αντε γαμησου κλπ.

Το "σαβουρα" παιζει με την αυτοπεποιθηση σου. Γνωριζει οτι εχεις ελλειμα αυτοπεποιθησης σχετικα με την εμφανιση σου. Κοντρα σε αυτο μπορεις να πας ποσταροντας προσεγμενες φωτογραφιες σου, αλλα και κανοντας καμακι σε δεκτικες γυναικες που θα σου χαμογελασουν και θα σου δειξουν οτι τους αρεσεις.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Καλή ιδέα Duke Nukem. Έχουμε και λέμε λοιπόν: "Άντε και γαμήσου σαβούρα", "τράβα στο διάολο", "παλιομαλάκα", "αρχίδι", "θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις αγάμητο", "πούστη", "σε σιχαίνομαι"... Και μερικά ακόμα που βαριέμαι να γράψω. Πώς το βλέπεις;

δεν ειναι σοβαρες βρισιες αυτες
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Θα ριξω πικερακο ενα δυνατο γαμισι κ για σενα θα σκασω 20ρικο..
Θα ναι σαν να την γαμεις εσύ. ..
Απορω πως σου εδωσε φαισμπουκ...
Σοβαρα τωρα ξεκολα κ μην ξαναπατησεις εκει η κανε οικονομια κ σκασε με 1 κατοσταρικο κ θα στα κανει όλα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Φίλε δεν έχεις ιδέα πόσο με μισεί. Ούτε με 1.000.000 ευρώ δεν πρόκειται να μου ξανακάτσει. Και πάλι όμως εγώ την αγαπώ.  :grin:
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Φίλε δεν έχεις ιδέα πόσο με μισεί. Ούτε με 1.000.000 ευρώ δεν πρόκειται να μου ξανακάτσει. Και πάλι όμως εγώ την αγαπώ.  :grin:

Αν σε μισουσε και σε σιχαινοταν απλα δεν θα ασχολουταν. Και θα βαζε και κανεναν να σε δειρει που λεει ο λογος με την προφαση "οτι της κανεις ζημια στην πελατεια"

Εγω πιστευω κατα βαθος γουσταρει το σκηνικο. Απλα πρεπει ναφερθεις και εσυ λιγο σαν αντρας
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν βάζει κάποιον να με δείρει για 2 λόγους:

1. Έχει δει τον ξάδερφό μου που είναι μπάτσος και ξέρει τα πάντα

2. Ξέρει ότι την αγαπώ πάρα πολύ και αυτό κατά βάθος τη συγκινεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom