Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 26 31,0%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 13 15,5%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 16 19,0%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 10 11,9%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Το πρωτο που σκευτικα παντως οταν αρχησα το σπορ μετα απο κατι χρονια , ηταν πως αν ημουν γκομενα , πουτανα θα γινομουν
( μετα περασα απ ολα τα σπιτακια του βαρδαρη και το μετανοιωσα  :2funny:)
τις λυπηθηκα ορισμενες λεμε  :-

παντως οπως το βλεπω , κανα πεντοχιλιαρο το μηνα πρεπει να το κοβουν μερικες ε ?


KATERINA69 εσυ που εργαζεσαι ?
Εγώ εργάζομαι στις συσκευασίες κρεάτων εγχώριων προϊόντων με σήμα το κορκοδειλάκι...!!!
 

Επισκέπτης
εσενα τι σε νοιαζει?θες να γινεις της ''δουλειας''? αν ναι γινε για τους δικους σου λογους και μην κλεβεις ιδεες.
χαχαχαχα  :grin:

Το σκεφτομουν λεμε , μετα το θρεντ της Τζουλιεν. Αλλα εγω θα ζητουσα ολοσωμη φωτο και ακτινογραφια δοντιων. Θα ημουν πιο αματουρ και απο αματουρ ναουμ.

Τεσπα αλλαξα γνωμη , ησυχασε τωρα.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε φιλε δεν κανει και ενχειρηση ανοιχτης καρδιας, μια πιπα και ενα γαμισι κανει
αλλο αμα βαριεται και σε ξεπεταει
οοοπα...δεν περιμενω να ειναι σα τη γκομενα μου(ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ) αλλα οχι και να μπαινεις μεσα και να τα κλαις τα 20ευρα...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εγώ εργάζομαι στις συσκευασίες κρεάτων εγχώριων προϊόντων με σήμα το κορκοδειλάκι...!!!
Εκει θα δουλευεις αν βγει Δημαρχος ο Καμινης .
Με τον Καμινη του Πασοκ ,
μπουρδελακια γιοκ.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ποια μισα βρε....20-10του αφεντικου-5 της τσατσας ποσα μενουν?
5 της τσατσας ? και γιατι δεν τις κρυβουν να μη τις βλεπουμε ? αλλωστε οι περισσοτερες ειναι ξενερωτικες ...



Εγώ εργάζομαι στις συσκευασίες κρεάτων εγχώριων προϊόντων με σήμα το κορκοδειλάκι...!!!
μας γαμησες... αυτο παρα ηταν < της πιατσας > ενω εγω οχι και τοσο , δεν καταλαβα αλλα δεν πειραζει  :dancing:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
πετάνε απο την χαρα τους  :jerking: :jerking:. τι θέματα αγοιγετε
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Το πρωτο που σκευτικα παντως οταν αρχησα το σπορ μετα απο κατι χρονια , ηταν πως αν ημουν γκομενα , πουτανα θα γινομουν
( μετα περασα απ ολα τα σπιτακια του βαρδαρη και το μετανοιωσα  :2funny:)
τις λυπηθηκα ορισμενες λεμε  :-

παντως οπως το βλεπω , κανα πεντοχιλιαρο το μηνα πρεπει να το κοβουν μερικες ε ?


KATERINA69 εσυ που εργαζεσαι ?
ειναι μακρια απο σενα παιχτη....φτιαξτε πρωτα την γραμμη εξπρες με τον καραμαν μυλος-μεταξουργειο και βλεπουμε :grin: :grin: :grin:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Εκει θα δουλευεις αν βγει Δημαρχος ο Καμινης .
Με τον Καμινη του Πασοκ ,
μπουρδελακια γιοκ.
Θα σε πάρω βοηθό να κόβεις τ'αρχίδια από τα βοδινά για να μην ξεχάσεις πως είναι..αφού θα έχεις χάσει τα δικά σου απο την αγαμία..!!!
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
οοοπα...δεν περιμενω να ειναι σα τη γκομενα μου(ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ) αλλα οχι και να μπαινεις μεσα και να τα κλαις τα 20ευρα...

Εδω ρε φιλε μετα τις εκλογες σε γαμανε κανονικοτατα, και εσυ μας λες και το 20ευρω?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

Στη χωρα τους δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο και ζουν φτωχικα.

Ομως ως δια μαγειας μολις περασουν τα συνορα και μπουν στην Ελλαδα η αξια τους ανεβαινει 10000000% και αντιμετωπιζονται ως πραγματικες θεες.

Δουλευουν σε ενα στριπ κλαμπ η στουντιο κλπ και βγαζουν μερικες χιλιαδες ευρω το μηνα (μισθο που ο  Ελληνας ουτε να ονειρευτει δε μπορει).

Επισης εχουν εκατονταδες αντρες στα ποδια τους.

Ε πως να νοιωθουν οι κακομοιρες............... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom