Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
νομιζω δεν χρειαζετε να το διευκρινησεις κατω δεξια στην υπογραφη αναγραφετε η ημερομηνια εκδοσης των αποτελεσματων
απο την στιγμη που λενε οτι ξερουν απο εξετασεις νομιζω το γνωριζουν

εσυ συνεχιζεις να κανεις τον μαλακα. αφου λοιπον τα αποτελεσματα εκδοθηκαν αργοτερα τοτε γιατι στις 20 το απογευμα μας ανακοινωνε οτι τα αποτελεσματα ειναι λαμπικο? ετσι ξεκινησε το ξεβρακωμα.
ειπαμε εισαι βλαμμενος ή τον παριστανεις για αλλους λογους.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
εσυ συνεχιζεις να κανεις τον μαλακα. αφου λοιπον τα αποτελεσματα εκδοθηκαν αργοτερα τοτε γιατι στις 20 το απογευμα μας ανακοινωνε οτι τα αποτελεσματα ειναι λαμπικο? ετσι ξεκινησε το ξεβρακωμα.
ειπαμε εισαι βλαμμενος ή τον παριστανεις για αλλους λογους.
αγάπη κάνεις πάρτυ με τα γατάκια?
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
εσυ συνεχιζεις να κανεις τον μαλακα. αφου λοιπον τα αποτελεσματα εκδοθηκαν αργοτερα τοτε γιατι στις 20 το απογευμα μας ανακοινωνε οτι τα αποτελεσματα ειναι λαμπικο? ετσι ξεκινησε το ξεβρακωμα.
ειπαμε εισαι βλαμμενος ή τον παριστανεις για αλλους λογους.

για 2 λογους

1)δεν μπορω να βλεπω χειμερες και ολοι να ειναι προμοτορες οταν απλα δεν μας αρεσει αυτο που λενε
δεν νομιζω να αμφισβητησα τα λεγομενα του ποδολαγνου χωρις βεβαια να τα ασπαζομαι πληρως
το οτι υπερασπιζετε μια της δουλεια δεν τον κανει αυτοματως ψευτη η πως μπορει να προμοταρει
αυτο ονομαζετε προκαταληψη κατα τα αλλα μπορει απλα να το εγραψε λαθος δεν ειμαστε ολοι γνωστες

2)επιδη οπως σου ειπα εκανα και εγω σχετικα προσφατα εξετασεις
και ειχα πει να με παρουν τηλ. απο της 8-11 το πρωι και με καλεσαν την επομενη στις 9(περιπου)
και μου ανακοινωσαν τα πρωτα αποτελεσματα και τα μικροβιολογικα εχουν ωρες λειτουργιας δεν δουλευουν 24ωρο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
για 2 λογους

1)δεν μπορω να βλεπω χειμερες και ολοι να ειναι προμοτορες οταν απλα δεν μας αρεσει αυτο που λενε
δεν νομιζω να αμφισβητησα τα λεγομενα του ποδολαγνου χωρις βεβαια να τα ασπαζομαι πληρως
το οτι υπερασπιζετε μια της δουλεια δεν τον κανει αυτοματως ψευτη η πως μπορει να προμοταρει
αυτο ονομαζετε προκαταληψη κατα τα αλλα μπορει απλα να το εγραψε λαθος δεν ειμαστε ολοι γνωστες

2)επιδη οπως σου ειπα εκανα και εγω σχετικα προσφατα εξετασεις
και ειχα πει να με παρουν τηλ. απο της 8-11 το πρωι και με καλεσαν την επομενη στις 9(περιπου)
και μου ανακοινωσαν τα πρωτα αποτελεσματα και τα μικροβιολογικα εχουν ωρες λειτουργιας δεν δουλευουν 24ωρο

κανεις τον μαλακα. αμα θες να λες τα δικα σου να μη κανεις παραθεση. γιατι απαντηση σε αυτο που λεω δε δινεις, απλα ξαναλες τα δικα σου ξανα και ξανα.
η ερωτηση ειναι: αποτελεσματα καλλιεργειας κολπικου και τραχηλικου υγρου αυθημερον εντος ωρων?
συνεχισε τα ρεψιματα.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
κανεις τον μαλακα. αμα θες να λες τα δικα σου να μη κανεις παραθεση. γιατι απαντηση σε αυτο που λεω δε δινεις, απλα ξαναλες τα δικα σου ξανα και ξανα.
η ερωτηση ειναι: αποτελεσματα καλλιεργειας κολπικου και τραχηλικου υγρου αυθημερον εντος ωρων?
συνεχισε τα ρεψιματα.

νομιζω στην εδωσα
διαβασε καλυτερα ;)


για 2 λογους

1)δεν μπορω να βλεπω χειμερες και ολοι να ειναι προμοτορες οταν απλα δεν μας αρεσει αυτο που λενε
δεν νομιζω να αμφισβητησα τα λεγομενα του ποδολαγνου χωρις βεβαια να τα ασπαζομαι πληρως
το οτι υπερασπιζετε μια της δουλεια δεν τον κανει αυτοματως ψευτη η πως μπορει να προμοταρει
αυτο ονομαζετε προκαταληψη κατα τα αλλα μπορει απλα να το εγραψε λαθος δεν ειμαστε ολοι γνωστες

2)επιδη οπως σου ειπα εκανα και εγω σχετικα προσφατα εξετασεις
και ειχα πει να με παρουν τηλ. απο της 8-11 το πρωι και με καλεσαν την επομενη στις 9(περιπου)
και μου ανακοινωσαν τα πρωτα αποτελεσματα και τα μικροβιολογικα εχουν ωρες λειτουργιας δεν δουλευουν 24ωρο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
νομιζω στην εδωσα
διαβασε καλυτερα ;)

ναι εκανε λαθος δεν ειναι γνωστης. μονο ταξιδιωτης στο μελλον. εδω κοιτα για ποσο μαλακα μιλαμε, πανω στη σκοτοδινη του για το ξεβρακωμα βαζει αυτογκολ μονος του χειροτερα.
σημερα το χαραμα μας διευκρινιζει οτι στις 20 εισηχθησαν τα δειγματα στο εργαστηριο.
αυτος ομως ειχε κανει διαγνωση με στομφο απο τις 19, μια μερα πριν εισαχθουν τα δειγματα για καλλιεργεια  :2funny:
αρα πλεον δε μιλαμε καν για αυθημερον, μιλαμε για προφητεια  :2funny:


Και μια διορθωση.
Το 20 αφορα ημ/νια εισοδου δειγματος σε εργαστηριο, οχι παραλαβης.

αντε να μαζεψεις τα αζιμαζεφτα  :uglystupid:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Θα ήθελα στο σημείο αυτό να παρακαλέσω τους έχοντες την πρόσβαση στα στοιχεία, να αναρτήσουν τις προηγούμενες μικροβιολογικές εξετάσεις (και αιματολογικές ει δυνατόν) για να αποκατασταθεί η αξιοπιστία και των ήδη αναρτημένων!

Αν μπορείτε να υπονοείτε ότι συμφέροντα πουτανίστικης άμιλλας ωθούν τον παίκτη να δημοσιεύσει την περιπέτεια του, για φανταστείτε τι περνά από το μυαλό ΟΛΩΝ που διαβάζουν, για τα κίνητρα που ωθούν εσάς να διαψεύδετε, με τόσο επιμονή και κούραση επί 50 σελίδες, την μόλυνση που του "έτυχε"



 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1

  Προσωπικά πάντως δεν θα δημοσίευα τίποτα. Θα ειδοποιούσα την κοπέλα να κάνει εξετάσεις και θεραπεία και πέραν τούτου ουδέν.

  Ο τύπος είχε μεγάλη ψυχή που το είπε και ενημέρωσε.

Όσο κι αν στεναχωρούνται κάποιοι.


  Ariba moutsatsos.
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
  Προσωπικά πάντως δεν θα δημοσίευα τίποτα. Θα ειδοποιούσα την κοπέλα να κάνει εξετάσεις και θεραπεία και πέραν τούτου ουδέν.

  Ο τύπος είχε μεγάλη ψυχή που το είπε και ενημέρωσε.

Όσο κι αν στεναχωρούνται κάποιοι.


  Ariba moutsatsos.

euro/dollar αγοραζουμε η πουλαμε τι λες για σημερα;
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Οτι ειχα να αναφερω το ειπα. Αν καποιος θελη να βρη το πως και το γιατι, διαβαζοντας εδω θα το βρη.

Σαν μοναδικο αποτελεσμα 1 εχω εγω.

Μετα την ανακοινωση του παθοντα, μια μεριδα αναγνωστων που ισως ειχαν συνεδρια με την αναστασια, δικαιως παγωσαν. Σιγουρα περασαν μερικα 24ωρα μεχρι να δουν οτι δεν εχουν ενδειξεις ΣΜΝ.
Ελπιζω στο μελλον για εσας που θα βρισκεσται εδω να μην επαναληφθη το ιδιο.
Εγω δεν προκειται να ερθω εδω ξανα.

Να εισται καλα, και κυριως ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ

Αν καποιος απο τους συναδελφους θελει οτιδημοτε σε mail πλεον.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Οτι ειχα να αναφερω το ειπα. Αν καποιος θελη να βρη το πως και το γιατι, διαβαζοντας εδω θα το βρη.

Σαν μοναδικο αποτελεσμα 1 εχω εγω.

Μετα την ανακοινωση του παθοντα, μια μεριδα αναγνωστων που ισως ειχαν συνεδρια με την αναστασια, δικαιως παγωσαν. Σιγουρα περασαν μερικα 24ωρα μεχρι να δουν οτι δεν εχουν ενδειξεις ΣΜΝ.
Ελπιζω στο μελλον για εσας που θα βρισκεσται εδω να μην επαναληφθη το ιδιο.
Εγω δεν προκειται να ερθω εδω ξανα.

Να εισται καλα, και κυριως ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ

Αν καποιος απο τους συναδελφους θελει οτιδημοτε σε mail πλεον.

τον πουλο. το οτι ειρωνευοσουν σα μαγκας τον ποδολαγνο οτι εξαφανιστηκε επειδη τον ρουμπωσες εκανε πιο επιβεβλημενο το ξεβρακωμα που σου σερβιρα.
καλα κανεις και φευγεις οπως φευγεις τωρα. με το κεφαλι κατω και ξεφτιλισμενος.
μυαλο την επομενη φορα.
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
δες πιο πισω. κωλοτουμπιασε.
Παντως αυτος που σιγουρα κωλοτουμπιασε ειναι η αλλη κουφαλα...εκανε την ζημια του και μετα λαγος...<<ψαχνει πουτανες του 500Ε που δεν εχουν τιποτα>>...τις εξετασεις ακομα τις περιμενουμε...
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παντως αυτος που σιγουρα κωλοτουμπιασε ειναι η αλλη κουφαλα...εκανε την ζημια του και μετα λαγος...<<ψαχνει πουτανες του 500Ε που δεν εχουν τιποτα>>...τις εξετασεις ακομα τις περιμενουμε...

Σε αυτό έχεις δίκιο. Έπρεπε να δώσει στη δημοσιότητα τις δικές του εξετάσεις.

Όχι πως θα άλλαζε κάτι, θα ξέραμε παντως πως κάποιος την άρπαξε και δεν έγινε τόσος ντόρος για το τίποτα.
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Τελικά έληξε ή τώρα αρχίζει ο πόλεμος της ακαποτομαχίας ? Τα εύσημα στους ευσυνείδητους Ασυμάζευτο και Κερκυραίο , μαύρο στον Ποδολάγνο που έγινε μάλλον Τρομολάγνος... χαμένοι η Anastasia και μερικοί μελλοντικοί πελάτες της... και πιο το όφελος ρε παλληκάρια ?  :think:  
Θα περνει 10Ε χαρτζιλικι απ'αλλου...Μαλακολαγνος καλυτερα...
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Αν υπάρχει σύγκρουση συμφερόντων μεταξύ ανταγωνιζομένων επαγγελματιών -προαγωγών -αγαπητικών νομίζω ότι κανένα μέλος της κοινότητας δεν θίγεται!
Λες ε??? Τοτε να βαλουμε εσενα να πηδας μονο τις <<ακριβες πουτανες>> γιατι τις αλλες τις τρωνε οι νταβατζηδες με ψευτικες κατηγοριες...αλλα εσυ δεν θιγεσαι??? ΠΑΣΟΚ ε?
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
  Προσωπικά πάντως δεν θα δημοσίευα τίποτα. Θα ειδοποιούσα την κοπέλα να κάνει εξετάσεις και θεραπεία και πέραν τούτου ουδέν.

  Ο τύπος είχε μεγάλη ψυχή που το είπε και ενημέρωσε.

Όσο κι αν στεναχωρούνται κάποιοι.


  Ariba moutsatsos.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Παντως αυτος που σιγουρα κωλοτουμπιασε ειναι η αλλη κουφαλα...εκανε την ζημια του και μετα λαγος...<<ψαχνει πουτανες του 500Ε που δεν εχουν τιποτα>>...τις εξετασεις ακομα τις περιμενουμε...

τον εχω στολισει και αυτον. για δες ομως ποιος κανει τελικα περισσοτερο κακο στην αναστασια, ο ποδολαγνος ή ενας κακος υπερασπιστης που ειπε ψεμματα?
για σκεψου να ειναι οντως καθαρες οι εξετασεις της αναστασιας, καηκε γιατι ηθελε να κανει τον πονηρο ο αλλος να κοροιδεψει τον κοσμο. ενδεχομενως ηταν και αυτη συμφωνη στο κολπο, κακο του κεφαλιου της. ας περιμενε λιγες μερες.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αυτό είναι μια γνώμη (που θυμίζει τη γνωστή εξίσωση με τις κωλοτρυπίδες) η ένα λογικό - βάσιμο συμπέρασμα που στηρίζετε με στοιχεία και επιχειρήματα?

Και σε αυτή τη περίπτωση ποια είναι αυτά?

Παπαρηγα - Κανελη - ΚΚΕ ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom