Νέα

Κάθε πότε θα κάναμε μπάνιο αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
δυστυχως το σαη βριθει γυναικωτων και χεστηδων που φοβουνται μην τους πουν βρωμιαρηδες

ο αντρας ο σωστος ο προστυχος κανει μπανιο εξαιρετικα σπανια, οποτε ειναι καλεσμενος καπου και θα φορεσει την καλη του φορεσια

το μπανιο γινεται ως εξης: πετας τα εσωρουχα σου στα απλυτα, τα οποια εχουν πιασει μακα και στεκονται ορθια. κατουρας στο μπανιο, εαν σου ερθει χεζεις κιολας. ριχνεις νερο με το τηλεφωνο απο πανω να διαλυθουν οι κουραδες και να φυγουν τα κατουρλια. δεν πλενεις ποτε τον κωλο σου. τον κωλο τον πλενουν μονο οι γυναικες και οι μπουστηδες. λουζεις ελαφρως τα μαλλια με καποιο αοσμο σαμπουαν και σαπουνιζεις χερια, μασχαλες, αφαλο, πισω απο τα αφτια, ψωλη, αρχιδια και αναμεσα στα ποδια. δεν πλενεσαι ποτε απο το γονατο και κατω για να μην σκυβεις. ξεβγαζεσαι και παιρνεις ενα καθαρο σετ εσωρουχων. τελος.

τα μπανια με γεματη μπανιερα ειναι για τους gay. τα αλατα, αρωματα και κερια ειναι για τους gay με aids. την γκομενα οταν σου παιρνει πιπα τη βαζεις να γλειψει αρχιδοραφη και να χωσει τη μουρη της στις σκατοπασαλειμενες κωλοτριχες σου ανεξαρτητως καθαριοτητας. εαν ο αντρας δεν μυριζει λιγο αρχιδιλα, τραγιλα και ξεραμενη χυσιλα δεν ειναι αντρας.
Κλαιω ρε τυπε!!!!!
 

Επισκέπτης
στο στρατο πχ μετα απο μερες μεσα μου ειπαν να κανω μπανιο γιατι κολουσε μπλουζα και χιτωνιο μετα τα καλοκαιρινα ιδρωματα και οταν υπερηφανα και αντρικια τους αρνηθηκα με σειρανε μεχρι τα μπανια τα δουλακια του μουνιου και του καθωσπρεπισμου
τραβατε με κι ας κλαιω δηλαδη και πεταγες το σαπουνι κατω με ναζι, υπερηφανο και αντρικο ναζι φυσικα, για να αντισταθεις με καθε κοστος στο πλυσιμο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τραβατε με κι ας κλαιω δηλαδη και πεταγες το σαπουνι κατω με ναζι, υπερηφανο και αντρικο ναζι φυσικα, για να αντισταθεις με καθε κοστος στο πλυσιμο
όχι δεν έκανα τίποτα τέτοιο πουστρακο. Επίσης πλενομουν με ουλτρεξ όλο το σώμα , όχι σαπούνι.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Προ πανδημίας
1. Σε διακοπές στην Αθήνα: Κάθε μέρα μαζί με ξύρισμα (γιατί έκανα μπουρδελοτσαρκες, ζητιανοτσαρκες, ψωνια απο το Σερανο με απωτερο σκοπο το τριψιμο των τρικ-τρικ, και γενικά διάφορες μορφές Μποεμικου ερωτισμού).
2. Σε περίοδο δουλειάς στην Ουαλία: 1-2 φορές τη βδομάδα (δυο τους μήνες Μάιο, Ιούνιο, Ιούλιο, που έχει ζέστη).

Κατά τη διάρκεια της πανδημίας
Ο Κρόνος στον Υδροχόο δεν είναι και πολύ φιλικος για τα λιοντάρια. Το γεγονός ότι τα μέτρα αναμένεται να κρατήσουν σε βάθος χρόνου μου έχει προκαλέσει κατάθλιψη. Δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς σάντουιτς και τσατσαδοκαμακια. Μια φορά στις δύο βδομάδες (δουλεύω από το σπιτι).

:headbang:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Γενικά καθημερινά, τα καλοκαίρια μπορεί και δύο.
Βασικοί κανόνες υγιεινής
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Τι σχέση έχει το μπάνιο με τις γυναίκες...!  :idiot:
Είναι θέμα υγιεινής!

Καλοκαίρι καθημερινά, χειμώνα μέρα παρά μέρα.
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Χμμ λογικό να υπάρχουν αρκετοί τυροβρωμίκουλοι εδώ μέσα αφού σύμφωνα με επιστημονικά ευρήματα, ο άνδρας έχει λιγότερο δυνατή όσφρηση συν του ότι αποκτά εύκολα οσφρητική ανοσία στην επαναλαμβανόμενη μπόχα που αναδύει ο ίδιος. (όχι πως δεν υπάρχουν και βρωμιάρες δηλαδή--η οσφρητική ανοσία δεν έχει φύλο).

'Εχω μια απορία για όλους τους καθαρούς μοσχομυριστούς άνδρες του φόρουμ: όταν ένας φίλος ή γκόμενος μ βρωμοκοπάει, πως του το "επικοινωνούμε" χωρίς να τον προσβάλουμε; 'Εχω δοκιμάσει να πάρω κολώνιες για δώρο, έχω πει η ίδια για άλλους τάχα μ που βρωμοκοπάνε και ότι είναι άσχημο, έχω πει "κάτι βρωμάει εδω μέσα" αλλά τζίφος. Μήπως στην τελική πρέπει να πω του άλλου κατάμουτρα "βρωμάς"; Tι θα κάνετε εσείς σε αντίστοιχη περίπωση; Το λέτε ή αφήνετε τον άλλο/η στην μπόχα του;
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
να του πεις να παει να κοιταξει τις ορμονες του γιατι μυριζει περιεργα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.735
Κριτικές
1
Like
6.079
Πόντοι
2.306
Χμμ λογικό να υπάρχουν αρκετοί τυροβρωμίκουλοι εδώ μέσα αφού σύμφωνα με επιστημονικά ευρήματα, ο άνδρας έχει λιγότερο δυνατή όσφρηση συν του ότι αποκτά εύκολα οσφρητική ανοσία στην επαναλαμβανόμενη μπόχα που αναδύει ο ίδιος. (όχι πως δεν υπάρχουν και βρωμιάρες δηλαδή--η οσφρητική ανοσία δεν έχει φύλο).

'Εχω μια απορία για όλους τους καθαρούς μοσχομυριστούς άνδρες του φόρουμ: όταν ένας φίλος ή γκόμενος μ βρωμοκοπάει, πως του το "επικοινωνούμε" χωρίς να τον προσβάλουμε; 'Εχω δοκιμάσει να πάρω κολώνιες για δώρο, έχω πει η ίδια για άλλους τάχα μ που βρωμοκοπάνε και ότι είναι άσχημο, έχω πει "κάτι βρωμάει εδω μέσα" αλλά τζίφος. Μήπως στην τελική πρέπει να πω του άλλου κατάμουτρα "βρωμάς"; Tι θα κάνετε εσείς σε αντίστοιχη περίπωση; Το λέτε ή αφήνετε τον άλλο/η στην μπόχα του;
στο επόμενο ραντεβού σας σκας μύτη με μαντάλακι στη μύτη και αναπνεεεις από το στομα...
αν δεν πιάσει το υπονοούμενο ειτε τον χωρίζεις ή τον ανέχεσαι ως βρωμυλο για δικούς σου λόγους....
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
Χμμ λογικό να υπάρχουν αρκετοί τυροβρωμίκουλοι εδώ μέσα αφού σύμφωνα με επιστημονικά ευρήματα, ο άνδρας έχει λιγότερο δυνατή όσφρηση συν του ότι αποκτά εύκολα οσφρητική ανοσία στην επαναλαμβανόμενη μπόχα που αναδύει ο ίδιος. (όχι πως δεν υπάρχουν και βρωμιάρες δηλαδή--η οσφρητική ανοσία δεν έχει φύλο).

'Εχω μια απορία για όλους τους καθαρούς μοσχομυριστούς άνδρες του φόρουμ: όταν ένας φίλος ή γκόμενος μ βρωμοκοπάει, πως του το "επικοινωνούμε" χωρίς να τον προσβάλουμε; 'Εχω δοκιμάσει να πάρω κολώνιες για δώρο, έχω πει η ίδια για άλλους τάχα μ που βρωμοκοπάνε και ότι είναι άσχημο, έχω πει "κάτι βρωμάει εδω μέσα" αλλά τζίφος. Μήπως στην τελική πρέπει να πω του άλλου κατάμουτρα "βρωμάς"; Tι θα κάνετε εσείς σε αντίστοιχη περίπωση; Το λέτε ή αφήνετε τον άλλο/η στην μπόχα του;

Αφού μιλάς για φίλο-γκόμενο, σημαίνει οτι υπάρχει και αντίστοιχη οικειότητα. Οπότε η μόνη αποδεκτή απάντηση είναι ¨ρε μαλάκα βρωμάς, τράβα πλύσου¨ :confused:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.065
Like
45.271
Πόντοι
6.256
τι σχεση εχει η καθαριοτητα με το αν εχεις γκομενα η οχι;μπανιο κανουμε για εμας επειδη ειμαστε καθαροι και θελουμε να μοσχοβολαμε
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.911
Like
23.354
Πόντοι
6.056
Χμμ λογικό να υπάρχουν αρκετοί τυροβρωμίκουλοι εδώ μέσα αφού σύμφωνα με επιστημονικά ευρήματα, ο άνδρας έχει λιγότερο δυνατή όσφρηση συν του ότι αποκτά εύκολα οσφρητική ανοσία στην επαναλαμβανόμενη μπόχα που αναδύει ο ίδιος. (όχι πως δεν υπάρχουν και βρωμιάρες δηλαδή--η οσφρητική ανοσία δεν έχει φύλο).

'Εχω μια απορία για όλους τους καθαρούς μοσχομυριστούς άνδρες του φόρουμ: όταν ένας φίλος ή γκόμενος μ βρωμοκοπάει, πως του το "επικοινωνούμε" χωρίς να τον προσβάλουμε; 'Εχω δοκιμάσει να πάρω κολώνιες για δώρο, έχω πει η ίδια για άλλους τάχα μ που βρωμοκοπάνε και ότι είναι άσχημο, έχω πει "κάτι βρωμάει εδω μέσα" αλλά τζίφος. Μήπως στην τελική πρέπει να πω του άλλου κατάμουτρα "βρωμάς"; Tι θα κάνετε εσείς σε αντίστοιχη περίπωση; Το λέτε ή αφήνετε τον άλλο/η στην μπόχα του;
δεν θα εφτανε στο σταδιο να γινει γκομενα μια που τυροβρωμαει τα αυτονοητα δλδ :thumbsup:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.065
Like
45.271
Πόντοι
6.256

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Είμαι παραδοσιακός τύπος, κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα.
Μη σου τύχει να με συναντήσεις αρχές Δεκεμβρίου... :badair:
Καλη επιλογη και μια φορα στο ενδιαμεσο τον Δεκαπενταυγουστο για δροσισμα πιο πολυ οχι απαραιτητα για ξεβρωμισμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom