Νέα

Κάθε πότε χύνετε τη γκόμενά σας στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απλη στατιστικη, να δουμε αν οι Ελληνιδες το γουσταρουν...

  • καθε φορα που κανουμε σεξ

    Ψήφοι: 77 21,8%
  • που και που

    Ψήφοι: 99 28,0%
  • σπανια

    Ψήφοι: 54 15,3%
  • μονο οταν μου παιρνει πιπα

    Ψήφοι: 31 8,8%
  • δεν το γουσταρει

    Ψήφοι: 92 26,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.703
Like
20.236
Πόντοι
4.656
Γαμήσαμε το νήμα στο σπαμ ρεεεεε......φτάνει !!!!!!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.425
Like
13.701
Πόντοι
3.506
Το καλύτερο είναι μισά μέσα και μισά στα μούτρα, να την βλέπεις να καταπίνει και να είναι και χυμένη...Αξία ανεκτίμητη

Και να γλειφει τα υπολοιπα με τη γλωσσα να μην της ξεφυγει τιποτα. Τσοντα!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Και να γλειφει τα υπολοιπα με τη γλωσσα να μην της ξεφυγει τιποτα. Τσοντα!
Μακάρι να το έκανε κι αυτό, αλλά μέχρι εκεί πάει, μετά τη χαλάει το παιχνίδι με το χύσι. Μόνο μια φορά τύφλα από το ποτό έγλειφε τα τσιμπουκόχειλα με όρεξη. Ας μην είμαστε και πλεονέκτες, νομίζω είναι παραπάνω από γκαυλωτικά όσα κάνει ήδη..
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Μακάρι να το έκανε κι αυτό, αλλά μέχρι εκεί πάει, μετά τη χαλάει το παιχνίδι με το χύσι. Μόνο μια φορά τύφλα από το ποτό έγλειφε τα τσιμπουκόχειλα με όρεξη. Ας μην είμαστε και πλεονέκτες, νομίζω είναι παραπάνω από γκαυλωτικά όσα κάνει ήδη..
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
160
Πόντοι
1
Πώς την γαμας εγκεφαλικά; Επίσης θέλω να την κάνω να μου γλείψει τις πατούσες και να την κατουρήσω
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.051
Like
3.910
Πόντοι
456
Θέλει να την φτύνω αφού την χύνω στο στόμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.051
Like
3.910
Πόντοι
456
Τύποι τι εννοείτε με τα εγκεφαλικά και τα εμφράγματα. Σιγά μη κάτσουμε να γράψουμε έκθεση μήπως και πέσει κανα μουνέτο. Γυπαετική σε ότι κινείται να είναι μέτριο και πάνω κι όποια κάτσει ευπρόσδεκτη για ιππασία. Άλλαξα τροπάριο ευτυχώς νωρίς. Όσο μεγαλώνεις βλέπεις τα πράγματα αλλιώς, δεν είναι ανάγκη να κυνηγάς μόνο τζούλια αλεξανδράτου επίπεδο, έτσι θα βλέπεις σούφρα κάθε του Αη Γιαννιού και αν.
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
160
Πόντοι
1
Τύποι τι εννοείτε με τα εγκεφαλικά και τα εμφράγματα. Σιγά μη κάτσουμε να γράψουμε έκθεση μήπως και πέσει κανα μουνέτο. Γυπαετική σε ότι κινείται να είναι μέτριο και πάνω κι όποια κάτσει ευπρόσδεκτη για ιππασία. Άλλαξα τροπάριο ευτυχώς νωρίς. Όσο μεγαλώνεις βλέπεις τα πράγματα αλλιώς, δεν είναι ανάγκη να κυνηγάς μόνο τζούλια αλεξανδράτου επίπεδο, έτσι θα βλέπεις σούφρα κάθε του Αη Γιαννιού και αν.
Εννοώ πως θα τις κάνεις να θελήσουν να τις κατουρήσεις πχ ή να σου γλείψουν τα πόδια χωρίς να πουν ιιιιιου
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.051
Like
3.910
Πόντοι
456
Εννοώ πως θα τις κάνεις να θελήσουν να τις κατουρήσεις πχ ή να σου γλείψουν τα πόδια χωρίς να πουν ιιιιιου
Δεν νομίζω νορμάλ γκόμενες να κάνουν τέτοια γούστα. Πρέπει να είναι ολίγο πειραγμένες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Ερχεται η μεγαλη στιγμη. Εισαι ετοιμος να τη χυσεις στο προσωπο και σου κανει την εκπληξη και τελευταια στιγμη ανοιγει το στομα να τα παρει μεσα και να τα καταπιει.
Κι εσυ αστοχεις.
Τετοια πικρα ουτε σε χαμενο πεναλτι στον τελικο του Μουντιαλ!
Το ακόμα χειρότερο θα είναι να αρχίσει να γκρινιάζει γιατί λερωθηκαν σεντονια και τοίχοι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Εννοώ πως θα τις κάνεις να θελήσουν να τις κατουρήσεις πχ ή να σου γλείψουν τα πόδια χωρίς να πουν ιιιιιου
Τα έχω κάνει αυτά αλλά έπεσα σε kinky επαγγελματίες που τους έκανα το κλικ με το που με είδαν...πολύ δύσκολο αυτό με ερασιτέχνες και ιδίως Ελληνίδες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Δεν νομίζω νορμάλ γκόμενες να κάνουν τέτοια γούστα. Πρέπει να είναι ολίγο πειραγμένες
Άρα είναι απίστευτα ξενερωτες...όποιος θέλει κάτι παραπανω θα ψάχνει αλλού και ιδίως σε επαγγελματίες.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Δεν με αφήνει η πουτανα. Θέλει να τα πίνει….
Είμαι καταπιεσμένος απίστευτα….
προσπάθησε να την χύσεις "καταλάθος" στη μάπα μετά από αποχή 3 ημερών.δεν θα κρατηθούν στο στόμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom