Νέα

ΚΑΡΤΕΣ sim F2GO πωλούνται

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ανδράποδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ανδράποδος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
914
Like
832
Πόντοι
86
κάποιο κόμπλεξ έχεις εσυ με την ανανεωση κάθε 60 μέρες μαλλον ξεχάσες και στα φάγανε γιαυτο έχεις αναπτύξει πρόβλημα στον εγκέφαλο σου :uglystupid:
εγω είμαι συνεπης γιαυτο έχω υπόλοιπο, λεφτά πουλάω δεν είμαι βλάκας σαν εσένα που τα πουτανοδευτερα σου δεν εχουν σεντς μέσα :tooth:

οι εν λόγω είναι κάρτες συναγερμών που πωλειται το υπόλοιπο τους. Εννοειται ότι θα αντικατασταθουν με νέες μέχρι να γεμίσουν και αυτες κοκ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
Η vodafone εχει το smart pocket και μπορεις να πληρωνεις με τα χρηματα που εχεις υπολοιπο στην καρτα efood και coffee island. Ψαξε μηπως εχει κατι αντιστοιχο και η wind.
αυτο σκεφτομουν και γω. Vodafone και μηδενιζεις το υπολοιπο καθε 2-3 μηνες με μια παραγγελια στο efood. Βολευει απιστευτα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
κάποιο κόμπλεξ έχεις εσυ με την ανανεωση κάθε 60 μέρες μαλλον ξεχάσες και στα φάγανε γιαυτο έχεις αναπτύξει πρόβλημα στον εγκέφαλο σου :uglystupid:
εγω είμαι συνεπης γιαυτο έχω υπόλοιπο, λεφτά πουλάω δεν είμαι βλάκας σαν εσένα που τα πουτανοδευτερα σου δεν εχουν σεντς μέσα :tooth:

οι εν λόγω είναι κάρτες συναγερμών που πωλειται το υπόλοιπο τους. Εννοειται ότι θα αντικατασταθουν με νέες μέχρι να γεμίσουν και αυτες κοκ.
30% επι του συνολικού ποσού. Αν θες τις αγοραζω. Πιο πολυ δεν αξιζουν γιατι ειναι νοβα δηλ εχουν σήμα οπου κι αν το θυμηθούν
. Αλλα...
Έχουν περιαγωγη στα πακέτα ίντερνετ, που διαλεγεις παροχο και ΕΚΤΟΣ ελλαδας ειναι καπως χρησιμες.
Οποτε αν σου μείνουν, που ειναι σχεδον σιγουρο τις παιρνω στο 30% τηςβτρεχουσας αξιας
 
OP
OP
Ανδράποδος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
914
Like
832
Πόντοι
86
παιδιά οι κάρτες δεν χαρίζονται, πωλούνται έγγραψα
εν πασηπερίπτωση αν αποφασίσω να χαρισω κάτι θα σε έχω υπόψιν :buck2:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Γιατι καποιος να φορτωσει τοσα πολλα λεφτα σε δυο κιολας καρτες του;
Και αντε και τα εβαλε για καποιο λογο, γιατι να θελει να τις ξεφορτωθει μετα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και τριτον, ποιος στο πουτσο εχει wind? :tooth:
Το καράβι από την Περσία έφερε ο τύπος… και θα το φορτωθούμε εμείς
 
OP
OP
Ανδράποδος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
914
Like
832
Πόντοι
86
το δημοσιο χρέος της Ελλαδας θα σας φορτώσω? :2funny:
φορολογημένα λεφτά σας δίνω, δε λετε και ευχαριστω θα αποκτήσει νόημα η ζωή σας να το ταΐζεται κάθε μήνα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.776
Like
68.016
Πόντοι
12.756
μηπως να βαλεις κανα 100σταρικο ακομα μεσα στην κάθε μία γιατι δεν βλεπω να σου φευγουν :coffee:
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
εγω παιδια εχω κατι απλυτα βρακια της πρωην μου αν τα θελει κανενας pm
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
508
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
206
κάποιο κόμπλεξ έχεις εσυ με την ανανεωση κάθε 60 μέρες μαλλον ξεχάσες και στα φάγανε γιαυτο έχεις αναπτύξει πρόβλημα στον εγκέφαλο σου :uglystupid:
εγω είμαι συνεπης γιαυτο έχω υπόλοιπο, λεφτά πουλάω δεν είμαι βλάκας σαν εσένα που τα πουτανοδευτερα σου δεν εχουν σεντς μέσα :tooth:

οι εν λόγω είναι κάρτες συναγερμών που πωλειται το υπόλοιπο τους. Εννοειται ότι θα αντικατασταθουν με νέες μέχρι να γεμίσουν και αυτες κοκ.
Γατακι τα πορνοκινητα μια βαζεις και μετα παιζεις βαιμπερ γουατσς απ, Old tricks
Οσα για τα πρωτα λεφτα που εχει μεσα τα στελνουμε κοκλώνη μπας και κερδισουμε κανα αιφονι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom