Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Kαραΐσκου 88 (Πειραιάς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
    ναι αλλα η μια απο αυτεs,  μεσα στο δωματιο  δικαιολογημενα και με την αξια τηs,   εχει αυτο το  ονομα που εχει.   
Φιλε στειλε μου pm να ανταλάξουμε εμπειρίες ....αφου μονο εμεις γραφουμε για το εν λογω κατάστημα ...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Λοιπόν Βαλεντίνο συνεχίζω την ενημερωση ... στο Ρόστερ προστέθηκε η Ρανια .....για αυτούς που την εψαχναν ..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
    ναι αλλα η μια απο αυτεs,  μεσα στο δωματιο  δικαιολογημενα και με την αξια τηs,   εχει αυτο το  ονομα που εχει.   
                                                                                                                                                                           
Φιλε στειλε μου pm να ανταλάξουμε εμπειρίες ....αφου μονο εμεις γραφουμε για το εν λογω κατάστημα ...
    η συγκεκριμενη ειναι ολα τα λεφτα μεσα στο δωματιο.  οσοι την ξερουν διαβαζονταs το ροστερ, θα την καταλαβουν απο το ονομα τηs.  το ιδιο ονομα ειχε και στο κολωνακι.   
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
στο Ρόστερ προστέθηκε η Ρανια .....για αυτούς που την εψαχναν ..
  βλεπω  σιγα- σιγα η μια φωναζει την αλλη.    αλλα για να γινεται αυτο, θα εχουν μυριστει δουλιτσα και φαι στο καραισκου.    σε λιγο  μην τυχον,  ολο το ομηρου καταληξει εδω.   
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
   βλεπω  σιγα- σιγα η μια φωναζει την αλλη.    αλλα για να γινεται αυτο, θα εχουν μυριστει δουλιτσα και φαι στο καραισκου.     σε λιγο  μην τυχον,  ολο το ομηρου καταληξει εδω.   
αν κρινω απο τα ελευθερα δωματια (συνηθως ενα βρισκω)απο τις προσφερομενες υπηρεσίες αλλα και απο το ικανιποιητικό ροστερ πραγματι εχει δουλεια ...αλλα φιλοι του site δεν πηγαινουν αφου δεν βλεπω και αλλες κριτικές ....δεν βολευει ο πειραιας ....
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
40
Like
4.228
Πόντοι
6.555
Επισκεψη σαββατο 1/10 (για να παει καλα ο μηνας-που δεν θα παει-) :). Λαδοκορες 4. Μελινα-Ρανια-Κελλυ και μια δεν συγκρατησα αδιαφορη. Εχοντας υποψιν τις καλες κριτικες περι μελινας επελεξα αυτην, αν και η εκτελουσα χρεη σεριφισσας μελαχροινη λαδοκορη ηταν αξιογαμευσιμη..Ισως σε επομενη επισκεψη. Τωρα η Μελινα μαλλον δικαιωνει τις καλες κριτικες της. Κορμακι μινιον με 2,5 βυζακι , πεταχτο κολαρακι και 2 υπεροχα πρασινα ματακια.Επικοινωνιακη αρκετα θα ελεγα σε σημειο πολυλογιας, με χαρακτηριστικη τσιριχτη φωνουλα. Στο δια ταυτα απο μασαζ..απλα δεν τοχει και στο Part 2 ανεκτικη και αρκετα παθιαρα. Οι κινησεις της προσεκτικες και χειρουργικης ακριβειας,και πολυ καθαρη και προσεκτικη. Μπανακι πριν και μετα, μωρομαντηλα, οχι γλωσσοφιλα και στομα , μονο μαγουλο (σαν την θεια μου) :)..Αλλα μου αρεσει αυτο καλυτερα ετσι παρα να τρεχουμε. Γενικα μια δικαιη και τιμια προταση στα σημεια των καιρων μας στα 70 ευρα.Πιθανον να ξανατιμηθει (αν και μου εκατσε η μελαχροινη εκτελεσου χρεη σεριφισσας).Το κουδουνι οση ωρα ημουν εκει χτυπησε 2 φορες..Μαλλον εχουν κινηση..
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Επισκεψη σαββατο 1/10 (για να παει καλα ο μηνας-που δεν θα παει-) :). Λαδοκορες 4. Μελινα-Ρανια-Κελλυ και μια δεν συγκρατησα αδιαφορη. Εχοντας υποψιν τις καλες κριτικες περι μελινας επελεξα αυτην, αν και η εκτελουσα χρεη σεριφισσας μελαχροινη λαδοκορη ηταν αξιογαμευσιμη..Ισως σε επομενη επισκεψη. Τωρα η Μελινα μαλλον δικαιωνει τις καλες κριτικες της. Κορμακι μινιον με 2,5 βυζακι , πεταχτο κολαρακι και 2 υπεροχα πρασινα ματακια.Επικοινωνιακη αρκετα θα ελεγα σε σημειο πολυλογιας, με χαρακτηριστικη τσιριχτη φωνουλα. Στο δια ταυτα απο μασαζ..απλα δεν τοχει και στο Part 2 ανεκτικη και αρκετα παθιαρα. Οι κινησεις της προσεκτικες και χειρουργικης ακριβειας,και πολυ καθαρη και προσεκτικη. Μπανακι πριν και μετα, μωρομαντηλα, οχι γλωσσοφιλα και στομα , μονο μαγουλο (σαν την θεια μου) :)..Αλλα μου αρεσει αυτο καλυτερα ετσι παρα να τρεχουμε. Γενικα μια δικαιη και τιμια προταση στα σημεια των καιρων μας στα 70 ευρα.Πιθανον να ξανατιμηθει (αν και μου εκατσε η μελαχροινη εκτελεσου χρεη σεριφισσας).Το κουδουνι οση ωρα ημουν εκει χτυπησε 2 φορες..Μαλλον εχουν κινηση..
δεν εχεις αδικο για την σεριφισσα ...πάντως να ξερεις το ροστερ εχει απουσιες το Σαββατο ...
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
λίγα ακόμα για την φωτεινή. την πήρα πριν κάνα μήνα για πρώτη φορά. αλβανιδάκι με σχεδόν τέλεια ελληνικά, κοντοπουτανέ, μακρύ ξανθό μαλλί, Κωλάρα (το δυνατό της σημείο), μπουτάρες, αλλά και λίγο σαπιοκοιλίτσα (ζάρες κλ). Φάτσα πολύ έκφυλη κάτι που με φτιάχνει ιδιαίτερα. μασάζ αδιάφορο. στο γαμήσι δυναμίτης, δεν λέει όχι σε τίποτα, δείχνει να γουστάρει το ξέσκισμα, τσιμπούκι αρκετά καλό. μόνο για τον πάτο της και την έκφυλη φάτσα θα ξαναπάρω. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
λίγα ακόμα για την φωτεινή. την πήρα πριν κάνα μήνα για πρώτη φορά. αλβανιδάκι με σχεδόν τέλεια ελληνικά, κοντοπουτανέ, μακρύ ξανθό μαλλί, Κωλάρα (το δυνατό της σημείο), μπουτάρες, αλλά και λίγο σαπιοκοιλίτσα (ζάρες κλ). Φάτσα πολύ έκφυλη κάτι που με φτιάχνει ιδιαίτερα. μασάζ αδιάφορο. στο γαμήσι δυναμίτης, δεν λέει όχι σε τίποτα, δείχνει να γουστάρει το ξέσκισμα, τσιμπούκι αρκετά καλό. μόνο για τον πάτο της και την έκφυλη φάτσα θα ξαναπάρω. 
  ε  φωτεινη ειναι αυτη.    και στο ομηρου  οταν ηταν  ,  και εκει αξιζε.     
 

irons

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
1.225
παντως στο εν λογω μαγαζι εχουν γινει πιο ξεπετες επειδη το πηγαν στα 70 ...παραξυπνησαν
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Καλημερα στα παιδια...
Να ρωτησω,σαν Πειραιωτης που με ενδιαφερει γιατι εχω να παω στο μαγαζι αυτο ισως και 3 χρονια..
Αυτη η Φωτεινη,δινει και κουλουρακι...?
Αν ειναι να κανω μια επισκεψη..
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Καλημερα στα παιδια...
Να ρωτησω,σαν Πειραιωτης που με ενδιαφερει γιατι εχω να παω στο μαγαζι αυτο ισως και 3 χρονια..
Αυτη η Φωτεινη,δινει και κουλουρακι...?
Αν ειναι να κανω μια επισκεψη..
....οχι...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
λίγα ακόμα για την φωτεινή. την πήρα πριν κάνα μήνα για πρώτη φορά. αλβανιδάκι με σχεδόν τέλεια ελληνικά, κοντοπουτανέ, μακρύ ξανθό μαλλί, Κωλάρα (το δυνατό της σημείο), μπουτάρες, αλλά και λίγο σαπιοκοιλίτσα (ζάρες κλ). Φάτσα πολύ έκφυλη κάτι που με φτιάχνει ιδιαίτερα. μασάζ αδιάφορο. στο γαμήσι δυναμίτης, δεν λέει όχι σε τίποτα, δείχνει να γουστάρει το ξέσκισμα, τσιμπούκι αρκετά καλό. μόνο για τον πάτο της και την έκφυλη φάτσα θα ξαναπάρω. 
σημερα πηρα Ειρήνη ....μονο και μονο για την θερμη  συμμετοχή της θα την ξανατιμησω ,,,,πολυ ωραιο προσωπο και σωμα του δικου μου γουστου...
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
σημερα πηρα Ειρήνη ....μονο και μονο για την θερμη  συμμετοχή της θα την ξανατιμησω ,,,,πολυ ωραιο προσωπο και σωμα του δικου μου γουστου...

μιας κ πειραιωτης εκανα κ γω ενα περασμα απο το μαγαζι να δω τη παιζει σημερα για πρωτη φορα...4 κοπελες παρελασαν κ αποτι εμαθα αλλες 2 παιζουν που δεν ηταν εκει...
δεν ειδα παντως κατι το πολυ καλο...περασ με την φωτεινη επειδη το προσωπο της μου εβγαλε κατι προστυχο...στα του αγωνα δεν τον μετανιωσα παντος..μπορει να μην ειναι
το τελιο σωμα κ εχει καποια παραπανισια κιλα στην κοιλια, αλλα εχει κ μπουταρες κ κωλαρα κ στο πισωκολλητο ειναι σουπερ, δεχεται σφυροκοπημα ανετα κ δειχνει να το γουσταρει
κιολας. κουλουρακι παντος που ζητησα δεν δινει ουτε με extra.

για 70ε 45 λεπτα μπες βγες απο το μαγαζι δεν ειναι κ ασχημο deal νομιζω σημερα...

αλλη μια ειδα που ισως αξιζει, μια κατσαρομαλλα μελαχρινη που δεν θυμαμαι το ονομα κ μαλον θα την δοκιμασω την επομενη φορα.

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom