Νέα

Κάποιος να πάμε σε strip club μαζί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eftyxia07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 364
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.332
Πόντοι
2.306
IMG_0682.jpeg
Ευτυχία εσύ?
 
OP
OP
eftyxia07

eftyxia07

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Να εδω η Ευτυχια γυμναζει ποδια

Sexy Bodybuilding GIF
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
562
Πόντοι
81
Επειδή δεν έχω καταλάβει ρε τυπε τελικά σε λένε Ευτύχη ή Δυστύχη;:think:
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.616
Κριτικές
1
Like
5.093
Πόντοι
1.056
συγχωρατε το φτωχο μου το μυαλο αλλα εγω δεν εχω καταλαβει κατι..το νημα αφορα κοπελα που ψαχνει παρεα να παει σε στριπτιζαδικο κ 16 σελιδες τωρα ακομα το συζητατε κ δεν εχει μπλοκαρει ο σερβερ απο τα πολλα απανωτα μνμ που σιγουρα θα ελαβε η ευτυχια;;;
η ηταν ξεκαθαρο εξαρχης οτι ηταν νημα καβλαντας κ τπτ αλλο;;;
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
461
Κριτικές
3
Like
601
Πόντοι
301
συγχωρατε το φτωχο μου το μυαλο αλλα εγω δεν εχω καταλαβει κατι..το νημα αφορα κοπελα που ψαχνει παρεα να παει σε στριπτιζαδικο κ 16 σελιδες τωρα ακομα το συζητατε κ δεν εχει μπλοκαρει ο σερβερ απο τα πολλα απανωτα μνμ που σιγουρα θα ελαβε η ευτυχια;;;
η ηταν ξεκαθαρο εξαρχης οτι ηταν νημα καβλαντας κ τπτ αλλο;;;
Καταρχας ακομα προσπαθουμε να βγαλουμε ακρη αν ειναι ευτυχης αν τυχει και φανει οτι ειναι ευτυχια τοτε εκει να δεις απανωτα δμ που θα πεσουν αλλα πιστευω οτι και το μελος με ονομα ευτυχια07 θελει να καυλαντησει λιγο δεν τι νοιαζει τοσο να βρει συναγωνιστη για την εξοδο
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
778
Πόντοι
81
Τραβελος η ευτυχία παιδια ;
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.616
Κριτικές
1
Like
5.093
Πόντοι
1.056
Καταρχας ακομα προσπαθουμε να βγαλουμε ακρη αν ειναι ευτυχης αν τυχει και φανει οτι ειναι ευτυχια τοτε εκει να δεις απανωτα δμ που θα πεσουν αλλα πιστευω οτι και το μελος με ονομα ευτυχια07 θελει να καυλαντησει λιγο δεν τι νοιαζει τοσο να βρει συναγωνιστη για την εξοδο
κοιτα δε ξερω εγω ειμαι απο χωριο,απλα με τα λιγα που ξερω να μη το παιζω κ προφεσορας,ειναι οτι μια γυναικα,ανεξαρτητως ηλικιας,που δεν χρειαζεται να ναι μοντελο αλλα δεν ειναι κ τελειως μπαζο κ γρια κ να θελει να καυλαντισει δε προλαβαινει απο τα πολλα ραντεβου εξοδους βολτες προτασεις κτλ...
σορυ ευτυχια μου δε το λεω για να σε θιξω αλλα δε πιστευω οτι εισαι εδω κ μονο για τη καυλαντα...
τωρα για το αλλο περι ευτυχης αδερφε ειμαι 10000% σιγουρος οτι πολυ πριν διαπιστωθει κατι η ευτυχια εχει λαβει παααααρα πολλα μνμ με προτασεις για στριπ,για καφε,φαι,ποτο,ραντεβου μη σου πω κ μονοπετρο για γαμο!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
συγχωρατε το φτωχο μου το μυαλο αλλα εγω δεν εχω καταλαβει κατι..το νημα αφορα κοπελα που ψαχνει παρεα να παει σε στριπτιζαδικο κ 16 σελιδες τωρα ακομα το συζητατε κ δεν εχει μπλοκαρει ο σερβερ απο τα πολλα απανωτα μνμ που σιγουρα θα ελαβε η ευτυχια;;;
η ηταν ξεκαθαρο εξαρχης οτι ηταν νημα καβλαντας κ τπτ αλλο;;;
ο τιτλος και μονο το καθιστα σε νημα καυλαντας,κανενας νορμαλ ανθρωπος δε θα εβγαινε με εναν παντελως αγνωστο ανθρωπο που ζητα παρεα για κωλομπαρα,σε φορουμ για πουτανες και μπουρδελα. κοινη λογικη!
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.616
Κριτικές
1
Like
5.093
Πόντοι
1.056
ο τιτλος και μονο το καθιστα σε νημα καυλαντας,κανενας νορμαλ ανθρωπος δε θα εβγαινε με εναν παντελως αγνωστο ανθρωπο που ζητα παρεα για κωλομπαρα,σε φορουμ για πουτανες και μπουρδελα. κοινη λογικη!
α ναι γεια σου!
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
461
Κριτικές
3
Like
601
Πόντοι
301
ο τιτλος και μονο το καθιστα σε νημα καυλαντας,κανενας νορμαλ ανθρωπος δε θα εβγαινε με εναν παντελως αγνωστο ανθρωπο που ζητα παρεα για κωλομπαρα,σε φορουμ για πουτανες και μπουρδελα. κοινη λογικη!

ο τιτλος και μονο το καθιστα σε νημα καυλαντας,κανενας νορμαλ ανθρωπος δε θα εβγαινε με εναν παντελως αγνωστο ανθρωπο που ζητα παρεα για κωλομπαρα,σε φορουμ για πουτανες και μπουρδελα. κοινη λογικη!
καλα μην το λες ειμαι σιγουρος χωρις βεβαια να το ξερω να στο σιγουρεψω οτι πολλοι τυποι εδω μεσα θα εχουν γνωριστει μεσω βου και θα εχουν βγει παρεα σε στριπ για καβλαντα και μετα να γινουν και γνωστοι και να κανονιζουν κι αλλες τσαρκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom