Νέα

Josephine (πρώην Καρολίνα) από Αλυσίδα Βουλιαγμένης-Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Σημερα Συγγρου144 απο τις 5 και μετα!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Βλέπω ο κόσμος να είναι μεχρι κάτω στο πεζοδρόμιο !!!!!!!!!!!!!!!!
Εδω ειχε 4 ατομα αναμονη για δωματιο με την Αφροδιτη χθες....φαντασου σημερα  :headbang: Καφεδακι απο κατω και θα ερχεται η τσατσα να ειδοποιει  :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εδω ειχε 4 ατομα αναμονη για δωματιο με την Αφροδιτη χθες....φαντασου σημερα  :headbang: Καφεδακι απο κατω και θα ερχεται η τσατσα να ειδοποιει  :grin:
Εγω ημουνα απο τους τυχερους και την ειχα παρ την πρωτη μερα που ειχε ερθει!!!
Μετα, οποτε και αν πηγαινα ειχε 5 ατομα στο σαλονι και τα δωματια γεματα!!! :headbang:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ας το ξαναγραψουμε αλλη μια φορα για οσους δεν το ξερουν....
Οποιος παει με 50αρικο απλα το εκαψε μην περιμενει παπαδες!!
Ολα ξεκινουν απο τα 100 γιουρια με δαυτην :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ας το ξαναγραψουμε αλλη μια φορα για οσους δεν το ξερουν....
Οποιος παει με 50αρικο απλα το εκαψε μην περιμενει παπαδες!!
Ολα ξεκινουν απο τα 100 γιουρια με δαυτην :)
Και βαλε!!!!!
Ειλικρινα παντως δεν ξερω τι κανει στο 50αρικο αλλα ειναι αμαρτια να μην δοκιμασει καποιος μεγαλο προγραμμα!Εστω για 1 φορα!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
συναδελφοι ηδη εχω παρει σκαμπουδακι και ειμαι καθ' οδον :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Nα μάθει κάποιος μέχρι πότε θα κάτσει το μωρό να κάνουμε τα κουμάντα μας Συναγωνιστές!
 

Επισκέπτης
Ας το ξαναγραψουμε αλλη μια φορα για οσους δεν το ξερουν....
Οποιος παει με 50αρικο απλα το εκαψε μην περιμενει παπαδες!!
Ολα ξεκινουν απο τα 100 γιουρια με δαυτην :)

...εγώ μια φορά την γάμησα με ένα 50ρικο και είχα την ικανοποίηση ότι γάμησα πορνοστάρ με ένα 50ρικο....αν την ξαναγαμήσω πάλι 50ρικο θα δώσω..ευρώ παραπάνω στην καργιόλα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
...εγώ μια φορά την γάμησα με ένα 50ρικο και είχα την ικανοποίηση ότι γάμησα πορνοστάρ με ένα 50ρικο....αν την ξαναγαμήσω πάλι 50ρικο θα δώσω..ευρώ παραπάνω στην καργιόλα! :rockon: :rockon: :rockon:
Δωσε ενα 100αρικο για να εχεις την ικανοποιηση οτι γαμησες πορνοσταρ απο τον κωλο με ενα 100αρικο!!!
Αυτο εκανα εγω!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
24 μελη παρακολουθουν!!!
Φανταζομαι τι θα γινεται τοα απογευμα στο μαγαζι!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Kι εδω οι διαφορες 50αρικου και 100αρικου...


Carolain η ξεπέτα του 50ρικου, Τετάρτη 24 Δεκ 2008, στις 19:13
Γράφτηκε από τον GM  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ψαρολάιν) 
Συνολική βαθμολογία  6.0
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  4.0

Η κοπέλα είναι πραγματικά ωραία αλλά στο πρόγραμμα των 50 που πήρα εγώ είναι η Ξεπέτα , πρίν μπεί στο δωμάτιο έχει έτοιμο το προφυλακτικο το φοράει στον Κύριο και αρχίζει τα γρήγορα, άντε να σηκωθεί ο Κύριος και να λειτουργήσει με τόση φόρα, πιστέυω να της κάνουν μετάφραση στις κριτικές που γράφονται και να δει τα πράγματα διαφορετικά , γιατί στο χώρο υπάρχουν κοριτσάκια που είναι πραγματικά αστεράκια και σε εμφάνιση αλλά και σε συμπεριφορά !!!! ονόματα δεν αναφέρω για ευνόητους λόγους
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ψαρολάιν
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.12.2008

Κι εδω δυο κριτικες του 100αρικου
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Caroline.......με πολύ συμμετοχή....... υπό προϋποθέσεις......!!!!!!!, Τετάρτη 24 Δεκ 2008, στις 21:36
Γράφτηκε από τον G.G.XXX  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Caroline) 
Συνολική βαθμολογία  7.5
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Σαν αρχή θα πω πως η κοπέλα είναι απίστευτη ΚΟΡΜΑΡΑ, τέλεια στηθάκια, 3άρια, φυσικά, πάρα πολύ ωραίο κωλαράκι πεταχτό, όπως μ'αρέσει, υπέροχα μακριά χυτά πόδια και πολύ απαλή επιδερμίδα.
Αυτά όσον αφορά τα θετικά, στα αρνητικά έχουμε ένα όμορφο μεν πρόσωπο, αλλά με πολλές τεχνολογικές παρεμβάσεις, στά μάτια (μπλε φακοί επαφής και τεράστιες βλεφαρίδες), στα χείλια (σιλικόνη), στα μαλλιά (extension) και τέλος κάτι πολύ αρνητικό για μένα, έχει "βρωμίσει" αυτό το θεϊκό κατά τ'άλλα κορμί με tatoo.
Στα θετικά να προσθέσω και το σκουλαρίκι στη γλώσσα, όχι αισθητικά αλλά για τη δουλειά που κάνει στη πίπα...........!!!!!!!!
Στο κομμάτι του σεξ πήρα το πρόγραμμα των 100€ με ελεύθερο στοματικό και στάση 69, γι'αυτό το λόγο "παρήγγειλα" στη τσα2 να μου έρθει το μωράκι πεντακάθαρο, (όπως ήμουν κι εγώ άλλωστε), έτσι και έγινε.
Πρέπει να ομολογήσω πως στην αρχή την φοβήθηκα, αλλά μετά την ανάλογη περιποίηση από μέρους μου και αφού την είχα κάνει "πύραυλο" έγινε πολύ πιο ερωτική, με την ανάλογη συμμετοχή, με φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα, με εξαιρετικό στοματικό όπου με δυσκολία κρατήθηκα να μην χύσω στο στόμα της και τέλος την πήρα στα τέσσερα με θέα τον υπέροχο κώλο της (εδώ πρέπει να επισημάνω πως τη ροδελίτσα της, αγαπητοί κύριοι συνάδελφοι,την έχετε κάνει για κλάματα.........!!!!!!!!).
Τέλος πρέπει να επισημάνω πως με άφησε να βγώ από μέσα της μόνο όταν κατάλαβε πως με είχε στραγγίξει τελείως!!!!!!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 •
Όνομα κοπέλας: Caroline

Γράφτηκε από τον juninio  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Καρολάιν) 
Συνολική βαθμολογία  9.0
Εμφάνιση κοπέλας  10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  9.0
Πρόσβαση/Parking  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  9.0

Η Καρολαιν ειναι απο την Ουγγαρια με τελειο προσωπο και κορμι.Ειναι 20 χρονων και σε εμφανιση ξεπερναει ολες τις κοπελες απο citytour που εχω παρει.Οποιος την δει στο σαλονι πολυ δυσκολα δεν θα περασει.Ετσι κι εγω μπηκα χωρις δευτερη σκεψη παρολο που επρεπε να περιμενω γιατι ειχε λιγο κοσμο.Την ωρα που περιμενα στο σαλονι να ερθει η σειρα μου γνωρισα και τρεις συναγωνιστες απο το σαιτ.Προκειται για τους anoixtomyalos,ggxxx kai pathos gia tin gynaika αν τα λεω σωστα.Πιασαμε κουβεντουλα και η ωρα περασε γρηγορα και ευχαριστα.Λοιπον ερχεται η σειρα μου.Προγραμμα των 100 ευρω με 69 και ελευθερο στοματικο.Καλο τσιμπουκι (με πολλα περιθωρια βελτιωσης) που σε κοιτα στα ματια.Σε καποια στιγμη την γυρναω στο 69 και την ξεσκιζω στην κυριολεξια με την γωσσα μου σκαβωντας και τισ 2 τρυπουλες!ακολουθησε γαμησι στις δυο γνωστες στασεις και τελειωμα στο στομα της χωρις βεβαια να τα καταπιει αλλα φτυνοντας τα στον πουτσο μου και συνεχιζοντας για λιγο την πιπα.Σιγουρα η κορυφαια μου εμπειρια σε στουντιο (ισως μετα την πολωνεζα ιζαμπελα απο κηφισου 30).Αν ειχα αλλα 100 πανω μου θα πηγαινα για δευτερο γυρο κατι που εγινε σημερα το μεσημερι.Η κοπελα θα ειναι εδω μεχρι 3/1 και μετα ισως την ξαναδει κανεις σε καποια απο τις τσοντες που θα γυρισει προσεχως οπως η ιδια μου ειπε.Ειναι σπανιο κομματι και οποιος προλαβε τον κυριο ειδε...
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 •




 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γράφτηκε από τον juninio   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Καρολάιν) 
Συνολική βαθμολογία  9.0
Εμφάνιση κοπέλας  10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  9.0
Πρόσβαση/Parking  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  9.0

Η Καρολαιν ειναι απο την Ουγγαρια με τελειο προσωπο και κορμι.Ειναι 20 χρονων και σε εμφανιση ξεπερναει ολες τις κοπελες απο citytour που εχω παρει.Οποιος την δει στο σαλονι πολυ δυσκολα δεν θα περασει.Ετσι κι εγω μπηκα χωρις δευτερη σκεψη παρολο που επρεπε να περιμενω γιατι ειχε λιγο κοσμο.Την ωρα που περιμενα στο σαλονι να ερθει η σειρα μου γνωρισα και τρεις συναγωνιστες απο το σαιτ.Προκειται για τους anoixtomyalos,ggxxx kai pathos gia tin gynaika αν τα λεω σωστα.Πιασαμε κουβεντουλα και η ωρα περασε γρηγορα και ευχαριστα.Λοιπον ερχεται η σειρα μου.Προγραμμα των 100 ευρω με 69 και ελευθερο στοματικο.Καλο τσιμπουκι (με πολλα περιθωρια βελτιωσης) που σε κοιτα στα ματια.Σε καποια στιγμη την γυρναω στο 69 και την ξεσκιζω στην κυριολεξια με την γωσσα μου σκαβωντας και τισ 2 τρυπουλες!ακολουθησε γαμησι στις δυο γνωστες στασεις και [size=20pt]τελειωμα στο στομα της χωρις βεβαια να τα καταπιει αλλα φτυνοντας τα στον πουτσο μου και συνεχιζοντας για λιγο την πιπα[/size].Σιγουρα η κορυφαια μου εμπειρια σε στουντιο (ισως μετα την πολωνεζα ιζαμπελα απο κηφισου 30).Αν ειχα αλλα 100 πανω μου θα πηγαινα για δευτερο γυρο κατι που εγινε σημερα το μεσημερι.Η κοπελα θα ειναι εδω μεχρι 3/1 και μετα ισως την ξαναδει κανεις σε καποια απο τις τσοντες που θα γυρισει προσεχως οπως η ιδια μου ειπε.Ειναι σπανιο κομματι και οποιος προλαβε τον κυριο ειδε...
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 •
Ε ρε τι κανουν τα πλατο!!!! :bigdick:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Kι εδω οι διαφορες 50αρικου και 100αρικου...

[size=10pt][size=10pt]A[/size][/size]
...Στο κομμάτι του σεξ πήρα το πρόγραμμα των 100€ με ελεύθερο στοματικό  :jerking: και στάση 69, γι'αυτό το λόγο "παρήγγειλα" στη τσα2 να μου έρθει το μωράκι πεντακάθαρο.... αλλά μετά την ανάλογη περιποίηση από μέρους μου και αφού την είχα κάνει "πύραυλο"  :headbang: έγινε πολύ πιο ερωτική, με την ανάλογη συμμετοχή, με φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα, με εξαιρετικό στοματικό όπου με δυσκολία κρατήθηκα να μην χύσω στο στόμα της

[size=10pt][size=10pt]B[/size][/size]
....Λοιπον ερχεται η σειρα μου.Προγραμμα των 100 ευρω με 69 και ελευθερο στοματικο.Καλο τσιμπουκι  :jerking: (με πολλα περιθωρια βελτιωσης) που σε κοιτα στα ματια.Σε καποια στιγμη την γυρναω στο 69 και την ξεσκιζω στην κυριολεξια με την γωσσα μου σκαβωντας και τισ 2 τρυπουλες!  :helpplea: :headbang: :jerking: ακολουθησε γαμησι στις δυο γνωστες στασεις και τελειωμα στο στομα της χωρις βεβαια να τα καταπιει αλλα φτυνοντας τα στον πουτσο μου  :jerking: και συνεχιζοντας για λιγο την πιπα.

Καλα ρε μαγκες δεν εχετε ακουσει τιποτα για τους κινδυνους που περιεχουν τα ακοποτα και τα γλυφομουνια στις τανες? Δηλαδη απορω που πληρωνεις κιολας 100 ευρωπουλσ για να κολλησεις με ανεση οτι κολλησεις...ημαρτον (που λεει και ο γεωργιου)... :jerking:
Φυσικα ο καθενας με το μυαλο που εχει πραττει, αλλα ετσι ας επισημαινουμε μερικα πραγματα για τους πιο νεους που δεν ξερουν.. :headbang:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Επειδή για 2-3 μέρες δεν μπορώ να καταθέσω λόγω υποχρεώσεων , δεν φαντάζομαι να τη χάσουμε... Θα δουλεύει και την άλλη εβδομάδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom