Νέα

ιστορίες με κομμώτριες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Supersmooth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
209
Like
1.285
Πόντοι
201
Υπηρχε και θεμα παλια εδω μεσα:Κομμωτηρια που γαμας....ψαχτετο  :sunglasses:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εγω εχει τυχει να φαω 6 κομμωτριες εως τωρα! Κοινο σημειο τους ως τωρα η πουτανια τους και οτι γαμιουνται ευκολα και πτοπαντων πολυ ωραια!!!!  Το πουτσα λουσα και χορο για αυτες βγηκε..  ολα ηταν μικρα μεχρι 21 χρονςν εκτος απο μια που ηταν 28.Συμπερασμα αν θελετε να περνατε καλα στο κρεβατι σας βρειτε κομμωτριες(επισης ολες νομιζουν οτι θα σε παντρευτουνε και ισως για αυτο τα δινουν ολα απο την αρχη και ευκολα. Μερα που ευκολα μπορειται να χτυπησετε καμμια ειναι το κυριακατικο βραδυ καθως ολες εδεν δουλευουν συνηθως τις δευτερες και βγαινουν για ποτακια και ψωνισμα


λογικα σε μπουρναζομαγαζα κ λοιπες αθλιοτητες μαζευονται κ ψαχνουν γκομενο αρα κ θα κους τις μαλακιες τους κ την αθλια μουσικη που παιζει κ θα βλεπεις κ τα καγκουρο με τις εξατμισεις-μπουρι type

no thx
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
η πρωτη εμπειρια ηταν απο 14-17 χρονων που πηγαινα εκει για να βλεπω τα μεγαλα βυζια της η δευτερη εμπειρια στα 21 που τωρα ειναι γυναικα μου.10 χρονια τωρα δεν  εχω κουρευτει αλλου και δεν εχω αλλη εμπειρια
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
η πρωτη εμπειρια ηταν απο 14-17 χρονων που πηγαινα εκει για να βλεπω τα μεγαλα βυζια της η δευτερη εμπειρια στα 21 που τωρα ειναι γυναικα μου.10 χρονια τωρα δεν  εχω κουρευτει αλλου και δεν εχω αλλη εμπειρια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Οντως, δεν παίζονται! Δύο καταφερα, πιτσιρίκες και οι δύο..Η μία μια και έμενα τότε πάνω απο το κομμωτήριο χτυπαγε το κουδουνι όποτε είχε κα...ς (κόντεψε να με πεθάνει..Τρεις και τεσσερεις φορες την μερα καποιες φορες ). Αλλα ήταν το κανονικο πήδημα που κανει ένα κοριτσακι..Η άλλη (Θεσσαλονικιά) ήταν όλα τα λεφτα ! Γουσταρε τα πάντα!  :pipa1:  :knockinb: :fuck2: Και τα έκανε και πολύ καλα.. Κρίμα που πηγε πίσω στην Θεσ/νικη και παντρευτηκε τον καλό της..     :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μα τι κιτσαρίες είστε όλοι ...
Εγώ θα ήθελα να γαμήσω Σοπράνο , όχι κομμώτρια.
Θα ήθελα να με λένε και ... Αρίστο ...
 

Επισκέπτης
Μα τι κιτσαρίες είστε όλοι ...
Εγώ θα ήθελα να γαμήσω Σοπράνο , όχι κομμώτρια.
Θα ήθελα να με λένε και ... Αρίστο ...



Αν το Αρίστος βγαίνει από το Αριστοτέλης,πάλι Λάκη θα σε λέγανε (Αριστοτελάκης -> Λάκης) :tooth:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ "Η ΜΑΡΙΑ ΚΑ(Β)ΛΑΣ"

Ο ένας θα γαμεί σοπράνο
να τραγουδάει κι απο πάνω
ο αλλος θα γαμεί κομμώσεις
για να μην έχει επιπτώσεις

κι εγώ θα πάω στα μπουρδέλα
γιατί έχω τη δικιά μου τρέλα
κι ετσι η παρέα ευτυχισμένη
τη κρίση θα ΄χουμε χεσμένη !

Γαμάτε τύποι όπου βρείτε
και μέσα στα μουνιά χωθείτε
να ζήσουμε τα όνειρά μας
καβάλα στα μουνομωρά μας !


:grin:



 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τα κομμωτήρια είναι ο προθάλαμος του μπουρδέλου γιατί η πουτάνα για να πάει να γαμηθεί στο μπουρδέλο περνάει πρώτα απ' το κομμωτήριο. Το ίδιο ισχύει για κάθε καργιόλα ξεχωριστά αλλά και για όλες μαζί. Σε τέτοιο λοιπόν πόστο κλειδί πως είναι δυνατόν η αρχιτσατσα δηλαδή η κομμώτρια να μην κάνει τρελά γαμήσια.


Γενικά τώρα που τα έγραψα κάβλωσα και ευτυχώς όπου να'ναι θα χρειαστώ κούρεμα...

Κούρεμα και εγώ χρειάζομαι τώρα που το καλοσκέφτομαι και η κομμώτρια που με κουρεύει είναι σκέτη κόλαση. :tits:

Άντε να βάλω και κουϊζάκι, τώρα που μου ήρθε. Πολύ γνωστή και εν ενεργεία Ιερόδουλη που δούλεψε Θεσσαλονίκη, πριν αρχίσει να εκδίδεται δούλευε ως κομμώτρια. Ποια είναι ? :huh:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Γαμώ μόνο λευκές γυναίκες αγαπητέ.
Κατσίκες , προβατίνες και μαύρες ποτέ.

Α, το καλυτερο πετας και δεν εννοω τις μαυρες.
( πλακα κανω μην παρεξηγηθουμε κι ολας εδω μεσα μια κι ειμαστε καινουργιοι )
 

zoulte

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
μια φορα κρητικια.μενω αθηνα.απο θρυλικες εποχες zoo
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Μόνο μια έχω φαει και αυτή ήταν εκπαιδευόμενη. Όποτε πήγαινα μου έλουζε τα μαλλιά πριν και μετά και έκανε και τα κόλπα στυλ σπα κτλ.
Ως καλός πελάτης του εν λόγω καταστήματος πάντα με βάζουν σε πριβέ χώρο για να κάνω και μανικιούρ/πεντικιούρ και αποτρίχωση εσωτερικού μύτης (άλλη φάση το τρέξιμο με λεία μύτη).
Σιγα σιγα ολο και πιεζε το μπουτακι της στο πόδι μου, μου έφερνε τα βυζια της σε απόσταση αναπνοής και το τελειωτικό χτύπημα ήταν όταν κάποια στιγμή μου έκανε μαλάξεις στο τριχωτό με τα νύχια της, αισθησιακά και βασανιστικά….
Ε δεν άντεξα ο άνθρωπος και της ακούμπησα (και καλά) κατά λάθος το πόδι με τον καρπό μου, και αυτή όχι μόνο δεν απομακρύνθηκε αλλά το πίεσε παραπάνω και τριβόταν διακριτικά.
Καταλήξαμε μετά από λίγες ημέρες (Σάββατο βράδυ) να γαμιομαστε σε μια από τις γάμο-φωλίτσες των Νοτίων Προαστείων.
Το κορίτσι τα έδωσε όλα, τον έφαγε από παντού και δεν άφησε σταγόνα.
Την γαμουσα για κανενα τετράμηνο στο χαλαρό γιατί και αυτή δεν ήθελε σχέση.
Μετά γνώρισα την δικιά μου και καθότι είναι ιχνηλάτης και άγρυπνος φρουρός έχω να την δω μήνες.
Όποτε πηγαίνω την βλέπω αλλα τώρα έχει γίνει κομμώτρια και δεν κάνει λούσιμο (γαμω το κέρατό μου μεσα).
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Κριτικές
1
Like
1.782
Πόντοι
206
μρε κομωτρια στη Ταιλανδη πιανεται το λεω γιατι εκει και να μην εισαι και πολυ ομορφος σου κολανε να τις παντρευτεις και να ζουνε σαν πλουσιες η ετσι νομιζουν ,παντως περσασα καλα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
13
Like
10.236
Πόντοι
2.046
μιας και το φερε η κουβέντα η Ελενάρα απ το Περιστέρι η κομμώτρια κάνει ακόμα βίζιτες;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom