Νέα

Ιστορίες απο νοσοκομεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mourganarxis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
939
Like
2.988
Πόντοι
446
Ξέρω μια που μέχρι τα 22-23 είχε γαμηθει με πάνω από 100 άτομα, μιλάμε για παρτουζες με αγνώστους μέσα σε κλαμπ, παρτουζες με πακια, κατουρήματα, δεσίματα και αλλά τέτοια ωραία, μετά επιασε δουλειά ως νοσηλεύτρια σε νοσοκομείο και άρχισε να το παίζει κυρία και καθώς πρέπει για να τυλίξει κανένα γιατρό :confused::confused:
 

NickEustathiou

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
0
Οι νοσοκόμες γιατρίνες θέλουν να παντρευτούν γιατρό όποτε είναι εύκολα θηράματα.Εχω πηδήξει αρκετές Επίσης ΔΕΝ έχω πηδήξει αρκετές… που εννοείται το μετάνιωσα.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.206
Κριτικές
21
Like
5.985
Πόντοι
2.846
Ωραίες οι νοσηλεύτριες.. Εχω πάει σε επίσκεψη σε ΛΑΙΚΟ και Γεννηματά πρόσφατα και εχω δει πολύ ωραία καυλάκια. Μελαχρινές, κοκκινομάλλες, ξανθιές, φοιτήτριες που κάνανε την πρακτική τους, ακομα και αποκλειστικές είχα τύχει να δω ρουμάνες/αλβανίδες που ήταν γύρω στα 30-40 πολύ γαμήσιμες. Γενικά απο ολα εχει ο μπαξες..
Οκ δεν έχει τύχει να δω κάποιο πήδημα μπροστά μου τις λιγες φορες που εχω παει , αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Οταν χάνονται και τις ψάχνεις να δουν τον ορό που δεν τρέχει και δεν τις βρίσκεις, τότε ίσως να έχουν και τέτοιες δουλειές.. Ποιος ξέρει. . :buck2:
Αν ποτέ χτύπα ξύλο νοσηλευτώ, ίσως δουν περισσότερα τα μάτια μου και έχω ιστορίες να μοιραστώ μαζί σας. Και φυσικά ελπίζω τοτε να εχω γύρω μου μόνο όμορφες νοσηλεύτριες, αλλιώς θα ζητήσω άμεση μετάθεση..:cheesy:.
Ολα ειναι θέμα ψυχολογίας παιδιά. Οταν βλέπεις ένα ωραίο πιπινάκι μπροστά σου να σου δίνει το χαπάκι σου και να σε προσέχει , τότε αμέσως ανεβαίνεις .. Οταν πάλι βλέπεις μια που δεν λέει, τότε ξενερώνεις και αργεί να επανέλθει ο οργανισμος. Θέλει το κατάλληλο ερέθισμα για να το πω απλά. Μονο έτσι αναρρώνεις άμεσα. Το χω φιλοσοφήσει το πράγμα, οχι παίζουμε..:grin:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506
Ωραίες οι νοσηλεύτριες.. Εχω πάει σε επίσκεψη σε ΛΑΙΚΟ και Γεννηματά πρόσφατα και εχω δει πολύ ωραία καυλάκια. Μελαχρινές, κοκκινομάλλες, ξανθιές, φοιτήτριες που κάνανε την πρακτική τους, ακομα και αποκλειστικές είχα τύχει να δω ρουμάνες/αλβανίδες που ήταν γύρω στα 30-40 πολύ γαμήσιμες. Γενικά απο ολα εχει ο μπαξες..
Οκ δεν έχει τύχει να δω κάποιο πήδημα μπροστά μου τις λιγες φορες που εχω παει , αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Οταν χάνονται και τις ψάχνεις να δουν τον ορό που δεν τρέχει και δεν τις βρίσκεις, τότε ίσως να έχουν και τέτοιες δουλειές.. Ποιος ξέρει. . :buck2:
Αν ποτέ χτύπα ξύλο νοσηλευτώ, ίσως δουν περισσότερα τα μάτια μου και έχω ιστορίες να μοιραστώ μαζί σας. Και φυσικά ελπίζω τοτε να εχω γύρω μου μόνο όμορφες νοσηλεύτριες, αλλιώς θα ζητήσω άμεση μετάθεση..:cheesy:.
Ολα ειναι θέμα ψυχολογίας παιδιά. Οταν βλέπεις ένα ωραίο πιπινάκι μπροστά σου να σου δίνει το χαπάκι σου και να σε προσέχει , τότε αμέσως ανεβαίνεις .. Οταν πάλι βλέπεις μια που δεν λέει, τότε ξενερώνεις και αργεί να επανέλθει ο οργανισμος. Θέλει το κατάλληλο ερέθισμα για να το πω απλά. Μονο έτσι αναρρώνεις άμεσα. Το χω φιλοσοφήσει το πράγμα, οχι παίζουμε..:grin:
Την ωρα που σου δινει το χαπακι νοσοκομα τυφλα να εχει ο Μορφεας στο Ματριξ!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.322
Πόντοι
39.662
Εμενα μια παλια σχεση που ειχα μου ειχε πει οτι στο 401 στην εφημερεια εκαναν παρτουζες, της ζητησαν να συμετεχει αλλα δεν ηθελε. Ενα μπουρδελο ολη η Ελλαδα τι να πεις..
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.376
Κριτικές
8
Like
3.007
Πόντοι
456
Εμενα μια παλια σχεση που ειχα μου ειχε πει οτι στο 401 στην εφημερεια εκαναν παρτουζες, της ζητησαν να συμετεχει αλλα δεν ηθελε. Ενα μπουρδελο ολη η Ελλαδα τι να πεις..
Ευχαριστω το ΘΕΟ που ζω εδω.Αυτο να πεις :happy:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.881
Πόντοι
3.385
Η μόνη εμπειρία που έχω από νοσηλεύτρια είναι από μία υπαξιωματικό του Ναυτικού Νοσοκομείου προ 20 ετών, ήταν τότε η εποχή των telechat και μιλήσαμε ένα βράδυ κατά τη 1 το πρωί, έμενε σε άλλη περιοχή εντός Αττικής από μένα, με κάλεσε σπίτι της χωρίς να έχουμε ιδωθεί καν ούτε σε φώτο. Στις 2 ήμουν σπίτι της, στις 3 την ξέσκιζα. Ήταν για ένα βράδυ χωρίς συνέχεια. Από ό,τι κατάλαβα, μάλλον τραβιόταν με κάποιον επίσημο τότε και έκανε μία αρπαχτή από το πουθενά (με κάποιον παντελώς άγνωστό της).
Μετά από 10 περίπου χρόνια την είδα στη δουλειά της, με κοίταζα σα να προσπαθούσε να θυμηθεί που με ήξερε :D::D::D:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.133
Κριτικές
62
Like
40.691
Πόντοι
8.530
Εμενα μια παλια σχεση που ειχα μου ειχε πει οτι στο 401 στην εφημερεια εκαναν παρτουζες, της ζητησαν να συμετεχει αλλα δεν ηθελε. Ενα μπουρδελο ολη η Ελλαδα τι να πεις..
Αυτο είναι μπουρδέλο only for members...μόνο για μέλη...δεν έχουν πρόσβαση όσοι είναι εκτός.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.322
Πόντοι
39.662
  • Like
Αντιδράσεις: REGGAS

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
561
Like
249
Πόντοι
26
Ξέρω μια που μέχρι τα 22-23 είχε γαμηθει με πάνω από 100 άτομα, μιλάμε για παρτουζες με αγνώστους μέσα σε κλαμπ, παρτουζες με πακια, κατουρήματα, δεσίματα και αλλά τέτοια ωραία, μετά επιασε δουλειά ως νοσηλεύτρια σε νοσοκομείο και άρχισε να το παίζει κυρία και καθώς πρέπει για να τυλίξει κανένα γιατρό :confused::confused:
Φίλε να φανταστώ ήταν λίγο μπαζο;
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
561
Like
249
Πόντοι
26
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom