Νέα

Ηρωίδες του λαρυγγωτού..!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kilburn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.254
Κριτικές
95
Like
12.521
Πόντοι
18.036
Ρε φιλε μπες τσεκαρε, τι ρωτας?

Μια χαρα εδω ειναι δες το σαιτ του γραφειου
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Τώρα μετρ του είδους είναι μόνο η Λίζα από Φιλιππίδου εύκολα κάρφωμα λαρύγγι κ πιπαρα με deep throat..άλλη όποιος ξέρει να αναφέρει αυτό το καιρό!
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας τώρα τελευταία την Τζενη με την ελιά στο στόμα που τον έπαιρνε λαρύγγι ?
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
Τώρα μετρ του είδους είναι μόνο η Λίζα από Φιλιππίδου εύκολα κάρφωμα λαρύγγι κ πιπαρα με deep throat..άλλη όποιος ξέρει να αναφέρει αυτό το καιρό!
Η λίζα είναι πολύ δυνατή αλλά δεν τον βάζει λαρύγγι.
το βάζει με πίεση όσο πιο βαθιά μπορεί αλλά όχι λαρύγγι φρακάρει!!!
οι 2 τελευταίες που λαρυγγόνονταν αβέρτα και άνετα ήταν η Άννα από Φιλιππίδου και η Ροντίκα!!

τώρα ένα τιπ δωράκι για όλους είναι ότι τον βάζει λαρύγγι η Σάσα από Φωκαίας. Με δυσκολία και όχι σερί δλδ σε 5 λεπτά πίπα θα τον βάλει 2-3 φορές το πολύ.
αλλά αξίζει γιατί έχει στενό λαρυγγάκι και είναι κάβλα!!!!
αλλά θέλει υπομονή γιατί μπορεί να μην γουστάρει και να μην τον λαρυγγώσει καθόλου!!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Μας λείπει η Ροντίκα πολύ !!!

Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι για την τύχη της;
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
Αυτή την περίοδο μάγκες ποιες έχουν τα σκήπτρα?
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
Λαρυγγωτο. Αν τελειώνεις και πάνω στο λαρύγγι ακόμα καλύτερα. ??
 

skroutz91

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρες, ήθελα να επαναφέρω το thread,
έχετε να προτείνετε κορίτσια που να ειδικεύονται στο λαρυγγωτό?
call girls, μασατζίδικα, μπου;
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Καλημέρες, ήθελα να επαναφέρω το thread,
έχετε να προτείνετε κορίτσια που να ειδικεύονται στο λαρυγγωτό?
call girls, μασατζίδικα, μπου;
Βερόνικα Φώκαιας 13.τον εξαφανιζει
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Πριν 2 χρινια στο διδύμου 18 υπήρχε μια Λίζα ξανθιά μιλφ πρωινή βάρδια που άντεχε μαουθ φακ μέχρι δακρύων . Μετά πήγε για λίγο κων 128 κ έκτοτε χάθηκε δυστυχώς. Καμιά άλλη δεν έχω συναντήσει από τότε που να της γαμας το στόμα έτσι.. ακόμη κ η Πωλίνα υστερούσε σημαντικά μπροστά της μιας κ ψιλοκλεβει.. λένε για την Ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 αλλά δεν έχω δοκιμάσει λόγω πολυσύχναστου δρόμου. Επισης για μια ανεξάρτητη τη μαρίνα στο σταθμό Λαρίσης η οποία όμως ενώ είχα κλείσει ραντεβού δε μου άνοιξε ποτέ οπότε δεν ξανασχολουμαι. Επίσης είδα ένα μν σου στην ενημέρωση για μια στο διδύμου 18 που δέχεται cif. Επειδή εκτός από ξελαρυγκιασμα τρελενομαι κ για cif αν μάθεις κάτι ή δοκιμάσεις στείλε pm
 

skroutz91

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Πριν 2 χρινια στο διδύμου 18 υπήρχε μια Λίζα ξανθιά μιλφ πρωινή βάρδια που άντεχε μαουθ φακ μέχρι δακρύων . Μετά πήγε για λίγο κων 128 κ έκτοτε χάθηκε δυστυχώς. Καμιά άλλη δεν έχω συναντήσει από τότε που να της γαμας το στόμα έτσι.. ακόμη κ η Πωλίνα υστερούσε σημαντικά μπροστά της μιας κ ψιλοκλεβει.. λένε για την Ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 αλλά δεν έχω δοκιμάσει λόγω πολυσύχναστου δρόμου. Επισης για μια ανεξάρτητη τη μαρίνα στο σταθμό Λαρίσης η οποία όμως ενώ είχα κλείσει ραντεβού δε μου άνοιξε ποτέ οπότε δεν ξανασχολουμαι. Επίσης είδα ένα μν σου στην ενημέρωση για μια στο διδύμου 18 που δέχεται cif. Επειδή εκτός από ξελαρυγκιασμα τρελενομαι κ για cif αν μάθεις κάτι ή δοκιμάσεις στείλε pm
Κάτι τέτοιο ψάχνω κι εγώ.
Είχα δοκιμάσει την Μαρίνα60, τον έπαιρνε όλο αλλά για λίγο, δεν έκανε μάουθ φακ.
Μπήκα με αυτήν που λές πριν 2 βδομάδες, μια κατερίνα νομίζω ήταν Διδύμου 18 που έλεγε οτι μπορείς να τελειώσεις πρόσωπο, όντως τελείωσα πρόσωπο, δεν έβαλε χέρι μπροστά και τέτοια, αλλά είχε πάρει αυτή τη φάτσα την περίεργη, σαν να μην το πολυγουστάρει κ δεν ήταν κ ότι καλύτερο αυτό. Κάνε μια δοκιμή μήπως σου αρέσει.
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Κάτι τέτοιο ψάχνω κι εγώ.
Είχα δοκιμάσει την Μαρίνα60, τον έπαιρνε όλο αλλά για λίγο, δεν έκανε μάουθ φακ.
Μπήκα με αυτήν που λές πριν 2 βδομάδες, μια κατερίνα νομίζω ήταν Διδύμου 18 που έλεγε οτι μπορείς να τελειώσεις πρόσωπο, όντως τελείωσα πρόσωπο, δεν έβαλε χέρι μπροστά και τέτοια, αλλά είχε πάρει αυτή τη φάτσα την περίεργη, σαν να μην το πολυγουστάρει κ δεν ήταν κ ότι καλύτερο αυτό. Κάνε μια δοκιμή μήπως σου αρέσει.
Άσε.. μόλις γύρισα από εκεί. Χάλι μαύρο.. το μετάνιωσα οικτρά. Βέβαια γούστα είναι αυτά.. επί του θέματος όμως αν ανακαλύψεις κάνα βαθύ λαρύγγι ενημέρωσε παρακαλω
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Τελικά δοκιμάστηκε η Βερόνικα από Φώκαιας;
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
λοιπόν Νάταλι από girl networkοτι καλύτερο σε πίπα..μετά βάζω Λίζα από φιλιππιδου..κ 3η Άννα πιπινακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom