Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ιπποκράτους 144

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα btlsantos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
από γνωστό που νοίκιαζε μαγαζί στην περιοχή θα σου πω πως το πιο πιθανό είναι να πλήρωναν κοντά στα 2 με 3 χιλιάρικα άρα για βαλε τα κάτω να δεις εάν συμφέρει...
Τι μαγαζι νοικιαζε!!!
Βαλε αλλα τοσα να'σαι μεσα!!!
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Οποτε καλα υπεθεσα...βαλε αλλα τοσα να'σαι μεσα!!! :)
Μπορει να λεω και λιγα.... :-
κ είχε μια καβλα μες το κομμωτήριο ο μαλακας ούτε κονε δεν μας έκανε πηγαίναμε σαν τους μαλακές
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλο πλήγμα παιδια  >:(. Ήταν το αγαπημένο μου μαγαζί εδώ και χρόνια (2+) ... Ποτέ δεν κατάλαβα τι έπαιξε με αυτό το μαγαζί ρε πούστη μου. Για όσους το ξέρατε θα με καταλαβαίνεται..  Πάντα είχε καλά μουνιά έως τρελά, συνήθως made in Germany !! και από στήσιμο και καθαριότητα ΜΑΚΡΑΝ.... Μιλάμε για μεγάλα γαμάτα δωμάτια όχι απλά καθαρά αλλά αποστειρωμένα (με Detol και αντιβακτηριδιακό εντός!!!), φυσικά και ντους και νιπτήρα, σφραγισμένες πετσέτες πάντα new σεντόνια και πάντα ήσυχο (από τις 10+ φορές που το είχα επισκεφτεί μόνο 2-3 φορές υπήρχε ή ήρθε και κάποιος άλλος .... Τότε τσέκαρα ότι και τα σεντόνια αλλάζουν καπάκι μετά από κάθε επίσκεψη κλπ κλπ.... Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν με όλα αυτά τα καλά και τιμές ίδιες με όλους γιατί ανοιγοκλείνει και γιατί παραμένει ποιο πολύ κλειστό από ότι ανοιχτό ????  :'( :huh:  Είχε κλείσει πάλι πριν το καλοκαίρι, άνοιξε σαν OASIS για κάνα μήνα και κάτι και μετά έφυγε το OASIS πήγε Θησέως και αυτό κλειστό ξανά από αρχές Ιουνίου..  :headbang:
Ξέρει κανείς παλιός και ψαγμένος από δω μέσα τι στο πούτσο παίζει ??? Γιατί έτσι??? Δεν έχει άδεια ??? Έχει ακούσει κανείς αν θα ξανά ανοίξει ??? Μιλάμε για μαγαζί τέζα κλασάτο που έχουν παρελάσει από κει τα καλύτερα στα καλύτερα τους...  :'(  :helpplea:           
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φιλε δεν ξερω τι παιζει αλλα οπως και εσυ ειπες εχω παρει πολλες φορες απιθανα κοριτσια με πρωκτικο κλπ. Χρονια πελατης εκει και τις περισσοτερες φορες απιθανα μ..μισια.Κριμα να παραμενει κλειστο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εδω και δυο μερες η εξωπορτα ειναι ανοιχτη!
Μαλλον επαναλειτουργει
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βικιπαιδεια μου εσυ!!!! :-*

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ναι.....και εχεις ολα τα τηλεφωνα!!! :grin:
:2funny: :2funny:
Εχεις pm!
Υ.Γ Θα σου ζαλισουν τα αρχιδια τωρα με πμ λες κ εισαι νταβας..ποια εχει τωρα κ ποια εχει τωρα?  :P
Καλα να παθεις ρε αλητη  :thefinge: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny: :2funny:
Εχεις pm!
Υ.Γ Θα σου ζαλισουν τα αρχιδια τωρα με πμ λες κ εισαι νταβας..ποια εχει τωρα κ ποια εχει τωρα?  :P
Καλα να παθεις ρε αλητη  :thefinge: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:


Fuck you!!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Δεν ξερω τιποτα!!!Απο εσενα το βρηκα το νουμερο!!! :rolleyes:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065

Πατρισια..ομορφουλικο αλλα ξυνομουρικο!Μου μυρισε ξεπετα κ την εκανα με ελαφρα
Τζουλια...ψηλο μελαχρινο με βαρια φωνη και μετρια αλλα ψιλοκαυλε φατσα για τα γουστα μου!Ισως καπου καπως καποτε να τιμηθει
Κελλυ..την πηρα 2 φορες και θα την ξανατιμησω στανταρ!Παρα πολυ καλη διαθεση κ υπηρεσιες!!Και Φοβερος κωλος συν τοις αλλοις :kissass2:
Υ.Γ Το μπανερακι ειναι οτι να ναι..αλλες τιμες μου ειπε η τσατσα(80 το 69,90 το ελευθερο στοματικο)κ αλλα γραφει!
Τουλαχιστον οι φωτος ειναι ρεαλιστικες
[URL unfurl="true"]http://studio-relax144.com/index.php?option=com_phocagallery&view=categories&Itemid=55&lang=el[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom