Νέα

ΗΠΑ: 30χρονη καθηγήτρια κατηγορείται για σεξουαλικές σχέσεις με 16χρονο μαθητή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Deadpoolrulez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
84
Κριτικές
11
Like
300
Πόντοι
290


:smiling-face-with-heart-eyes:


teacher2.jpg
Αχ. Τι κακό του έκανε και πως θα καταφέρει να το ξεπεράσει ποτέ αυτό? ??? Δηλαδή ο τύπος πήγε να βγει και δαρμενος αφού γάμησε αυτή ? Δηλαδή τι θέλει να πει ο Άγγλος, ότι τον εκμεταλλεύθηκε η γυμνάστρια του σχολείου?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.682
Πόντοι
3.656
Αχ. Τι κακό του έκανε και πως θα καταφέρει να το ξεπεράσει ποτέ αυτό? ??? Δηλαδή ο τύπος πήγε να βγει και δαρμενος αφού γάμησε αυτή ? Δηλαδή τι θέλει να πει ο Άγγλος, ότι τον εκμεταλλεύθηκε η γυμνάστρια του σχολείου?

Εν τω μεταξύ,ο μαθητής ήταν τότε 18 κι αυτή 23 :confused:

Στην ανώμαλη φεμινολοατκικη Δύση,αμα ήταν καθηγηγητής-μαθητής ή καθηγήτρια-μαθήτρια,προφανώς δεν θα υπήρχε θέμα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.682
Πόντοι
3.656

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Sτο εξωτερικό τα αγόρια κάνουν σεξ από μικρή ηλικία, που το περίεργο? Στην Ελλάδα αντιθετα μόνο οι γκόμενές κάνουν σεξ από μικρή ηλικία, ενώ τα αγοράκια τα τρώει η μαλακια..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.682
Πόντοι
3.656
Καθηγήτρια έφτιαχνε κεικ με σπέρμα του άντρα της και τα έδινε σε μαθητές

 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Eχεις δικιο τυπε το καημενο το παιδι τη του κανε η κακια και αδιστακτη καθηγητρια θα χει ψυχολογικα προβληματα απο δω και περα
ναι, καταδικάζεται να μείνει για πάντα ψυχαναγκαστικά στρέιτ.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216

....... τον Φεβρουάριο, το Εφετείο της Νέας Νότιας Ουαλίας μείωσε την ποινή της κατά 18 μήνες και πλέον είναι ελεύθερη.

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.682
Πόντοι
3.656

....... τον Φεβρουάριο, το Εφετείο της Νέας Νότιας Ουαλίας μείωσε την ποινή της κατά 18 μήνες και πλέον είναι ελεύθερη.

:rockon:

Η Σμιθ συνελήφθη και κατηγορήθηκε για παράνομη σεξουαλική δραστηριότητα με ανήλικο, άσεμνη επίθεση σε άτομο κάτω των 16 ετών και σκόπιμη σεξουαλική επαφή, ενώ δήλωσε στο δικαστήριο πως το αγόρι ήταν εκείνο που την παρέσυρε, προσπαθώντας να ρίξει όλη την ευθύνη στον 14χρονο.


:rockon:
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
354
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Δεν νομίζω να τον χαλασε τον πιτσιρικά το σκηνικό....
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Που τα βρισκουν οι κεραταδες παντως...

"ασεμνη επιθεση" "σκοπιμη σεξουαλικη επαφη"...με λενε Ριζο και οπως θελω τα γυριζω

Ας ηταν κανας αντρας 30αρης με 16χρονο,βιαστης-παιδοφιλος κα ωραια θα ακουγε
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Ο πρωτος μου οργασμος, ηταν μεσα σε αιθουσα σχολειου στο τελευταιο θρανιο (πεμπτη δημοτικου). Δεν ηξερα καν οτι ο πουτσος βγαζει υγρα, οποτε απλα χαιδευα αδιαφορα την ημιστυση μου για μερικα λεπτα, ενιωθα μια ευφορια, και μολις μου κοπηκαν τα ποδια απο την ευχαριστηση, το εκανα συνεχεια. Το σπερμα πρεπει να ηταν ελαχιστο γιατι αργησα πολλες βδομαδες να παρω χαμπαρι τι παιζει.

:jerking2: βαραγα μεσα στη ταξη για κατι μιλφαρες δασκαλες (6/10 γαμευσιμες, στο φροντιστηριο αγγλικων μια 8/10 που τον εκανα λαστιχο). Καποιες ενδεχομενως να το πηραν χαμπαρι, παροτι ημουν διακριτικος, γιατι μερικες φορες βαραγα πανω απο μια ανα ημερα, αλλα καμια δεν μου ειπε κατι ποτε, ευτυχως.

Χρονια μετα, απο τα μεγαλυτερα λαθη της ζωης μου, το οτι δεν εκανα κινηση προς μια μιλφ καθηγητρια (λυκειο) που γουσταρε απειρα, αλλα το εδειχνε με πολυ διακριτικους/ρομαντικους/παλιομοδιτικους τροπους. Σκεπτομενος ως ενηλικας το ποσα σημαδια μου ειχε δειξει ως ενδιαφερον, κοβω τα αρχιδια μου οτι δεν ηταν η ιδεα μου. Ημουν καφρος τοτε και ειχα και πουτανακια να ασχολουμαι, οποτε ποτε δεν της εδωσα την δεουσα σημασια, και η αληθεια ειναι οτι την ξεφτυλιζα και λιγο μεσα στην ταξη (ενας κακος μαθητης απεναντι σε μια οχι αυστηρη καθηγητρια). Την τελευταια χρονια πηρε μεταθεση. Προσπαθησα να την εντοπισω οταν ημουν 20-21, χωρις μεγαλη επιτυχια (ειχε αλλαξει σχολειο).

2 χρονια πριν (2019) την εντοπισα Online στα σοσιαλ, σε καποια ακυρη εκδηλωση του τομεα της (δεν επεσα τυχαια πανω στη φωτο της. εσκεμμενα googlara απο περιεργεια να δω αν υπαρχει καπου), και δυστυχως εχει σιτεψει αρκετα, οταν μου εκανε μαθημα ηταν οριακα 40, τωρα στα 55+ δεν θα ελεγα οτι ειναι του γουστου μου για να επικοινωνησω. Αν η μοιρα μου την πεταγε στο δρομο τυχαια, εννοειται θα της μιλουσα, και επειδη υπαρχουν ψηγματα ρομαντισμου μεσα μου, νομιζω πως θα ενεδιδα σε οποιαδηποτε προταση της, ακομα κι αν η ηλικια/εμφανιση της δεν ειναι το δυνατο της σημειο. Απωθημενα ειναι αυτα αλλωστε.

Παντα να αδραζετε τις ευκαιριες που σας δινει η ζωη. Περισσοτερες σκεψεις με "βασανιζουν" για τα ρισκα που δεν πηρα, παρα για τις χυλοπιτες που εφαγα. Καλυτερα να παιξεις και να χασεις, παρα να μην παιξεις καθολου (στο ερωτικο/φλερτ κομματι παντα).

Πω τι τα θυμηθηκα τωρα, παλι στις 10ευρες πουτανες θα πνιξω τον πονο μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.682
Πόντοι
3.656
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.074
Πόντοι
6.056
Κάποτε αυτα τα σκηνικα τα βλέπαμε μονο σε τσόντες και λέγομαι οτι αυτα δεν γίνονται με τίποτα στην πραγματικότητα!
 
OP
OP
ΦΑΚΙΡΗΣ

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.003
Πόντοι
34.168
Κάποτε αυτα τα σκηνικα τα βλέπαμε μονο σε τσόντες και λέγομαι οτι αυτα δεν γίνονται με τίποτα στην πραγματικότητα!
Κάποτε αυτα τα σκηνικα τα βλέπαμε μονο σε τσόντες και λέγομαι οτι αυτα δεν γίνονται με τίποτα στην πραγματικότητα!
Και ο προκατοχος της λεει ειχε κατηγορηθει το ιδιο..
Τι σχολειο μπουρδελο ειναι αυτο?
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
64
Like
147
Πόντοι
0
Σε λάθος χώρα γεννήθηκα,σε λάθος δεκαετία . . . διάολε όλα λάθος. . . ! ! !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom