Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (27 μέλη και 261 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Γεια χαρα αγαπητοί μου κ αγαπητες μου αν υπαρχει η δυνατότητα ήθελα να ρωτήσω κριτικες για την βικτωρια απο Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο αδύνατη ξανθιά καρέ μαλλιά Που συνήθως ειναι με την Τσατσα με την άχρηστη συμπεριφορά που ειναι αληφη απο το πιόμα που μπορούμε να βρούμε αν ήταν σε κάποιο αλλο καταστημα έστω με αυτό η αλλο ονομα..
Νομίζω ήταν στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο σαν Βίκυ.
Όντως 2 φορές που την είχα δει ήταν κωλοτρυπίδα.  :rockon: :S :S :S
Δες κριτικές από αυτό το σπίτι  :hi:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
καλο μεσημερι σε ολυους. εγω θα συστηνα την τζουλιαννα για πρωκτικο. της αρεσει να ειναι ανασκελα με τα ποδια ειτε στο πλαι ειτε στους ωμους και ν την καρφωνουν στο κωλο δυνατα
Και εγώ αυτή θα έλεγα για άνετο πρωκτικό που θέλει ο παίκτης, αλλά έχει χαλάσει αισθητά από άποψης εμφάνισης...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα στο Φυλης109 ισόγειο στην πρωινή βάρδια έχει έρθει μια καινούργια κοπελίτσα νεαρή Ελένη κάποιος συνάδελφος έγραψε μια παράθεση πως είναι καλή μήπως δοκιμασε κανένας?
Επίσης μια πληροφορία για την ψηλή Μιλφαρα Αλεξία Ρωσσιδα από Κωνσταντινουπόλεως 166Α θα απουσιάζει μέχρι και τέλος του χρόνου
Για την Βικτώρια αδύνατη κοπέλα υπάρχουν κριτικές στο Ιωαννίνων3 με το όνομα Βίκυ είναι η ίδια κοπέλα το πιωμα στο μαγαζί αυτό Κωσταντινουπολεως166Α μετά το απόγευμα είναι συνήθεια το κονιάκ πάει σαν αμόλυβδη εκεί.
Καλο μεσημέρι
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν λίγο από Ιασωνος46 όροφο καθώς με ενημέρωσε ο φίλος Πανουργιας από την επιτροπή εξωθεσμικων αγωνιστών στο μαγαζί βρίσκονται δύο πολύ ωραίες για τά δεδομένα της περιοχής μια ξανθιά Λίζα με κοντό μαλλί  και μια Άννα τα δωμάτια γεμάτα πολύ ενδιαφέρουσες περιπτώσεις και οι δύο
 

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
447
Πόντοι
290
Κυριακη Πρωινη βαρδια
Βεργας 3 Κατω Μια Βικτωρια πετιτ με μικρο βυζακι προγραμμα φουλ εκτος κωλου ανακοινωσε η υπηρεσια. Φανηκε παιχνιδιαρα και το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω τι ρολο βαραει μεσα, την εχει δοκιμασει κανεις?
Βεργας 3 Πανω ηταν μονο η Λανα. Η Βικυ μου ειπαν θα γυρισει μετα τις 15 του μηνα.
Βεργας 7 ηταν 2 που δε συγκρατησα ονοματα αλλα η μια πολυ χοντρη και τρομακτικη που βγηκε εξω με μαστιγιο και καταλαβα οτι ειναι για αλλα γουστα. Φανηκε ωραιο ατομο παντως με χιουμορ αλλα η οψη της με εκανε να αναρωτηθω τι φετιχ υπαρχουν στον κοσμο.
Φ72 Νικολ μια μαυρομαλλα πιτσιρικα κοντουλα και με ελαφρια πιασιματα αλλα σφιχτη. Τσαχπινα που με εβαλε σε σκεψη αλλα ουτε γι αυτην ξερω τπτ, την εχει παρει κανεις?
Φωκαιας 9 αριστερα η Αρινα οπου κατεθεσα και ειναι το στανταρακι μου τελευταια.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πέρασμα πριν λίγο από Ιασωνος46 όροφο καθώς με ενημέρωσε ο φίλος Πανουργιας από την επιτροπή εξωθεσμικων αγωνιστών στο μαγαζί βρίσκονται δύο πολύ ωραίες για τά δεδομένα της περιοχής μια ξανθιά Λίζα με κοντό μαλλί  και μια Άννα τα δωμάτια γεμάτα πολύ ενδιαφέρουσες περιπτώσεις και οι δύο
Μπορείς να δώσεις παραπάνω πληροφορίες, τύπου στήθος, ύψος κλπ;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η Λίζα είναι πιο ψηλή ωραίο πρόσωπο και η Άννα πιο κοντή τις είδα ελάχιστα καθώς πήγαιναν από δωμάτιο σε δωμάτιο οπότε δε μπορώ να πω κάτι παραπάνω πάντως είναι καλες
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Επιγραμματικά πριν λίγο...



Φυλής 71 ισόγειο:
Ντιάνα,η όμορφη καστανή κοντοπούτανη με το ωραίο σωματάκι.
Δίχως πρωκτικό απόψε.

Φυλής 71 όροφος:
Στέλλα,η ξανθιά σχετικά αδύνατη μιλφ με τον ψιλοζουμερό κώλο τον οποίο και δίνει.

Φυλής 69 όροφος:
Μπέλα,η μελαχροινή ζουμερή με τον ωραία γεμάτο κώλο.
Ανακοινώθηκε μόνο ελεύθερο στοματικό.

Κλειστό το Φυλής 69 ισόγειο-έφευγε η Τζούλια.

Φυλής 67:
Ελένη,η ξανθιά μιλφ με το ωραίο αδύνατο κορμί-και το σιλικονάτο στήθος.

Φυλής 65 ισόγειο:
Σιμόνα,η μελαχροινή μπάνικη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65 όροφος:
Χριστίνα,το μελαχροινό κοντοπούτανο πιπίνι.
Με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 84 ισόγειο:
Σόνια,η γνωστή μελαχροινή αλογοπιτσιρίκα.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Κλειστό το Φυλής 84 όροφος.

Φυλής 86 όροφος:
Λάουρα,η ξανθιά ζουμερή κωλαρού.Με πρωκτικό.

Φυλής 86 ισόγειο:
Ρόξη,η ξανθιά λευκόσαρκη συμπαθητική κοπέλα με πιασιματάκια και Τάνια,η καστανή πολύ αδύνατη πιτσιρίκα.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό σε σώμα και στόμα.

Φυλής 61:
Ράκελ,νόστιμη μελαχροινή μικρούλα με ζουμερό κώλο και Μισέλ,η μελαχροινή βυζοπιτσιρίκα.
Με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 74:
Αριστερά,η Κασάνδρα,το μελαχροινό νόστιμο κοντούλικο με καλό σωματάκι και μπάνικο κωλί το οποίο και δίνει.
Κλειστό το δεξί μαγαζί.

Φυλής 72:
Νικόλ,η γλυκιά μελαχροινή μικρόσωμη πιτσιρίκα.
Με ελεύθερο στοματικό.

Κλειστά το Φυλής 66 αριστερά.

Φυλής 66 δεξιά:
Τατιάνα,η ψηλή καστανόξανθη με τον ωραίο κώλο.

Φυλής 56:
Άννα-Ιλόνα,η γνωστή ξανθιά λευκόσαρκη κοπέλα με το θηλυκό πρόσωπο.

Φυλής 54 ισόγειο:
Νικόλ,η καστανή μικρή με το πονηρό μούτρο-με ωραίο ψιλοζουμερό στήθος.

Φυλής 54 όροφος:
Χριστίνα,η καστανή μουναροπιτσιρίκα,όμορφο πρόσωπο και μπάνικο κορμί.



Στη Φωκαίας...



Φωκαίας 24:
Δύο καινούριες!
Ντάρια,καστανόξανθη κοπέλα με συμπαθητικό προσωπάκι.
Καλό σώμα,σχετικά αδύνατο-όχι εντελώς στεγνό.
Αμήχανη στο σαλόνι και ελκυστικά ντροπαλή.
Ενδιαφέρουσα εμφανισιακά!
Χριστίνα,ξανθιά λευκόσαρκη κοπέλα.
Με γλυκό πρόσωπο.
Ζουμερή στο σώμα,τοπικά κάπου ξεφεύγει αλλά γλυκιά στο σύνολο.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα και για τις δυο.

Φωκαίας 27 όροφος:
Άννα,η νόστιμη ξανθιά κοντοπούτανη πιτσιρίκα.
Καλό σωματάκι,αδύνατο.
Από τις πιο γλυκιές που είδα απόψε!

Φωκαίας 27 ισόγειο:
Εμμανουέλλα,ξανθιά κοπέλα.
Ασπρουλιάρα με πρόσωπο ψιλοάγριο (λόγω μύτης) αλλά με καλό στυλιαροκορμί.
Σχετικά κοντή σε ύψος.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό.

Κλειστό το Φωκαίας 25 ισόγειο.

Φωκαίας 25 όροφος:
Άννυ,η γνωστή καστανή σιλικονάτη με το αδύνατο σώμα.
Με φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 19:
Αναστασία,η όμορφη μελαχροινή κοπέλα με το σχετικά αδύνατο κορμί-αν και έχει πάρει τοπικά.
Η γνωστή Μιρέλα από Μεταξουργείο.
Με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.

Φωκαίας 17 όροφος:
Κρίστυ,η συμπαθητική καστανόξανθη μικρή με το πολύ αδύνατο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Μικαέλα,η μελαχροινή θηλυκή σκιστομάτα με το ελαφρώς ζουμερό αλλά ωραίο σώμα.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Κλειστά τα Φωκαίας 7 και Φωκαίας 9.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
ψες στην τριτη βαρδια το πουλι μου με οδηγησε στην γνωστη γωνια αχιλλεως και μαραθωνος
απο το ακριανο εβγαινε η ολγα μελαχρινη μικροσωμη γενικα ομως σφιχτη με ενδιαφερον μνι και πιπα οπως ειχα πει την προηγουμενη βδομαδα .... την ειχε αντικαταστισει η λινα με ιδιο σωματοτυπο και κοντα μαλλια....
μπηκα εκει λοιπον και η κοπελα ενω ειναι συνεργασιμη η πιπα της ειναι επιπονη για το πουτσοκεφαλο και μετα κοπων και βασανων μου σηκωθηκε αλλα στα 4 οταν ηταν ειχε κατσει περιεργα και ειναι και το μνι λιγο ανοιγμενο οποτε μου πεφτει και την εδιωξα ....
για μενα δεν κανει δυστυχως...
παω στο μεσαιο οπου ηταν η αλεξανδρα πρωην αννα απο 134 φυλης....
πιο μεγαλη σε ηλικια μιλφακι με καλο σωματακι για την  ηλικια της απαλο δερμα ... οταν ηταν φυλης δεν την ειχα δοκιμασει οποτε μπαινω ... γενικα σε αγκαλιαζει σε φιλαει δεν ηθελε χωρις πιπα μου τον παιζει ατεχνα .... και
παει να βαλει καπελο χωρις να ειναι σηκωμενη ..... το αποτελεσμα ηταν δεδομενο απο την αρχη λοιπον
εκανε μια πιπα χωρις τεχνη λιγο της τον εβαλα αλλα ετσι οπως ειχε κατσει το προφυλακτικο δεν καταλαβαινα τιποτα..
πηγε να μου τον παιξει αλλα της ειπα να φυγει και αυτη....ακυρο λοιπον απο μενα και σε αυτη ...
το τριτο δελο κλειστο...
παω απο βεργας λοιπον μηπως εχει μεινει καμια ξεχασμενη ... στο 7 ηταν δυο μικρες σε ηλικια κοπελες με
μπαμπατσικα σωματα οχι χονδρες αλλα εδειχναν βαριεστημενες και χωρις κατι ιδιαιτερο εμφανισιακα
στο 3 ηταν μονο το δεξια με την ναντια οπως ειχα περιγραψει τη προηγουμενη βδομαδα ξανθια νταρντανοειδης
πιτσιρικα με 3ρια βυζια στητά και σφιχτο κορμι ... ηταν και αυτη στους σαρκινους στοχους μου οποτε .....
η κοπελα δεν κανει πιπα της προκοπης αλλα σε φιλαει παντου και σε αφηνει να την φιλήσεις παντου
και δειχνει να της αρεσει οποτε λειτουργησε μετα απο την ολη ταλαιπωρια το εργαλειο και της τον εχωσα ....
το νεανικο μνακι της ειχε καλη αισθηση και μου εμιενε καλη εντυπωση για αυτη λοιπον ....
δεν αντεχα να παω στα διπλα της λιοσιων 73 πανω κατω αλλα απο οτι ειδα στις βαρδιες δεν ηταν η μαιρη ψηλη μελαχρινη
με την οποια γαμιωμαστε ωραια ... οποτε εφυγα για υπνο!!

 





 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
βραζιλιανες ειναι στο κωνσταντινουπολεως 130 που τωρα ειναι κλειστο κανενα τριμηνο περιπου......αν ξερει κανενας τι παιζει εκει ας γραψει....ηταν μονιμως εκει η μελισσα απο ιωαννινων
==
Μετά  την ..τρομοκράτηση  που φαίνεται ότι υπέστη ο φίλος συναγωνσιτής στο Βέργας 7 από την Κωννσταντίνα την Αγρινιώτισα.. :o :s&m_2:,Να κάνουμε μία ιστοριογραφική.. επανάληψη. Κων 130= το  πρασινωπό πρώην Brazil house, τότε με την  αειθαλή Πατρίτσια  και την μουσική  που επαναλαμβόταν με λούπα κάθε 1.10"... :cheesy: Ιωαν3=  το πρωην Latin House τότε με την gilf Βουλγάρα τσατσά  και τις μαύρες λατίνες  που όμως ήσαν σχεδόν όλες ( πολυ) μαύρες Βουλγαροτσιγγάνες.. :)
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Ιωαν3=  το πρωην Latin House τότε με την gilf Βουλγάρα τσατσά  και τις μαύρες λατίνες  που όμως ήσαν σχεδόν όλες ( πολυ) μαύρες Βουλγαροτσιγγάνες.. :)

σαν αυτες στο φ61 δηλαδη χαχα
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Λαουρα φ86β εγραψα κριτικη αλλα επειδη δεν νομιζω να ανεβει ουτε αυτη τα γραφω κ εδω μπας και σωσω κανενα συναγωνιστη.

Μετριας εμφανισης κοπελα ξανθια με πρασινα ματια (αν ειδα καλα)με λιγα παραπανισια κιλα και κωλαρα που τη δινει.Με ξεγελασε το τσαχπινικο σαλοναρισμα αλλα μολις μπηκε καταλαβα τι φολα θα φαω. μπενει μεσα με ενα ψευτομαγκικο στυλακι που με ξενερωνει προσωπικα, 0 προκαταρτικα αλλα οταν λεω 0 ειναι 0 δηλαδη μπαινει μεσα ανοιγει καποτα και την βαζει σε εντελως πεσμενη τσαπου, με το ζορι καταφερνω να χω μια 50% στηση οχι απο την ελεηνη πιπα της των 15 δευτερολεπτων αλλα επηδη της χουφτωνα τον κωλο ετσι που ειχε μισοξαπλωσει μπρουμητα μετα, για να κανει αυτη χαδια ουτε λογος, προσπαθουσα να τον βαλω στον κωλο της κανα 2λεπτο και σφιγγοταν για να μην μπει ενω σε καθε αποτυχια διυσδησης μου ελεγε ειρωνικες μαλακιες οπως ΄΄οχι΄΄ η ΄΄τσου΄΄ :angry:. τα πηρα πολυ ασχημα και της λεω με πολυ αγριο τροπο το κανεις απο κωλο η οχι? οταν ειδε οτι θα κανω φασαρια μου ειπε το κανω και ως δια μαγειας ανοιξε η τρυπα της και μπηκε ο πουλος χωρις δυσκολια. με τα νευρα που με ειχαν πιασει λεω τωρα θα σου δωσω το κωλοτρυπιδι στο χερι μωρη πουτανα αλλα μπα... μετα απο 4-5 πιστονιες μου λεει ελα τελειωνε πρεπει να φυγω (στα 6-7 λεπτα) και ταυτοχρονα η κωλογρια τσα2 χτυπησε την πορτα. λεω στην τανα κατσε σε λιγο τελιωνω. μου λεει με ειρωνια ααααντε περιμενω. αν δεν ειχα 3 μερες να χυσω δεν τελειωνα με τιποτα με την παλιοκαριολα. μαυρο σε αυτην και στην τσατσα αλλα και στην αλλη τη χοντρη τη Σαρα που δουλευει στον ιδιο οικο (εχω φαει φολα απο αυτην οταν ηταν στην φωκαιας στο υπογειο απεναντι απο το ελενοσπιτο)
ειμαι σιγουρος οτι η λαουρα ειναι γυφτισα. μονο τους γυφτους εχω δει να χουν τετιο στυλακι μαγκια κλανια.
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Λαουρα φ86β εγραψα κριτικη αλλα επειδη δεν νομιζω να ανεβει ουτε αυτη τα γραφω κ εδω μπας και σωσω κανενα συναγωνιστη.

Μετριας εμφανισης κοπελα ξανθια με πρασινα ματια (αν ειδα καλα)με λιγα παραπανισια κιλα και κωλαρα που τη δινει.Με ξεγελασε το τσαχπινικο σαλοναρισμα αλλα μολις μπηκε καταλαβα τι φολα θα φαω. μπενει μεσα με ενα ψευτομαγκικο στυλακι που με ξενερωνει προσωπικα, 0 προκαταρτικα αλλα οταν λεω 0 ειναι 0 δηλαδη μπαινει μεσα ανοιγει καποτα και την βαζει σε εντελως πεσμενη τσαπου, με το ζορι καταφερνω να χω μια 50% στηση οχι απο την ελεηνη πιπα της των 15 δευτερολεπτων αλλα επηδη της χουφτωνα τον κωλο ετσι που ειχε μισοξαπλωσει μπρουμητα μετα, για να κανει αυτη χαδια ουτε λογος, προσπαθουσα να τον βαλω στον κωλο της κανα 2λεπτο και σφιγγοταν για να μην μπει ενω σε καθε αποτυχια διυσδησης μου ελεγε ειρωνικες μαλακιες οπως ΄΄οχι΄΄ η ΄΄τσου΄΄ :angry:. τα πηρα πολυ ασχημα και της λεω με πολυ αγριο τροπο το κανεις απο κωλο η οχι? οταν ειδε οτι θα κανω φασαρια μου ειπε το κανω και ως δια μαγειας ανοιξε η τρυπα της και μπηκε ο πουλος χωρις δυσκολια. με τα νευρα που με ειχαν πιασει λεω τωρα θα σου δωσω το κωλοτρυπιδι στο χερι μωρη πουτανα αλλα μπα... μετα απο 4-5 πιστονιες μου λεει ελα τελειωνε πρεπει να φυγω (στα 6-7 λεπτα) και ταυτοχρονα η κωλογρια τσα2 χτυπησε την πορτα. λεω στην τανα κατσε σε λιγο τελιωνω. μου λεει με ειρωνια ααααντε περιμενω. αν δεν ειχα 3 μερες να χυσω δεν τελειωνα με τιποτα με την παλιοκαριολα. μαυρο σε αυτην και στην τσατσα αλλα και στην αλλη τη χοντρη τη Σαρα που δουλευει στον ιδιο οικο (εχω φαει φολα απο αυτην οταν ηταν στην φωκαιας στο υπογειο απεναντι απο το ελενοσπιτο)
ειμαι σιγουρος οτι η λαουρα ειναι γυφτισα. μονο τους γυφτους εχω δει να χουν τετιο στυλακι μαγκια κλανια.
Το φυλης86α απο τοπ που ηταν με την Βερόνικα και με τις αλλες πρωτα εχει γινει μαυρο χαλι
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παίδες.... Άντζελα Αλβανίδα ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα που έδινε και βαλβίδα απλοκωλα στο Αλκιβιαδου ξέρουμε τι απέγινε;;;

Επίσης η Κατερίνα η Σερβα;;;;
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Πριν λίγο...


Στα μεγάλα νούμερα της Φυλής...


Φυλής 109 όροφος:
Αλεξία!
Καινούρια κοπέλα που παρουσιάστηκε ως Ελληνίδα!
Καστανόξανθη λευκόσαρκη πιτσιρίκα.
Με όμορφο πρόσωπο και καλό σωματάκι,αδύνατο όσο πρέπει.
Με μικρό στήθος και μπάνικο κωλί.Απλό πρόγραμμα.
Μαζί της η Ειρήνη...
Η γνωστή ξανθιά ασπρουλιάρα κοπέλα με το αδύνατο κορμί.
Μέτρια φάτσα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109 ισόγειο:
Μαρίνα!
Καστανή κοπέλα με νόστιμο πρόσωπο.
Ωραίο σωματάκι,αδύνατο.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 134 όροφος:
Τίνα,η ξανθιά με το μέτριο πρόσωπο και το ζουμερό-ψιλοατσούμπαλο κορμί.
Γνωστή κι από τα Φωκαίας 9,Φυλής 74.Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 ισόγειο:
Γκαμπριέλλα!
Η μελαχροινή σκουρόδερμη βυζαρού.
Προστυχόφατσα και ζουμερή με καλή κωλάρα.Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 υπόγειο:
Νικόλ!
Μελαχροινή κατσαρομάλλα πιτσιρίκα.
Τσουπωτή στο σώμα και με γλυκό πρόσωπο.
Με ωραίο ζουμερό κώλο.
Ελεύθερο στοματικό στο μενού της.

Πιπίνου 65:
Τζούλια,η ξανθιά ασπρουλιάρα αδύνατη μιλφ,με φάτσα περίεργη λόγω φουσκωμένων χειλιών κλπ κλπ.Φουλ πρόγραμμα.


Στα κεντρικά....


Φυλής 81:
Τάνια!
Ξανθιά μιλφ.
Με συμπαθητικό αν και ψιλοσπασμένο πρόσωπο.
Σώμα σχετικά αδύνατο αλλά όχι στεγνό.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 ισόγειο:
Μουναροδίδυμο!
Μαίρη,η καστανή σκουρόδερμη κορμάρα!Με ροζ μαγιουδάκι!
Και Ντιάνα!
Η μελαχροινή μουναροπιτσιρίκα...
Με μαύρο κολλητό ολόσωμο κορμάκι.

Φυλής 71 όροφος:
Στέλλα.
Ξανθιά μιλφ,απλά συμπαθητική στο πρόσωπο.
Με λίγα πιασίματα στο σώμα-και πιο πολύ στον κώλο.
Με πρωκτικό.

Φυλής 69 ισόγειο:
Τζούλια!
Η γνωστή ξανθιά λευκόσαρκη και ζουμερή κοπέλα.
Κλασσικά γυμνόστηθη στο σαλόνι.
Με πρωκτικό.

Κλειστό το Φυλής 69 όροφος όπως και το Φυλής 67.

Φυλής 65 ισόγειο:
Χριστίνα!
Το μελαχροινό κοντοπούτανο πιπίνι.
Με γλυκό κοριτσίστικο προσωπάκι και αδύνατη-με καλό στητό βυζί.
Ανακιινώθηκε ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65 όροφος:
Σόνια,η γνωστή μελαχροινή αλογοπιτσιρίκα-με αψεγάδιαστο κορμί!
Ξώβυζη και με λευκό μικροσκοπικό στριγκοειδές εσώρουχο.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84 ισόγειο:
Μπέλλα!
Μελαχροινή κοπέλα.
Γλυκιά φάτσα και με πιασίματα στο κορμί-με ζουμερό κώλο.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Κλειστό το Φυλής 84 όροφος.

Φυλής 86 όροφος:
Λάουρα,η ξανθιά ασπρουλιάρα με το γεμάτο κορμί-και την ωραία ζουμερή κωλάρα που (υποτίθεται ότι) δίνει.

Φυλής 86 ισόγειο:
Ρόξη!
Ξανθιά κοπέλα,λευκόσαρκη.
Με θηλυκό πρόσωπο και όχι άσχημο σώμα που έχει λίγα πιασίματα.
Φορούσε ένα ωραίο μαύρο εσώρουχο-κορμάκι.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό σε σώμα και στόμα.

Φυλής 61:
Ρακέλ!
Μελαχροινή,σκουρόδερμη πιτσιρίκα.
Συμπαθητική,με καλό σωματάκι-πιο γεμάτη στον κώλο.
Με ελεύθερο στοματικό.

Κλειστά το Φυλής 59.

Φυλής 66 αριστερά:
Άντζελα,μελαχροινή σκιστομάτα μιλφ με σπασμένο πρόσωπο.
Αδύνατη στο σώμα.Με πρωκτικό.

Φυλής 66 δεξιά:
Τατιάνα!
Ψηλή,ξανθιά κοπέλα.
Συμπαθητική με ψιλογεμάτο κορμί απ'το οποίο ξεχωρίζει χαρακτηριστικά ο πεταχτός-ζουμερός κώλος της.

Φυλής 56:
Γιάννα!
Η γνωστή μελαχροινή.
Ψηλή,θηλυκή,ωραία γυναίκα,κορμί καλό με τις καμπύλες του εκεί που πρέπει.

Φυλής 54 ισόγειο:
Αλίνα!
Καστανόξανθη πιτσιρίκα.
Συμπαθητική και με σώμα που δεν το λες αδύνατο ή στεγνό αλλά είναι καλό.

Κλειστό το Φυλής 54 όροφος.



Στη Φωκαίας...



Φωκαίας 7:
Δεξιά,η Αλεξάνδρα.
Μελαχροινή μιλφ,με μέτριο πρόσωπο.
Σώμα γεμάτο,τοπικά ξεφεύγει αλλά δεν δείχνει λόγω του ύψους της.
Η πρώην Μελίνα από Λιοσίων 76.
Με πρωκτικό.
Ευθεία,η Έλενα!
Ξανθιά,ψηλή,ωραία και κορμάρα.
Ίσως η πιο ωραία του σημερινού πρωινού!

Κλειστά τα Φωκαίας 9.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Πάολα!
Καστανή πιτσιρίκα.
Γλυκοπρόσωπη με λίγα πιασίματα επάνω της που προσπαθεί να τα κρύψει με ένα μαύρο ολόσωμο δικτυωτό.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Κλειστό το Φωκαίας 17 όροφος.

Φωκαίας 19:
Μαρία!
Μελαχροινή,σχετικά ψηλή κοπέλα.
Συμπαθητική στο πρόσωπο.
Σώμα που έχει αρχίσει να γεμίζει-ιδίως στον κώλο.Με πρωκτικό.

Κλειστό το Φωκαίας 25 όροφος.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Μαρία!
Καστανή πιτσιρίκα με συμπαθητικό πρόσωπο.
Κορμί όχι αδύνατο με λίγα ωραία πιασίματα.
Η Μαρία από Λιοσίων 76 ισόγειο.



Στη Διδύμου...



Διδύμου 7 αριστερά:
Νικόλ!
Καστανή μικρή κοντοπούτανη.
Πονηρόφατσα και με ψιλοκαμπυλάτο κορμί-ωραίος κώλος και ελαφρώς γεμάτο στήθος.

Διδύμου 7 δεξιά,μόλις άνοιγε-κλασσικά με την τατουαζάτη Τζωρτζιάννα με την ωραία κωλάρα!

Διδύμου 8 όροφος:
Σοφία!
Μελαχροινή πιτσιρίκα.
Με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο σωματάκι-όχι μοντελέ πάντως.
Από τις πιο ωραίες απ'τις μικρές που δούλευαν σήμερα.

Διδύμου 8 ισόγειο:
Βερόνικα,η γνωστή ξανθιά θηλυκή μιλφ με τα ωραία πιασίματα.

Διδύμου 16:
Αναστασία,η ξανθιά "ντροπαλή" λευκόσαρκη μιλφ με τις ωραίες βυζάρες.
Μαζί της η Όλγα,το καστανό θωρηκτό.

Διδύμου 18 υπόγειο:
Ντιάνα,μελαχροινή με φάτσα άγριας ιθαγενούς.
Κορμί απερίγραπτο,κωλάρα διαστημική.
Με φουλ πρόγραμμα.

Διδύμου 18 ισόγειο:
Λίζα,ξανθιά νταρντανομιλφ.
Λευκόσαρκη,θηλυκή φάτσα αλλά και με σώμα εντελώς ακανόνιστο που δεν το "σώζει" ούτε το ύψος της.
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός κώλου.

Κλειστό το Διδύμου 20.

Διδύμου 22:
Άννα η μυστήρια,η ξανθιά μιλφ με το αδύνατο-μαυρισμένο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό σε σώμα και στόμα.
Μαζί της η Γκαμπριέλλα.
Ξανθιά κοπέλα,με μέτριο πρόσωπο και σώμα ψιλοσουλουπωμένο σε σχέση με τότε που δούλευε ως (φολο)Λάουρα στη Φωκαίας 27.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27:
Τζούλια η μελαχροινή νταρντάνα με απίθανη κυτταριδοκωλάρα την οποία και δίνει.
Μαζί της η Ειρήνη.
Ξανθιά ασπρουλιάρα μιλφ,απλά συμπαθητική με ελαφρώς ζουμερό σώμα.Εμφανισιακά ψιλοαδιάφορη και άχρωμη.


Επίσης....


Έλλης 3:
Βικτώρια,η πρώην Βίκα από Αλκιβιάδου 16.
Καστανόξανθη σκιστομάτα μιλφ.
Θηλυκό πρόσωπο και με ζουμερό κορμί.
Τιμιότατη μιλφοπερίπτωση-με πέρασμα και από μασάζ στη Μιχαλακοπούλου.
Με πρωκτικό.


Αλκιβιάδου 16α:
Σόνια,η μελαχροινή εντυπωσιακή ψηλή μιλφ με τις προκλητικές βυζάρες.

Αλκιβιάδου 16γ:
Άνκα,η γνωστή καστανή σκουρόδερμη κοπέλα.

Κλειστό το Αλκιβιάδου 16β.
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Η Ελενα απο Φωκαιας 7 δουλευει μονο πρωινα;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Παίδες.... Άντζελα Αλβανίδα ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα που έδινε και βαλβίδα απλοκωλα στο Αλκιβιαδου ξέρουμε τι απέγινε;;;

Επίσης η Κατερίνα η Σερβα;;;;
η Άντζελα φίλε μου είχε φύγει για Αλβανία περίπου τον Αύγουστο του 2017 επειδή είχε σπάσει το πόδι της η μητέρα της,λογικά δεν θα είχε άλλον να την φροντίζει..κ η ίδια κάθησε να την προσέχει επειδή εχει καλη καρδιά κ ειναι κ τίμια..
Πριν λίγο καιρό είχε αναφερθεί απο κάποιο μέλος του site με μεγαλύτερη εμπειρια απο εμένα οτι βρίσκεται για δουλειά στη Γερμανία..πάνω στην ειδικότητα της σαν κοινή γυναίκα..
Να ευχηθούμε να ειναι καλα αυτη κ η μαμά της κ με το καλο να ξανά έρθει.
Μου κάνει όμως εντύπωση Ελλάδα Γερμανία διασυνδέσεις σε όλο το πλανήτη γη..
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Η μάρα απτο 71 τελος οριστικα τελικα;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Γεια χαρα αγαπητοί μου κ αγαπητες μου αν υπαρχει η δυνατότητα ήθελα να ρωτήσω κριτικες για την βικτωρια απο Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο αδύνατη ξανθιά καρέ μαλλιά Που συνήθως ειναι με την Τσατσα με την άχρηστη συμπεριφορά που ειναι αληφη απο το πιόμα που μπορούμε να βρούμε αν ήταν σε κάποιο αλλο καταστημα έστω με αυτό η αλλο ονομα..
Δες την κριτική μου για την Βίκη στο Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο που την πήρα πριν λίγο καιρό.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα μόλις διάβασα ένα σχόλιο στην τελευταία μου κριτική για την Άννα του Ιωαννίνων3 ότι θα δουλεύει στο Κολωνου23 γνωρίζει κάποιος τίποτα? Έχει γούστο να ζητήσει 20€ο δεν νομίζω απίθανο το θεωρώ αν περάσει κανεις να τσεκαρει και μπορεί να μας πει.
Πάντως και 15€ο να τολμήσει να ζητήσει στο Μεταξουργείο θα πάει απάτη εκεί υπάρχει ανταγωνισμός μεγάλος πιστεύω να κινηθεί σε λογικά πλαίσια και να θέλει το πολύ 10€ο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom