Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (8 μέλη και 159 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.627
Πόντοι
39.662
Στο ιάσωνος 19 όροφος είναι η πιπίνα μοντέλα Λινα.
Στο σαλόνι περίμεναν 5-6 πελάτες να τη γαμήσουν μέσος όρος ηλικιας πελατών 70 ετη.
Η λίνα έχει κάνει θραύση στα γερόντια.

Απέναντι το Ιάσονος 20β όροφος το σπίτι της βανέσας δηλαδή είναι κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.408
Πόντοι
45.465
για άλλη Καρινα ρώτησε συναγωνιστής για άλλη έλαβε απάντηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για άλλη Καρινα ρώτησε συναγωνιστής για άλλη έλαβε απάντηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.408
Πόντοι
45.465
Τελευταία τροποποίηση:

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.157
Πόντοι
201
χαχχαχααα !!!!
Απλα δεν βρηκα καμια κριτικη και θα το εκαιγα το 20αρι αυριο...
Με αυτές της λατινες θα παρεις πρωκτικο εκτός δοματιου εντός προγράμματος.
Ειναι δυνατον να ειναι απο (Κωλο)μβία να το διαφημιζουν εκτός δοματιου και να μην το δίνουν ? και προσπαθούν μερικοί να το ανακαλύψουν?
 
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
1.230
Πόντοι
201
Live στο βρωμερό μετάξι στο πορνο mall Ιάσονος 39 στο πανω δεξια η Μελινα με 15 ευρω ,1,65 με αδύνατο σώμα, άσπρη επιδερμίδα και όμορφη προστυχή φάτσα, την έχει δοκιμάσει κανένας αν αξίζει η θα πετάξουμε το πορνοπαραβολο στον κουβά?
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Χαλι μαυρο...με τιμωρησε ο Θεος που πηγα να γαμησω μεγαλη εβδομαδα.Πηρα την δαμαλα γρια Ρωξανη στο Αγκυρας 9.Με κοιταζε με λαγνεια η γρια.Ηθελε και γλωσσοφιλα.Με τσιμπουκωσε μονοτονα και βιαστικα.Για να τελειωνω την γυρισα στα 4 και την κοπαναγα αλλα ειχα τον αχυστο.Μουγκριζε η γραια,ειχα βουτηξει τα κωλομερια της σαν σαμαρι και της τον καρφωνα ανευ οικτου.Κοιταζα και στον καθρευτη την κοιλουμπα της να παλεται σαν τεραστιο φρουι γλασσε.Καταντια ειπα απο μεσα μου μειδιαζοντας και αδειαζοντας απο σπερμα μετα απο αρκετα λεπτα.Μαζι της,το αλλο αδρανες υλικο η Βικτωρια.
Την Μεγάλη Εβδομάδα δεν επιτρέπεται το κρέας. Επί πλέον, εσύ πλήρωσες τον πατσά σαν να ήταν αρνάκι του γάλακτος!
Ο Θεός τιμωρεί όσους αμαρτάνουν!
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
4.870
Πόντοι
721
Στο Ιασωνος 19 όροφος επιασε δουλειά η πιπινα Λινα με το γυαλιστερό κωλοτρυπίδι.



Απέναντι το Ιασωνος 20β ειναι κλειστό.
Ελπιζω να μην έχει φυγει για Πασχα στην πατριδα της η Βαννεσα.

Σου και εχω και εγω κατι ετσι για το κερασακι. Το μόνο αρνητικο ειναι οτι βαζει πολυ τζελ για να μην την ξεσκισουν. Τέτοιο μωρό δεν γαμας κάθε μέρα, 15 παίρνει. Αδινατουλες με ωραιο σώμα νεαρές όμορφες στο Μετάξι δεν βρίσκεις. Άλλη μια καλή που έχω πετύχει είναι η Καρμεν πρωινή βάρδια από πέρδικα και να είναι καλή μέσα.
έχεις απόλυτο δίκιο.
Σε τι βάρδια την πέτυχες αδερφέ ; Έχω κατέβει 8 το πρωί και τίποτα..
μετά της 11.00 το πρωί είναι συνήθως..
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
4.870
Πόντοι
721
Σου και εχω και εγω κατι ετσι για το κερασακι. Το μόνο αρνητικο ειναι οτι βαζει πολυ τζελ για να μην την ξεσκισουν. Τέτοιο μωρό δεν γαμας κάθε μέρα, 15 παίρνει. Αδινατουλες με ωραιο σώμα νεαρές όμορφες στο Μετάξι δεν βρίσκεις. Άλλη μια καλή που έχω πετύχει είναι η Καρμεν πρωινή βάρδια από πέρδικα και να είναι καλή μέσα.
έχεις δίκιο έτσι πώς θα περιγράφεις είναι..
επίσης μετά το τέλος της βαρδιάς της, πετύχα μία καινούργια κοπέλα(ονομα δεν θυμάμαι) που δούλευε για πρώτη μέρα Ελληνίδα από Καρδίτσα μου είπε είναι, 22 χρονών ξανθιά με 10€ απλό πρόγραμμα.
ωραίο σωματάκι λεπτό με ωραία βυζάκια.. πιστεύω να την ξανα βρω εκεί.
Μια κοντινή φωτογραφία απο την ολοστρόγγυλη μελαμψή κολάρα της φίλη μας..!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240501_014324.jpg
    IMG_20240501_014324.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 40

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
79
Like
141
Πόντοι
0
έχεις δίκιο έτσι πώς θα περιγράφεις είναι..
επίσης μετά το τέλος της βαρδιάς της, πετύχα μία καινούργια κοπέλα(ονομα δεν θυμάμαι) που δούλευε για πρώτη μέρα Ελληνίδα από Καρδίτσα μου είπε είναι, 22 χρονών ξανθιά με 10€ απλό πρόγραμμα.
ωραίο σωματάκι λεπτό με ωραία βυζάκια.. πιστεύω να την ξανα βρω εκεί.
Μια κοντινή φωτογραφία απο την ολοστρόγγυλη μελαμψή κολάρα της φίλη μας..!!
Καλημέρα.σε ποιον οικο ρε φιλε πετυχες την ελληνιδα που λες στο πορνομολ ηταν?
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
επίσης μετά το τέλος της βαρδιάς της, πετύχα μία καινούργια κοπέλα(ονομα δεν θυμάμαι) που δούλευε για πρώτη μέρα Ελληνίδα από Καρδίτσα μου είπε είναι, 22 χρονών ξανθιά με 10€ απλό πρόγραμμα.
ωραίο σωματάκι λεπτό με ωραία βυζάκια.. πιστεύω να την ξανα βρω εκεί.
ωραίος,τι ώρα περίπου;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
έχεις δίκιο έτσι πώς θα περιγράφεις είναι..
επίσης μετά το τέλος της βαρδιάς της, πετύχα μία καινούργια κοπέλα(ονομα δεν θυμάμαι) που δούλευε για πρώτη μέρα Ελληνίδα από Καρδίτσα μου είπε είναι, 22 χρονών ξανθιά με 10€ απλό πρόγραμμα.
ωραίο σωματάκι λεπτό με ωραία βυζάκια.. πιστεύω να την ξανα βρω εκεί.
Μια κοντινή φωτογραφία απο την ολοστρόγγυλη μελαμψή κολάρα της φίλη μας..!!
Πρωκτικο κανει;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
έχεις δίκιο έτσι πώς θα περιγράφεις είναι..
επίσης μετά το τέλος της βαρδιάς της, πετύχα μία καινούργια κοπέλα(ονομα δεν θυμάμαι) που δούλευε για πρώτη μέρα Ελληνίδα από Καρδίτσα μου είπε είναι, 22 χρονών ξανθιά με 10€ απλό πρόγραμμα.
ωραίο σωματάκι λεπτό με ωραία βυζάκια.. πιστεύω να την ξανα βρω εκεί.
Μια κοντινή φωτογραφία απο την ολοστρόγγυλη μελαμψή κολάρα της φίλη μας..!!
Ποια είναι αυτή η κωλαρα ; Την δίνει ; Ποσό και που
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.408
Πόντοι
45.465
τώρα live

ρομαντική εσάνς από Λιοσίων
20240501_112227.jpg


Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εμμι ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, σώμα με πιασιματα 2αρι βυζ, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κιρα, καστανοξανθη κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Ιζαμπελα, ξανθιά μιλφ, με κανονικό σώμα λεπτά πόδια λίγο κοιλίτσα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 δεξιά Ντιαννα/Άννα καστανοξανθη με πολύ μακρύ μαλλί με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη κοπέλα με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6β κλειστό.
20240501_112518.jpg


Βεργας 7 πάνω Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με τεράστια κωλαρα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ , κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο κλειστό.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα μέ αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.408
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Ιωαννίνων 5 Ίρις ψηλή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα και κοιλίτσα,3αρι συν βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ , κανονικό σώμα , 2αρι συν βυζι και Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι,μ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Μαραθωνος 59α Βίκυ/Βικτόρια καινούργια κοπέλα, καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα μπουτου 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μαρσέλα είπε η τσατσά κλεισμένη μισή ώρα να έρθω αργότερα.

Μαραθωνος 59 αριστερά κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom