Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (5 μέλη και 88 επισκέπτες)

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
866
Πόντοι
311
Γύρισε η Τατιάνα από Ιάσωνος 1Γ; Πέρασε κανεις από την μορντορ;
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
85
Like
179
Πόντοι
0
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
Αυτή πως λέγεται και που δουλεύει ; Κωλο δίνει ;
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
32
Like
82
Πόντοι
0
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
Εσύ ρε τυπε την γάμησες και δεν ξέρεις το όνομα που σε φολιασε.εμείς που θέλεις να ξέρουμε??? Τόσες ταουλιάρες υπάρχουν που κάνουν τα ίδια.
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Εσύ ρε τυπε την γάμησες και δεν ξέρεις το όνομα που σε φολιασε.εμείς που θέλεις να ξέρουμε??? Τόσες ταουλιάρες υπάρχουν που κάνουν τα ίδια.
Σηκώθηκε το κολοκυθάκι να χτυπήσει τον μανάβη.
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
384
Πόντοι
21
Μάγκες έχουμε κάποια καινούργια που να δίνει κωλο φυλής και πέριξ ;
Και γω μονο για κωλο ενδιαφερομαι.

Απο φωκαιass μαλλον μια εμυλι εννοείς ρουμανοτσιγκανονταρντανουλα.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.159
Κριτικές
2
Like
1.748
Πόντοι
216
Χθεσινό ταξιδάκι αναψυχής απο Μετάξι, Φυλής και πέριξ. Στα highlights (όχι απαραίτητα καλά highlights) της διαδρομής, η Γιαγιά Ελένη στο Μετάξι. Συνηδειτοποίησα οτι ην έχουν αναφέρει τόσοι και τόσοι τα τελευταία χρόνια, αλλά ποτέ δεν έτυχε να την πετύχω σε τσάρκα. Πέρα απο το εγκληματικά επικύνδυνο "όλα ελεύθερα, με καπότα ή χωρίς" η ίδια της η εικόνα παραπέμπει σε συνταξιούχα πρεζού. Δεν μπορώ να έχω άποψη για το πως ήταν πριν απο 5 ή 10 χρόνια, αλλά πλέον, θα πρέπει να βρεθεί ένας χριστιανός να τη βγάλει στη σύνταξη. Μοιάζει να έχει πατημένα τα 75. Τόσο πολύ γριά δείχνει που η τσατσά πιθανότατα είναι καμιά δεκαριά χρόνια μικρότερη. Στα μικρά νούμερα της Ιάσωνος είχαν κατασκηνώσει τα τζάνκια. Ο πεζόδρομος να βρωμάει απίστευτα, σκουπίδια, μπάζα και σύριγγες πεταμένα παντού, και, για λόγους που αδυνατώ να κατανοήσω, πρέπει να με περάσανε για ασφαλίτη, όλοι, μα ΟΛΟΙ με κοιτάγανε καλά-καλά και όλοι, μα ΟΛΟΙ μου λέγανε "καλησπέρα κύριε".
Όσο για το "ζουμί" της διαδρομής, πέτυχα τα σπιτάκια στο άνοιγμα τα περισσότερα. Μεγάλο ποσοστό, σχεδόν μαζικό, απο μιλφογκίλφ, αλλά και μερικά ενδιαφέροντα τεμάχια, που σημειώθηκαν για αργότερα, όταν τα σοκάκια θα είναι λιγότερο γεμάτα με πρεζόνια σε σχέση με χθές.
Στη φυλής η Μπιούτι να έχει το φανατικό της κοινό, που μπαίνανε και ρωτάγανε αν είναι εκεί πριν την κάνουν με ελαφρά, και, απέναντι στο 86Α, δύο λατίνες να έχουν πιάσει ψιλή κουβεντούλα στο κουζινάκι, τόσο μα τόσο αδιάφορες για το τι συμβαίνει, που τόσο ένας τύπος που έβγαινε απο το δωμάτιο για να φύγει, όσο και εγώ που μόλις είχα μπεί να κόψω κίνηση, περάσαμε πλήρως απαρατήρητοι.
Διδύμου ένα μικρό σόκ.
'Οχι τόσο απο την Αλιόνα, που, έχω και χρόνια να την δω και έχει γίνει λιγάκι τάρας μπούλμπα. Ειλικρινά, είχα βάλει στόχο να πάρω Αλιόνα χτές, αλλά με τρόμαξε η αγριάδα στη μούρη, που πλέον δεν κρύβεται με τίποτε και την έκανα για αλλού, αλλά αυτό είναι θέμα γούστου, δεν αναιρεί πόσο σπέρμα μου έχει αφαιρέσει παλιότερα. Ισως να ξανακατέβω σύντομα, μήπως και την πετύχω πιο χαλαρή και μου βγάλει άλλη αύρα... Αλλά, το πραγματικό σόκ το έφαγα στο Διδύμου 22. Δεν συγκράτησα όνομα, αν και θα έπρεπε. Ήταν πακέτο με δύο εργαζόμενες, που η μία ήταν στο δωμάτιο. Η διαθέσιμη όμως, μία αδύνατη 40φεύγα βαλκάνια μιλφ, που η τσατσά την παρουσίαζε με σχεδόν φούλ πρόγραμμα, είχε μια έκφραση μεταξύ τρόμου και αηδίας όταν η τσατσά ανακοίνωνε το πρόγραμμα. Τόσο φανερά που σου προξενούσε οίκτο.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.472
Πόντοι
1.436
Πρέπει να βγούνε όλες οι φόλες που παίζουν μπαλα αυτη την περίοδο της Φυλής κ πέριξ στη σέντρα ωστε να ενημερώνονται οι πελάτες να γλυτονονται τα καμμένα πορνοπαραβολα.
Πιο σωστό θα ήταν να υπάρχει κ νήμα για όπως πχ φολα Αλερτ γιατί κάποιος μπορεί να δει μια κούκλα για τα δικα του μάτια στο σαλόνι κ μεσα να του βγει πανούκλα. Το τελευταίο (νημα) μπορεί κ να μην λειτουργήσει γιατί στο site υπάρχουν πολλοί προμοτορες κ κράχτες που θα χάσουν ισως προνόμια από τους οίκους...... τι γνώμη έχετε για αυτό?
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.159
Κριτικές
2
Like
1.748
Πόντοι
216
Πρέπει να βγούνε όλες οι φόλες που παίζουν μπαλα αυτη την περίοδο της Φυλής κ πέριξ στη σέντρα ωστε να ενημερώνονται οι πελάτες να γλυτονονται τα καμμένα πορνοπαραβολα.
Πιο σωστό θα ήταν να υπάρχει κ νήμα για όπως πχ φολα Αλερτ γιατί κάποιος μπορεί να δει μια κούκλα για τα δικα του μάτια στο σαλόνι κ μεσα να του βγει πανούκλα. Το τελευταίο (νημα) μπορεί κ να μην λειτουργήσει γιατί στο site υπάρχουν πολλοί προμοτορες κ κράχτες που θα χάσουν ισως προνόμια από τους οίκους...... τι γνώμη έχετε για αυτό?
Σαν ιδέα, και στη θεωρία, απαραίτητο. Δυστυχώς, έθεσες το πρακτικό πρόβλημα μόνος σου... τι θα γίνει όταν εργαλειοποιηθεί, όπως ακριβώς και πολλές κριτικές, για να κάψουν οι προμότορες τον ανταγωνισμό, ή για εκδίκηση, όταν κάποιος στραβώσει με μια εργαζόμενη και θελήσει να την κάψει;
 

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
....οχι οτι ειμαι ρατσιστης αλλα θα το αποφευγα το αγαπημενο σπορ πολλων στην συγκεκριμενη συνωμοταξια ιεροδουλων.
Εδω πουτανες που πριν περασουν δατιο εκαναν ντους,τωρα τρεχουν απο το ενα δωματιο στο αλλο.Και δεν μιλαω για Ντισνεηλαντ Μεταξουργειο μονο.
Παραδειγμα η Ολγα που κουτουπωσα σημερα μετα απο πολυ καιρο.Εκανε τρια δωματια απλυτη πριν περασω εγω.Αγνωστο αν εκανε πριν ερθει σε μενα.Αναμεικτα συναισθηματα.Χουφτωμα βυζια δεν αφηνε λογω επικειμενης περιοδου.Γλειφομουνι γιοκ,γλωσσοφιλα γιοκ.Μιαμιση σταση απο πανω και πισωκολλητο με αποφυγη βαθιου μπασιματος.Αληθεια ψεμματα σγμειωσατε Χ.Τελος παντων εχυσα με παιξιμο και εφυγα.Τις τελευταιες συνεδριες μαζι μου την εβγαλε πολυ λαητ.Μαλλον εκλεισε ο κυκλος.
Μαζι της η Αννουλα η ξυνη.Αυτο το κοριτσι παρ'οτι υπερτερει σωματικα στων αλλων πουτανων του οικου,εχει αυτη την ξυνιλα και δεν περναει ανθρωπος μαζι της.Κριμα.
σε ποια Όλγα αναφέρεσαι ; ... φ109;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.038
Πόντοι
201
Σαν ιδέα, και στη θεωρία, απαραίτητο. Δυστυχώς, έθεσες το πρακτικό πρόβλημα μόνος σου... τι θα γίνει όταν εργαλειοποιηθεί, όπως ακριβώς και πολλές κριτικές, για να κάψουν οι προμότορες τον ανταγωνισμό, ή για εκδίκηση, όταν κάποιος στραβώσει με μια εργαζόμενη και θελήσει να την κάψει;
Δεν μπορεί κανένας να κάψει κάποια η οποία δεν είναι φόλα όσο λάσπη και να ρίξει διότι θα είναι ένας που θα λέει τα δικά του ψέματα και δεκάδες οι οποίοι θα είναι ενθουσιαδμενοι από τις υπηρεσίες της οπότε απλά γελοιοποιεί τε ο ψεύτης και το αντίστροφο αν προμοταρει κάποιος μια φόλα θα πάνε οι συναγωνιστές και θα διαπιστώσουν το φολιασμα ,στο τέλος πάντα επικρατει η αλήθεια και το δίκιο.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.922
Πόντοι
2.036
Αρκετα πιο ησυχα αποψε στο Μεταξουργειο σε σχεση με χθες-προχθες...στο πορνομολ ολα κλειστα (οταν περασα εγω τουλαχιστον) μετα απο πολυ καιρο πετυχα στο Ιασωνος 36 ισογειο την γυρολογο του μεταξουργειου και παλιο στανταρακι μου (ειδικα στην Κολωνου εχει δουλεψει σε ολα σχεδον) την ξανθια ρωσιδα μιλφ την Ελενη, ψηλη 1,70 με βυζαρες...με αναγνωρισε στο σαλονι και ειπα να την ξανατιμησω...τον πιο πολυ χρονο τον φαγαμε στην κουβεντα (μου εξηγουσε πως εβαλε τα καινουργια εμφυτευματα στα δοντια της)...αφου καναμε και λιγο γαμησακι στα γρηγορα, μετα αναρωτιοτανε πως καταφερα και την πετυχα ακριβως την πρωτη μερα που ξαναπιασε δουλεια μετα απο καιρο..."Μα καλα εχεις βαλει GPS στην πουτσα σου και με βρισκεις σε οποιο σπιτι πηγαινω?" εεε μολις το ειπε αυτο μας επιασε και τους δυο νευρικο γελιο, γελαγαμε για πολυ ωρα τοσο δυνατα που μας ακουγαν η τσατσα με τους Περσες στο σαλονι και αρχισαν να γελανε και αυτοι, μετα εμεις τους ακουγαμε απο το δωματιο και ξαναγελαγαμε... αυτα....καληνυχτα και καλα γαμησια....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.301
Κριτικές
6
Like
10.335
Πόντοι
3.936
Το τελευταίο (νημα) μπορεί κ να μην λειτουργήσει γιατί στο site υπάρχουν πολλοί προμοτορες κ κράχτες που θα χάσουν ισως προνόμια από τους οίκους...... τι γνώμη έχετε για αυτό?
Καλα αυτους τους εχουμε μαθει απ εξω κι ανακατωτα, τους προσπερναμε και παμε οι ιδιοι να δουμε τι ισχυει.. Εδω βγαζουν τις περισσοτερες ρομουνες "ουαου" που ειναι ο ορισμος του ικεα και του ξεπετουαρ.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
444
Πόντοι
300
Μετά από πρωινό ψάξιμο και καθος ένα από 5α στανταρακια μου η Καρίνα είχε 2 δωμάτια, έγινε κατάθεση ΜΑ25 στιβ όροφο στην γλυκιά Χριστίνα ακολουθεί κριτική
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
384
Πόντοι
21
Φυλής 71 κάποια λατίνα με κωλο παίζει;
Το βραδυ προχθες που εκανα μια μικρη ενημέρωση μπηκα με Τίνα .
Ειχε 3 λατινες ο οικοσ φ71 στα σκαλακια πανω.
2 με κωλο και μια πιο ομορφη χωρις.
Νομίζω μπήκα με Τινα(την πιο μελαμψη βλεφαριδες μικρη μυτη μαυρα μαλια) και η τσατσα σκεφτόταν οταν την ρωτησα ονόματα ¨)
Για να κανω την αναφορα δεν με αφησε καν να προσπαθήσω.ούτε δαχτυλο αφησε να βαλω μονο της εβαλα λιγο τζελ επιφανιακα.
μου είπε οτι ειναι μεγάλο.
ειιπα οτι μπηκα μονο για κωλο και θελω λεφτα πισω
η τσα μου επεστρεψε 10 μιας που ειχε προηγηθει τσιμπος και λιγο απο μπροστα.
Αμαρτια απο μπροστα δευτερα του Πασχα.
Ακόμη να πω οτι μπηκε και εβαλε καποτα σε πεσμενο χωρις προκαταρτικα και με τον κωλο προς τα ποδια μου.
προσπαθούσα να της εξηγησω να τον φερει διπλα να βλεπω και να πιανω.
Ομως ευγενική κοπελα και ηρεμη να πω.
Οχι σαν αυτο το αρχιδι την Λίνα απο Ιασονος 19 που με τον που τον βαζεις λειι νταβαι νταβαι και φινις φινις και κανει χειρονομιες με τα χερια και εχει νευρα.
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Ξέρουμε τπτ να παίζει πέρα από τις μπιουτι σε μαύρο
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.074
Πόντοι
1.936
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom