Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 162 άτομα (9 μέλη και 153 επισκέπτες)

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Φωκαίας 9 το ισόγειο κόκκινη πόρτα δεξιά απ την Αννίτα περίπου από 10βράδι και νύχτα.
Τωρα που ειπες και για Αννιτα πωωω τι καβλα είναι και αυτή αδυνατουλα ωραίο σοματακι αβηζη βέβαια. Γενικά όσες Αλβανιδες έχω πάρει στο 20αρικο γαμιουνται καλά πιπαρες κάνει η κοπέλα με ελ.στοματικο footjob μου εκανε την γαμησα και αυτή όπως ήθελα πάνω κάτω λες και έκανα casting μόνο 69 δεν κάνει και κώλο άμα τα έκανε και αυτά....
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.044
Πόντοι
201
Την έχω πάρει πριν κάνα μήνα. Λοιπόν την γαμησα όπως ήθελα χωρίς μα και μου απο κώλο την πήρα στα τέσσερα και ιεραποστολικα της είπα να ανέβει από πάνω μου για κώλο είτε να κοιτάει μπροστά ή σε μένα αλλά κωλοσε εντάξει ήθελα να την γαμησω σαν το rocco sifredi μην τα θέλουμε ολα δικά μας. Την γαμησα καλά όμως αξίζει το 20αρικο δεν είναι μπαζο έχει ελάχιστα κοιλίτσα και Δεν κλέβει όπως οι λατινες που λένε ότι κάνουν κώλο εκτός δωματίου εντός προγράμματος.
Σου δίνω συγχαρητήρια είσαι ήρωας ή η κοπέλα ήταν σωστή μαζί σου.Σε εμένα έκλεβε στο πρωχτικο , ίσως επειδή τον έχω χοντρό και κολωσε μη της ξεσκισω την κωλοτρυπα,,τι να πω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.922
Πόντοι
2.036
Παρα μα παρα πολυς κοσμος αποψε βραδυ μετα τις 00:00 στο μεταξουργειο Κυριακη του πασχα....το ελα να δεις σε καθε οικο γεματα τα σαλονια αλλα και εξω ειδικα η Ιασωνος κατα τις 00:30 λες και ησουν στην λαικη αγορα...και πολυ πιτσιρικαρια...τελικα ο οικος με τον λιγοτερο κοσμο στο σαλονι (λεμε τωρα και εκει ειχε 2-3 ατομα) ηταν Κολωνου 47 οροφος οπου ειχε βαρδια η Αννα η Ξανθια Ρωσιδα BBW την οποια τιμησα παλι μετα απο αρκετο καιρο...ωραιος οικος με καλη διακοσμηση και μεγαλα δωματια.....
 

Λεωνίδας!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
14
Like
571
Πόντοι
990
Ήταν μία κοπέλα από Τζαμάικα Μαύρη Μπιμπελό (Έμμυ), αν πέρασε κανείς βόλτα. Αριστερά πριν την Αουρόρα μία άσπρη πόρτα. Το 66Δ πρέπει να ταν. Θα την κάνω εκεί. Ήταν το ίδιο σπίτι με μία άλλη κοπέλα που είχα κάνει κριτική κ το βρήκα από τις κριτικές μου.
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Σου δίνω συγχαρητήρια είσαι ήρωας ή η κοπέλα ήταν σωστή μαζί σου.Σε εμένα έκλεβε στο πρωχτικο , ίσως επειδή τον έχω χοντρό και κολωσε μη της ξεσκισω την κωλοτρυπα,,τι να πω.
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240331_151648_Gallery.jpg
    Screenshot_20240331_151648_Gallery.jpg
    741,3 KB · Εμφανίσεις: 39
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.044
Πόντοι
201
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
οκ λάθος κατάλαβα ,εννοείς ότι γάμησες την έμιλυ στο φωκαίας 7 με κόκκινη πόρτα την νταντανοτσιγκάνα την μελαμψή?
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
οκ λάθος κατάλαβα ,εννοείς ότι γάμησες την έμιλυ στο φωκαίας 7 με κόκκινη πόρτα την νταντανοτσιγκάνα την μελαμψή?
Ναι σωστά. Αν λέμε πάλι την ίδια κοπέλα γιατι αυτη που λέω την γαμησα πριν κάνα μήνα γυφτοβουλγαρα. Αν και αυτός ο οίκος φέρνει τέτοιες τελευταία.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.044
Πόντοι
201
Ναι σωστά. Αν λέμε πάλι την ίδια κοπέλα γιατι αυτη που λέω την γαμησα πριν κάνα μήνα γυφτοβουλγαρα. Αν και αυτός ο οίκος φέρνει τέτοιες τελευταία.
ψηλή με μαύρα μαλιά κωλάρα λίγο πεσμένη και μελαμψή και ανακοίνσε λογικά σε εσένα φουλ πρόγραμμα πριν κανα 5 μέρες την ξαναπέτυχα με φουλ σημερα δεν έδινε κώλο,μάλλον την ξεκολάσιατε και δεν πρόλαβα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.044
Πόντοι
201
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
Τίνα την λένε και αυτή στην φωτογραφία που ανέβασες φώλιασε και εμένα όσο αναφορά το πρωκτικό από το μουνί γαμήθηκε καλά αλλά εγώ την πήρα για κώλο .Αλλοιώς για μετάξι είναι στο 10ρικο με τετοια φάτσα και σωμα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.044
Πόντοι
201
Πασχαλινή επιτυχημένη κατάθεση στο φυλής 71β όροφος μετά τα μεσάνυχτα με την Σάρα από Βενεζουέλα σε απλό πρόγραμμα. Σύμφωνα με τα λεγόμενα της είναι ένα μήνα στην Ελλάδα είναι μελαμψή με μαύρα μαλλιά και με απιστευτη κωλάρα ,αδύνατο σώμα ,1,65 με μεσαία στήθη αλλά λίγο πεσμένα, πανέμορφο πρόστυχο πρόσωπο και ηληκία κάπου στα 23 την κάνω.Με το που την βλέπω στο σαλόνι και κοιταχτήκαμε στα μάτια για 2 δευτερόλεπτα ήμουν σχεδόν βέβαιος ότι δεν θα είναι φόλα μέσα στο δωμάτιο και όντως έπεσα μέσα.Παραμονή στο δωμάτιο κάπου στα 13 λεπτά με καθαρό χρόνο στο σεξ 10 λεπτά.πίπα μέτρια τον έπαιρνε τον μισό μέσα αλλά με απίστευτα πρόστυχα κοιτάγματα. και δέχτηκε στα όρθια εγώ και γονατιστή αυτή όπου της έκανα ένα ελαφρύ mouth fucking.2 στάσεις στο σεξ , ιεραποστολικά όπου ανεβάζει και τα δυο της πόδια πάνω και γαμιέται υπέροχα και σε κοιτά μεσα στα μάτια που την σκίζεις....στα δε 4 στήνεται σωστά ,δεν κλέβει και βγάζει τις κλασσικές "ψεύτικες " κραυγούλες ηδονής για να χύσεις πιο γρήγορα.......Η δε αίσθηηση του μουνιού της παρόλο το λιπάντικο που έβαλε ήταν αρκετά καλή...μακάρι να μη έβαζε λίπανση...Από πάνω δεν ανέβηκε όταν της το ζήτησα αλλά δεν πειράζει η δουλεία έγινε.Ελλινικά δεν ξέρει και από αγγλικά ελάχιστα.Πιστεύω ότι αξίζει μια δοκιμή και το 20ρικο το το τιμά διότι σε κάνει να νοιώθεις όμορφα την ώρα που την πηδάς είναι εκεί και συμμετέχει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.022
Κριτικές
33
Like
7.070
Πόντοι
3.496
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Αν αυτό τώρα είναι το επίπεδο για φωκ λάντ η οποία είχε παράδοση στις εμφανίσιμες σεξεργάτριες τότε τι να πω. Τρύπα νά 'ναι κι ό'τι νάναι; Για μεταγραφή στην β' ζώνη των 10 είναι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.304
Πόντοι
39.662
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
Καλα έδωσες 20ρικο για αυτή ? Ελεος, ασε που απαγορεύεται να βγάζεις και φωτο τις κοπέλες μεσα στο δωματιο.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
521
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Τωρα που ειπες και για Αννιτα πωωω τι καβλα είναι και αυτή αδυνατουλα ωραίο σοματακι αβηζη βέβαια. Γενικά όσες Αλβανιδες έχω πάρει στο 20αρικο γαμιουνται καλά πιπαρες κάνει η κοπέλα με ελ.στοματικο footjob μου εκανε την γαμησα και αυτή όπως ήθελα πάνω κάτω λες και έκανα casting μόνο 69 δεν κάνει και κώλο άμα τα έκανε και αυτά....
Χαχα ναί,αλβανιδάρες λένε εκτός από δυό τρείς σεσημασμένες όνομα και μη χωριό...
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
521
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Ήταν μία κοπέλα από Τζαμάικα Μαύρη Μπιμπελό (Έμμυ), αν πέρασε κανείς βόλτα. Αριστερά πριν την Αουρόρα μία άσπρη πόρτα. Το 66Δ πρέπει να ταν. Θα την κάνω εκεί. Ήταν το ίδιο σπίτι με μία άλλη κοπέλα που είχα κάνει κριτική κ το βρήκα από τις κριτικές μου.
Μάλλον σωστά τήν έγραψες, η κοπέλα που λες δούλευε στο 66δ 3η βάρδια το τελευταίο διάστημα στην άσπρη πόρτα αλλάζει τη Νίκη ρωσίντα περίπου στις 12 μεσάνυχτα.

Η Αουρόρα πάντως είναι καμμιά κατοστή μέτρα πιό πέρα,μετά τη Χέυδεν κι έχει στα αριστερά κολλητά το φ56,επίσης με άσπρη πόρτα.
 

mparmpas13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
83
Like
494
Πόντοι
20
καλησπερα στην ομαδα και χρονια πολλα !!!
ηθελα να ρωτησω,η Σαμπινα στο βεργας δουλευει ακομα μετα τισ 23:00???
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.304
Πόντοι
39.662
Επίσκεψη πριν από λίγο στο Ιάσωνος 30 όροφος στην κοντοπούτανη αλβανοκοντύλο Αντζελα.
Παραμένει μία καλή επιλογή για όποιον θέλει να ρίξει δυνατό σφυροκόπημα.
Παραμονή μέσα στο δωμάτιο 15 ολόκληρα λεπτά. Η υπηρεσία μου ζήτησε διπλό αντίτιμο βγαίνοντας από τον οικο μιας και έκατσα αρκετό χρόνο μέσα. Ευτυχώς που κυκλοφορώ μόνο με 10€ στην τσέπη για ένα έκτακτο γαμήσι και έτσι δεν ειχα να της δώσω.
Η Μαρία με τα tattoo θα επιστρέψει σε δυο-τρεις μέρες στη δουλειά είπε η υπηρεσία.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
235
Πόντοι
21
Καλησπέρα ξέρεις κανείς αν γύρισε η αλεξανδρα η Ουκρανή π έκανε ελεύθερο τελειωτικό ;;; Από Φωκαίας μεριά η κάποια με παρόμοιο πρόγραμμα
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
866
Πόντοι
311
Πήγα Φωκαίας 27 ήταν το καρουζέλ η ιβανκα βγήκε χαρωπή χαρωπή με το ροζ νυχτικό , δοκιμάστηκε ωστόσο η Φωτεινή που κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλή και εμφανισιακά κ στις υπηρεσίες. Μου έκανε ένα απίστευτο τσιμπουκι. Σε αυτόν τον Οικο άμα δεν παίρνει η άλλη 7,5+ στο τσιμπουκι μάλλον δεν την παίρνουν για δουλειά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom