Νέα

Η ωραία (και γαμιόλα) Ελένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σε καμιά ώρα φίλε σπίνο λέω και εγώ να την κάνω έχει πολύ όμορφο καιρό και το κέντρο έχει γεμίσει πρασινομάτες πρώην κομσομόλες.
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
ρε σπινο τι πινεις και δε μας δινεις ρε φιλε μου λες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :think: :think: :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Φίλτατε.
Πίνω ένα χάπι κατά της μεταμοντέρνας ηθικής της ετερότητας.
Κάθε πρωί ανελλιπώς.
Ελέγχοντας και την ημερομηνία λήξεως, αν και στην προσωπική μου ετικέτα αυτή έχει λήξη προ πολλού.
Το έχω ξεπεράσει όμως καθώς  έχω αντιληφθεί πως είναι ανώφελο να προσπαθείς να φας τη σούπα με το μαχαίρι. Και φαΐ δεν τρως και επώδυνα τραύματα στον εαυτό σου προκαλείς.
Έτσι λαμβάνοντας καθημερινά  ένα χάπι κατά της μεταμοντέρνας ηθικής της ετερότητας, άλλαξα τις συνθήκες των προβλημάτων μου και τις έλυσα.
Από την άλλη όμως σκέφτομαι καμιά φορά,  πως ίσως να έλυσα λάθος πρόβλημα.
Αλλά δεν έχει νόημα πλέον.

 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
σε καμιά ώρα φίλε σπίνο λέω και εγώ να την κάνω έχει πολύ όμορφο καιρό και το κέντρο έχει γεμίσει πρασινομάτες πρώην κομσομόλες.

Κι εγώ φίλε, κι εγώ.
Σε μια πλατεία, λίγο πιό κάτω από το σπίτι μου, έχει σήμερα συγκέντρωση μαγισών.
Ευπρόσδεκτος είμαι πάντα εκεί.
Κάνουν και ένα παζάρι όπου πουλάνε μαγικά βότανα και μαγικές ουσίες.
Γνήσια, του βουνού και όχι αμφεταμίνες και μεθαμφεταμίνες.Ούτε διαιθυλαμίδια του λυσεργικού οξέος (LSD).
Εκεί θα πάω να χαζέψω και να με χαζέψουν.

ΥΣ
Πρώην κομσομόλες νυν βιζιτούδες. Έχουν πολλά να μας πουν μεταξύ πίπας και πισωκολλητού.
Ελένες είναι κι αυτές.
Αλήθεια σύντροφε, εσύ κατά πού έβλεπες την Κομσομόλ?
«Κοσαρεφικά» ή «Σομπολεφικά»?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Από ανέκαθεν οι ελεεινίδες γούσταραν να βάζουν τους μουνόδουλους να τσακώνονται για πάρτη τους. Καλοί κι αυτοί, την έβρισκαν έτσι για να θολώσουν τα νερά που γούσταραν κι αλλιώς.

Επίσης η Ινδή στο αβαταρ είναι τόσο αισθησιακή που μόνο που τη βλέπεις εισέρχεσαι σε έναν άλλο κόσμο.
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
383
Κριτικές
7
Like
107
Πόντοι
1
Μένεις στα Εξαθλεια?
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Από ανέκαθεν οι ελεεινίδες γούσταραν να βάζουν τους μουνόδουλους να τσακώνονται για πάρτη τους. Καλοί κι αυτοί, την έβρισκαν έτσι για να θολώσουν τα νερά που γούσταραν κι αλλιώς.

Επίσης η Ινδή στο αβαταρ είναι τόσο αισθησιακή που μόνο που τη βλέπεις εισέρχεσαι σε έναν άλλο κόσμο.

Η εξωτικά αισθησιακή Aishwarya Rai...XXX
Άλλο πράμα φίλε...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τι αισθησιακή γυναίκα...

aishwarya-rai.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/aishwaryarai/aishwarya_rai_3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/aishwaryarai/aishwarya_rai_9.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/aishwaryarai/aishwarya_rai_17.jpg[/img[/URL]]
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Γάμα τα ρε φίλε...
Μη μας πατάς εκεί που πονάμε...
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Γνωρίζω σύντροφε.
Γνωρίζω...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Συνάδελφε Σπίνο , ποια είναι η ψωλού στο αβαταρ σου ? Σαν να την έχω δει σε τσόντα μου φαίνεται ...
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Συνάδελφε Σπίνο , ποια είναι η ψωλού στο αβαταρ σου ? Σαν να την έχω δει σε τσόντα μου φαίνεται ...

Οχι ρε...
Η Aishwarya Rai είναι, Ινδή μοντέλο, ηθοποιός και τραγουδίστρια, πρώην μις Κόσμος.
Παντρεμένη και σοβαρή.
Αλλά ΜΟΥΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Εκτονώθηκα πάλι ο...πούστης !!!
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
αμα κληρωθουμε με καμμια εγγλεζα πουτανοομαδα στο τσουλου,θα περασω απο λονδινο να τα σπασουμε παρεα μωρη ΑΛΗΤΡΑ..

Ελα φίλε και θα δεις...πως γίνονται τα κορμιά πυροτεχνήματα !!!
 

Επισκέπτης
Οχι ρε...
Η Aishwarya Rai είναι, Ινδή μοντέλο, ηθοποιός και τραγουδίστρια, πρώην μις Κόσμος.
Παντρεμένη και σοβαρή.
Αλλά ΜΟΥΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Εκτονώθηκα πάλι ο...πούστης !!!
α χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..δηλαδη εκτος ολων των παραπανω τιτλων,δεν ειναι & ψωλου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom