Νέα

H Αθηνούλα έκανε την παρτούζα του αιώνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
ΑΠορω με τις κοπελες που καταδεχονται να γυριζουν τοσο αθλιο μισογυνικο πορνο το 2020...
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
για να ειναι παρτουζα πρεπει να υπαρχουν σε σχεδον τελεια αναλογια αντρες γυναικες τωρα αυτο δεν ειναι παρτουζα ειναι γκανκμπανκ
 
OP
OP
Sugarbabes

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.171
παιζει τωρα 
:fuck2: :wanker: :kneel: :2on1: :2on1: :pipa2: :pipa2:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.362
Κριτικές
124
Like
6.495
Πόντοι
5.097
5 ψωλές και μια γκόμενα παρτούζα το λέτε; Μια με τους καλικάτζαρους, μια με τις μαλακίες του στυλ ξεσκίστε τη γυναίκα μου, ότι ναναι είστε.... :headbang:

Αδιάφορες σκηνές,μέτριοι έως κακοί πρωταγωνιστές,αστείες ατάκες και γελοίες φωνές. Από το κακό στο χειρότερο οι επιλογές σας,μάλλον έχετε βάλει στόχο να πιάσετε πάτο σε αυτήν την εταιρεία. Πανάγος ίσως ο μόνος που διασώζεται απ'όλο αυτό το θίασο.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
:cum:
ήταν ωραία εμπειρία!!!!!

Έχουμε πορνοστάρ εδώ μέσα  :o
Αντράκλα θα ψάξω σίγουρα να σε δω
Επίσης μπορώ να γίνω δούλος σου και φυσικά θέλω να σου γλείψω τα πόδια  :-*
Άξιος
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.502
Like
22.883
Πόντοι
6.256
τυπε η αθηνουλα μεχρι 15 ψωλες ειναι δεσμος.μετα τις 25 ειναι παρτουζα     :S :S :S

Τυπε υπερωριες δουλευει η Αθηνουλα γιαυτο εχει ρεψει και φαινονται τα πλευρα της... :S :S :S
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Αδιάφορες σκηνές,μέτριοι έως κακοί πρωταγωνιστές,αστείες ατάκες και γελοίες φωνές. Από το κακό στο χειρότερο οι επιλογές σας,μάλλον έχετε βάλει στόχο να πιάσετε πάτο σε αυτήν την εταιρεία. Πανάγος ίσως ο μόνος που διασώζεται απ'όλο αυτό το θίασο.
προσωπικα δεν εχω δειξει ολο το σεξουαλικο μου ταλεντο στη καμερα απλα εγω εχω γαλουχηθει στα καλτ στενα της πληρωμενης ηδονης δηλαδη μεταξουργειο φυλης φωκαιας αλκιβιαδου πλατεια αττικης περιξ λιοσιων και το τελευταιο χρονο εβαλα στη ζωη μου τα call girls για να αναβαθμιστω.αμα δεν εχεις γαμησει μεταξουργειο η φυλης και να σου χτυπαει η τρισαθλια τσατσα τη πορτα και εσυ να τη γραφεις η η γκομενα να σου λεει χυσε εχω σαλονι και εσυ να την απαξιεις και να συνεχιζεις να γαμας επειδη εχεις πληρωσει η δεν εχεις παρει βιζιτες σε ναους οπως το χοτελ μπιλ ειναι δυσκολο πιστευω να κανεις πορνο γιατι πρεπει να περαστει στο dna σου να γαμας με χρονομετρο και αυτο δε μπορεις να το κανεις απο τη μια μερα στην αλλη θελει να εχεις γαμησει μεταξουργειο με 10 ρικο κτλ
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
αυτα τα βιντεο ειναι καστιγκ παιδια και ερασιτεχνικα θα επακολουθησουν δυνατες παραγωγες με δυνατα ονοματα απο ελλαδα και εξωτερικο.μεινετε συντονισμενοι και θα δειτε ωραια πραγματα στο αμεσο μελλον :takethis: :takethis: :takethis:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.643
Κριτικές
36
Like
35.251
Πόντοι
18.565
αυτα τα βιντεο ειναι καστιγκ παιδια και ερασιτεχνικα θα επακολουθησουν δυνατες παραγωγες με δυνατα ονοματα απο ελλαδα και εξωτερικο.μεινετε συντονισμενοι και θα δειτε ωραια πραγματα στο αμεσο μελλον :takethis: :takethis: :takethis:
Κακα τα ψέματα, παραγωγές που να σε κάνουν να αισθάνεσαι ηδονοβλεψίας δεν υπάρχουν πλέον. Τώρα όλα τα δίνουν στο πιάτο, για αυτό υπάρχουν τόσα στυτικα προβλήματα.

 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Κακα τα ψέματα, παραγωγές που να σε κάνουν να αισθάνεσαι ηδονοβλεψίας δεν υπάρχουν πλέον. Τώρα όλα τα δίνουν στο πιάτο, για αυτό υπάρχουν τόσα στυτικα προβλήματα.

και νομιζω εχουν κοψει πολλυ το θεμα του σεναριου(μιλαω γενικοτερα οχι για τις ελληνικες εταιρειες)
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
προσωπικα δεν εχω δειξει ολο το σεξουαλικο μου ταλεντο στη καμερα απλα εγω εχω γαλουχηθει στα καλτ στενα της πληρωμενης ηδονης δηλαδη μεταξουργειο φυλης φωκαιας αλκιβιαδου πλατεια αττικης περιξ λιοσιων και το τελευταιο χρονο εβαλα στη ζωη μου τα call girls για να αναβαθμιστω.αμα δεν εχεις γαμησει μεταξουργειο η φυλης και να σου χτυπαει η τρισαθλια τσατσα τη πορτα και εσυ να τη γραφεις η η γκομενα να σου λεει χυσε εχω σαλονι και εσυ να την απαξιεις και να συνεχιζεις να γαμας επειδη εχεις πληρωσει η δεν εχεις παρει βιζιτες σε ναους οπως το χοτελ μπιλ ειναι δυσκολο πιστευω να κανεις πορνο γιατι πρεπει να περαστει στο dna σου να γαμας με χρονομετρο και αυτο δε μπορεις να το κανεις απο τη μια μερα στην αλλη θελει να εχεις γαμησει μεταξουργειο με 10 ρικο κτλ


Απο την στιγμη που ολοι γαμανε στις τσοντες ντοπαρισμενοι με βιαγκρα, εγω αυτα τα ακουω βερεσε
 
OP
OP
Sugarbabes

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.171
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • 3H0A0520.JPG
    3H0A0520.JPG
    883,5 KB · Εμφανίσεις: 592

Άγγελος angel

Ανώτατος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4.853
Like
50.886
Πόντοι
11.906
Για γέλια και για κλάματα οι ελληνικές τσόντες ! Για τη συγκεκριμένη ''πρωταγωνίστρια'' ουδέν σχόλιον για να μη γίνω κακός. Παραγωγές της πλάκας. Ο δε τίτλος θα έπρεπε να είναι : ''η αγγαρεία του αιώνα''.
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
εγω παντως θα η8ελα πολυ να κανονισω μια τετοια συναντηση με την Αθηνουλα

μακαρι να βρεθει καποιος να εχει το κονε και να το κανονισει, εγω ειμαι μεσα
 

Xeryus Rouge

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
0
Για γέλια και για κλάματα οι ελληνικές τσόντες ! Για τη συγκεκριμένη ''πρωταγωνίστρια'' ουδέν σχόλιον για να μη γίνω κακός. Παραγωγές της πλάκας. Ο δε τίτλος θα έπρεπε να είναι : ''η αγγαρεία του αιώνα''.

Εμένα το σώμα της Αθηνούλας δε με φτιάχνει μία (και για το πρόσωπο δεν ξέρω, αφού φοράει μάσκα κ περούκα), αλλά διάολε είναι καυλιάρα! Πιο καυλιάρα από όλες τις υπόλοιπες του ***** μαζί. Έχει νάζι, τσαχπινιά, κέφι, είναι λες και το κάνει χρόνια. Σ' αυτό το κομμάτι μου θυμίζει Nina Hartley.

Όσον αφορά την τσόντα καθαυτή, είναι για γέλια και για κλάματα όπως το πες. Για γέλια όταν ο Πανάγος πιάνει καταλάθος τα χύσια του αλλουνού και ενώ αρχικά αηδιάζει τελικά συνεχίζει να τον παίζει με το ίδιο χέρι (είναι δεξιόχειρας ο άνθρωπος, δε θα αλλάξει απ' τη μια στιγμή στην άλλη!), και για κλάματα όλα τα υπόλοιπα.  :headbang:

Απορώ αν αυτό το στούντιο έχει βγάλει ποτέ τσόντα "άντρας-γυναίκα πάνω σε κρεβάτι". Τον τελευταία μήνα που γράφτηκα όλο ζευγάρια βλέπω, όργια και περίεργα σκηνικά :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom