Νέα

Γυναικεία μόδα-ντυσίματα-look

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.856
Like
4.415
Πόντοι
456
Μόνο φορέματα?Δε θα βάλεις καμιά γόβα,τίποτα δαντελωτά εσώρουχα?Τι διάολο δε διαβάζεις Madame Figaro?
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Μόνο φορέματα?Δε θα βάλεις καμιά γόβα,τίποτα δαντελωτά εσώρουχα?Τι διάολο δε διαβάζεις Madame Figaro?
Βασικά εγώ δέν διαβάζω...γιατί είμαι άνδρας 100%... καί 1.92 ύψος...καί όχι ζουμπάς!! :2funny:
Αλλοι εδώ μέσα είναι οι κρυφόπουστες...καί οι κωλομπαράδες...πού τά διαβάζουν!! :2funny:
Αλλά έχω γκόμενες γνωστές μου αρκετές, τού επαγγέλματος τής μόδας καί...μού τά λένε...άσε πού τά βλέπω κιόλας.
Από όλα θά βάλουμε εδώ...όταν λέμε μόδα...καί look...είναι τά πάντα γιά τίς γκόμενες...όχι μόνο ρούχα!! :undecided:


New 2024

x2.png
x3.png
x4.png
x5.png
x6.png
x7.png
x8.png
x9.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.758
Like
2.808
Πόντοι
456
Σπάει όλα τα γκειομετρα το θρεντ..
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
10
Like
1.354
Πόντοι
506
Ενώ εγώ έχω δώσει ?
Πιστεύω ότι στό συγκεκριμένο Site υπάρχουν άνθρωποι μέ χιούμορ...πραγματικό χιούμορ!! :2funny:
Αν είναι νά τά παίρνουμε όλα τοίς μετρητοίς...εγώ τί πρέπει νά πώ ? :headbang:
Μέ έχετε πεί πούστη-γκόμενα-trans-ψεύτη-Zigolo-Αναρχοκομμούνι κτλ κτλ κτλ :think:
Εγώ τί πρέπει νά πώ ? :undecided:
οτι εισαι ανωμαλιαρα λουγκρα, το ξερει ολο το μπου. Εβαζες κ βιντεο με τα παλουκια που εβαζες
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.124
Πόντοι
206
Koρίτσια
Δεν έχετε ιδέα περί ντυσίματος

Πάρτε την Bianca
Χαίρεσαι να την συνοδεύεις

 

Συνημμένα

  • sensori1.jpeg
    sensori1.jpeg
    53,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • BIANCA CENSORI 2.png
    BIANCA CENSORI 2.png
    568,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • sensori 3.png
    sensori 3.png
    257,2 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
οτι εισαι ανωμαλιαρα λουγκρα, το ξερει ολο το μπου. Εβαζες κ βιντεο με τα παλουκια που εβαζες
Καλά εσένα κατουρημένη μάντρα...ch στό έχω πεί 100 φορές γιά τό πόσο βλάκας είσαι!!
Τό ευκολότερο πράγμα στόν κόσμο...είναι νά κατηγορείς...αλλά εσύ τέτοια πούστρα πού είσαι μόνο αυτό έχεις μάθει ξεκωλιάρα!! :effemine:
Εβαζα Video μέ παλούκια ? Τράβα σέ κανένα ψυχίατρο...καί κόψε επειγόντως τά Drugs...παλιοτραβελόπουστα!! :gay:







Girl's Fashion... Αυτά δέν είναι γιά όλες...μόνο γιά κορμιά...!!


z4.png
z5.png
z6.png
z7.png
z8.png
z9.png
z10.png
z11.png
z12.png
z13.png
z14.png
z15.png
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.245
Πόντοι
1.446
Παντρεμένο μιλφακι γνωστή μου ,μου εξομολογήθηκε ότι ο άνδρας της δεν βάζει κάνα ρούχο της προκοπής- βασικά μόνο φόρμες βάζει και τον πρήζει να ντυθεί σαν άνθρωπος σε κάποια έξοδο ρθυς- ενώ η ίδια κυκλοφορεί προσεγμένη...το ίδιο κι εγώ...τι να κάνω για να προκύψει κάτι;
Χώσου ρε τρελέ!!!!!!!!!!!11
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.395
Like
10.933
Πόντοι
3.556
Παντρεμένο μιλφακι γνωστή μου ,μου εξομολογήθηκε ότι ο άνδρας της δεν βάζει κάνα ρούχο της προκοπής- βασικά μόνο φόρμες βάζει και τον πρήζει να ντυθεί σαν άνθρωπος σε κάποια έξοδο ρθυς- ενώ η ίδια κυκλοφορεί προσεγμένη...το ίδιο κι εγώ...τι να κάνω για να προκύψει κάτι;

Βουλγαρια μου ειχε κανει εντυπωση ολα τα ζευγαρια ετσι ητανε. Οι αντρες με φορμες και σπορτεξ και οι γυναικες προσεγμενες με φορεματα, κλπ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.138
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Βουλγαρια μου ειχε κανει εντυπωση ολα τα ζευγαρια ετσι ητανε. Οι αντρες με φορμες και σπορτεξ και οι γυναικες προσεγμενες με φορεματα, κλπ
Αν με δει καμία Βουλγάρα θα στηθεί στα τέσσερα με την μια....:wink::grin::buck2:
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
943
Πόντοι
81
Να την πω να πάμε για κινηματογράφο όταν ο σύζυγος λείπει;( Φορτηγατζης!)
Δεν την λες να ρθει για home cinema καλύτερα;


Μέ ένα τέτοιο look σκάσε στήν γκόμενα...θά γουστάρει σίγουρα... :wink:
Ρε συ νηματοθέτη, στις πρώτες σελίδες τα περισσότερα που έβαλες ήταν μάπα. Είναι στη μόδα τετοια τσουβάλια, σαν ξυλοποδαρος σε καρναβαλι ?
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Ρε συ νηματοθέτη, στις πρώτες σελίδες τα περισσότερα που έβαλες ήταν μάπα. Είναι στη μόδα τετοια τσουβάλια, σαν ξυλοποδαρος σε καρναβαλι ?
Επίτηδες τά έβαλα...γιά νά υπάρχει σύγκριση...μέ τά μετά!! :wink:



Trendy clothes 2024...αυτά δέν είναι γιά όλες...μόνο γιά κορμιά θανάτου!


s1.png
s2.png
s3.png
s4.png
s5.png
s6.png
s7.png
s8.png
s9.png
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.138
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Το πουκάμισο έξω είναι λετσαρια,look μεθυσμένου σε ελληνική ταινία...ποτέ των ποτών δεν κυκλοφορεί έτσι ο @argyrotoxos .
Δέν είναι έξω τό πουκάμισο...αυτό θέλει νά δείξει τό look...ότι μετά από πολύ περπάτημα ίσως νά βγεί λίγο!!
Πρόσεξε καλύτερα τήν Photo look...καί θά τό καταλάβεις...τό έδαφος δέν είναι ίσιο!! :wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.138
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Δεν την λες να ρθει για home cinema καλύτερα;



Ρε συ νηματοθέτη, στις πρώτες σελίδες τα περισσότερα που έβαλες ήταν μάπα. Είναι στη μόδα τετοια τσουβάλια, σαν ξυλοποδαρος σε καρναβαλι ?
Τίποτα σαν την ατμόσφαιρα του κινηματογράφου.
Δεν είμαι αγοραφοβικος ούτε έχω επιδειξιομανία πλούτου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.138
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Δέν είναι έξω τό πουκάμισο...αυτό θέλει νά δείξει τό look...ότι μετά από πολύ περπάτημα ίσως νά βγεί λίγο!!
Πρόσεξε καλύτερα τήν Photo look...καί θά τό καταλάβεις...τό έδαφος δέν είναι ίσιο!! :wink:
Επίσης άκυρο το ξυπόλητο πόδι...Αυτά ας τα κάνουν γκόμενες...ο άνδρας οφείλει να δείχνει την αντοχή του ακόμα και στις φυσικές συνθήκες φορώντας κάλτσα ακόμα και το καλοκαίρι.
Αν ζεσταίνεται τόσο ας κάτσει σπίτι με το φανελάκι ...
Το ξυπόλητο ανδρικό πόδι είναι θηλυκοποιηση και πρόχειροποίηση του ανδρικού στυλ.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
943
Πόντοι
81
Επίτηδες τά έβαλα...γιά νά υπάρχει σύγκριση...μέ τά μετά!! :wink:
Δε λέω, μου αρέσουν και τα πιο ριχτά ρούχα στις γυναίκες (κυρίως φορέματα). Καλύτερα από όλες το έκανε η Σίλβια Κριστέλ στη δεύτερη Εμμανουέλα. Αλλά στις εικόνες που είδα εδώ, παραήταν

 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Επίσης άκυρο το ξυπόλητο πόδι...Αυτά ας τα κάνουν γκόμενες...ο άνδρας οφείλει να δείχνει την αντοχή του ακόμα και στις φυσικές συνθήκες φορώντας κάλτσα ακόμα και το καλοκαίρι.
Αν ζεσταίνεται τόσο ας κάτσει σπίτι με το φανελάκι ...
Το ξυπόλητο ανδρικό πόδι είναι θηλυκοποιηση και πρόχειροποίηση του ανδρικού στυλ.
Οχι ρέ δέν παίζει αυτό!!
Κάτι τέτοια λέει ο Τέλης...πού φοράει κοστούμι με γιλέκο σάν Gangster...καί αλυσίδα μέ ρολόι τσέπης!! :2funny:
Εδώ μιλάμε γιά 2024!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.138
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Οχι ρέ δέν παίζει αυτό!!
Κάτι τέτοια λέει ο Τέλης...πού φοράει κοστούμι με γιλέκο σάν Gangster...καί αλυσίδα μέ ρολόι τσέπης!! :2funny:
Εδώ μιλάμε γιά 2024!!
Eμπρος προς τα πίσω...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οχι ρέ δέν παίζει αυτό!!
Κάτι τέτοια λέει ο Τέλης...πού φοράει κοστούμι με γιλέκο σάν Gangster...καί αλυσίδα μέ ρολόι τσέπης!! :2funny:
Εδώ μιλάμε γιά 2024!!
...μήπως φοράει και μονοκλ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom