Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 21,1%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 3,0%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 159 39,6%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 128 31,8%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 18 4,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    402

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
άβολα πολύ ρε φίλε
Ξέρεις κάτι αδερφέ; Ίσως είναι άβολα, να το βάλεις και να πας στη δουλειά, εγώ δεν ξέρω! Εγώ φοράω καμιά φορά την ώρα του σεξ και βγάζω γούστα! Αρέσει και στην κυρά, καυλώνει!! Και δεν το κάνω για τον κώλο, το κάνω για τον πούτσο!! Μου αρέσει η δαντέλα στα αρχίδια! Ειλικρινά, θέλεις να με πεις πούστη; Δε με νοιάζει!! Πες ό,τι γουστάρεις!!! Εγώ κάποιες φορές καυλώνω με αυτό και θα το ξανακάνω!!! Επίσης μου αρέσει να πηγαίνω με θυληπρεπείς τρανς!! Όχι εγχειρισμένες. Γυναίκες με πούτσο!!! Όχι άντρες με βυζιά και εννοώ στο μυαλό άντρες!
Κι αυτό κάποιες φορές με καυλώνει και το κάνω!!! Πληρώνω και το κάνω!!! Είμαι ενήλικας και κάνω σεξ με άλλο ενήλικο άτομο και γουστάρω!!! Κάποιοι το θεωρούν ανωμαλία, δικαίωμά τους!!! Κάποιοι άλλοι θα κρίνουν με τα μάτια κλειστά, κι αυτό δικαίωμά τους!!! Κάποιοι θα κοροϊδέψουν, θα τρολάρουν ακόμα και θα βρίσουν αλλά να σου πω κάτι;;; (όχι προσωπικά σε εσένα, γενικά γράφω).
Στα ξυρισμένα μου αρχίδια μέσα από το στριγκ!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
208
Like
3.191
Πόντοι
441
Ξέρεις κάτι αδερφέ; Ίσως είναι άβολα, να το βάλεις και να πας στη δουλειά, εγώ δεν ξέρω! Εγώ φοράω καμιά φορά την ώρα του σεξ και βγάζω γούστα! Αρέσει και στην κυρά, καυλώνει!! Και δεν το κάνω για τον κώλο, το κάνω για τον πούτσο!! Μου αρέσει η δαντέλα στα αρχίδια! Ειλικρινά, θέλεις να με πεις πούστη; Δε με νοιάζει!! Πες ό,τι γουστάρεις!!! Εγώ κάποιες φορές καυλώνω με αυτό και θα το ξανακάνω!!! Επίσης μου αρέσει να πηγαίνω με θυληπρεπείς τρανς!! Όχι εγχειρισμένες. Γυναίκες με πούτσο!!! Όχι άντρες με βυζιά και εννοώ στο μυαλό άντρες!
Κι αυτό κάποιες φορές με καυλώνει και το κάνω!!! Πληρώνω και το κάνω!!! Είμαι ενήλικας και κάνω σεξ με άλλο ενήλικο άτομο και γουστάρω!!! Κάποιοι το θεωρούν ανωμαλία, δικαίωμά τους!!! Κάποιοι άλλοι θα κρίνουν με τα μάτια κλειστά, κι αυτό δικαίωμά τους!!! Κάποιοι θα κοροϊδέψουν, θα τρολάρουν ακόμα και θα βρίσουν αλλά να σου πω κάτι;;; (όχι προσωπικά σε εσένα, γενικά γράφω).
Στα ξυρισμένα μου αρχίδια μέσα από το στριγκ!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
όχι φίλε θέμα του καθενος είναι τα γουστα του , εγώ φοραω καλσον και κυλότα και όχι μόνο στο σεξ, τώρα τι θα πει ο καθένας χεστηκα , έχω δει και έχω δει οπότε αστο
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
όχι φίλε θέμα του καθενος είναι τα γουστα του , εγώ φοραω καλσον και κυλότα και όχι μόνο στο σεξ, τώρα τι θα πει ο καθένας χεστηκα , έχω δει και έχω δει οπότε αστο
Συμφωνούμε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Περί ορέξεως guys. Ο καθένας να κάνει ό,τι του γουστάρει. Είτε παίρνει αντρικό κωλο είτε δίνει κλπ
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Το περί ορέξεως ισχύει απόλυτα.
Κάποιοι βέβαια μόλις ακούνε για τραβεστί αμέσως σε κατηγοριοποιούν ως πούστη ή κρυφόπουστα αλλά προφανώς και δεν μας απασχολεί εμάς που είμαστε λίγο πιο περιπετειώδεις.
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
281
Κριτικές
1
Like
1.050
Πόντοι
81
Φίλε μου, γούστα είναι αυτά και φυσικά δε μπορώ να μπω στο μυαλό κανενός. Αλλά για εμένα ο κώλος είναι ένα και το αυτό. Οι καμπύλες, "τα ψωμάκια", τα βυζιά που κρέμονται ή τα βλέπεις απλωμένα αν την έχεις ανάσκελα και οι φωνές είναι που το κάνουν διαφορετικό. Αλλά κατά τα άλλα, κωλάντερο σπρώχνεις στη μια περίπτωση και κωλάντερο σπρώχνεις και στην άλλη. Για εμένα πάντα, το ξεκαθαρίζω.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Φίλε μου, γούστα είναι αυτά και φυσικά δε μπορώ να μπω στο μυαλό κανενός. Αλλά για εμένα ο κώλος είναι ένα και το αυτό. Οι καμπύλες, "τα ψωμάκια", τα βυζιά που κρέμονται ή τα βλέπεις απλωμένα αν την έχεις ανάσκελα και οι φωνές είναι που το κάνουν διαφορετικό. Αλλά κατά τα άλλα, κωλάντερο σπρώχνεις στη μια περίπτωση και κωλάντερο σπρώχνεις και στην άλλη. Για εμένα πάντα, το ξεκαθαρίζω.
Δεν διαφωνώ κάπου.Κωλάντερο γαμάς και στη μια και στην άλλη περίπτωση αλλά το περιτύλιγμα αλλάζει.
Σε αυτό είναι η ένσταση μου, να γαμήσω άντρα δεν πρόκειται, τραβελια και κροσακια όμως τα γαμάω γιατί μου αρέσει η εμφάνιση τους.
Κώλο γαμάς και στη γυναίκα,και σε άντρα και στα τραβελια αλλά από εκεί και πέρα είναι τι προτιμάς.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
δεν θα τό λεγα οτι μου αρέσει και ιδιαίτερα. στην πραγματικότητα δεν με τραβάει καθόλου.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.287
Πόντοι
3.886
IMG_20231023_172527.jpg
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.116
Κριτικές
37
Like
20.216
Πόντοι
12.896
απαπαπαπαπαπα τι ειναι αυτα τα πραγματα
στην ελλαδα δεν κανουμε τετοια πραγματα :2funny:
:2funny::2funny::2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
ΑΝ είναι αφεντικού ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ να γαμάω αντρικό κώλο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom