Νέα

Γνώμες για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnm650

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
42
Πόντοι
1
έχω μισό χρόνο με το ΗΤ.. Προχτές πήρα ένα πακέτο για να δω πώς είναι κτλ... Το σιχάθηκα και λυπήθηκα τα 4€ που έδωσα... Πολλά τα οφέλη του ΗΤ.. Η γεύση κι η αναπνοή έχουν καθαρίσει και από οικονομία, την βγάζω με 2€ εβδομαδιαίως!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486
μουφες
μετα απο ενα διαστημα ξαναγυρνας στο κανονικο τσιγαρο
έχω μισό χρόνο με το ΗΤ.. Προχτές πήρα ένα πακέτο για να δω πώς είναι κτλ... Το σιχάθηκα και λυπήθηκα τα 4€ που έδωσα... Πολλά τα οφέλη του ΗΤ.. Η γεύση κι η αναπνοή έχουν καθαρίσει και από οικονομία, την βγάζω με 2€ εβδομαδιαίως!!
5 1/2 χρονια και συνεχίζω ακάθεκτος....Ουτε ρουφηξια απο το κανονικό μεχρι τωρα...
 

vgstr

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
5 1/2 χρονια και συνεχίζω ακάθεκτος....Ουτε ρουφηξια απο το κανονικό μεχρι τωρα...

8 μήνες έχω φτάσει εγώ, εννοείται χωρίς ούτε ένα κανονικό τσιγάρο και οι διαφορές είναι εμφανείς. Κυρίως σε θέμα μυρωδιάς σε στόμα και ρούχα. Προσφατα πήρα και καινούργιο ατμοποιητή (Nautilus της Aspire) και πλέον έχει γίνει ακόμα πιο απολαυστικό.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
5 1/2 χρονια και συνεχίζω ακάθεκτος....Ουτε ρουφηξια απο το κανονικό μεχρι τωρα...
......... :hi:

.......... καλημέρα ΑΔΕΛΦΕ πού θά πάρω πληροφορίεες γιά το Η/Τ ..... ??
.. είμαι παντελώς άσχετος μέ τό έν λόγω !!
 

kukos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
4,5 χρονια ακαπνος (καπνιζα 2 πακετα την ημερα)
 

kukos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
μονο Η.Τ. με μηδενικη νικοτινη πια
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486
......... :hi:

.......... καλημέρα ΑΔΕΛΦΕ πού θά πάρω πληροφορίεες γιά το Η/Τ ..... ??
.. είμαι παντελώς άσχετος μέ τό έν λόγω !!
Γεια σου Βατραχε!Πηγαινε Π.Φαληρο,Πλατεία Νταβαρη,στην αρχή της Ναυσικάς,εχει NOBACCO..Ειναι ο Μανώλης και η Βικυ η γυναίκα του τα απογευματα,τα πρωινα ειναι ο Λεωνίδας...Πες τους ότι ερχεσαι από το Ναυαρχο, που του στελνανε προιόντα στο Βελγιο  και θα σε φτιάξουν..Να περνας καλά αδερφε!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.863
Like
469
Πόντοι
36
ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ειναι σχετικα νεο προιον δεν γνωριζουμε τι παρενεργειες θα βγαλει στο μελλον....κανεις δεν ξερει...
 

Don Aristippo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
8.960
Like
12
Πόντοι
66
μουφες
μετα απο ενα διαστημα ξαναγυρνας στο κανονικο τσιγαρο

Δοκίμασε την πρώτη εβδομάδα (εμένα τόσο μου χρειάστηκε) υγρό με υψηλή περιεκτικότητα νικοτίνης. Θα σιχαίνεσαι να βάλεις στο στόμα σου τσιγάρο, γιατί θα έχεις μπουχτήσει την νικοτίνη. Σταδιακά αραιώνεις, μέχρι να ξεχάσεις το τσιγάρο.
Πράγματι, το άρωμα του τσιγάρου είναι πολυδιάστατο και απολαυστικό. Το άρωμα του ηλεκτρονικού, αρχικά, δείχνει πολύ κατώτερο.
 

kukos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ειναι σχετικα νεο προιον δεν γνωριζουμε τι παρενεργειες θα βγαλει στο μελλον....κανεις δεν ξερει...

Το προιον δεν ειναι πια νεο αλλα δεν ειναι και παλιο. Παρ'ολα αυτα το εχουν ξεσκονισει περισσοτερο απο καθε αλλο προιον με εκατονταδες ερευνες και αναλυσεις, αφου θιγει τεραστια συμφεροντα (και οχι μονο των καπνοβιομηχανιων) Το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι τοσο υγειινο οσο αερας του βουνου αλλα πολυ πιο υγειινο απο το κανονικο τσιγαρο (σοβαρες ερευνες το ανεβαζουν σε τουλαχιστον 95 %). Το αλλο βεβαιο ειναι απο τις ερευνες οτι δεν υφισταται παθητικο ατμισμα.
Αληθεια τι ερευνα εχει γινει για τα υπολοιπα απο αυτα που τρως/πινεις, βαζεις στο δερμα σου, αναπνεεις κλπ??
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Γεια σου Βατραχε!Πηγαινε Π.Φαληρο,Πλατεία Νταβαρη,στην αρχή της Ναυσικάς,εχει NOBACCO..Ειναι ο Μανώλης και η Βικυ η γυναίκα του τα απογευματα,τα πρωινα ειναι ο Λεωνίδας...Πες τους ότι ερχεσαι από το Ναυαρχο, που του στελνανε προιόντα στο Βελγιο  και θα σε φτιάξουν..Να περνας καλά αδερφε!
...... :rockon: :rockon:

''''''''Αδελφε έγραψες,,,,,, σ ευχαριστώ πολύ !! :hi: :hi:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
κάτι πήρε το αυτι μου για τα οφελη του cbd oil σε vape pens ...μπορουμε να το αγορασουμε στην ελλαδα ή μονο μεσω ιντερνετ ?
έχετε κάτι στα υποψιν σας ?

thnx  :hi:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ολα τα παραγωγα της κανναβης ειναι παρανομα στην Ελλαδα.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Καποιοι ερευνιτες ,σε καποια χωρα, σε καποια ερευνα,σε καποια αρωματα, σε καποια ηλεκτρονικα,για λογαριασμο καπιου.Ε ..για να το εγραψε η εφημεριδα ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ
Ειναι απιστευτα παραπλανιτικη ειδηση. Υπαρχουν φορμαδευδες και καρκινικα  ,αλλα σε συγκεντρωσεις που συναντιουνται στον αερα (1 με 2 νανοσωματιδια) αντιθετα στο απλο τσιγαρο οι συγκεντρωσεις στα καρκινογονα ειναι 1000 με 2000 μανοσωματιδια. Ειναι φυσικα πανω απο τις επιτρεπομενες τιμες γιατι οι επιτρεπομενες τιμες ειναι  ΜΗΔΕΝ ! Πραγματικα δεν παιζονται οι ανθρωποι
Υ.Γ. Θα μπορουσα να σας γραφω ΚΑΘΕ μερα και μια μελετη για το ηλεκτρονικο που την υποστηριζει με αποδειξεις , αλλα στην τελικη ,στον Ελληνα η πληροφορια κατω απο το τραπεζι ειναι πιο συμαντικη . Ειναι κριμα οπως να την πατατε απο παπαγαλακια ,που σας παιρνανε για χαζους .
Στην αγγλια ομως εχουν αλλη αποψη .Ε αυτοι ειναι και πουστηδες.Το καπνιζουν με το κωλο θα μου πειτε....
Καμοια λοιπον καρκινικη μεταλαξη δεν προκαλει το ηλεκτρονικο τσιγαρο , συμφωνα με κανονικη ερευνα(οχι του κυρ Μπαμπη του καπνοβιομηχανου...)της Αγγλιας .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom