Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.352
Like
10.869
Πόντοι
3.556
Βασικά και τίς 3 φορές πού έκανα κονέ με τέτοιες γκόμενες...ήταν άγαμες!!
Τώρα αυτή από το μπαράκι...είναι ωραία κοπέλα μετράτη…
Εχουμε βγεί μία φορά...αλλά δεν έχω σχηματίσει εικόνα.
Αύριο θα είναι η 2η φορά...έτσι καί αλλιώς εγώ δεν βιάζομαι ποτέ με τίς γκόμενες!!
Θά δούμε πώς θα πάει!! :undecided:

Τι μπαρακι; Μηπως ειναι κανα κωλομπαρο και ψαρωνει πελατες;
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
Πιο εύκολο να πιάσεις το τζόκερ...παρά να βγεις ραντεβού με ελλεεινίδα απ'τα σοσιαλ

Δεν ισχύει. Αρκεί να έχεις δυνατή παρουσία στα social.

Αλλά την έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση αλλού, οπότε βαριέμαι κι εγώ να τη συνεχίσω.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
Οχι ρέ Σάμπ ραντεβού βγαίνεις...αλλά τό θέμα είναι ότι όταν θά δείς τήν γκόμενα...θά πείς καλύτερα νά μήν είχα βγεί!!
Κάτι ψυχοπαθείς...κοντές...χοντρές κτλ
Συνήθως 3άρια 3.5άρια εντελώς χάλια...καί μία γλώσσα όσο τό μπόι τους!!
Καί νομίζουν ότι τού κάνουν καί χάρη τού άνδρα!! :undecided:


Γλωσσάρα έχουν, ισχύει. Και θα σε φλομώσουν και στα «αθώα»ψεμματάκια οι νεαρές, δεν είναι να τις πιστεύεις σε τίποτα-τίποτα από αυτά που σου λένε στην αρχή.

Αλλά όχι ρε συ, κυκλοφορεί πολύ και καλό μουνί που ψάχνεται για ραντεβουδάκι.
Κεφάτα κι όμορφα κορίτσια, που βγάζουν διαθέσεις και βίτσια.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.121
Πόντοι
206
Επειδή σας αρέσουν οι μαλακίες

Και extra bonus
πως μπορεί να μασκαρευτεί μια γκόμενα και να σας στραβώσει
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.704
Like
2.753
Πόντοι
456
Δεν ισχύει. Αρκεί να έχεις δυνατή παρουσία στα social.

Αλλά την έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση αλλού, οπότε βαριέμαι κι εγώ να τη συνεχίσω.
οταν λες δυνατη παρουσια στα σοσιαλ τι εννοεις?να ποσταρεις μπουκαλες μπελβεντερε?μερσεντες αμγκ..πισινες..και ταξιδακια σε αμερικη και μονακο?ετσι γαμαει και ο σαμπ!!
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.165
Πόντοι
456
Όλα είναι σχετικά. Αν μια γυναίκα έχει σκοπό να αποκτήσει οικογένεια και παιδιά η διαφορά ηλικίας είναι σημαντική αλλά όχι καθοριστική. Πάλι βέβαια πάνω από 10 χρόνια διαφορά είναι κάπως υπερβολικό αλλά σε αυτήν την περίπτωση παίζουν άλλα πράγματα μεγαλύτερο ρόλο.

Αυτό που μπορώ να πω με βεβαιότητα είναι πως και οι γυναίκες θέλουν νεώτερους. Στα 30 ΟΚ αλλά μετά τα 40 οι διαφορές αντρών και γυναικών είναι τεράστιες. Η πλειοψηφία των γυναικών μοιάζει με συμπεθέρες. Πολύ δύσκολα κάποιος συνομήλικος ή νεώτερος τους θα δεσμευτεί μαζί τους παρά μόνο για καμιά ξεπέτα ή γούστα. Εκεί είναι που ψάχνουν μεγαλύτερους, γιατί νιώθουν πάλι επιθυμητές. Στα μάτια ενός 60αρη μια 40αρα είναι τζόβενο, ενώ για έναν 40αρη είναι ακόμα μια σταφιδιασμένη γεροντοκόρη με γάτες και ψυχολογικά που δεν μπορεί να κάνει παιδιά και έμεινε στο ράφι. Αν κάτσει κάποια νεώτερη θα την παρατήσει σε χρόνο ντε τε.

Από μόνες γυναίκες 38 και πάνω βρωμάει ο τόπος. Όσες όμως είναι 30-35 βλέπονται και στροφάρουν πραγματικά τις παίρνει να είναι επιλεκτικές. Όποια είναι τώρα σε αυτήν την ηλικία και δεν δημιουργήσει κάτι αξιόλογο κάτι κάνει λάθος.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.352
Like
10.869
Πόντοι
3.556
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.121
Like
15.699
Πόντοι
3.656
Δεν ισχύει. Αρκεί να έχεις δυνατή παρουσία στα social.

Οπότε κι εκεί...πρέπει να καταφέρεις να ξεχωρίζεις απ'το 95% των βαρετών/αδιάφορων αντρικών προφιλ για να σε προσέξει κάποια.Που αυτή μπορεί να μην έχει ούτε φώτο...
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
οταν λες δυνατη παρουσια στα σοσιαλ τι εννοεις?να ποσταρεις μπουκαλες μπελβεντερε?μερσεντες αμγκ..πισινες..και ταξιδακια σε αμερικη και μονακο?ετσι γαμαει και ο σαμπ!!

Όχι, απλά να δείχνεις γυμνασμένος κι εμφανίσιμος αρκεί. Και κάπως άνετος, βολεμένος, κουλ
γενικώς. Συνάμα να έχεις κυρίως γυναίκες followers, όχι πολλούς άντρες.

Τα πολλά-πολλά δεν χρειάζονται. Οτιδήποτε έχει να κάνει με λεφτά απωθεί τις νορμάλ καυλιάρες, και προσελκύει μόνο κάτι άπληστα ξέκωλα.

:-)
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
Οπότε κι εκεί...πρέπει να καταφέρεις να ξεχωρίζεις απ'το 95% των βαρετών/αδιάφορων αντρικών προφιλ για να σε προσέξει κάποια.Που αυτή μπορεί να μην έχει ούτε φώτο...

20%. Το μόνο που χρειάζεσαι, είναι να μοιάζει ότι ανήκεις στο ανώτερο 20%.

Και οι γκόμενες επενδύουν πολλά στην παρουσία τους και την εμφάνιση τους.

Άμα βαριέται κανείς, ή δεν τον ενδιαφέρει, δεν γίνεται. Και ούτε είναι καν ανάγκη. Ας μείνει στη φάση: « Μπουρδέλο για σένα. Παμ.»

:—)
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
5
Like
5.507
Πόντοι
1.056
Πόσοι άνδρες μετά τα 45-50 στην Ελλάδα δείχνουν "εμφανίσιμοι, γυμνασμένοι, άνετοι, βολεμένοι και κουλ" άραγε; Ένα 10%; Ένα 20%; Όχι περισσότεροι.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
Πόσοι άνδρες μετά τα 45-50 στην Ελλάδα δείχνουν "εμφανίσιμοι, γυμνασμένοι, άνετοι, βολεμένοι και κουλ" άραγε; Ένα 10%; Ένα 20%; Όχι περισσότεροι.

Αυτό. Για το 20% μιλάμε. Άμα δεν είσαι εκεί, τότε γίνεται βέβαια πιο δύσκολο.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
Εννοείται, υποθέτω, ότι όταν ένα εμφανίσιμο καυλάκι γύρω στα 30 συζητάει σχέση με κατά 15-20 χρόνια μεγαλύτερο της, ψάχνεται σε γενικές γραμμές για έναν καλοστεκούμενο τύπο με αυτοπεποίθηση, οικονομική επιφάνεια και κοινωνική καταξίωση.
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
174
Κριτικές
14
Like
1.186
Πόντοι
371
Ντρέπεται να σε παρουσιάσει στις παρέες της ? Μέγα λάθος...τοποθετούμαι...
Καμία σχέση...αντίθετα τό γουστάρει σάν τρελή...πολλές φορές πουλάει καί μούρη στίς φίλες της λέγοντας τους...Είδες τί άνδρα έχω ?
Αν εργάζεσαι πολύ καί δέν έχεις χρόνο γιά εκείνη...δέν υπάρχει καμία περίπτωση νά κάνεις κονέ μέ τέτοια γκόμενα!!
Από τήν στιγμή πού έχεις φίλους πού "Παίζουν σέ αυτό τό παιχνίδι"...μπορούν άνετα νά κάνουν παρέα...κανένα πρόβλημα.
Ξέρεις πόσες γυναίκες στά 30 καί 35 έχουν άσπρα μαλλιά...οι περισσότερες!!
Μία γυναίκα π.χ. 35 χρονών δίπλα σέ έναν γοητευτικό άνδρα...δείχνει όσο είναι ηλικιακά...δέν είναι λολίτα!!

Παιδιά...μάλλον δέν έχετε καταλάβει γιά ποιά κατηγορία γυναικών μιλάμε...
Στήν συγκεκριμένη κατηγορία γυναικών δέν σού κάνει χάρη νά είναι μαζί σου...τό γουστάρει...τής αρέσει...είναι τό όνειρο της αυτό!!
Τούς μικρούς καί μικρότερους ηλικιακά...δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν!! :undecided:
Που βρίσκεις τέτοιες γυναίκες;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.783
Πόντοι
3.786
Που βρίσκεις τέτοιες γυναίκες;
Στο Τζόκερ.Ο τύπος Ακροατής είναι μουσικός και μπορεί να παίζει πιο άνετα σε τέτοιες διαφορές ηλικίας.Οι καλλιτέχνες είναι μια κατηγορία από μόνη της που γοητεύει πιο εύκολα τις γυναίκες.Παίξτε μπάλα και με πιο φυσιολογικές διαφορές ηλικίας γιατί περνάνε τα χρόνια.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.491
Like
2.360
Πόντοι
216
.Παίξτε μπάλα και με πιο φυσιολογικές διαφορές ηλικίας γιατί περνάνε τα χρόνια.

Σύμφωνοι! Άμα κάποιος δεν έχει το χρόνο, το χρήμα, τα κονέ ή την κοινωνική θέση για νεαρότερες, καλά είναι να ασχολείται με κοπέλες της ηλικίας του.

Αρκεί να έχει κανείς διάθεση για ζωή και σεξ, και βγαίνουν σε όλες τις ηλικίες όμορφες φάσεις.
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
50
Like
705
Πόντοι
80
Οπότε κι εκεί...πρέπει να καταφέρεις να ξεχωρίζεις απ'το 95% των βαρετών/αδιάφορων αντρικών προφιλ για να σε προσέξει κάποια.Που αυτή μπορεί να μην έχει ούτε φώτο...
μα υπάρχει προφίλ που να μην είναι "να εγώ με την αμαξαρα/μηχαναρα μου,να εγώ με τα αλάνια μου που πίνουμε και τα σπαμε,να έχω με την σώματαρα και τα τατουάζ μου" κτλπ κτλπ,έχω βαρεθεί αυτό ρε φίλε που όλοι είναι ανδρικά παγόνια στα σοσιαλ,δώσε μου εσύ ένα παράδειγμα τι εννοείς διαφορετικός,εγώ ανεβάζω κύριος τραγουδια, φωτογραφίες από μέροι που έχω πάει,ίσως κάνα ζωάκι και τέτοια ενώ ξέρω ότι κάτι τέτοιους τρωγλοδυτες που ανεβάζουν να το δείξουν κλανιά μαγκιά τους κατουραω και από εμφάνιση και από μυαλό,τώρα αν με έχουν στο ξύλο αδιάφορο
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
174
Κριτικές
14
Like
1.186
Πόντοι
371
When Charlie Chaplin proposed to Ooana O'Neil, he was 53 years old and she was 18 years old. The great artist said, "Marry me so I can teach you how to live and teach me how to die." She replied, "No, Charlie, I'm going to marry you so you can teach me how to grow up and teach you how to stay young." They lived together for 34 years and had 8 children.

Το βρήκα στο διαδίκτυο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom