Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Στίς μέρες αυτές πού πέρασαν...είχαμε έντονη τηλεφωνική επικοινωνία μέ τήν 32χρονη από τό μπαράκι...καί ήπιαμε 2-3 καφέδες!!
Μού είπε ξεκάθαρα ότι γουστάρει νά παιχτεί κατάσταση...καί ότι είναι Ok...σέ αυτά πού έχουμε "Συμφωνήσει"
Τής είπα καί τήν αλήθεια ότι η κοπέλα πού διατηρώ σχέση θά φύγει στίς αρχές Ιουνίου...καί μού είπε όλα κομπλέ δέν έχει κανένα πρόβλημα!!
Τήν ρώτησα γιά τό διαζύγιο πότε θά τό πάρει...καί μού είπε ότι μετά τό Πάσχα θά τό έχει σίγουρα!!
Τής έχω πεί νά πάμε στό εξοχικό ενός φίλου μου στό Λουτράκι μετά τό Πάσχα...καί είναι Ok!!
Αρα από ότι καταλαβαίνω τό κονέ είναι 100% σίγουρο...καί μετά τό Πάσχα...θά ολοκληρωθεί ερωτικά...

:heavymetalbig:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Λοιπόν επανέρχομαι στό θέμα μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι...έχω κάνει κονέ νά πάμε τήν Κυριακή σέ ένα σπίτι στό Λουτράκι!!
Από τίς μικρές βόλτες 2-3 φορές πού πήγαμε...κατάλαβα ότι γουστάρει κάργα...αλλά φυσικά δέν μένει νά τό δώ καί στήν πράξη τήν Κυριακή.
Είναι νά πάρει καί τό διαζύγιο της...μού έχει πεί τώρα αυτό τόν μήνα...άντε νά δώ τί θά παιχτεί...
Εγώ βέβαια τό θεωρώ δεδομένο ότι θά γίνει Sex...αλλά καμία φορά ξέρω καί εγώ τί νά πώ...μήν στραβώσει η φάση...πολύ δύσκολο αλλά όλα παίζουν!! :sunglasses:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Ο μόνος προβληματισμός μου...σέ ενδεχόμενο πού κάνω σχέση μαζί της...διότι γιά τόν σκοπό αυτό πάω...είναι ότι ήταν πρώην παντρεμένη!!
Καί εγώ είμαι εντελώς άσχετος από παντρεμένες...μία φορά τό έχω κάνει στήν ζωή μου...καί τό πλήρωσα πολύ ακριβά!!
Αλλά λόγο τού ότι η γκόμενα είναι αστέρι...μιλάμε γιά ξεκάθαρα 8.5άρι...θά τό κάνω καί ότι γίνει...δέν γαμιέται...
Ετσι καί αλλιώς κάτι καλύτερο δέν έχω νά κάνω...τά παίζω όλα γιά όλα!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
94
Like
46.455
Πόντοι
17.311
Ο μόνος προβληματισμός μου...σέ ενδεχόμενο πού κάνω σχέση μαζί της...διότι γιά τόν σκοπό αυτό πάω...είναι ότι ήταν πρώην παντρεμένη!!
Καί εγώ είμαι εντελώς άσχετος από παντρεμένες...μία φορά τό έχω κάνει στήν ζωή μου...καί τό πλήρωσα πολύ ακριβά!!
Αλλά λόγο τού ότι η γκόμενα είναι αστέρι...μιλάμε γιά ξεκάθαρα 8.5άρι...θά τό κάνω καί ότι γίνει...δέν γαμιέται...
Ετσι καί αλλιώς κάτι καλύτερο δέν έχω νά κάνω...τά παίζω όλα γιά όλα!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
εγω προτεινω να πατε για καμπινγκ παντως :coffee:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
εγω προτεινω να πατε για καμπινγκ παντως :coffee:
Αααα...εγώ δέν έχω κανένα πρόβλημα ειλικρινά τό γουστάρω νά σου πώ τήν αλήθεια...βέβαια έχω νά κάνω πολλά χρόνια!!
Αλλά η γκόμενα είναι πολύ μούρη...γιά φαντάσου νά τής πώ...ότι αντί νά πάμε στό σπίτι τό γαμάτο τού άλλου...νά τρέχουμε μέσα στά χώματα...
Πολύ γέλιο...:2funny:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
94
Like
46.455
Πόντοι
17.311
Αααα...εγώ δέν έχω κανένα πρόβλημα ειλικρινά τό γουστάρω νά σου πώ τήν αλήθεια...βέβαια έχω νά κάνω πολλά χρόνια!!
Αλλά η γκόμενα είναι πολύ μούρη...γιά φαντάσου νά τής πώ...ότι αντί νά πάμε στό σπίτι τό γαμάτο τού άλλου...νά τρέχουμε μέσα στά χώματα...
Πολύ γέλιο...:2funny:
:heavymetalbig:
σκεψου το
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Τί νά σκεφτώ ρέ σύ Φίλιπς...εδώ μέ παίρνει 10 φορές τηλ τήν ημέρα...καί μού λέει τί νά πάρει μαζί της στό Λουτράκι...λές καί θά πάμε στήν Νέα Υόρκη!!
Καταλαβαίνεις γιά τί γκόμενα σού λέω...όλα τά υπολογίζει...:undecided:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
94
Like
46.455
Πόντοι
17.311
Τί νά σκεφτώ ρέ σύ Φίλιπς...εδώ μέ παίρνει 10 φορές τηλ τήν ημέρα...καί μού λέει τί νά πάρει μαζί της στό Λουτράκι...λές καί θά πάμε στήν Νέα Υόρκη!!
Καταλαβαίνεις γιά τί γκόμενα σού λέω...όλα τά υπολογίζει...:undecided:
:heavymetalbig:
ξανασκεψου το
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Μάλλον θά είχες καί εσύ κάποια άσχημη εμπειρία από παντρεμένη...κάτι τέτοιο καταλαβαίνω...
Πάντως άν εννοείς κατά κάποιο τρόπο...ότι θά μέ "Τυλίξει" γιά φράγκα...αυτό δέν παίζει μέ τίποτα!!
Ετσι καί αλλιώς πλούσια δέν είναι...αλλά οικονομικά τήν βλέπω ψιλοκαλά νά κρατιέται...
Ολα βέβαια γυρίζουν στό κεφάλι μου...διότι στό παρελθόν τά είχα δεί...
Δέν έχω γενικά εμπιστοσύνη στούς ανθρώπους...τήν έχω χάσει εδώ καί πολλά χρόνια!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
94
Like
46.455
Πόντοι
17.311
Μάλλον θά είχες καί εσύ κάποια άσχημη εμπειρία από παντρεμένη...κάτι τέτοιο καταλαβαίνω...
Πάντως άν εννοείς κατά κάποιο τρόπο...ότι θά μέ "Τυλίξει" γιά φράγκα...αυτό δέν παίζει μέ τίποτα!!
Ετσι καί αλλιώς πλούσια δέν είναι...αλλά οικονομικά τήν βλέπω ψιλοκαλά νά κρατιέται...
Ολα βέβαια γυρίζουν στό κεφάλι μου...διότι στό παρελθόν τά είχα δεί...
Δέν έχω γενικά εμπιστοσύνη στούς ανθρώπους...τήν έχω χάσει εδώ καί πολλά χρόνια!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
εγω απλα σου λεω να ξανασκεφτεις το καμπινγκ.
τα υπολοιπα που λες ειναι δικα σου.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
εγω απλα σου λεω να ξανασκεφτεις το καμπινγκ.
τα υπολοιπα που λες ειναι δικα σου.
Σίγουρα πλάκα κάνεις...είναι δυνατόν πρώτη φορά νά πάω νά κάνω Sex μέ τήν γκόμενα...καί νά τρέχω σέ κάμπινγκ ?
Αυτό ρέ σύ Φίλιπς δέν στέκει πού λές μέ τίποτα...ποιός τό κάνει αυτό ?
Εσύ θά τό έκανες ?
Αλλά γιά πές μου ρέ σύ τί εννοείς...γιατί κάτι θέλεις νά μού πείς...αλλά δέν σέ καταλαβαίνω...
Γιά πές τήν σκέψη σου!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
94
Like
46.455
Πόντοι
17.311
Σίγουρα πλάκα κάνεις...είναι δυνατόν πρώτη φορά νά πάω νά κάνω Sex μέ τήν γκόμενα...καί νά τρέχω σέ κάμπινγκ ?
Αυτό ρέ σύ Φίλιπς δέν στέκει πού λές μέ τίποτα...ποιός τό κάνει αυτό ?
Εσύ θά τό έκανες ?
Αλλά γιά πές μου ρέ σύ τί εννοείς...γιατί κάτι θέλεις νά μού πείς...αλλά δέν σέ καταλαβαίνω...
Γιά πές τήν σκέψη σου!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
ειναι στη μοδα οι αουτντορ δραστηριοτητες αν τσεκαρεις.
αρα,
εγω σου λεω να πας για καμπινγκ με τη γκομενα, να ειστε μονοι στη φυση, να αναπνευσετε καθαρο οξυγονο... και απλα να προσεχεις τα καραφλα και τριχωτα γουρουνια.
αυτο μονο, τιποτα αλλο.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
ειναι στη μοδα οι αουτντορ δραστηριοτητες αν τσεκαρεις.
αρα,
εγω σου λεω να πας για καμπινγκ με τη γκομενα, να ειστε μονοι στη φυση, να αναπνευσετε καθαρο οξυγονο... και απλα να προσεχεις τα καραφλα και τριχωτα γουρουνια.
αυτο μονο, τιποτα αλλο.
Ναί κατάλαβα τί λές...αλλά στήν δική μου περίπτωση δέν έχω σκοράρει ακόμα...είμαστε 0-0 όταν σκοράρω θά έχω άλλο αέρα!!
Σίγουρα θά γίνουν αυτά πού λές...έχουμε χρόνο...υγεία νά έχουμε καί όλα θά παίξουν!!
Ετσι καί αλλιώς καί η γκόμενα όταν μού τό είχε πεί γιά ταξιδάκια καί βόλτες...συμφώνησα...τά κάνω εγώ αυτά μού αρέσουν!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.806
Κριτικές
18
Like
15.488
Πόντοι
4.546
Σαν γιαγιά του είναι, μην πω προ-γιαγιά του.
Γιά νά αντιληφθούν κάποιοι γιά τί άνδρες μιλάμε 50+ χρονών...στήν κατηγορία αυτή πού συζητάμε...ανεβάζω κάποιες Photos!!
Πάντα μιλάμε λίγο πάνω λίγο κάτω...σέ αυτό τό επίπεδο ανδρικής ομορφιάς καί look συζητάμε!!


χ2.png
χ3.png
χ1.png
χ4.png
χ5.png
χ6.png
Ακριβώς. Πόσοι όμως γυμνάζονταν συστηματικά από μικροί και συνεχίζουν ακόμα; Και δεν μιλάω για πρωταθλητισμό φυσικά.
Γίγαντας Λόταρ, τις αλλάζει σαν τα πουκάμισα.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Ακριβώς. Πόσοι όμως γυμνάζονταν συστηματικά από μικροί και συνεχίζουν ακόμα; Και δεν μιλάω για πρωταθλητισμό φυσικά.
Στίς ηλικίες 48-50 Plus...οι Ελληνες άνδρες πού έχουν ένα υποτυπώδης πρόγραμμα γυμναστικής...είναι γύρω στό 5% καί άν!!
Ολοι οι άλλοι κάνουν γυμναστική μέ πίτσες...μπύρες...καί σουβλάκια...
Στίς ηλικίες αυτές...καί μόνο τό περπάτημα...είναι τέλειο!!
Εγώ κάνω από 150-250 χιλιόμετρα κάθε μήνα...:sunglasses:
Τό σημαντικότερο είναι τό νερό...καί η διατροφή!!
:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.806
Κριτικές
18
Like
15.488
Πόντοι
4.546
Στίς ηλικίες 48-50 Plus...οι Ελληνες άνδρες πού έχουν ένα υποτυπώδεις πρόγραμμα γυμναστικής...είναι γύρω στό 5% καί άν!!
Ολοι οι άλλοι κάνουν γυμναστική μέ πίτσες...μπύρες...καί σουβλάκια...
Στίς ηλικίες αυτές...καί μόνο τό περπάτημα...είναι τέλειο!!
Εγώ κάνω από 150-250 χιλιόμετρα κάθε μήνα...:sunglasses:
Τό σημαντικότερο είναι τό νερό...καί η διατροφή!!
:heavymetalbig:
Μου φαίνεται πολύ μικρό το ποσοστό που αναφέρεις, αλλά ίσως έχεις και δίκιο. Δεν γνωρίζω πολλούς γνωστούς ή φίλους ή συναδέλφους που γυμνάζονται κανονικά και συστηματικά ή που προσέχουν να μην ξεφύγουν πάρα πολύ με το βάρος.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Μου φαίνεται πολύ μικρό το ποσοστό που αναφέρεις, αλλά ίσως έχεις και δίκιο. Δεν γνωρίζω πολλούς γνωστούς ή φίλους ή συναδέλφους που γυμνάζονται κανονικά και συστηματικά ή που προσέχουν να μην ξεφύγουν πάρα πολύ με το βάρος.
Οτιδήποτε τρώω τό μαγειρεύω μόνος μου...μπορώ νά φάω καί στά εστιατόρια άνετα...αλλά δέν τό θέλω...
Οταν "Αναγκαστικά" πηγαίνω μέ γκόμενες στά εστιατόρια...τό φαγητό πού μού φέρνουν δέν τρώω ούτε μιά μπουκιά...ποτέ...μόνο πίνω!!
Καί μιλάω γιά εστιατόρια υψηλών κατηγοριών...όχι τού κώλου...
Πάντα στό τέλος όταν πληρώνω γιά νά φύγουμε...μέ ρωτάνε...δέν σάς άρεσε τό μενού ?
Φυσικά οι λόγοι είναι άλλοι...θέλω νά ξέρω ακριβώς στό χιλιοστό τί τρώω...θά μού πείς είσαι τρελός γιά δέσιμο...
Δέν θά είσαι ο πρώτος...μού τό έχουν πεί πολλοί...
Αν τούς δείς πώς είναι όμως...θά καταλάβεις τί εννοώ... :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom