Νέα

Γερμανίδες ή μήπως όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ryu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε φιλε warhol με το συμπαθειο να κανω μια ερωτηση χωρις να με παρεξηγησεις?Την Αντριανα δε την εχω παρει ουτε καν την εχω δει αλλα απλα για τα στατιστικα μας,την εχεις παρει και χωρις να τη πληρωσεις?
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
ρε φιλε warhol με το συμπαθειο να κανω μια ερωτηση χωρις να με παρεξηγησεις?Την Αντριανα δε την εχω παρει ουτε καν την εχω δει αλλα απλα για τα στατιστικα μας,την εχεις παρει και χωρις να τη πληρωσεις?

Man για την Αντριαννα υπαρχει νομιζω αλλο threat. Ειναι special kid αλλωστε. Η προφανης αποδειξη ειναι,  οτι ενω το θεμα μας ειναι γενικα τα Γερμανιδακια, η κουβεντα παλι καταληγει στην Α... 
 

proagogos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Έχω πάει με Γερμανίδες. Όχι πουτάνες. Αλλά απλές γκόμενες που είχα γνωρίσει και γαμήσει. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς μάγκες, αλλά είναι θεές στο γαμήσι. Σκληρές και πάνω απ' όλα, πολύ anal.

ετσι, πηδιουνται παντα "von beiden Loechern"...το anal παει συννεφο!!!
 

Επισκέπτης
oτiδηποτε προσωπικο αφορα την αντριανα δεν το γραφω!!!της εχω παρα πολυ μεγαλη αδυναμια και την περιμενω με ανυπομονησια και λουλουδια  φυσικα ανα χειρας  ;)!!!!αντριανα ΘΕΑ!!!
 

Επισκέπτης
εννοειται πανο!!και λουλουδια οχι τριανταφυλλα αλλα αγριες ορχιδεες !!!!!
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Εχω πηδηξει πανω απο 20 στα Eros Center της Φρανκφουρτης.Θαυμασια
προσωπα-σωματα και υψοι [διαλεγα >1.80] αλλα σκετες παγοκολονες.Καθε φορα συνεχιζα για ενα δευτερο με καποια μαυρη ,για να ζεσταθη η καρδουλα μου !
 

arxigamias

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εχω πηδηξει πανω απο 20 στα Eros Center της Φρανκφουρτης.Θαυμασια
προσωπα-σωματα και υψοι [διαλεγα >1.80] αλλα σκετες παγοκολονες.Καθε φορα συνεχιζα για ενα δευτερο με καποια μαυρη ,για να ζεσταθη η καρδουλα μου !

σωστοοςςςςςςςςςςςςςςς!!!!
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Εχω πηδηξει πανω απο 20 στα Eros Center της Φρανκφουρτης.Θαυμασια
προσωπα-σωματα και υψοι [διαλεγα >1.80] αλλα σκετες παγοκολονες.Καθε φορα συνεχιζα για ενα δευτερο με καποια μαυρη ,για να ζεσταθη η καρδουλα μου !

Αϊ γεια σου glute. Αυτο ακριβως εννοω και εγω. Δεν εχουν σπιθα μεσα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom