Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
18
Like
9.649
Πόντοι
7.595
ναι καλημέρα.....αλλά μια διευκρίνηση παρακαλώ για το "όσο υπάρχουμε εμείς θα γίνονται συναντήσεις" δεν μας έδωσες!
Τι εννοεί ο ποιητής (ποιήτρια εν προκειμένω)?????????
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Μην είσαι λουδιτης τύπε. Να εύχεσαι να πολλαπλασιάζονται οι αερογάμηδες και να μειώνονται τα διαθέσιμα καυλιά στη πραγματικ& ζωή. Θα υπάρχει μεγαλύτερη ζήτηση για όσους παραμένουν ετοιμοπολεμοι, όσο αυξάνουν τα ναυάγια.
Πολύ αυστηρή ήταν η κρητική σου για τους λάτρεις του διαδικτυακού σεξ αλλά anyway... :smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
ναι καλημέρα.....αλλά μια διευκρίνηση παρακαλώ για το "όσο υπάρχουμε εμείς θα γίνονται συναντήσεις" δεν μας έδωσες!
Τι εννοεί ο ποιητής (ποιήτρια εν προκειμένω)?????????
Εσείς=απευθυνόμουν στην κοπέλα ή ότι άλλο δηλώνει που ίσως κάνουν συναντήσεις!!!
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
18
Like
9.649
Πόντοι
7.595

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.206
Like
10.614
Πόντοι
2.256
Πολύ αυστηρή ήταν η κρητική σου για τους λάτρεις του διαδικτυακού σεξ αλλά anyway... :smiling-face-with-heart-eyes:
Και γω λάτρης είμαι, αλλά του τζάμπα (που υπάρχει με τα κιλά)!

Είσαι μάλλον μικρή για να θυμάσαι τα γαμίσια μέσω ICQ ή netmeeting.
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
ανάθεμα κι αν κατάλαβα.... τεσπά....bon jour και πάλι ωραιοτάτη μου κυρία! :kiss-mark:
Δεν γράφω "" όσο υπάρχουμε εμείς "",,,, γράφω "όσο υπάρχετε εσείς"",,,, διαβάζεις ότι σου κάνει όρεξη μάλλον :cheesy:
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
18
Like
9.649
Πόντοι
7.595
Δεν γράφω "" όσο υπάρχουμε εμείς "",,,, γράφω "όσο υπάρχετε εσείς"",,,, διαβάζεις ότι σου κάνει όρεξη μάλλον :cheesy:
μάλλον γλυκιά μου....

ο πεινασμένος.....καρβέλια ονειρεύεται άλλωστε!

:wink::kiss-mark:
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Και γω λάτρης είμαι, αλλά του τζάμπα (που υπάρχει με τα κιλά)!

Είσαι μάλλον μικρή για να θυμάσαι τα γαμίσια μέσω ICQ ή netmeeting.
Δεν τα πρόλαβα όχι αλλά έχω ακούσει πολλά και καλά και κακά, τύπου η Αννουλα ήταν ο Μπάμπης με το συνεργείο ποιο κάτω :cheesy:,.. και επαναλαμβάνομαι όπως σε προηγούμενο φορουμιστα ότι Ναι, υπάρχουν με το κιλό και καλύτερα αλλά όχι δικά μου ή εγώ!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.206
Like
10.614
Πόντοι
2.256
Ναι, υπάρχουν με το κιλό και καλύτερα αλλά όχι δικά μου ή εγώ!
Ορθώς, με τη διαφορά όμως ότι σε έναν virtual κόσμο εικονικής διάδρασης, αυτό αφορά αυστηρά και μόνο εσένα και όχι τον απέναντι (εκτός και αν έχει ψυχικά κενά να καλύψει).
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Επίσης κάτι που πιστεύω δεν ειναι τόσο εντός bou αλλά θά ήθελα να αναφέρω και έπειτα και από μηνύματα από κοπέλες εδώ (όχι, δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά) είναι ότι το προφίλ μου σε μεγάλο ποσοστό 90% σίγουρα περιλαμβάνει όλα αυτά που συζητάμε τόσες μέρες αλλά και ένα πολύ μικρό ποσοστό αφορά και κοπέλες(διασταυρωμενο αυτό) που έρχονται για να κάνουν μια φίλη(με οποιαδήποτε έννοια). Να πάρουν ιδέες μέσα από φώτο και βίντεο και να τα προσθέσουν στο δικό τους κρεβάτι, να ρωτήσουν πολλά περί σεξ, ταμπού, φετίχ, cuckold καταστάσεις κτλ κτλ
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.206
Like
10.614
Πόντοι
2.256
Αυτό χρίζει ατελείωτες σελίδες καπετάνιε μου, ας μην μπούμε σε αυτήν την άβυσσο :kiss-mark:.
Ναι. Απλώς, και για να καταλήξω, είναι πολύ εύκολο το εικονικό σεξ να σε εθίσει, στεγνώνοντάς σε από κάθε τι ανθρώπινο. Πράγμα που ποτέ δεν πρόκειται να συμβεί στο πραγματικό γαμίσι, είτε υπάρχει είτε δεν υπάρχει συναίσθημα (τηρουμένου του ότι δεν είσαι κακοποιητής και έχεις ένα μίνιμουμ επίπεδο ενσυναίσθησης).

Τέλος πάντων. Καλά να σαι να τους τα παίρνεις, αφού τα δίνουν.
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Πράγμα που ποτέ δεν πρόκειται να συμβεί στο πραγματικό γαμίσι
:O
Διαφωνώ κάθετα σε αυτό αλλά δεν θα το αναπτύξω εδώ,θα πω μόνο ότι σε όλα υπάρχει κορεσμός και σε όλους τους τομείς η κατάχρηση σε στεγνώνει, ακόμη και στο σεξ και μετά αρχίζουν οι αναζητήσεις για νέες εμπειρίες και πειραματισμό. Όπως και να έχει κάθε άποψη είναι σεβαστή αλλά όχι απαραίτητα αποδεκτή!
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Ναι. Απλώς, και για να καταλήξω, είναι πολύ εύκολο το εικονικό σεξ να σε εθίσει, στεγνώνοντάς σε από κάθε τι ανθρώπινο. Πράγμα που ποτέ δεν πρόκειται να συμβεί στο πραγματικό γαμίσι, είτε υπάρχει είτε δεν υπάρχει συναίσθημα (τηρουμένου του ότι δεν είσαι κακοποιητής και έχεις ένα μίνιμουμ επίπεδο ενσυναίσθησης).

Τέλος πάντων. Καλά να σαι να τους τα παίρνεις, αφού τα δίνουν.
Αφου βρισκει κορόιδα εννοείς.. περί ορέξεως κολοκυθόπιτα θα μου πεις..
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.383
Πόντοι
2.816
Αυτές οι κοπέλες που σου έστειλαν, αν ενδιαφέρονται για πρακτική εξάσκηση . . Εδώ είμαστε...
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.751
Πόντοι
201
Ζμπουτσαμας Άννα για όλα τα προαναφερθέντα,
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.279
Like
14.831
Πόντοι
2.256
Ποτε θα είναι έτοιμος ο λογαριασμός;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom