Νέα

Φρύνη Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Periergopaidi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Στο δικό της θρεντ το είχε γράψει σορι. Εδώ δεν είναι ούτε δικό της ούτε δικό μου. Κ έχει κάποια διαφορά που το έγραψε? Έπρεπε να το κάνει δήλωση στις ειδήσεις των 8 για να ενοχληθω με ένα τέτοιο ψέμα?
το ξαναβάζω, επειδή δε φάνηκε καλά και φαίνεσαι φάουλ.
IMG_20230402_142631~2.jpg


IMG_20230402_142143.jpg

καμία σχέση αυτό που λες σα δικαιολογία.
δεν το καταλαβαίνεις, οκ, πάμε παρακάτω.
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.110
Like
16.616
αματουρ απι πληρωμη και σε αλλη κατηγορια επιπεδου ανωτερου????θες και τα λες ρε φιλε? για παρε το προσωπικο της νημα απο την πρωτη σελιδα.....που νομιζει οτι ολοι εχουμε κατεβει απο τα βουνα....
ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ ΤΗΣ νήμα είπες οπότε λογικό δεν είναι να καταλάβω ότι εννοεις το δικό μου ρε φιλαρακι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το ξαναβάζω, επειδή δε φάνηκε καλά και φαίνεσαι φάουλ.
IMG_20230402_142631~2.jpg


IMG_20230402_142143.jpg

καμία σχέση αυτό που λες σα δικαιολογία.
δεν το καταλαβαίνεις, οκ, πάμε παρακάτω.
Δεν θα σκάσω αν φαίνομαι φάουλ ας φαίνομαι, δεν νιώθω
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
ελα πες ,μεταξυ μας..30% 40%?
στα αληθεια νομιζεις οτι θα ηθελα εκπτωση ενω εχω κλεισει ραντεβου με χατζη χρυσα ζηρα κλπ κλπ κλπ. και αυτα τα εχω γραψει δεν τα αναφερω πρωτη φορα εδω. επισης βρες κανα επιχειρημα και μην πετας μονο το μπαλακι για αυτο δειχνει ενα πραγμα μονο, οτι απλα δεν εχεις τι να πεις κοινος εισαι φανφαρολογος. :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Anna24

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.110
Like
16.616
το ξαναβάζω, επειδή δε φάνηκε καλά και φαίνεσαι φάουλ.
IMG_20230402_142631~2.jpg


IMG_20230402_142143.jpg

καμία σχέση αυτό που λες σα δικαιολογία.
δεν το καταλαβαίνεις, οκ, πάμε παρακάτω.
Και δεν λέω καμιά δικαιολογία. Γιατί δεν έχω κάτι να ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΉΣΩ. Κ παρόλο π με την κοπέλα υπάρχει όλο αυτό το beef όταν είχα ερωτηθεί από ΠΟΛΛΟΎΣ για θέματα λεπτά που την αφορούν θα μπορούσα κάλλιστα εκεί να δείξω μικροπρεπεια κ να τη θάψω εγώ πάντα λέω σε ΌΛΟΥΣ ότι δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο κ να μην μεταφέρουν πράγματα για τα οποία δεν είναι σίγουροι, more decency than she ever extended to me
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Δεν θα σκάσω αν φαίνομαι φάουλ ας φαίνομαι, δεν νιώθω
:confused: γουατεβερ
Και δεν λέω καμιά δικαιολογία. Γιατί δεν έχω κάτι να ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΉΣΩ. Κ παρόλο π με την κοπέλα υπάρχει όλο αυτό το beef όταν είχα ερωτηθεί από ΠΟΛΛΟΎΣ για θέματα λεπτά που την αφορούν θα μπορούσα κάλλιστα εκεί να δείξω μικροπρεπεια κ να τη θάψω εγώ πάντα λέω σε ΌΛΟΥΣ ότι δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο κ να μην μεταφέρουν πράγματα για τα οποία δεν είναι σίγουροι, more decency than she ever extended to me
εεεχμμ... δε ξερω αν το εχεις καταλαβει, αλλα για καλο σου το λεω αυτο ετσι... :rolleyes:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
2
Like
3.110
Πόντοι
456
στα αληθεια νομιζεις οτι θα ηθελα εκπτωση ενω εχω κλεισει ραντεβου με χατζη χρυσα ζηρα κλπ κλπ κλπ. και αυτα τα εχω γραψει δεν τα αναφερω πρωτη φορα εδω. επισης βρες κανα επιχειρημα και μην πετας μονο το μπαλακι για αυτο δειχνει ενα πραγμα μονο, οτι απλα δεν εχεις τι να πεις κοινος εισαι φανφαρολογος. :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:
σαν αυτοκλητος δικηγορος εχεις την υποχρεωση να υπερασπιστεις την πελατισα σου.....απο ολους οσους ειναι εδω μεσα εισαι ο μοναδικος που την υπερασπιζεσαι.....γιατι?η πελατισα σου δεν ειναι και η επιτομη της φερεγγυοτητας.....γι αυτο σου λεω ....κανε το κοπο να διαβασεις το νημα της απο την αρχη.....το γεγονος οτι εκανες μερικα ακριβα ραντεβου δεν αναιρει την υποθεση της εκπτωσης....εκτος κι αν υπερασπιζεσαι προσωπικα σου συμφεροντα.....
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.110
Like
16.616
:confused: γουατεβερ

εεεχμμ... δε ξερω αν το εχεις καταλαβει, αλλα για καλο σου το λεω αυτο ετσι... :rolleyes:
Σίγουρα η καλύτερη πρακτική θα ήταν να μην έχω απαντήσει δεν αντιλέγω. Είμαι θερμοκεφαλη δεν είναι μυστικό αυτό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σαν αυτοκλητος δικηγορος εχεις την υποχρεωση να υπερασπιστεις την πελατισα σου.....απο ολους οσους ειναι εδω μεσα εισαι ο μοναδικος που την υπερασπιζεσαι.....γιατι?η πελατισα σου δεν ειναι και η επιτομη της φερεγγυοτητας.....γι αυτο σου λεω ....κανε το κοπο να διαβασεις το νημα της απο την αρχη.....το γεγονος οτι εκανες μερικα ακριβα ραντεβου δεν αναιρει την υποθεση της εκπτωσης....εκτος κι αν υπερασπιζεσαι προσωπικα σου συμφεροντα.....
Που τα στηρίζεις όλα αυτά που λες?
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
σαν αυτοκλητος δικηγορος εχεις την υποχρεωση να υπερασπιστεις την πελατισα σου.....απο ολους οσους ειναι εδω μεσα εισαι ο μοναδικος που την υπερασπιζεσαι.....γιατι?η πελατισα σου δεν ειναι και η επιτομη της φερεγγυοτητας.....γι αυτο σου λεω ....κανε το κοπο να διαβασεις το νημα της απο την αρχη.....το γεγονος οτι εκανες μερικα ακριβα ραντεβου δεν αναιρει την υποθεση της εκπτωσης....εκτος κι αν υπερασπιζεσαι προσωπικα σου συμφεροντα.....
προφανως και υπερασπιζομαι τα προσωπικα μου συμφεροντα και αυτα ειναι να μην διαβαζω τις χαζομαρες ενος αυτοκειτου διακστη που ενα χρονο μετα θυμηθηκε να δικασει μια κοπελα για κατι που σχολιασε. προσωπικο συμφερον στην δικαζομενη κοπελα δεν εχω μιας και δεν την εχω συναντησει ουτε αποσκοπω σε εκπτωση γιατι προφανως για να κανω ακριβα ραντεβου εχω το οικονομικο υποβαθρο για να τα πραγματοποιησω. τωρα αν προσπαθεις να βγαλεις και νταβατζη της αννας τοτε θα πρεπει να βγαλεις και νταβατζη της χρυσας ζηρα που εχω πει οτι την εχω συναντησει 3 φορες και η τελευταια ηταν για 2 ωρες (180χ2) εχω συναντησει 3 φορες τη μπαρακ στο φουλ προγραμμα της το οποιο σημαινει (150χ2+50 πρωκτικο). και θα στο ξαναπω. βρες καποιο επιχειρημα να πεις και σταματα να πετας το μπαλακι γιατι το μονο που δειχνεις ειναι το δικο σου παθος για εκπτωση απο την κοπελα που προσπαθεις να προμοταρεις με χαζοειδη τροπο
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
2
Like
3.110
Πόντοι
456
προφανως και υπερασπιζομαι τα προσωπικα μου συμφεροντα και αυτα ειναι να μην διαβαζω τις χαζομαρες ενος αυτοκειτου διακστη που ενα χρονο μετα θυμηθηκε να δικασει μια κοπελα για κατι που σχολιασε. προσωπικο συμφερον στην δικαζομενη κοπελα δεν εχω μιας και δεν την εχω συναντησει ουτε αποσκοπω σε εκπτωση γιατι προφανως για να κανω ακριβα ραντεβου εχω το οικονομικο υποβαθρο για να τα πραγματοποιησω. τωρα αν προσπαθεις να βγαλεις και νταβατζη της αννας τοτε θα πρεπει να βγαλεις και νταβατζη της χρυσας ζηρα που εχω πει οτι την εχω συναντησει 3 φορες και η τελευταια ηταν για 2 ωρες (180χ2) εχω συναντησει 3 φορες τη μπαρακ στο φουλ προγραμμα της το οποιο σημαινει (150χ2+50 πρωκτικο). και θα στο ξαναπω. βρες καποιο επιχειρημα να πεις και σταματα να πετας το μπαλακι γιατι το μονο που δειχνεις ειναι το δικο σου παθος για εκπτωση απο την κοπελα που προσπαθεις να προμοταρεις με χαζοειδη τροπο
προφανως μετα απο τοσα ακριβα ραντεβου να εχεις μια μικρη αναγκη για βοηθεια.....
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
προφανως μετα απο τοσα ακριβα ραντεβου να εχεις μια μικρη αναγκη για βοηθεια.....
παλι πετας το μπαλακι κανα επιχειρημα εχεις να παραθεσεις οτι αποσκοπω σε εκπτωση ή οτι ειμαι ο νταβατζης της αννας οπως υπονοησες? ή απλα θα παραμεινεις ενας φανφαρολογος?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
158 ατομα

παιδια συνεχιστε, ΄οτι πρεπει για ενα μουντο και βροχερο απογευμα, εφτιαξα καφε :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
2
Like
3.110
Πόντοι
456
παλι πετας το μπαλακι κανα επιχειρημα εχεις να παραθεσεις οτι αποσκοπω σε εκπτωση ή οτι ειμαι ο νταβατζης της αννας οπως υπονοησες? ή απλα θα παραμεινεις ενας φανφαρολογος?
κατ'αρχην το θεμα ξεκινησε τον νοεμβριο του 22......αν εχεις δικο σου τροπο να μετρα το χρονο πες το μας....δευτερον αν δεν θες να διαβαζεις τις φανφαρολογιες μου απλα μην το κανεις ....τριτον κοιτα να ηρεμισεις γιατι εχεις αρχισει το ορθογραφικα....με το συμπαθειο.....
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
2
Like
3.110
Πόντοι
456
προφανως μετα απο τοσα ακριβα ραντεβου να εχεις μια μικρη αναγκη για βοηθεια.....
προφανως και υπερασπιζομαι τα προσωπικα μου συμφεροντα και αυτα ειναι να μην διαβαζω τις χαζομαρες ενος αυτοκειτου διακστη που ενα χρονο μετα θυμηθηκε να δικασει μια κοπελα για κατι που σχολιασε. προσωπικο συμφερον στην δικαζομενη κοπελα δεν εχω μιας και δεν την εχω συναντησει ουτε αποσκοπω σε εκπτωση γιατι προφανως για να κανω ακριβα ραντεβου εχω το οικονομικο υποβαθρο για να τα πραγματοποιησω. τωρα αν προσπαθεις να βγαλεις και νταβατζη της αννας τοτε θα πρεπει να βγαλεις και νταβατζη της χρυσας ζηρα που εχω πει οτι την εχω συναντησει 3 φορες και η τελευταια ηταν για 2 ωρες (180χ2) εχω συναντησει 3 φορες τη μπαρακ στο φουλ προγραμμα της το οποιο σημαινει (150χ2+50 πρωκτικο). και θα στο ξαναπω. βρες καποιο επιχειρημα να πεις και σταματα να πετας το μπαλακι γιατι το μονο που δειχνεις ειναι το δικο σου παθος για εκπτωση απο την κοπελα που προσπαθεις να προμοταρεις με χαζοειδη τροπο
παντως το να δωσεις 720 στη ζηρα δεν το θεωρω και πολυ εξυπνο αλλα γουστα ειναι αυτα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom